• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
Jo jo holky, je to fakt náročný, už máme za sebou další drezůru ráno :unamused: Esterko a tobě neříkali, že bys měla s dvojkama cvičit? Ta naše rehabka říkala, že předčasně narozené děti to cvičí všechny a dvojčata obzvlášť prý. Jestli ona není nějaká moc aktivní, baba :grinning: Jinak krásné míry dětí :slight_smile:
Kapři, já jsem testla 9. den a byla po llimitu, 10. už naběhla druhá čárka pěkně :wink: Ještě máš čas, tak vydrž...
My jdeme na naušničky příští středu, zatím po hexe nic ťuk ťuk
19. čer 2009 v 10:22  • Odpověz
Aguil,já cvičila s Kájinou,podle instrukcí naší pediatričky,včera na ně koukala ortopedka a jsou v pořádku.

U nás byl náročný večer po Hexe,ted už je to snad v pohodě. :wink:
19. čer 2009 v 10:25  • Odpověz
ahojky... Verča naštěstí po očkování neměla nic a to dostala i toho pneumokoka... Ten nás čeká za měsíc zas.. Už to asi schválili jako povinný očkování ne? Včera jsem něco zaslechla na půl ucha ve zprávách...
Aquil nevíš jak dlouho by měli být ty náušničky v lihu? Stačí asi 2 dny??
19. čer 2009 v 11:18  • Odpověz
Ahojík holky...
já zprávy nepostřehla...jak to je s tím pčkováním...
Adnes večer jdu mejdanit :grinning: a zítra taky,zrovna se to sešlo,tak doufám,že malej bude spát jako obvykle...at můžu jít od 8 do půlnoci... :wink:
19. čer 2009 v 11:33  • Odpověz
Jo gami, určitě dva dny stačí. A rozepnuté :wink:
Tak jsem převlíkla postele, umyla záchod a koupelnu, utřela prach, vyprala a pověsila prádlo a jsem grogy. K. s přestávkama spala, tak se to dalo. Už je zase vzhůru, hraje si na dece, ale vydrží tam tak 10 min. Pak nás zase čeká "teror" :unamused: Ještě odpo doufám stihnu vysát a vytřít ať to mám hotové všechno. Dneska jít ven asi nehrozí, od rána tady chč...
19. čer 2009 ve 12:43  • Odpověz
Pikusko, hezky si zamejdanuj. I maminky mají své dny, že jo :wink: :grinning:
19. čer 2009 ve 12:45  • Odpověz
Aquilko teda ty jsi pilná :astonished: já byla jen nakoupit,vařila jsem a pak spinkala s malým :grinning:
A jooo snad to bude večer fajn :wink:
19. čer 2009 ve 14:14  • Odpověz
Ahoj holky... Tedy Aquil to seš dobrá, že tohle všechno zvládneš. Já mám štěstí, že převlíkání postelí, luxování a prach má nastarosti manža ...
Dneska jsme chtěli ject do Nymburka na pivní slavnosti, ale počasí nic moc tak na to pečeme... :unamused:
Včera jsme tu měli makléře kvůli hypotéce a řeknu vám, že to je celkem hustý, byl tady 3hod i když jsme mu už před tím řekli, že nám to vyřizuje někdo jiný... Prostě neodbytný... Za měsíc by jsme měli žádat tak jsem zvědavá jestli to klapne, jestli ne tak mi z toho klepne :grinning:
Piku jak bylo???? Užila sis to?
20. čer 2009 v 10:26  • Odpověz
Ahojík...
tak já dnes chtěla jet do České Lípy na slavnosti ale jsem normálně líná :slight_smile:
Jinak včera dobrý,napapala jsem se,dala decku vína,zazpívala a zatančila-přišli zahrát kluci,co hrajou country--paráda.Dom jsem přišla o půlnoci a malej v půl 1 vstával.
Gami...chcete něco kupovat,nebo stvět???
20. čer 2009 v 10:46  • Odpověz
Piku chceme stavět... Máme koupený pozemek, plány i stavební povolení a když jsme si minulý rok chtěli zažádat o hypo tak sklárny kde manža pracoval krachly.. :unamused: Museli jsme čekat než si najde práci a ted mu skončí zkušebka tak budeme žádat. Musíme letos začít, jinak by nám to stavební povolení zaniklo. Minulý víkend aspon udělali studnu a ted musíme čekat na finance... Bydlíme v půjčeným baráku, je to super, že aspon máme kde být, ale je to starý barák, rok tu nikdo nebydlel a je to takový celkem nehezký, máme tu vlastně původní zařízení, koberce (který nenávidím), šílený skříně nacpaný ještě hadrama po původních majitelích, protože to tady chtěla teta co nám to půjčila nechat. Koupili jsme si jen rohovku, konfer. stolek,TV stolek a komody. Ale jak říkám jsme štastný, že aspon máme kde být a skoro zadara, platíme jen elektriku. A jestli vyjdou ty peníze tak aspon máme motivaci postavit to co nejdřív.
20. čer 2009 v 11:04  • Odpověz
Tak to ti závidím,stavba vlastního domečku...to je můj sen-domeček,pokojíček pro všechny děti :grinning: zahrada....to bude paráda vid...spousta peněz a práce,ale zase to bude krásný :wink:
20. čer 2009 v 11:10  • Odpověz
no taky se na to moc těším. S prvním manželem jsem ustoupila a koupili jsme byt. On byl městský tip a do domečku nechtěl. Ale ted jsem řekla, že chci domeček, obzvlášt, když tady prodávali pozemky za 189 tis. 940mčt.... A nynější manža je vesničan takže nebylo co řešit. Dneska vyměřujou základy švárovi, manželovo bráchovi, staví vedle nás :slight_smile:
20. čer 2009 v 11:30  • Odpověz
tak to je super cena za pozemek :slight_smile:
Já vždy byla takový ten panelákový tip...ale ted s mimísem a ještě holky od pepy do toho...domeček by bodnul :grinning:
A budete mít patrový,nebo jen takový ten bungalov??
20. čer 2009 v 11:39  • Odpověz
Bude malinkatý, patrový. Dole jen obývák, kuchyň, sprcháč a WC a nahoře 3 ložnice a větší koupelna. I když malinkatý... Obývák bude mít 30mčt.... A ještě je v projektu venkovní posezení s krbem a přístřešek na auto...
My původně chtěli bungalov, ale obec má v podmínkách patrový, kvůli okolní zástavbě a na druhou stranu je pravda, že bungalov by zabral hodně místa takhle budeme mít i nádherně velký plac s trávníčkem :slight_smile:
20. čer 2009 v 11:51  • Odpověz
No tak to bude krásný :slight_smile: a pravda---posezení venku je mooooooc důležitý :grinning:
20. čer 2009 ve 12:03  • Odpověz
Hezkou sobotu holky :slight_smile:
My dneska nemáme nic moc v plánu, počasí je takový nejistý...Manžel šel na volejbal, tak na něho čekám s obědem a už hlady šilhám. Jestli nedojde do jedné, tak se najím a kašlu na to...
Gami, hlavně ať se vám to moc netáhne a můžete začít stavět...My máme opačnej problém, máme tři baráky a nemůžeme se dohodnout kde budeme bydlet natrvalo. Manžel furt vyhrožuje stěhováním do jeho rodné vesnice a já doufám, že k tomu nedojde... :unamused:
20. čer 2009 ve 12:39  • Odpověz
No Aquil tak to máte rozhodně příjemnější dohadování :wink: Já se přistěhovala do manželovo rodné vesnice a nestěžuju si. Spíš jsem nechtěla, aby se manža nastěhoval do Plzně.
20. čer 2009 ve 12:51  • Odpověz
Aquilko...takhle ty čekáš???JÁ HLADOVEC BYCH ASI NEČEKALA :grinning:
A škoda,že jste daleko----mohli jste nám prodat barák :grinning: :grinning:
20. čer 2009 ve 12:54  • Odpověz
Tak už jsem se nadlábla :wink: U nás je právě ten problém piku, že barák ani jeden prodat nechceme :angry: :confused:
Ani jsem se nezeptala, gami, jaké jste nakonec koupili naušničky, sehnali jste rybičky? :wink:
20. čer 2009 ve 13:14  • Odpověz
C:\Documents and Settings\Gabule\Dokumenty\Obrázky\náušničky
Rybičky jsme nesehnali, ale tyhle se nám taky líbili :slight_smile:
20. čer 2009 ve 13:30  • Odpověz
doprčic ono to nejde otevřít :frowning2:
20. čer 2009 ve 13:31  • Odpověz
To máš někde uložený u sebe v PC ne? Zkus to dát do alba :wink:
20. čer 2009 ve 13:38  • Odpověz
20. čer 2009 ve 13:44  • Odpověz
Aquilko....neprodávejte...jsou to uložné peníze :grinning:
Tady ted spochlo...tak až se malej vzbudí,musím jít nakoupit a vyvětrat ho trochu :grinning:
20. čer 2009 ve 13:44  • Odpověz
Jéé gami, ty jsou moc krásný. My jsme dostali, naštěstí se celkem trefili do mého vkusu, jinak bych taky koupila podle sebe. Sice by rodina byla naprdlá, ale nebudu dávat malé něco, co se mi nelíbí, že jo. Naštěstí to dopadlo dobře a obě strany budou spokojené :wink:
20. čer 2009 v 15:03  • Odpověz
no ono je to docela těžké, protože opravdu všude mají takovou tu klasiku a to se nám nelíbilo. Chtěli jsme bílé zlato a tyhle nám padli do oka hnedka... Tak jsem taky na ty vaše zvědavá, to budeme mít kočky :sweat_smile:
20. čer 2009 v 16:09  • Odpověz
Gami...krásný naušničky :slight_smile:
My jsme doma z venku,segra je na cestě sem,bude dnes hlídat :grinning: přítel jde taky ven,dnes maká v hospodě
20. čer 2009 v 16:59  • Odpověz
20. čer 2009 v 17:49  • Odpověz
malá ukázka toho co vyvádí Verča :wink:
20. čer 2009 v 17:49  • Odpověz
koukám, že to zase nejde spustit... sakra... musím to ještě vychytat :angry:
20. čer 2009 v 17:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.