• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
Ahojík holky...
Gamik,to je boží :grinning: jak se točí.... :grinning:
Já byla na tom starzíku,bylo to fajn,jsme se dost nasmáli,i když nás moc nebylo.
Domů jsem zase mazala o půlnoci a malej???Spal do čtvrt na 5 rána :astonished: to mi to nemohl říct??? :grinning: :grinning: :grinning:
21. čer 2009 v 08:54  • Odpověz
Tak to je fajn pikusko, že sis to užila :wink: No Matyášek ti chtěl dopřát :grinning:
gami, mně to nejde spustit :frowning2:
Jinak u nás zase tichá domácnost, už ani nevím proč, fakt mě to se.. Včera taky sobota jak prase, manžel byl na volejbale, pak čuměl do PC a večer usnul u televize. Jsem jakási otrávená, snad to brzo přejde... :unamused:
21. čer 2009 v 09:12  • Odpověz
Ahoj holky... tak vydíš Piku jak je Matýsek hodný, že Tě nechá pařit i spinkat :sweat_smile:
Já myslela, že se Verče povedlo náhodou na to bříško, ale ted když by měla prostor tak se normálně kutálí, válí sudy... Já to natočila dost nemotorně, protože tam byl takový dřevěný rantl a já se bála, že se praští takže jsem spíš běžela jí zachránit :wink:
Aquilko já to pak zkusím nahrát na YOU Tube včera mi to nešlo tak jsem to nahrála na nějakou seznamku :slight_smile: Možná, že tam to pak spustíš... A my taky měli hezkou sobotu... od rána do 14hod pomáhal švárovi, přilít, že se musí trošku vyspat a v 17hod jel na noční závody chytání ryb. Přijel asi před hodinou a ted spí... Takže všude to samé :wink: Už to neřeším...
21. čer 2009 v 10:02  • Odpověz
Jooo tak sobota u nás----Pepa do 6ti v práci,přijel,vykooupal se,pohrál s malým a jel makat do hospody.Přijel někdy ráno,chvíli spal a jel zase do práce.
Ale od zítra má zase volno.Jenžeeee to už tady zase jsou holky PO a UT.....
21. čer 2009 ve 12:35  • Odpověz
Tak vidím holky, že je to všude stejný...Vyžehlila jsem Kátiny věci, vyprala zas dvě pračky našich, furt dokola...Teď si jdu dát kafčo a něco dobrýho :wink:
21. čer 2009 ve 13:35  • Odpověz
http://www.youtube.com/watch?v=f96WVYe9lM4
Aquilko tady je to YOU tube jestli Tě to půjde... :wink:
21. čer 2009 v 16:32  • Odpověz
jo všude je to stejný :slight_smile: i u nás
dnes se jdeme dívat na pronájem 3+1 za 10 000 včertně inkasa. Je to dost, trochu mám strach jak bysme to utáhli, ale na Brno za tak velký byt cena dobrá
ale stejně si chci přibrat tak od září nějaké dítě na hlídání -tak 2 3 leté, zkušensotí mám dost, jen ještě nevím jak to bude fungovat s Vojtou, ale pár dní v týdnu na pár hodin by to snad šlo, každá koruna dobrá
21. čer 2009 v 16:45  • Odpověz
Ty brďo gami, Verunka je strašně šikovná. To Káťa se vůbec takhle na loktech neopře, takže nemá stabilitu na bříšku :unamused:
rio-tak ať byt dopadne dobře, to seš teda borec, ještě další dítě :slight_smile:
21. čer 2009 v 18:03  • Odpověz
Rio to jsou hrozné peníze, ale je fakt, že pronájmy jsou hrozně drahý.
Aquil neboj za chvíli to Kačenka taky zvládne, Verča je v tomhle asi opravdu hodně dopředu, když srovnávám s ostatníme. Je to hrozný šídlo, bojím se, aby nebyla hyperaktivní... :fearful:
21. čer 2009 v 18:12  • Odpověz
Rio...peníze to jsou velký,ale to u pronájmů asi bývá....
my máme byt města a se vším všudy platíme asi kolem 6500kč.
21. čer 2009 ve 20:38  • Odpověz
Ahojky,
Gami,náušničky krásný :dizzy_face: na video mrknu,až budu mít víc času. :slight_smile:

Pikuš, jsi mi rozesmála,malej Ti příště nahlásí,jak bude dlouho spát,aby máma mohla pařit. :grinning:

Rio,peníze to jsou ,ale zase by jsi neměla tchyni za pr...a budeš mít klid!! Hlídání zvládneš,když jsi zvládla tolik capartů ve školce. :slight_smile: Nechceš občas přivézt jedno z dvojčat??? :grinning:

Holky,u nás příšerný víkend,Kuba teplotu pátek ,sobota po očkování,včera pro změnu byli oba mrzutý a uječený,jestli to bude pokračovat,tak nevím,protože jsem sama doma.

Ted jestě usnuli,tak jdu fofrem něco udělat.
22. čer 2009 v 08:23  • Odpověz
tak byt holky hezký, náhoda byla že to pronajímají rodiče mého dítěte ze školky - který už je teda ve škole :slight_smile: je to 3+1, velká komora, koupelna zvětšená a je tam rohová vana, taky je částečně vybavený - třeba myčka a tak...cena by teda byla pro nás těch 10 000 kč. No líbí se nám to, ale trochu mám strach jestli bysme to utáhli kdybych neměla hned to hlídání. Spočítali jsme, že když zaplatíme všechno co musíme - navíc m. by jezdil do práce autem denne dohromady 90 km, tak by nám zbylo 6000 na všechno pro nás dva - jídlo a tak. Pokud bych nenašla dítě na hlídání. myslíte že je možné s tím vyjít - není v tom už Nutrilon pro Vojtu
22. čer 2009 v 10:01  • Odpověz
ahoj holky... tak my dneska pojedeme na ty náušničky, jestli nám oíchnou tak už jsem z toho nějská špatná jak budou Verču trápit :frowning2: Ale na druhou stranu bude zase o něco krásnější :grinning:
Esterko to je jak naschvál vid? Když to člověk nejmín potřebuje.... Verču ted úosledních pár dnů přepadají hrozný hysteráky. Nejradši by totiž, aby jí někdo aspon nosil, když nemůže sama, ale to se nedá. Prostě nechce ležet ani chovat, když s ní člověk sedí, je to potvůrka...
22. čer 2009 v 10:01  • Odpověz
Rio to je těžký... já bych z toho měla celkem strach, protože 6000Kč je hrozně málo to si myslím, že člověk dá pomálu jen za žrádlo. To by se vám nevyplatilo spíš něco koupit, když už hodláte tolik investovat do pronájmu??? I když za byty asi dneska chtějí hrozný palby vid? No nemáte to jednoduchý....
22. čer 2009 v 10:58  • Odpověz
Ahoj holky, byly jsme dopo zase na cvíču. Bylo to super, všechny děti občas plakaly, že se jim něco nelíbilo, jen Káťa jak je zvyklá z domu cvičit, tak vůbec nebrečela a tvářila se spokojeně. Pak teda zase totál vytuhla jak byla unavená. Pro ty děti je to prý hrozná makačka...
gami, tak držím palce, ať to zvládnete s naušničkama, já mám z toho taky nervy už teď. I když si říkám, že větší řev jak při vojtovce, to určitě nebude. To už totiž nejde...
rio, byt vypadá super, je to asi hodně lákavý,co? Ale já bych teda s 6000,- na měsíc nevyšla. Já když jdu na nákup, tak dám přes dva litry s přehledem. A za týden z toho nic nemáme...
esterko, to je teda fakt naprd. Myslíš, že to má fakt z toho očkování? My teda asi nic, aspoň doufám. Teplotu jsem měřila jen jednou a nebyla. Mně stačí být sama na Kačenku a jsem vyšťavená, natož na dvě děti :confused:
22. čer 2009 ve 13:10  • Odpověz
holky díky za názory, musíme to pořádně promyslet a propočítat, taky by to m. dost daleko do práce, i když přemýšlí, že by si hledal práci v Brně
dnes jsme byli u nového doktora na 3 měsíční prohlídce, má 5260 g a 63 cm, přibírá tak 150-170 týdně což je prý akorát, o Vojtík hodně roste zase. doktor velmi pečlivý, takovou prohlídku u té bývalé doktorky rozhodně neměl. taky říkal, že nás pošle za měsíc na pořádné vyšetření s těma prstíkama, tak jsem ráda. No a Vojtík je opět nachlazený, má rýmu a trochu kašle, ale není to moc tak snad bude stačit do nosu vincentka
Jsem moc ráda, že se to Milu pohne a bude mít klid od bolesti, pak se určitě dočká i toho miminka
22. čer 2009 ve 14:03  • Odpověz
holky díky za názory, musíme to pořádně promyslet a propočítat, taky by to m. dost daleko do práce, i když přemýšlí, že by si hledal práci v Brně
dnes jsme byli u nového doktora na 3 měsíční prohlídce, má 5260 g a 63 cm, přibírá tak 150-170 týdně což je prý akorát, o Vojtík hodně roste zase. doktor velmi pečlivý, takovou prohlídku u té bývalé doktorky rozhodně neměl. taky říkal, že nás pošle za měsíc na pořádné vyšetření s těma prstíkama, tak jsem ráda. No a Vojtík je opět nachlazený, má rýmu a trochu kašle, ale není to moc tak snad bude stačit do nosu vincentka
22. čer 2009 ve 14:03  • Odpověz
jé jsem to tu dala dvakrát, jsem to psala i do jiné diskuze a pak jsem to kopírovala :grinning:
22. čer 2009 ve 14:04  • Odpověz
Ahoj holky...
tak já celé dopoledne žehlila,pak jsem si pospala s malým a on pořád chrupká :slight_smile:
Rio...tak si vezmi,že o kilo víc jsme měli na 2 měsících :grinning: :grinning:
nojo máme buřtíka....ale přijde mi,že jak sebou začal mrskat,tak už tolik nepřibírá
22. čer 2009 ve 14:52  • Odpověz
holky kolik měly vaše děti ve 3 měsících?
pikus no je to kus chlapa Matyášek, však on to pak vyběhá :wink:
22. čer 2009 v 15:21  • Odpověz
Káťa měla 5,1kg a 57cm, takže drobek :wink:
22. čer 2009 v 15:24  • Odpověz
tak náušničky nemáme dr má dovču :frowning2: Takže až příští týden...
Rio Verča měla před 14 dny 5.43 kg a na cm nevím to nás neměří, ale myslím, že to bude něco málo přes 62cm, protože body 62 jsou nám už některé malé...
22. čer 2009 v 15:25  • Odpověz
To nám taky gami, takže to asi není moc směrodatné :grinning: :slight_smile:
S naušničkama to je teda pech, no my jsme na tředu objednaní, tak snad to klapne, už to chci mít za sebou :unamused:
22. čer 2009 v 15:35  • Odpověz
tak já jela na blind, ale hold vydržíme... Jinak jasně, že to není směrodatné :wink: Tátka tu má metr na ryby tak jí změříme :grinning:
22. čer 2009 v 15:39  • Odpověz
gamik změřte :grinning:
22. čer 2009 v 15:56  • Odpověz
Ahojky,
Riuš, pro manžela by neměl být problém sehnat v práci v Brně,ne? Myslím,si,že když člověk musí,tak s tou částkou vyjde. Raději se uskromnit,než mít tchyni za zadkem.

Gami,tak jste změřili?? :grinning:

Aguil,bylo to po očkování,včera už byl Kuba v pohodě ,no jsem zvědavá,jak to bude za měsíc.

Gami,to máme s Kubíkem,nechce sedět na klíně,ani ležet,nejraději se nosí a kouká po okolí. Má už skoro 7 kilo,tak to dlouho nejde a navíc není sám,takže občas je to trochu boj.
23. čer 2009 v 08:29  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:
Esterko nezměřili, protože manža ten metr na rybách zlomil :fearful: střevo...
A jinak s tím nošením je to opravdu hrozný. Já se snažím to nedělat, ale někdy prostě musím. Hlavně mě hrozně bolej záda. Na přebalovák už Verču dát nemůžu, jak jste viděli na tom videu, tam bych jí neudržela ona je den ze dne čipernější a postel je nízko tak trpím jak kůn... Ted je to s tím přebalováním fakt prdka pořád se dohadujeme. Verča na bříško já šup zpátky na záda a pořád dokola :grinning: :grinning:
23. čer 2009 v 08:37  • Odpověz
Čau holky,
my dneska odpo čekáme návštěvu, tak jsem zadělala na buchty. Musím skočit ještě něco nakoupit a do lékárny a venku teda vypadá pěkná sibérie. Fučí vítr a teplo tam taky zrovna nebude...Tak nevím jestli Káťu tahat s sebou, možná ji nechám tatínkovi doma. I když furt spolu nemluvíme, včera opět další hádka kvůli cvičení, už to nerozebírám...Takže asi Káťu raděj nabalím a půjdem spolu...
gami, to věřím, že to musí být boj. Káťa se vůbec takhle netočí a na přebalováku je to taky o život :wink: Já měřím K. krejčovským metrem jen tak orientačně :wink:
esterko, snad už to podruhý bude dobrý. To tahání dětí je fakt mazec. A bude ještě větší...
23. čer 2009 v 09:05  • Odpověz
náš tatka jel na houby tak asi bude večeře. Jinak u nás pohoda už 2dny byl s náma tak počítám, že dneska večer pojede na ryby... Ale nějak mi to neva aspon v klidu zkouknu ordinaci :slight_smile: On do toho pořád krafá, že to je hrozná pí...vina :grinning: Za chvíli přijede známá na nehty tak doufám, že dorazí, aby pohlídal...
23. čer 2009 v 09:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.