• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
Ahojík...
Rio,Mates bude holt velkej chlap :slight_smile:
Já na ordinaci koukám tak jedním okem.....baví mě Ulice,ale to je v blbou dobu...vidím začátek,pak koupeme a pak konec.
Jinak podle oblečení se neorientuju,dnes má na sobě 56 :slight_smile: a jindy 68 a je to akorát
23. čer 2009 v 10:16  • Odpověz
tak jsme měřili :slight_smile: máme 62cm...
Jinak Ulice mě taky baví víc, ale stejně jak Piku člověk vidí začátek a konec, taky koupeme...
Houby máme, plný košík praváků mnam mnam... :slight_smile:
23. čer 2009 ve 12:57  • Odpověz
mám nové fotky v albu :slight_smile:
23. čer 2009 v 18:10  • Odpověz
Rio...to je smíšek :slight_smile: krásnej kluk :slight_smile:
táta koupe,tak mám chvilinku....ale oblíkání už je zase na mě
23. čer 2009 v 18:53  • Odpověz
pikus díky
jinak dne sjsme byli s kyčlema, je to ok jen jadýrka ještě nejsou dorostlé tak kontrola za 6 týdnů a znovu kouka na ty špatné prsty a budeme dávat na noc dlahy aby nezakrněly jak je mám furt skrčené, dál se uvidí za těch 6 týdnů
23. čer 2009 v 18:57  • Odpověz
Rio...my jdeme na kyčle zase v září...
a dlahy na noc se dají přežít,snad broučkovi nebudou vadit
23. čer 2009 v 19:30  • Odpověz
jééé Rio Vojtíšek je opravdu nádhernej :sweat_smile: A taky krásně pasete... Kéž by mu ty dlahy pomohly vid??? Snad to bude OK :wink:
My jdeme na kyčle v pátek tak jsem zvědavá....
23. čer 2009 v 19:56  • Odpověz
gamik díky :slight_smile:
no pase ale chvilinku, pak se překulí, nemá stabilitu
pracně jsem mu dala ty dlahy, oblepila a on hned prsty do puse a tak je doslintal, že to sundal, příšera jedna :angry: :grinning: tak jsem mu to dala znovu, jsem zvědavá kde je ráno najdu
23. čer 2009 ve 20:09  • Odpověz
Tak náš malej je pořád na pasení lenoch....pase pase a pak se začne rozčilovat
23. čer 2009 ve 20:25  • Odpověz
pikus Vojta právě tu polohu nemá vůbec rád a fakt nevydrží dlouho a překulí se, snad ta vojtova metoda pomůže
23. čer 2009 ve 20:45  • Odpověz
Rio....náš malej na to musí mít náladu..jak ji nemá,nechce se mu na bříšku být.Ale po koupání ho na bříško dávám a to se mu líbí
23. čer 2009 ve 20:47  • Odpověz
no my musíme asi víc zkoušet ten balon
23. čer 2009 ve 20:53  • Odpověz
Tak návštěva už odjela...Holky, jsem z toho tak hrozně smutná...Mají chlapečka autistu. Jsou to hrozně fajn kamarádi a když vidím jaké s ním mají trápení a kolik starostí, tak je mi jich opravdu líto. Asi si to nikdo nedovede představit dokud to neprožije. Fakt mě to obrovsky zasáhlo, asi o to víc jak teď máme malou... :pensive:
rio, Vojtíšek je moc roztomilej, jo a kolikrát jsem ti chtěla už říct, že je ti moc podobnej, hlavně tu pusu má tvoji :wink: Snad mu ty dlahy pomůžou, no je to další trápení asi, viď?
Holky zkoušejte to na tom balóně, fakt co to víc jak týden děláme s Káťou tak 3-4xdenně, tak se hrozně zlepšila. A nebo když dáme Káťu na bříško, tak jí pomáhám, že jí tlačím zadeček k zemi a vepředu držím a rovnám ručičky, vydrží tak daleko dýl a bez pláče :slight_smile:
23. čer 2009 ve 20:57  • Odpověz
jooo tak na něm taky houpeme :slight_smile: a dobrý :wink: to drží :grinning:
ted jsem vyčetla že leoš mareš má druhého syna.....dnes navečer se narodil......teda ne že by to bylo důležité :grinning:
23. čer 2009 ve 20:57  • Odpověz
já jsem pracovala 5 let ve stacionáři s postiženými dětmi a měli jsme tam i autisty. je to hodně náročné, to je fakt
díky za pochvalu Vojty, teď každý říká že je podobný m.
23. čer 2009 ve 20:59  • Odpověz
Je to fakt hrozně náročný a hlavně napořád...
Jo a ještě nám radila PA ve cvičení, že si máme položit mimčo na nohy, jednu nohu trochu výš, na tu dát ručičky a nožky aby byly níž, že je to pro děti trochu snadnější a líp si tak na polohu na bříšku zvyknou. My se tady trápíme s pasením a u gami už se válí sudy, se picnu... :grinning: :grinning:
23. čer 2009 ve 21:05  • Odpověz
Teda s tím dítkem to je smutné.......
já zase na praxi párkrát byla meti dětmi mentálně postiženými a vůbec mi z toho nebylo dobře...
Aquilko,díky za tip na cvik
23. čer 2009 ve 21:11  • Odpověz
no kdo by řekl že to pasení je taková dřina
a Verunka je prostě moc vepředu, nějaká moc až moc šikovná se mi zdá, tady ty naše děti zahambuje :slight_smile:
23. čer 2009 ve 21:12  • Odpověz
Verunka za chvíli poběží mamince naproti :grinning:
jdu do hajánek holky...........pááááááááá
23. čer 2009 ve 21:16  • Odpověz
:unamused: pikusko dobrou... :slight_smile:
rio a už cvičíte tu vojtovku? My jdeme zase zítra na rehabku a pak na ty naušničky, to zas bude den...
23. čer 2009 ve 21:22  • Odpověz
ještě ne, nakonec jsem se rozhodla že budeme chodit do dětské nemocnice, ty Řečkovice jsou hrozně daleko, v pátek jsme byli v dětské na rehabilitaci, doktorka ho znovu prohlídla, napsala zprácu, poslala nás k fyzioterapeutce a ta nás objednala na tento pátek kde nám to ukáže
23. čer 2009 ve 21:27  • Odpověz
Dobrá rehabka je v Lískovci, v dětské se prý chodí hrozně málo na kontroly, jsem zvědavá jak budeš spokojená. No připrav se fakt na řev... :frowning2:
23. čer 2009 ve 21:56  • Odpověz
Lískovec je taky daleko, musela bych to mít někde u Staré Osady...ale my toho asi nebudeme mít moc tak uvidím
23. čer 2009 ve 21:58  • Odpověz
Pro mě jezdit do Lískovce každý týden bylo taky daleko...Doufám, že už nebudeme cvičit dlouho :unamused:
23. čer 2009 ve 21:59  • Odpověz
Rio taky bych řekla, že Vojtíšek je podobný Tobě, ale taky je to asi tím, že nevím jak vypadá manža :wink:
Jako Verča je opravdu živel. Ted už se snaží lézt :fearful: zatím jí to samozřejmě nejde, ale s tímhle tempem už ted mám strach :astonished: :grinning: Na zádech jí neudržím, kolikrát jí v postýlce najdu na bříšku, pěsti zaražený pomálu až v krku a ještě si u toho stihne broukat :slight_smile:
23. čer 2009 ve 22:31  • Odpověz
jo a s těma dětičkama je opravdu smutný. Taky mi je z toho kolikrát ouzko, když něco takového vidím :frowning2:
23. čer 2009 ve 22:33  • Odpověz
Ahojky,
Riuš,Vojtíšek je pěknej!!! :dizzy_face: Má perfektní pyžamo!!!!! :slight_smile: Tak kde skončili dlahy? Vojtíšek ti dal najevo,co si o nich myslí. :wink:

Aguil,díky za tip na baloně,zkusíme to. :wink:

Gami,Verča je teda fakt živel :confused: to jsme teda těžce pozadu! :grinning:

Chudák chlapeček... :pensive: a vůbec všechny nemocný dětičky...

Taky jsem přidala fotky. :wink:
24. čer 2009 v 08:56  • Odpověz
Ahoj...
Tedy Esterko dvojky jsou taky nádherný, zase se hodně změnily. Podle fotek bych řekla, že Kájina je takovej klidas a Kubíkovi koukaj čertíci z očí :wink: A těžce pozadu určitě nejste, to my jsme spíš těžce dopředu :wink:
No Rio jak to dopadlo s dlahama? :slight_smile: Taky jsem chtěla říct, že smekám, žes dělala s těma dětičkama. Já bych na to neměla a když to kolikrát vidím v telce, třeba zdravotní sestřičky, který pracuou u postižených nebo starých lidí tak říkám, že tyhle holky by měly být placený zlatem a ne, že ze zdravotnictví utíkají kvůli penězům. Takových by jsme si měli vážit a taky je tak zaplatit.. To samý s doktorama, vždyt dělají kolikrát pomalu zázraky.... ( i když někdy se nějaká ta vyjímka co do zdravotnictví spíš nepatří najde)
24. čer 2009 v 10:51  • Odpověz
ještě edno kraťoučké video kdo se mrknout :wink:
http://www.youtube.com/watch?v=B3c90lxK-Bc
24. čer 2009 v 11:43  • Odpověz
Holky, tak je to za náma!!! Na rehabce jsme byli pochválení, K. se dost zlepšila. Naušničky má už Káťa v ouškách. Řev to byl, ale netrvalo to dlouho, pak mi v náručí usnula a spí i teď doma. Jsem si fakt oddychla, od rána z toho mám žaludeční neurózu...
esterko, moc povedený fotky, fakt s tou podobou si to děti rozdělily... :slight_smile:
gami, zase super video... :slight_smile:
24. čer 2009 ve 13:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.