• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
Ahoj holky......tak seznámky už jsem četla asi 4 a všude něco jiného.....akorát pak mám depky,že nevím co koupit.Vzorky kosmetiky a mimi oblečení je v porodnici,tak se to nějak zvládne :slight_smile: musí
5. led 2009 v 15:50  • Odpověz
piku neres, vse co budes potrebovat je stejne v kazde porodnici jine, takze ti daji seznamek a ty sama uvidis, co jeste potrebujes k vlastnimu pohodli... :wink: pro me je nejdulezitejsi pristup, zbytek se nejak vyresi za chodu... :grinning:
jo a dala jsem do albicka fotecku toho kapsarku... :wink:
5. led 2009 v 16:31  • Odpověz
soni teda ty jsi šikulka je fáákt moc hezký :wink:
5. led 2009 v 16:33  • Odpověz
milu me se taky hrozne libi, na to ze jsem nevedela jak na nej... tak je presne podle mych predstav... :dizzy_face: uz jenom potrebuju aby dorazil ten suchy zip, abych dodelala to povlecenicko a mantinely, no ale k tem jeste cekam na ten molitan... :sweat_smile: snad uz brzo prijde... :sweat_smile:
5. led 2009 v 16:44  • Odpověz
soni jsi šikulka,že si spousty věcí uděláš sama... já bych se dotoho taky i pustila a troufla si nato ,ale nevím jestli jsem natolik šikovná,že bych to zvládla,ale zkusila bych to určitě... :slight_smile:
5. led 2009 v 16:46  • Odpověz
milu zvladla, neni na tom nic tezkeho, akorat to dat dohromady jak to chces... :grinning:
5. led 2009 v 16:46  • Odpověz
nooo každopádně zjistím a třeba udělám kamarádce co má ted// ,ale samo za dýl :slight_smile:
5. led 2009 v 16:49  • Odpověz
týýýýjo u nás se rozchumelilo to je mazec.... :confused: :sweat_smile:
5. led 2009 v 16:52  • Odpověz
no nekup to za ty prachy, jenom ciste povleceni stoji 360,- a ja mam i mantinel a kapsar za 425,- ted jeste k tomu nit, suchac... no tak dejme tomu 450,- :grinning:
5. led 2009 v 16:52  • Odpověz
hmmm tak to je krásná práce... jen chválím soni :slight_smile:
5. led 2009 v 16:54  • Odpověz
milu uz dost, nebo to sama se sebou nevydrzim... :grinning: :grinning: :grinning:
5. led 2009 v 16:56  • Odpověz
Jééé Soni,ty jsi šikulka,to já s jehlou a nití nekamarádím :unamused:
5. led 2009 v 16:58  • Odpověz
piku ja jo, i s jehlicema, hackem... no a alespon se u toho zabavim... a bavi me to... :grinning:
5. led 2009 v 17:04  • Odpověz
Soni,já spíš tak vrtačka,kladívko,takové věci zase já klidně.....ale toto neeeeee :slight_smile:
5. led 2009 v 18:16  • Odpověz
tak jo piku, tak ja ti usiju upletu a ty mi prijdes s vrtackou... :grinning: :grinning: :grinning:
i kdyz ja uz zvladam tyhle veci taky... odkdy jsem sama na vsechno, tak jsem jak udrzbar... :angry:
5. led 2009 v 18:18  • Odpověz
Jo Soni já taky byla dlouho sama před tím,takže vše v bytě sama,když jsem nechtěla otravovat
5. led 2009 v 18:20  • Odpověz
Pýta sa vnuk deda.
Dedo nevidel so mi ty tabletky na kredenci ? Bolo tam napísané -LSD
Dedo:
Ser na tabletky vole,videl si toho draka v kuchyni ?

tohle jsem objevila a tlemim se jak blba.-.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. led 2009 v 18:31  • Odpověz
Ahoj holky, tak vás zase po dlouhé době jdu pozdravit, nefungoval nám internet a navíc na mě skočila nějaká chřipka a né a né se jí zbavit :frowning2:
6. led 2009 v 16:06  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky :grinning:
Angel,taky jsem posmrkávala....ale už mi je líp :slight_smile: tak at je to taky brzy pryč
6. led 2009 v 16:31  • Odpověz
ahojky holky :slight_smile:

angel koukala jsem do albíčka a jukám jakej už máš pupík,jak nám hezky rosteš to je úžasný :slight_smile: ..... tak se nám brzy uzdrav ať jste brzy zase zdraví :dizzy_face:

i ostatním kdo mají bacila,tak se brzy uzdravte holkýýýý :dizzy_face:
6. led 2009 v 17:14  • Odpověz
jen zase courám a pokukuju a toto mi padlo do oka
http://img.mimishop.cz/superbaby/0/a638674.jpg
6. led 2009 v 17:16  • Odpověz
piku hezký :slight_smile: jen můj názor,já až budu vybírat kočárek třebas jednou,tak asi nebudu chtít tříkolku kočárek,nevím,ale nějak mi nepadnuli do očíčka.... ale jak říkám názor a chuť každýho... (100 lidí .....100 chutí ) :slight_smile:
6. led 2009 v 17:18  • Odpověz
ahoj holky,
tak ja dnes teda poradne vymrzla jak jsem jela za tim advokatem... brrrrrrr.... ale zas to dobre dopadlo, ani zitra nejdu k soudu...jenom advokat, pozada o odroceni... vypada teda fakt hodne, hodne ostrej... az jsem mu to i rekla... ze jde na to teda pekne z ostra... :grinning:
piku krasny, krasne barvicky, ale ja bych trikolku nechtela ani omylem, mam oboji skuseno a trikolku fakt nemusim... ale kazdemu pordle gusta... :wink:
no a jinak teda bajecna je ryma... tehule vlastne nesmi zadne spreje, dali mi jenom olejickove kapicky... a to mi leze do krku a dusim se s nima... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: nemuzu dychat, proste parada... :confounded:
6. led 2009 v 17:45  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsem byla dneska na té diabetologii. Rovnou mě tam bodli a zaučili jak se píchat do prstu. Dostala jsem rozpis diety a glukometr na doma. Dva dny si mám teď dělat velký glykemický profil (7xdenně odběr) a podle hodnot se uvidí jestli bude potřeba inzulin. Taky si musím každý den ráno zkoušet moč jestli tam nemám ketolátky kvůli hladovění. Ráda bych to ustála na té dietě, ale když to nepůjde tak jsem smířená i s inzulínem...Hlavně ať je mimi OK
6. led 2009 v 17:50  • Odpověz
aquilko, to zvladnes... zvladli jsme uz i horsi veci, ne? a kdyz je to pro mimiska... :wink: no kazdopadne budu drzet palecky at je to dobre... :wink:
6. led 2009 v 17:54  • Odpověz
autor
Piku kočárek je pěknej, ale s mojí šikovností bych ho asi převrhla...Dnes už jsem to nevydržela a jela nakoupit, doma nebylo do čeho kousnout.Sonia Vincentka ve spreji by nepomohla?A že je advokát ostrej je jedině dobře :wink: Aquli hodně zdaru při páchání. Holky já dneska když jse přijela z nákupu tak jsem do sebe naskládala celou okurku 4 rajčata, svazek ředkvíček, papriku, ledovej salát a papriku. Už od včera jsem měla akutní potřebu zeleniny :sweat_smile:
6. led 2009 v 17:59  • Odpověz
to víš, že jo sonicko. Zvládnu všechno kvůli mimísovi...Ani to není tak strašný ty píchance...Dvě hodnoty jsem měla zatím OK, kéž by to tak bylo...Ťuk ťuk ťuk...
Tys taky celkem dobře dopadla. Je fajn, že je advokát ostrej, to je potřeba... :wink:
6. led 2009 v 18:01  • Odpověz
teda luci tohle snist tak by mi bylo pekne blbe... krkala bych jeste dva dni... :sweat_smile:
no je ostrej, ale vi co dela, a ja potrebuju aby jsme meli kde a za co zit... :sweat_smile:
6. led 2009 v 18:01  • Odpověz
soni jenom dobře.....zato co udělal tvůj rádoby manžel-promiň,ale zaslouží si to a aspoň si uvědomí jak ti ublížil a nejen tobě,ale především sobě,má závazky a teď i prcka,tak co jiného s ním.... Nejsem pomstichtivej člověk,ale jak jak se do lesa volá.........

aquilko přeju ti aby jsi zůstala jen na dietě,ale pokud to tak nebude ,tak pro mimi a tebe jen dobře než nějaké komplikace... :wink:

lucijdo tak to jsi měla teda zeleninové hody to ti povím :grinning:
6. led 2009 v 18:16  • Odpověz
milu znama rika ze jsem dlouho v klidu ale kdyz bouchnou saze tak to stoji za to... :sweat_smile: :grinning: :grinning:
ja to beru tak ze bych si bez prcka zbalila svych par svesticek, podelili by jsme si to co jsem si koupili spolecne a sla bych dopryc... ale takhle mam odpovednost za prcka a pro nej se budu prat ze vsech sil... :wink:
aquil ja jenom doufam abych mela vysledky cukru v poradku... my ji mame v rodine... z obou stran... ale dik tomu i vim jak se projevuje, co jist a co ne... takze snad bude vse v poradku... :sweat_smile:
6. led 2009 v 18:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.