• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
Aquil tak to je super, že to máte za sebou.... Musiš prďolku vyfotit ať vidíme jak jí to sekne :wink: Mě ta neuroza čeka v po :unamused:
24. čer 2009 ve 14:23  • Odpověz
holky dlahy zůstaly kde byly, ale tak důkladně jsem to oblepila, že mi to nešlo ráno vůbec sundat :sweat_smile:
esterko děti krásné, to už jsou cvalíčci, super jak krásně rostou :dizzy_face:
aquilo tak blahopřeji ke kontrole i k naušničkám, to je určitě ještě větší krasavice :wink:
gamik však Verunka to zvládne, pro krásu se musí trošku vytrpět :slight_smile:
24. čer 2009 v 15:01  • Odpověz
Ahojík holky.........
tak toto je léto??? :angry:
My jsme byli v Liberci na nákupech,takový super slevy a krásný věci...ale ty moje kila navíc mi někaj nedovolují ještě nakupovat nic jiného než trička a tílka,která ráda nodím ještě přes to tríčo...tak nějak mi ořijde špek na břiše schovanější :lol:
24. čer 2009 v 18:38  • Odpověz
jo a ten pronájem jsme vzali, takže od srpna huráááááááááááááá a konečně klid
24. čer 2009 ve 21:53  • Odpověz
RIo....za ten klid to stojí :wink: :grinning:
24. čer 2009 ve 22:22  • Odpověz
To je fakt rio, bez tchýně a tchána to bude balada...Za to i nějaké to škudlení stojí :wink:
Piku, no jo špeky, já je mám taky...A už i před těhu... :wink:
Tak Káti už jsem sundala náplasti z uší, pak dám foto do alba. naušničky má zatím nasazené obráceně, tak jak je otočíme, tak hned vyfotím :slight_smile:
24. čer 2009 ve 22:32  • Odpověz
Rio tak držím palce at to zvládáte. Ale když člověk musí tak to zvládne a za ten klid to asi opravdu stojí :wink:
Holky s tím břichem ted\y nevím, ale myyslím, že ploché už rozhodně nebude :confused: :grinning:
Aquilko už se moc těším na fotečku :dizzy_face:
24. čer 2009 ve 22:37  • Odpověz
Tak jsem tam dala zatím aspoň zalepené uši :grinning: :grinning: :grinning:
24. čer 2009 ve 22:43  • Odpověz
Holky, kde jste dneska všechny??? Jste zaplavený nebo co??? :astonished: :confused:
My za chvilku vyrazíme ven, dopo jsme byli ještě něco dohodnout ohledně křtin a tady je teda pěkný vedro...Tak snad stihneme procházku a nebude žádná bouřka. Naušničky dobrý, ráno jsem to vyčistila lihem a zahýbala s nima, sice K. trochu plakala, ale nemyslím, že by ji to tak bolelo. Prostě nesnáší jak jí máknu na hlavu. Hned tuší nějakou zradu :grinning:
25. čer 2009 ve 12:35  • Odpověz
já jsem tady........
malej měl hysterák jako blázen,asi bříško.Pepa mu udělal čajík a pak se trošku poprděl a taky si řádně krknul a ted vyčerpáním spinká...
A v noci se poprvé po jídle poblinkal a k ránu se zase pos....ale jak.........tak už v 6 ráno jsem zapínala pračku
25. čer 2009 ve 12:43  • Odpověz
Ahojky,
chtěla bych vás informovat o novince - po dosažení 10000 příspěvků už není nutné zakládat nové téma.
Pokud už vás někdo informoval, tak se omlouvám za opakování a děkuji za pochopení.

Krista
25. čer 2009 v 16:18  • Odpověz
kristo, děkujeme za upozornění... :wink:
pikusko už je to lepší? To muselo být hrozný, tak snad už bude mít Matyášek pokoj :wink:
My jsme byly s Káťou na prochajdě, pak jsme cvičily, čistily ouška...No a teď vyčerpáním usnula... :slight_smile:
Jinak vyřizuju pozdrav od sonicky, mají se dobře, malá už má 4,5kg a 58cm. U dr. prý byly pochválený :slight_smile:
25. čer 2009 v 18:06  • Odpověz
Ahojík.....
Matyáček už je v poho.....ted mi hajá na ruce.
A kulí na mě ty kukadla,že bych ho láskou snědla :slight_smile:
A venku bouřka jako prase........
25. čer 2009 v 19:20  • Odpověz
aquil a proč už tu sonica nechodí?
zítra jdeme na tu rehabku, mám strach že bude moc brečet a já to nebudu zvládat :frowning2:
pikus super že je Matyášek v pohodě a já bych taky Vojtu někdy láskou snědla, obzvlášť když se na mě usmívá
taky se zítra chci stavit do CAR ještě jednou poděkovat a přinést jim fotku Vojtíška
25. čer 2009 ve 21:21  • Odpověz
Rio...já tam fotečku chci poslat i s dopískem,,přece jen,je to 100 km tak tam nepojedeme a mrazáčky zaplatíme převodem
25. čer 2009 ve 21:47  • Odpověz
já se na to musím zeptat ale u nás je to myslím tak, že když po tom IVF otěhotníš a porodíš, tak se to zmrazení prodlužuje za tu cenu co jsme už zaplatily na 72 měsíců, snad to tak je
25. čer 2009 ve 21:49  • Odpověz
Já jsem volala a musíme zaplatit 1500 na další rok
25. čer 2009 ve 22:10  • Odpověz
holky my měli dneska fofr... Byla jsem si pro dárek co mi manža slíbil k narozkám. Měla jsem na lýtku takovou nehezkou kérku tak mi vyjednal předělávku. Takže jsem dneska odpo ležela na stole a nechala se tetovat.. Je to tedy nádhera, ale myslím, že mojí mamku klepne. Pan tatér to asi trošku přepísk a já mám zaplácnuté celé lýtko :astonished: Já jsem pako mě to neva, naopak, ale pro okolí to bude trošičku šok :grinning: A to to ještě nestihnul udělat tak za 14 dní musím ještě jednou... Jako babka nebudu moc sundat kalhoty :grinning: :grinning:
25. čer 2009 ve 22:27  • Odpověz
Ahoj holky, tak my žádné mrazáčky nemáme, takže nic neřeším...Do CAR se taky chystám, slíbila jsem to...A dneska slavíme Kaťulčiny "početiny"!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Jedu se za chvilku udělat krásnou k holiči no a večer snad bude nějaká malá oslavička. Aspoň si doufám ťuknem :wink:
gami, ty seš teda číslo :grinning: :wink: Abys nedopadla jak ta baba s těma hvězdičkama :grinning: :grinning: :grinning:
26. čer 2009 v 08:56  • Odpověz
Ahoj holky... tak já tu mám dneska ještě jedno mímo na hlídání. Sestřenka sei včera koupili štěně a aby nebylo doma samotný tak jsem si ho vzala k sobě :sweat_smile: Je kouzelný, takový medvídek....
Aquil neboj já rozhodně nebudu tvrdit, že jsem u toho usnula. Při tý bolesti bych to fakt chtěla vidět. Chvílema jsem myslela, že toho tatéra už nakopnu :grinning: :grinning:
26. čer 2009 v 09:06  • Odpověz
Ahoj holky...
Gamik,tak až to bude hotovka,tak chceme fotos :slight_smile:
Jsme po obědě a razíme ke kamarádce,dokud svítí sluníčko :grinning:
26. čer 2009 v 11:56  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsem konečně tady. . .pěkně se nám to sešlo, nejdřív nám odešel monitor a když jsme koupili novej tak přestal fungovat počítač, oprava stála naštěstí jen 1800kč a pak nám pro změnu nešel internet :angry: . . .tak snad to bude chvíli fungovat :confounded:

dneska jsme byli na 1. hodině plavání, teda ta byla na suchu, takže jen cvičení, naše lektorka Tomika skontrolovala a pořádně protáhla a prý jsme pohybově tak měsíc dopředu, ale moc nás chválila a Tomik se celou dobu chechtal. . .příští pátek už jdeme plavat tak se moc těším. . .

jinak jsem dostala od manži dárek za porod - foťák, takže teď fotím jak divá, tak až se k tomu dostanu, dám nějaký fotky do alba. . .

Gami já sem si nechala udělat kérku vloni, mám ji na lopatce a měla sem strašnej strach že to bude na tý kosti bolet, ale máme moc šikovnýho tatéra a skoro sem to necítila :slight_smile:
26. čer 2009 ve 13:09  •  2 děti  • Odpověz
tak jsem to stihla a mám nový fotky v albu :slight_smile:
26. čer 2009 ve 13:29  •  2 děti  • Odpověz
dnes jsme dostali první cvik vojtovky a připadám si totál neschopná -nejen že Vojtík u toho šíleně řve - což je prý normální, ale mám pocit že to nedělám správně a na kontrolu jdeme ve středu, co když to budu dělat celou dobu blbě? na jednu stranu to jde ale na druhou nějak ne - má u toho krčit nohy a na jednu stranu nekrčí i když se snažím :frowning2: jinak je opožděný asi o měsíc, prý to je ale i tím, že měl zlomenou tu kost
26. čer 2009 ve 14:33  • Odpověz
rio neboj, ty pocity mají všichni co cvičí, to je úplně normální. Proto se chodí tak často na kontroly aby se případné chyby opravily. Nevím, jestli začínáš stejný cvik jako my...? Na zádech, tlačíš bod pod bradavkou a rovnáš u toho hlavičku? Nám říkala rehabka ze začátku ať hlavně hlídáme vršek-hlavičku tlačit proti ruce ale hlavně neuklánět!!! Protilehlá ručička musí jít nahoru a otevřít se. Nohy teď pokaždý Káťa taky nezvedne, ale už je vidět, jak zapojuje bříško, krásně se jí stáhne :slight_smile:
angel, krásný fotečky, Tomášek je šikulka :slight_smile:
gami, jak to zvládáš štěně a mimčo? Já mám odzkoušené oboje, ale samostatně, dohromady si to nedovedu představit :grinning:
26. čer 2009 v 16:07  • Odpověz
jo máme stejný cvik, právě na jedné straně to jde dobře na té druhé hůř, nejblbší je právě že nevím jestli to dělám dobře a bojím se abych spíš tím kdybych to dělala špatně něco nezhoršila - myslíš že ne?
26. čer 2009 v 16:15  • Odpověz
Já myslím, že ne. Nevím jak ti to vysvětlovali, nám říkala s tou hlavičkou, ať si představíme špejli, že když ji jakoby ukloníme do strany, tak se zlomí. Takže tlačit hlavičku tak aby byla v ose s tělíčkem. Já myslím, že ublížit nemůžeš. Maximálně se nic nezačne dít, když to budeš dělat blbě. Jo a my to teda rozhodně 4xdenně nezvládáme. Takže se nestresuju a když to uděláme 3x, tak jsem spokojená.
26. čer 2009 v 16:21  • Odpověz
ona mi to právě zas tak nevysvětlovala - nebo jo ale já jsem to nepochopila. no navíc na té jedné straně mi to nešlo jen palcem tak to dělám hřbetem a u toho mám ještě stejnou rukou právě držet bradičku a tlačit a jde to dost blbě - dnes jsme odcvičili 3x - když počítám i tam a ještě jednou to zvládneme, jinak každý den taky 4 x těžko, když třeba někam pojedeme na výlet - a cvičíš na stole?
26. čer 2009 v 16:41  • Odpověz
Já to taky dělám hřbetem a tou rukou ještě přidržuju hlavičku a z druhé strany tlačím druhou rukou. Jo cvičím na stole, nejlíp se tak ke Káti dostanu. rehab. říkala, že ne úplně na tvrdém, takže dám puzzle, na to deku a na to tetra osušku, podložku na přebalování prý ne, protože klouže. Každá rehab to vysvětluje trošku jinak, ze začátku jsem to dělala palcem ten bod, ale pak mi to rehab změnila, protože tou jednou rukou jsem tu hlavičku nedokázala pořádně chytit. Takže se to určitě dá přizpůsobit jak ti to nejlíp půjde.
26. čer 2009 v 16:47  • Odpověz
no vidíš já to dělala na stole na přebalováku to jsem nevěděla...no nevím jak poznám, že to dělám dobře, nohy nahoru naposledy krčil ale ruka mi vylítla občas - navíc se mi na té jedné straně strašně posunuje
26. čer 2009 v 17:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.