• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
Teeedy holky to cvičení koukám, že je teror :confused: Tak se Rio drž, Aquilka už má asi to nejhorší za sebou vid? než si člověk na to trošku zvykne...
Jinak my kyčličky v pořádku už tam nemusíme...
Angel fotečky zkouknu pak ted musím letět, Verča je u tchýně, poblinkaná tak jsem jí jen letěla pro oblečení :slight_smile:
Ta kérka když je malá tak nebolí, mám taky na pupíku a v podpaží a to bylo v phodě, ale todle jak bylo velký a píchal do toho dlouho tak už to bylo nepříjemný.
Piku foto pak dám až to bude komplet, ted je to takové nemastné neslané :wink:
26. čer 2009 v 17:26  • Odpověz
Teda to cvíčo je fakt teror....
A Tomášek je frajer :grinning: a jak se směje
26. čer 2009 v 18:28  • Odpověz
Jo jo holky, ty začátky jsou hrozný. Teda ne že bych to teď dělala v klidu, ale už z toho nejsem tak hrozně vyřízená. Za chvilku jdem zas vyčistit ouška a zahýbat naušničkama, na to se teda taky netěším... :frowning2: Pro povzbuzení rio dávám do alba jak už Káťa pase - pohoda jazz :grinning: :grinning: :grinning:
26. čer 2009 v 18:38  • Odpověz
Angel tomášek je fakt krásnej, taky pěkně vychechtanej :grinning:
Aquil tak to je super, že to cvíčo aspon pomáhá :wink:
26. čer 2009 v 19:36  • Odpověz
Aquil náúšničky super!!! Mooooc vám to sluší.... :wink:
26. čer 2009 v 19:38  • Odpověz
Tak malinkej uložen a spinká :slight_smile:
A na e-miminu jedna maminka popsala jak správně dítko otáčet a zdokumentovala to fotečkama a už nám to jde líp-to pasení :slight_smile:
26. čer 2009 v 19:47  • Odpověz
No naušničky jsou zatím obráceně. Otáčet budem ev neděli, tak pak vyfotím v plné kráse :wink: :slight_smile:
Piku, hoď odkaz :wink:
26. čer 2009 ve 20:13  • Odpověz
Aquil ono to na té fotce není vidět :wink:
Verča se rozhodla, že dneska spát nebude, když jsem jí ukládala tak se řechtala tak ted s náma kouká na TV... :slight_smile:
26. čer 2009 ve 20:25  • Odpověz
a já mám totální depku a brečím tu...kromě vojtovky se dnes Vojta totálně poblil, všechno večerní mlíko letělo ven - ne-li i to předtím protože to byl fakt vodopád a Vojta se dávil a poblitý byl on, já i koberec nějak to na mě všechno padlo a je mi líto že má Vojtík furt nějaké zdravotní problémy a nekončí to
26. čer 2009 ve 20:43  • Odpověz
Tak náš je teda denně tuhoň před 8 večerní :slight_smile:
26. čer 2009 ve 20:44  • Odpověz
Piku Verča většinou taky. Byla s náma jen chvilku, pak zavrněla, že se jí to nelíbí tak jsem jí dala do postýlky a chrní...
Rio to jsou nervíky, neboj to zas bude dobrý.... Tyhle zdravotní problémy nejsou až tak závažný, aby jsi z nich musela mít depku. Zvládnete to!!! Člověk se někdy musí vybrečet aspon se Ti uleví :wink:
26. čer 2009 ve 21:28  • Odpověz
Hezkou sobotu!!!
rio, moc dobře si vzpomínám jak se to ve mně na začátku cvičení všechno mlelo, taky jsem z toho byla špatná...Ale musíš si říct, že děláš pro Vojtíka jen to nejlepší. Nám se teď ke cvičení přidalo ještě čištění oušek, tak mám pocit, že Kačence taky furt něco dělám :frowning2: Ale zase si pak spolu hrajeme, mazlíme se atd., tak myslím, že snad žádné trauma z toho mít nebude. Co to blinkání? Myslela jsem, že už to máte dobrý. Nebo to bylo jen něco mimořádného? :confused:
Já jsem teď naložila maso večer na grilovačku, včera jsme s manželem oslavili Kačenčin "rok". Bylo to fajn... :wink: Odpo možná vyrazíme na nákupy, chceme pořídit nějaké hračky Kačence :slight_smile:
27. čer 2009 v 11:38  • Odpověz
Ahoj holky.... je tu nějaké mrtvo, kdepak všechny jste? :confused:
My jsme vstávali, jsme napaný a Verča už zas leží v postýlce a poslouchá pohádkový písničky. Dneska počasí nic moc, včera jsme byli venku celý den to bylo fajn i když to dusno bylo fakt hrozný...Ale furt lepší než když pršelo...
Jinak grilovačku vám Aquil upřímně závidím... mnam mnam :wink:
28. čer 2009 v 09:34  • Odpověz
Ahojík...
vera jsem si nenašla ani chvíli na net :astonished:
dopoledne sem byla se segrou v Liberci--i s malým a pak na dětském dni co pořádali fotbalisti a moc hezký.
No a večer jsem byla KO.....
28. čer 2009 v 11:04  • Odpověz
Hezké ráno v novém týdnu :slight_smile:
Včera jsme byli celý den pryč, u tchánů se sešlo široké příbuzenstvo, Káťa toho moc nenaspala, tak pak večer byla už docela protivná. Taky jsem jí otočila naušničky, no byl to horor, rozepnout a vydělat to byl děs a pak se trefit zezadu zpátky do dírky to bylo taky něco...Manžel držel hlavu a ruce, řev příšernej, ale zvlásli jsme to. Nejhorší je, že jsou ty uši dvě :grinning: Gami, vás to čeká dneska? Tak držím pěsti :wink:
piku, taky jsem včera večer byla úplně K.O. Ty akce vyčerpají,co? :grinning:
29. čer 2009 v 08:30  • Odpověz
Ahojík........
no jo,vyčerpávají..kolikrát i když vlastně nic moc neděláš vid........
Co naše Lucijda a Soninka????
29. čer 2009 v 09:25  • Odpověz
Ahojky,holky, vůbec nestíhám,Jakub se rozhodl nespat!! :angry: Přes den i v noci naspí tak 5 hodin,jsem vyřízená. A to s manželem večer taháme,děláme blbosti aby se unavil a nic. :angry: Kájina naštěstí spí,jinak nevím.

Pokusím se během dne dočíst a reagovat.
29. čer 2009 v 10:08  • Odpověz
Jejda Esterko....tak snad je to přechodný období........
matyášek zase přišel na to,že umí vejskat,tak ječí :slight_smile: :slight_smile:
29. čer 2009 v 11:13  • Odpověz
Ahoj holky, tak zase jen na skok, tak nám druhý pokus nevyšel. Mimísi se vůbec nechytly :unamused:
tak se tu mějte a pozdravujte svá miminka. Bo my do toho už nepůjdeme. Manžel nechce :cry: ale třeba ho časem ještě zlomím
29. čer 2009 v 11:17  • Odpověz
kapříku.........strašně moc mě to mrzí....držte se....a jistě manžu zlomíš časem,to víš,pro chlapa je to taky nápor a hlavně si přijde neschopnej a k ničemu.....
Tak držím palečky at to překonáte a další pokus bude :slight_smile:
29. čer 2009 v 11:36  • Odpověz
....já vím, uvidíme..... :unamused: a děkuji za podporu :dizzy_face:
29. čer 2009 ve 13:19  • Odpověz
kapr taky mě to moc mrzí ale věřím že m. k tomu najde zase chuť, vydrž :wink:
my bojujeme s tou vojtovkou a nejde mi to, mám pocit že to dělám úplmě blbě a celý řev a trápení je k ničemu. už aby byla středa a rehabka mi to znovu ukázala. nemám v plánu to vzdát, ale nechci ho trápit zbytečně - a řve teda čím dál víc, ručikou mě chce odstrčit, druhou si cpe do pusinky jak lpáče, cestuje po celém stole, fakt je to náročné vytrvat a nevzdát to
29. čer 2009 v 15:27  • Odpověz
Ahoj holky...
Kapr taky mě to moc mrzí :frowning2: Dej tomu čas uvidíš, že se manžel oklepe a budete bojovat dál. Chlapi jsou větší cíťové....
Rio snad na to přijdete, ale bez pláče to stejně asi nepůjde... tak se držte...
My máme náušničky za sebou. U nás je dr nastřeluju, takže ted máme jen takové malá kamínky a za 3 týdny je můžeme vyměnit za naše... Hlavně se s tím nemusí vůbec nic dělat, protáčet a tak, takže si myslím, že je to lepší, ale stálo to 500Kč :fearful: Přijde mi to celkem dost sprostý takhle vydělávat na dětičkách :angry: Verča plakala, ale jen chvilku takže dobrý...
Esterko snad má Kubík jen nějaké blbé období :confused:
29. čer 2009 v 15:56  • Odpověz
Ahoj holky,
kapříku, to mě mrzí, ale nevzdávala bych to. Věřím, že se manžel umoudří, čas pomůže a znovu to zkusíte...To nevím co bych dělala kdyby mi manžel něco takového řekl, to bych asi těžko zvládla. No někteří chlapi jsou prostě máčky... :frowning2: Drž se, chvilku tomu dej čas a pak třeba změní názor. Moc držím palce...
esterko,to je teda záhul. A to jen tak z ničeho nic přestal spát? Třeba je to jen přechodné období. Nemůžou to být zoubky třeba???
rio, už jsem ti psala SMS :wink:
gami,to je teda pálka. my jsme platili 150,- a za nastřelení mi kamoška říkala tuším 200,- No asi je to lepší v tom, že s tím nemusíš nic dělat. My teda čistíme několikrát denně a furt to není dobrý. Jsou na to různý názory čím čistit, no jsem zvědavá jak dlouho to bude trvat než se to úplně zahojí...
Káťa se budí, tak jdem cvičit... :unamused:
30. čer 2009 v 08:47  • Odpověz
Ahoj holky...¨
Tak u nás je to zase jak v prádelně až jsme museli jít domů, v kočárku byla Verča úplně mokrá i když jsme byli ve stínu... Doma je příjemnějš... Verča řádila v postýlce, odpichovala se od špryclí, otočila se o 360st a pak na štorc usnula :slight_smile: Sundala jsem jí plínu tak je jí dobře... :slight_smile:
30. čer 2009 v 15:27  • Odpověz
Ahoj holky...
my byli dopoledne ve škole,byla jsem se rozloučit s dětičkama,s matýskem jsme se koukali,jak dostávají výzo a pak posezení s holkama :slight_smile:
V noci byl matyášek poprvé u mě v posteli,trápily ho prdíky a nemohl spinkat a ted ještě asi rýma do toho...nosánek má čistej,ale někde dál to v něm chrčí--nevím,jak to popsat.Odsavačku mám jen obyč,něco jsem vycucla,ale snad večer pepa přiveze tu na vysavač,jestli jí budou mít.
30. čer 2009 v 15:46  • Odpověz
Jééé Piku tak to máš dobrý, já jsem zvědavá až budu moct napsat, že Verča byla poprvé ne u mě, ale v postýlce :grinning: :grinning: Já si jí vždycky k ránu dávám k sobě. Ona to nějak nevyžaduje, ted už neblinká takže by mohla spinkat sama, ale já jí mám ráda vedle sebe :slight_smile:
Tu rýmu měla Verča taky. V nose nic, ale chrčelo jí to někde v zádu.... Já dostala nějakou odsávačku od Nuku, ale to je tak hovadsky tlustý, že nevím kam bych jí to měla strkat, protože do nosu se to nevejde ani mě :confused:
Dávám fotky provizorních náušniček :wink:
30. čer 2009 v 16:39  • Odpověz
Já jsem taky přišla z procházky a fakt děsný vedro. Byly jsme splavený obě...Teď začalo hřmět, ale na déšť to moc nevypadá...
já myslela piku, že děti končily už minulý pátek :confused: Tak asi jak kde, že...?
gami a vydrží Verča nepočůraná aspoň chvilku? Já jak Káti sundám plínu, tak okamžitě čůrá :grinning:
30. čer 2009 v 16:40  • Odpověz
Aquil Verča většinou, když jí sundam plenu tak nečůrá... Včera jsme byli ve městě a asi hodinu jela bez pleny a v pohodě a dneska v postýlce i usnula a taky nečůrala...
30. čer 2009 v 16:43  • Odpověz
Aha, tak už prší. Jsem to zas neodhadla. Naštěstí jsem raděj schovala prádlo...
gami, Verunce to moc sluší :slight_smile:
30. čer 2009 v 16:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.