• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
Tak teda malej jak sundám plínu,tak nejen čůrá ale i kadí :grinning:
Jinak i trošku kašle,ale to spíš z toho,jak ho dráždí ta rýma.....snad pepa přiveze tu odsávajdu....
30. čer 2009 v 17:21  • Odpověz
My máme tu odsávačku na vysavač doma a je fakt super. Káťa měla trochu sopel když jsme přišly z porodnice a vysála jsem to tím perfektně, normální to nešlo. Tak snad vám to piku pomůže :wink:
Tak ouška se zdají být trochu lepší-ťuk ťuk, ať to nezakřiknu :wink: Káťa dneska vstávala až ve čtvrt na osm, takže paráda :slight_smile: Včera odpo a navečer byla pěkná buřina, teď to za vypadá na pařák. Možná vyrazím na prochajdu dopo, když ještě není takové vedro...
1. črc 2009 v 08:18  • Odpověz
Ahoj holky...
tak malinkej se nezlepšil,celou noc sípal a chrčel kašlal,plakal a nespali jsme,tak jsem ráno mazala k dr.
Tak ho poslechla a hned na inhalátror,dostal kapičky a nějaké tabletky,ty mu mám rozpustit do čajíku nebo vody.Zítra ráno zase inhalovat.
A kdyby přestal papat,nebo byl horší,tak máme žádanku do nemocnice k hospitalizaci.
Musíme ted dávat všude kolem něj mokré plínky,matraci v postýlce vyvýšit........
Tak snad to bude dobré....holky,já tak brečela s ním v noci,jenže čím víc pláče,tím je to horší a kašle a chrčí....
Ach jo prdelka malinká...ted spinká...........
1. črc 2009 v 09:35  • Odpověz
Teda pikusko, chuďátko Matyášek...Snad se z toho dostane brzo a nebude potřeba jít do nemocnice. To se ti vůbec nedivím, žes brečela, já brečím s Káťou i u cvičení... :frowning2: Hlavně aby to zabralo...Ještě někdo myslím radil namočit ty plínky do Vincentky. No držím palce ať je to brzo lepší, moc na vás myslím... :pensive:
1. črc 2009 v 09:54  • Odpověz
Aquilko,díky....no je to věc,když ne něco prckům vid...
ted spinká a podložila jsem zádička a hlavu a chrčí míň...ale stejně to je slyšet.............
Jinak se usmívá,papal taky normálně....
jen jak se začne smát,hned se to zhorší a pak z toho zase pláče a to je ještě horší..........
Jo a pozor....byl na váze,holky to snad ani není možný,ale má 7700 gramů a 64 cm :astonished:
1. črc 2009 v 10:25  • Odpověz
Ahojky,
Pikuš :frowning2: chudinka Matyášek,pleny do Vincentky jsem dávala já kolem celé postýlky a pomohlo to. :slight_smile: Moc držím palce,at to zvládnete doma. Teda,ale je to kus chlapa!!!! :slight_smile:
Já jsem brečela i u očkování,oni tak plakali... :unamused:

Fotky zkouknu dýl,ted mám na klíně Kájinu. :wink:

Rio,už jste to řekli tchyni o stěhování? Určitě se těšíš,vid? :slight_smile:

Konečně noc u nás normální,dala jsem dvojkám rýžovou kaši na noc do flašky a spali. :slight_smile: Ale ty poslední 4 noci fakt za to stáli. :angry:
1. črc 2009 v 11:24  • Odpověz
Esterko..však my taky měli noc....a dnešní prý bude taky taková,v noci s to horší....
Dostal kapičky a rozdrcený prášek...tak uvidíme.Pak má ještě jeden na noc a zase kapičky.
Vincentku namám,tak má jen mokré plínky kolem dokola.
1. črc 2009 ve 12:24  • Odpověz
Ahoj holky...
Piku zo je mi líto, že je Matymu takhle :cry: Ale snad se to brzy zlepší... No a musím říct, že jinak je to opravdu obřík :slight_smile: My jdeme ve středu...
Já včera tvrdila, že už máme blinkání za sebou a dneska ráno jsme zase měli šoky... Verča ležela vedle mě, najednou začala zvracet mě to vzbudilo, protože mi to vlítlo na ruku a pěkně dlouho se nemohla nadechnout. Jak asi byla rozespalá tak se zase zakuckala, ale hodně ošklivě. I manža pěkně vylítnul :unamused: Já jí jen držela aprosila, aby se nadechla... jsou to fakt hrůzy.....
Esterko tak to je dobře, že už Kubas spinkal....
1. črc 2009 ve 12:31  • Odpověz
gamik,malej se v noci najedl,ale pak jak kašlal,tak to taky vyblinkal....
Chudáček Verunka....ještě že tě to vzbudilo vid...já měla v noci taky malého u sebe,bobečka
1. črc 2009 ve 14:09  • Odpověz
Piku to znám od bráchovo dětiček. Ty hrozně trpěli na rýmy a tak a to mlíko ještě víc zahleňuje takže ty šavlovali pořád. Držte se, zítra už bude určitě líp... Já doufám, že u nás to taky byla jen náhoda....
1. črc 2009 ve 14:30  • Odpověz
Snad jo :wink: u vás náhoda a u nás bude líp :grinning:
1. črc 2009 ve 14:38  • Odpověz
piku snad bude Matyáškovi brzy líp, myslím na vás. A váha a délka teda úžasné :slight_smile:
holky tak si představte že jsem byla na rehabce pochválená že má Vojtík lepší držení a to jsem přitom včera necvičila protože jsem ho nechtěla trápit zbytečně, tak to nechápu...jinak ten cvik s ním zkoušela a nešlo jí to taky, říkala že má ohromně rozvinutou motoriku a dává všechno do toho se bránit a nedělat to co ona chce, takže nám ten cvik zatím zrušila a dala jiný těžší - na bříšku, ale tam se nemůže tak bránit. No chudák řval jak tur a jak má navíc rýmu tak byl pak celý usoplený a chroptěl :frowning2: no doma jsem si stejně nebyla zase jistá jestli to dělám dobře, ale cvičit budeme. Taky mi ukázala jak cvičit s těma špatnýma prstama, ale to mu nevadí, je to jen trošku natahování. Jo a říkala že on se z toho vycvičí rychle, že jde hlavně o to aby udržel rovnováhu na bříšku . překuluje se pořád na bok a ještě trochu tu hlavičku má občas vybočenou
1. črc 2009 ve 21:38  • Odpověz
Ahoj holky...
Tak noc jsme zmákli :lol: Matyášek spinkal s vyvýšenými zády a hlavou,měl čepičku,protože celou noc bylo okno dokořán a spal asi do 3.ale občas kašlal,nebo pobrekával.Jinak chrčel zase až k ránu.
U dr.si zase zainhaloval--dnes se mu to moc nelíbilo...
a zítra máme přijít,kdyby se nám nezdál,jinak už namusíme....kapky a prášek na noc ale musíme dávat dál.
Ještě to není on,je takový unavený a mrzoutek,ale aspoň už v něm tak nechrčí....

Jinak dr.včera zkoušela jak pase a on pásl jako blázen,hlavu až u stropu :grinning: jako by to bylo normální...tak jsem jí říkala,že se předvádí :grinning: že doma to tak není.....ale jen říkala,že cvičit to denně a že s takovým velikým tělem se nediví,že se mu nechce
2. črc 2009 v 11:33  • Odpověz
Tak to je dobře pikusko, že jste to tak zmákli...Hlavně aby to bylo jen a jen lepší.
rio, tak vidíš, ono myslím pár dní i když to necvičíš úplně přesně nemůžeš Vojtíškovi uškodit. My jsme taky jednou moc necvičili, K. byla po očkování a rehabka nás chválila, tak moc člověk neví co si o tom myslet...
Já jsem zavezla ráno mýho taťku na letiště, pak jsem se stavila nakoupit a dneska půjdem s Káťou max na zahradu. Nikam jinam nejdu, protože je tam zas vedro na zdechnutí...Zítra se nám ohlásila návštěva, tak musím něco upéct, chtěla bych zkusit marlenku, našla jsem jeden fajn recept, no uvidím jestli se povede...
2. črc 2009 ve 12:29  • Odpověz
Ahoj holky....
Piku tak to je dobře, že je to lepší, myslím, že to Maty zvládá na jedničku, jiný dítko by vyvádělo asi víc...
U nás noc dobrá... S manžou jsme se vsadili, že Verča bude do 4 měsíců lézt. To tvrdí on, protože už se jí na bříšku nelíbí, chce se někam dostat a nemůže tak se vzteká. S nožičkama už ví, už si klekne na kolínka, ale ručičkama ještě neví jak se šoupat tak se vždycky odráží obličejem a to se jí nelíbí :sweat_smile: Si říkám, že toho miminka jsem si moc neužila, přebalovák už jsme zrušili tam už to nešlo,když je v postýlce tak jí musím hlídat jinak se mi tam omlátí o ty šprycle....
Aquilko jsem zvědavá jestli se Ti povede ta marlenka. My ted měli koupenou a je to výýýýýýborný.... :dizzy_face:
2. črc 2009 ve 12:39  • Odpověz
tak jsme šli chvíli ven...ale Matesovi to nedělá dobře,je dusno...tak jsme na balkoně.....
dnes jsem dělala borůvkové knedlíky,včera koláč a dlouho nechci borůvky ani vidět :grinning:
A Marlenka--mňam :slight_smile:
Gami...taky mi přijde malej statečnej....ale je mi ho líto,když začne kašlat,pak plakat.....
2. črc 2009 v 16:23  • Odpověz
Tak marlenka v lednici, no crcala jsem se s tím pěkně dlouho...Hlavně aby se to dalo jíst, to uvidíme zítra :slight_smile: Borůvky bych si taky dala :slight_smile:
gami s vaší rychlostí myslím, že manžel vyhraje :grinning: Káťa se začala otáčet na bok, tak uvidíme, kdy se převalí až na bříško. Dneska celý den kňourá, furt vyžaduje pozornost, nespí, asi je to tím počasím nebo co... :unamused:
pikusko, ten kašel musí být hroznej. A ještě zrovna takový na prd počasí...Tady zase pršelo, tak se aspoň trochu pročistil vzduch, jinak bylo vedro na padnutí.
2. črc 2009 v 19:06  • Odpověz
Aquilko....pošlu borůvky a ty kousek marlenky :grinning:
No právě že ted to počasí malému nepřidá...ale sprchlo,tak snad bude ok :slight_smile: už spinká,okno dokořán,postýlku obloženou mokrýma plínama a na hlavě čepici :slight_smile:
ale chrčí..... :unamused:
2. črc 2009 v 19:53  • Odpověz
Ahojky,
Pikuš,Matyášek je statečnej chlapeček,zvládáte to i bez špitálu!! :slight_smile:

Teda Gami,Verča je fakt čilá!!! :slight_smile: Já už taky přebaluju na posteli,ale je to záhul na záda. :unamused:

Aguil,to počasí je na nic,u nás je strašný dusno,chtělo by to sprchnout,ale rozumně.

Kočky,hezký víkend,my zítra jedeme k našim,mamina bude hlídat,já jdu k holiči,strašně see těším,na chvilku relaxace. :wink:
2. črc 2009 v 19:58  • Odpověz
Esterko...představa,že má nějakou trubici v krku kvuli dýchání je hrozivá,,tak dělám,co můžu :slight_smile:
2. črc 2009 ve 20:24  • Odpověz
Esterko já přebaluju v postýlce je to přeci jen vyšší než postel taky mě totiž hrozně bolej záda... Uží si víkend, mě v neděli přijede mamka tak to taky bude fajn...
Piku myslím, že by jsi měla být s Matym raději doma, venku je to peklo i zdravého.... Verča jezdí nahatá to se jí líbí. Přikrývám jí jen plenkou, ale ona tu frndu musí pořád vystrkovat :grinning: :grinning:
2. črc 2009 ve 20:27  • Odpověz
Gamik...z domova z balkonu to vypadalo,že není tak hnusně....
no zítra půjdeme asi hned ráno,at se trošku provětrá....to nebude ještě tak ošklivo....
A naháčkuje verunka ráda jo?? :grinning:
2. črc 2009 ve 20:42  • Odpověz
Piku až moc ráda :grinning: :grinning: Je to taková naše malá prostitutka :grinning: :grinning:
2. črc 2009 ve 21:39  • Odpověz
Ahojík...
tak dnes už k dr.nejedeme,malej je celkem v pohodě...noc docela dobrá,tak dobereme prášky,co máme doma a budeme kapat kapičky na kašel....a zmákneme to :wink:
A malej je taky rád nahatej
3. črc 2009 v 08:12  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:
Piku tak to je dobře, jste pašáci :wink: My noc nic moc Verča se nějak budila asi tím horkem :unamused:
3. črc 2009 v 08:50  • Odpověz
Gamik...malej spal od 7 do Půl 5----teda občas zakašlal,zakňoural nebo se na chvilinku vzbudil,ale hned zase spinkal....ty plíny a otevřené okno teda asi ten vzduch pročistily...
A mě málem praskly prsa :grinning:
3. črc 2009 v 08:56  • Odpověz
no tak to je úplně super :fearful: Verča večer nemohla zabrat usnula asi až ve 21.30 a ve 3 hod nějak začala knourat a hodku se tam házela pořád sem jí dávala dudlíka a pak jsem v 7hod krmila... Takže jsem taková přimrtvená ..
3. črc 2009 v 09:00  • Odpověz
vypadá to zase na pěknej pařák... :confused:
3. črc 2009 v 09:01  • Odpověz
Pikusko, tak super, že je líp :slight_smile:
My jsme teda měli noc celkem normál, ale to bude asi tím, že Káťa včera přes den skoro nespala. Ty vedra jsou fakt děsný. To jí dávám jen bodyčko s krátkým rukávem i na noc. Včera zas Káťi z jednoho ucha tekl hnis, pak i krev, tak já teda už nevím co s tím. Ani jsem se neptala dr. za jak dlouho by se to mělo zahojit. Oteklé to nijak nemá, ale červené jo a furt jí z toho teče nějakej bordel :unamused: No čistím to pravidelně, tak asi nic víc dělat nemůžu. Doufám, že nemá nějakou alergii na zlato nebo tak něco... :confounded:
3. črc 2009 v 09:17  • Odpověz
Aquilko...vy máte trápení s ouškem,??to mě mrzí....at se to zahojí brzy....
A jo--pařák teda je
3. črc 2009 v 09:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.