• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
aquil s tím cvičením je to fakt zvláštní, ale ono to zlepšení by asi přišlo i samo jen rehabka to přičítala poctivému cvičení :grinning: teď máme cvik na bříšku, jednu ruku podél těla, leží na jedné straně čela víc a druhou ruku má skrčenou a tlačím pod loket na jeden bod a má být vidět jakto napíná - jde to líp, protože se nemůže tak bránit, ale samozřejmě pro něho je to horší
ty naušničky budou dobré, já myslím že tak týden to chce - a natíráš to framikoinem? to by snad mělo pomoct ne?
pikus to je dobře že je Matyáškovi líp, jste šikulky jak jste to zvládli i bez nemocnice. Vojta má rýmu ž dva týdny, odsávání se už dost brání a je to boj, snad to brzy přejde
3. črc 2009 v 11:09  • Odpověz
No právě jsem si taky říkala, že tak do týdne by to mělo být OK, ale K. už to má od minulého týdne od středy, tak právě proto už trochu plaším. Ze začátku jsem to natírala jen lihem, teď už jsem přidala i Framykoin po tom, co jí z toho jde vyloženě hnis. Tak nevím... :unamused: :confounded: Dneska to má jen červené, zatím jinak nic, tak uvidíme do večera....Vydělávat naušnice zatím nechci, to by jí asi zarostlo,ne?
3. črc 2009 ve 12:33  • Odpověz
Aquilko my ty nastřelené máme měnit až za 3 týdny takže myslím, že za týden se to nezahojí a že to asi bude chtít opravdu ty 3 týdny... My to, ale nemáme mazat vůbec a ouška jsou úplně nádherný ani to nezčervenalo nic... Ale myslím, že ty náušničky jsou chirurgická ocel a to asi hnisat ani nebude... tak uvidíš, že to za pár dní bude dobrý.... :wink:
3. črc 2009 v 16:49  • Odpověz
a hlavně nevyndavej to by opravdu zarostlo....
3. črc 2009 v 16:49  • Odpověz
Aquilko,mě píchali uši po narození a nakonec mi museli naušničky vyndat...prostě se to nehojilo a pořád hnisalo...pak jsem šla znova na píchání asi ce 2.třídě.
Ale to by jí bolela obě ouška...
3. črc 2009 v 19:51  • Odpověz
Přeju krásnou sobotu :slight_smile:
Já jsem ted fungovala, tatínek vyvezlo Verču na prochajdu a já uklízela vařila atd.
Zkouším horkovzdušnou troubu... nemáte některá zkušenosti... Včera jsem v ní dělala pstruhy tak to musím říct, že se povedlo a dneska zkouším kuře tak jsem zvědavá.....
4. črc 2009 v 11:15  • Odpověz
Piku jak jste na tom????
4. črc 2009 v 11:23  • Odpověz
Ahoj holky,
já jsem uklízela včera před návštěvou, tak dneska mám pohov :wink: Mám i navařeno, Káťa teď usnula, tak jsem i zapla TV a relaxuju :slight_smile: To teda manžel sám s Káťou na procházce ještě nebyl. Ale zase doma s ní dělá všechno, tak si nemůžu stěžovat. Já mám troubu kde je i hokovzdušná. Občas to použiju, zdá se mi to rovnoměrnějc propečené, i když nevím, na nějakou extra výhodu jsem zatím nepřišla... :confused: Ouška furt červený, jen dneska už tam nebyl skoro žádný hnis, tak snad se to bude lepšit...
4. črc 2009 v 11:24  • Odpověz
Ahojík....
dopoledne jsme šli do lékárny pro odsávačku na vysavač.
Jinak malej ted taky usnul....ještě pořád není OK,ale mnohem lepší....tak jsem ráda.
I když v noci chrčí dost
Horkovzdušnou troubu nemáme..........
4. črc 2009 v 11:28  • Odpověz
4. črc 2009 v 17:25  • Odpověz
Ahojky holky...
Piku krásný fotečky, je to opravdu kus chlapa a chtě nechtě já tam prostě vidím tatku jak vyšitýho :slight_smile:
5. črc 2009 v 09:14  • Odpověz
Hezkou neděli :slight_smile:
pikusko, snad už je Matyáškovi líp, ty očička na fotce, má fakt nemocný... :frowning2:
Za chvilku vyrazíme na prochajdu, protože ty odpoledna jsou poslední dny na houby. Člověk se bojí někam jít aby ho nechytla buřina po cestě...Oběd už se vaří a s malou bude cvičit za chvilku taťka :wink:
5. črc 2009 v 09:43  • Odpověz
Ahojík holky...
Gamik...neeee ted už je náš :grinning:
no on je tak správně namixovanej---aspoň víme,že nám to nespletli :grinning:
Ve dne je to celkem OK,ale v noci nic moc....
5. črc 2009 v 11:17  • Odpověz
jj u nás je to taky jasný, že se nespletly :wink: I když z počátku to vypadalo, že máme vietnamku :grinning: Ale koukala jsem, že hodně miinek jak jsou zmuchlaný tak jsou takový šikmooký :grinning: :grinning:
Mě dorazila mamka a budemem grilovat, máme naložený kotletky :wink:
5. črc 2009 v 11:28  • Odpověz
Gamik..tak to se máte :slight_smile:
jojo to máš pravdu,to jsou všechny dětičky :grinning:
5. črc 2009 v 11:30  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:
My jsme si dneska přispali, vstávali jsme až po půl desáté. Káťu jsme si vzali ráno po jídle o čtvrt na sedm do postele, tak vytuhla taky :slight_smile: Včera jsme byli na prochajdě, byla tady taková menši akce pro děcka a koho jsme potkali, tak říkal, že Káťa je celý tatínek :grinning: :grinning: :grinning: Dneska odpo čekáme návštěvu, musím aspoň vysát a něco malého udělat na zub :wink:
Tak co piku, co Matyášek, už je to zase lepší?
Jsme tady zbyly jak 3 mušketýři, co? Kde jsou všichni??? :frowning2: :confounded:
6. črc 2009 v 11:15  • Odpověz
Ahoj holky....
taky koukám, že nás tu moc není. :unamused:
Já mám dneska trošku den blbec.. Chtěli jsme jet na nákup s Verčou. Nejdřív jsem se asi 3x vracela pro něco a ve finále mi nešla zaklapnout sedačka tak jsem řekla, že takhle řídit nemůžu, že nedošáhnu na pedály. Takže jsme zase Verču vyndali a když jsem se natahovala pro tašku tak sedačka zaklapla :angry: Tak jsem nakonec jela sama nechtěla jsem jí takhle chudinku furt v tomhle horku přendavat.
6. črc 2009 v 11:34  • Odpověz
Ahoj holky...
tak můj kojo vypláchlý mozek dnes ráno zapracoval---oblékla jsem sebe a malého,došla až před barák,že jedeme k dr.a tam jsem se otočila a šla zase domů---no jo.došlo mi,že je svátek ............
Ale prcek je lepší,máme se tam stavit ve čtvrtek,tak to už počkáme na ten den.
Jinak Matyášek zjistil,že když mu dudlík vypadne,nějak by ho zase mohl vrátit zpátky,ale držel ho obráceně a to "prostě nedopadlo" :grinning: :grinning:
A dnes poprvé cumlal hračku co měl v ruce a to mu docela šlo :wink:
A povídání???nejraději ráno kolem 5 a zjistil,že to jde i doooost nahlas :grinning: :grinning: tak jsem ho taky vzala do postele a vytunul ještě se mnou :slight_smile:
6. črc 2009 ve 12:11  • Odpověz
pikusko :grinning: Já jsem taky zjistila, že je nějaký svátek až všichni mluvili o prodlouženém víkendu...Jo a včera jsem manžela pochválila, že hezky krknul :grinning: :grinning: :grinning: Takže těhu demence u mě taky plynule přešla na mateřskou :grinning: :grinning: :grinning:
Dneska musím zaklepat, ouška se mi zdají o hodně lepší, Framykoin přece jen asi zabral, tak doufám, že už tomu čištění bude brzo konec. Káťa u toho neskutečně ječí :confounded:
6. črc 2009 ve 13:39  • Odpověz
jééé holky tak to jsem ráda, že nejsem sama mimoň :grinning: Taky chválím manžela jak si krkne, vždycky říkám... "a tatínek to taky umí hezky" :grinning: :grinning: :grinning:
6. črc 2009 v 16:40  • Odpověz
6. črc 2009 v 18:06  • Odpověz
ahojky holky,tak jsem vas prisla zkontrolovat a juknout na ty vase miminka... my furt nic.. meli jsme jit v kvetnu,ale prckove nezvladli rozmrazeni,takze se transfer nekonal... tak uvidim co v Praze... volala jsem tam a sestra mi rekla,ze konzultace stacii po telefonu,ze mi mudra zavola a nic.. tak si tam budu muset zitra zavolat znovu... co se jako deje...
6. črc 2009 v 19:17  • Odpověz
:grinning: Ahojík......
Gamik..zase Mimoň????ty nevíš kde bydlím??? :grinning: :grinning:
No v Mimoni :grinning: :grinning:
A Verunka je krásná....joooo a kde jste sehnali to super Slávistické body??No a hele,já myslela na 1.pohled,že je tvůj manža Petr Kolář :grinning: :grinning:
Milenko,ahojík....tak sakra,kdy se ta smůla u vás prolomí????volej volej...at jsi brzy mamina
malej je v postýlce a brouká si tam...kdy se asi ubrouká do spánku??? :grinning:
6. črc 2009 v 19:46  • Odpověz
no tak to se mi povedlo Piku :grinning: nevěděla jsem, že bydlíš v Mimoni :wink:
Body objednávám přes internet, je to přímo slávistický obchůdek http://nova.fanzone.cz/shop/account.php?login&sid=c93a56118b1945b680128ad3c0fadd4e
A s tím Kolářem to pro nás není nic nového lidi si to občas myslí. Vlastně i mě tím zaujal proto jsem se mu tenkrát ozvala na pc :sweat_smile:
Milenko tak šup šup at máme za chvíli další mimi. Určitě dej vědět co a jak už ted Ti držíme pěsti!!!!!!! :wink:
6. črc 2009 ve 20:32  • Odpověz
Gamik...no já jsem pořád teda Mimoň :grinning:
A vy jste se dali dohromady přes PC????
A díky za odkaz :wink:
6. črc 2009 ve 20:34  • Odpověz
jj Piku přes internet... nikdy bych nevěřila tomu, že to může fungovat :slight_smile: Nejdřív to byla zvědavost a pak.... do roka svadba a další rok Verča :wink:
6. črc 2009 ve 20:40  • Odpověz
Tak to je super...Kolář na netu :grinning: jste měli štěstíčko vid.....a ještě řekni,že ze stejného města
6. črc 2009 ve 20:44  • Odpověz
myslíš jestli jsmr ze stejného města??? To vůbev ne... já z Plzně a on z Poděbrad. Odstěhovala jsem se sem za ním. Proto jsme měli to víkendové manželství. Měla jsem v Plzni práci a čekala jsem až otěhotním pak jsem se teprve přestěhovala :wink:
6. črc 2009 ve 20:50  • Odpověz
Aha...tak to jo....no ale dopadlo to výborně vid :slight_smile:
6. črc 2009 ve 20:53  • Odpověz
jé my se taky známe přes internet :dizzy_face:
6. črc 2009 ve 20:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.