• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
já myslím, že rozhodně!!! Jsem spokojená, máme krásné mimi, co víc si člověk může přát :wink:
6. črc 2009 ve 20:56  • Odpověz
Tyy Rio,vy taky????to je super,tak ono to funguje :grinning:
6. črc 2009 ve 20:58  • Odpověz
rio tak to je super!!!! Byla to náhoda nebo přes seznamku??? A jak se vůbec máte??? Dlouho jsi tu nebyla :fearful:
6. črc 2009 ve 20:58  • Odpověz
Holky, já se z vás picnu!!!! My jsme taky "láska přes internet" :slight_smile: Kdyby podle nás natočil někdo film, tak je to romantika jak blázen... Znáte ten film s Meg Ryan a Tomem Hanksem? Tak to je skoro o nás :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
6. črc 2009 ve 21:04  • Odpověz
Měli jsme tady celé odpo návštěvu, vedro zas na zdechnutí, pak zapršelo, konečně se dá dýchat...Káťa je tuhoš, tak mám čas aspoň na koně :wink:
6. črc 2009 ve 21:06  • Odpověz
Tak já teda mizím....sem nepatřím :astonished: my jsme jiný případ...já na brigádě v hospodě a on host :grinning:
6. črc 2009 ve 21:07  • Odpověz
To je taky dobrý piku, co bys nepatřila :grinning:
6. črc 2009 ve 21:09  • Odpověz
gamik no přes rande.cz ale vlastně jsme si začali psát jako že bysme spolu jezdili na kole a pak jsem ho uhnala :grinning: ale zas tak moc se nebránil
máme se celkem dobře, bojujeme s vojtovkou, jinak rýma snad už ok, jen očička mi pořád přijdou večer trochu zahnisaná tak nevím...měli jsme i kapky s antibiotikama.A ta bulka z očkování vůbec neměkne tak fakt nevím jak mu budou za 14 dní dělat tu punkci, se bojím aby mu to stejně nakonec nechtělu vyříznout, ale něco by dělat už měli, má to zase otveřené, ach jo
jinak jsme teď furt výletovali, dnes vytuhl kolem 18 hodin a museli jsme ho budit na koupání a on normálně spal i u toho, měla zavřené oči, pak vytáhl 90 mlíka a víc nezvládl a vythl už úplně chudáček :grinning:
6. črc 2009 ve 21:13  • Odpověz
Tak jo....zůstanu tady :slight_smile:
Rio....my byli zase na chaloupce celé odpoledne a usnul mi v autě cestou dom,tak rychle koupačka a postýlka...ale o jídlo se ošidit nenechal :grinning:
6. črc 2009 ve 21:23  • Odpověz
tak Aquil to je taky mazec... Všechny přes internet a všechny na umělé, to je nějak moc náhod :grinning: :grinning:
Piku nikam nechod, přeci tady všechny nemůžeme být stejné :grinning:
Já byla 7 let vdaná, ale už to asi nebylo ono jinak by mě o asi nenapadlo nynějšímu manželovi napsat. Já na internutu nikdy nikoho neoslovila až mi manža poslal jahůdku na profilech jako, že jsem hezká :pensive: a já jak viděla tu fotku totožnou s Kolářem tak mi to nedalo a slušně jsem poděkovala :sweat_smile: Pak jsme si začali psát a úplnou náhodou jel do Plzně a mě napadlo se setkat.. a už to bylo... láska jak trám. V říjnu jsem se rozvedla a v březnu se vdávala :grinning:
Rio tak snad to bude dobrý, vy fakt máte pech :unamused:
6. črc 2009 ve 21:24  • Odpověz
Tak jste holky internetový měly na ty chlapy štěstí co....
A že by sezení u netu způsobilo neplodnost???tak aby kvuli vám nemuseli dělat nové studie :grinning:
6. črc 2009 ve 21:28  • Odpověz
vidíš Piku to mě nenapadlo :grinning: :grinning: ale něco na tom bude :astonished: :grinning:
6. črc 2009 ve 21:30  • Odpověz
No ty máš Koláře....ještě aby holky měly taky někoho "slavného" :grinning:
6. črc 2009 ve 21:31  • Odpověz
No jo, fakt náhoda :wink: Ještěže tady máme tu pikusku, že to není tak jednotvárné :grinning: :grinning: :grinning:
rio, tak snad už se to s tou bouličkou brzo vyřeší, to už snad s tím budou muset něco udělat, ne??? My jdeme koupat za chvilku, K. se začíná budit. Dneska bude jíst teprve počtvrté, ale nedá se nic dělat, tak to prostě vyšlo...
6. črc 2009 ve 21:32  • Odpověz
jooo holky a to mi ještě hnedka při prvním rozhovoru ze srandy požádal o ruku, když se dozvěděl, že jsem vyučená v plzenském pivovaru :grinning: a do roka jsme se fakt brali :grinning:
6. črc 2009 ve 21:32  • Odpověz
Tak já teda dnes kojila snad každé 2 hodiny....no teplo,tak měl žízeň,vždy si jen pocumlal.
No ještě by mohla přijít Milenka,že jsou taky "netový" :grinning:
6. črc 2009 ve 21:34  • Odpověz
Holky to je fakt něco, jste mě pobavily dneska... :grinning: :grinning: :grinning: Já teda nikoho "slavného" nemám :wink: Ale úplně jsem se zasnila, když jsem si to období vybavila. U nás to bylo složitější-nejdřív jsem nechtěla já manžela, pak nechtěl on mě a pak jednou po celkem dlouhé době co jsme si psali najednou stál před dveřma s kytkou a bylo... :slight_smile:
6. črc 2009 ve 21:37  • Odpověz
no a to já si myslela, že jsme nějaké vyjímky a ono prdlajs :slight_smile:
My dáváme na žízen čajík, ale Verča ho moc nechce... A dneska už jsme zvýšili dávku na 180ml...
6. črc 2009 ve 21:37  • Odpověz
jj dneska to fakt byla prdka, nejdřív já s mimonem a pak tohle :sweat_smile:
6. črc 2009 ve 21:38  • Odpověz
Kdepak vyjímka, já už jsem to párkrát zjistila, že spousta lidí se zná přes PC.
Káťa teda nechce čaj vůbec, už jsem koupila i ten jablko-meduňka co se může až od ukončeného 4. měsíce a zkusila jsem trošičku a taky prd. Obyč vodu taky nechce, tak já nevím co bude pít...
6. črc 2009 ve 21:41  • Odpověz
já mám ten fenyklový a občas si cucne, ale taky žádná sláva...
6. črc 2009 ve 21:43  • Odpověz
Tak Matyášek by vypil snad i vodu z rybníka..čajík mu jede...i kapičky na kašel ze lžičky vycucne.... :grinning:
No my se potkali,když měl jen jednu dceru....a nebyl ženatej.Ale to jsem nevěděla,ani že má dítko.No dali jsme se do řeči "na baru"--mě se líbil hned,....no dali jsme si rande druhý den,ale mě to nevyšlo časově.A pak jsme se za dlouho dozvěděla,že jemu taky ne......
No a po nějakém čase jsme se potkali...já jeho s dcerkou-říkám si-aha,ženáč,tak to je---a on si říkal,je na mě naštvaná,nepřišel jsem na rande.Tak jsme se jen pozdravili,jako pak ještě párkrát.
No a po asi 4 letech začal dělat kousek od té hospody,kde já opět fungovala.No ale už jako ženatý a dvě děti....
Ale stejně.......ted jsme spolu :slight_smile: ¨Bylo to zdlouhavý....těžký a z mé strany plné slziček---více méně i když manželství nefungovalo,zůstával v něm kvuli holkám,byla jsem milenka ženatého muže.....
ALe taky--štastný konec to má :slight_smile:
6. črc 2009 ve 22:02  • Odpověz
Ahoj holky,my měli náročný víkend,už jsem KO na dočítání,nas...mi zase tchán,blbější kecy snad už nemůže mít. :angry:

My taky nejsme netový :grinning: poznali jsme se v práci,já nastoupila a hned mi padnul do oka,moc mi nechtěl,znal mýho bráchu a myslel,že jsem stejný poděs :sweat_smile: ale já ho uhnala a do roka byla svatba. :grinning:

Já dávám prckům čaj na dobrou noc,lépa,heřmánek,medunka a spokojenost. :wink:

Riuš,už ví tchyně o stěhování?
6. črc 2009 ve 22:03  • Odpověz
Tak jsem nejdřív četla...my jsme taky netový.......... a myslela jsem,že mě picne....ale pak jsem si to přečetla znova :slight_smile:
6. črc 2009 ve 22:04  • Odpověz
Piku,já Ti v tom nechtěla nechat samotnou. :slight_smile:
6. črc 2009 ve 22:11  • Odpověz
Esterko...díky,to jsi hodná :wink:
6. črc 2009 ve 22:13  • Odpověz
Ahoj holky,

piku já tě v tom taky nenechám, my taky NEJSME netový :slight_smile: moje mamka dělala pro manžu domácí práci, tak k nám jezdil na kafe když si jel pro práci no a od mých 16let jsme spolu, minulý týden už to bylo 7let :wink:

holky v pátek jsme byli na plavání a pokud máte možnost tak doporučuju. . . Tomik byl maximálně nadšenej, celou dobu se chechtal no prostě super. . . jen sem si zapomněla foťák :frowning2: na další lekci jdeme ve čtvrtek tak pak dám nějaký fotky
7. črc 2009 v 08:53  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky..
Tak vidíš Piku, že v tom nejsi sama :grinning: Taky jsi to s tou láskou neměla jednoduchý
:wink: Esterko nám se taky tchán moc nepovedl :unamused: Když jsem otěhotněla tak jsme měli původně bydlet u nich, že nám udělají pokoj z jídelny. To tedy plánovala tchýně. Jenže oni se nějak nesnesou a tchán, aby jí ublížil tak prohlásil, že v žádnym případě, že se nebude omezovat a že malý děti nemá rád. Ale vůbec si neuvědomil, že tím daleko víc ublíží vlastnímu synovi. Naštěstí nám teta půjčila barák, že máme kde být, ale zezačátku manžel trval na tom, že tam malá nesmí. On je, ale hrozně hodnej takže po čase ustoupil a normálně k nim chodíme a tchán??? Může se z Verči posrat... Včera jsem mu musela zakázat jí vyndavat z kočáru, pořád jí tahal a ona tam pak vůbec nechtěla být.
7. črc 2009 v 09:01  • Odpověz
Čau holky, já mám tchány celkem fajn, taky občas musím něco zkousnout, ale oni mě mají fakt rádi, tak vím, že to nemyslí zle. Tchyně je bohužel úplně jiná krevní skupina, možná jsem trochu čekala, že v ní najdu druhou mámu, když už tu svou nemám, ale to prostě nejde. S mámou jsme měly nadstardardní vztah a to se nikdy nahradit nepodaří...Ach jo, je mi tak hrozně líto, že se Káti nedožila... :cry:
Zítra jsem domluvená na návštěvu ke kamošce, jdu obhlídnout nový byt, tak jí musím něco koupit. Nemáte nějaký tip?
7. črc 2009 v 10:33  • Odpověz
Aquilko o je smutný :frowning2: A mámu Ti nikdo nikdy nenahradí asi i kdyby chtěl sebe víc... i když já mám tchýni spíš jako kámošku ona je strašně správně praštěná a můj manžel je totálně po ní... :wink: Jinak tip čoveče nemám, to je těžký, záleží spíš na tom co má ta dotyčná ráda a tak, takže to asi musíš sama :wink:
7. črc 2009 v 11:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.