• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
Aquilko....myslím,že pěknou kytkou v květináči nic nezkazíš :slight_smile:
A mě strašně chybí babička a moc mě mrzí,že odešla v únoru a malej se v dubnu narodil a ona ho nestihla...
Ale s mámou se to nedá srovnat...já vím :unamused:
Na plavání chceme chodit od 6ti měsícůmpřihlášku už máme danou,tak snad bude místo...
Jooo a vše ahojík :slight_smile:
7. črc 2009 ve 13:31  • Odpověz
Jooo a holky...loni 7.7.první injekce stimulace :slight_smile:
7. črc 2009 v 19:24  • Odpověz
sakra Piku ty to máš až takhle??? :wink: To si já tedy nepamatuju :slight_smile:
7. črc 2009 ve 20:09  • Odpověz
No Gamik..já pamatuju :grinning:
7. črc 2009 ve 20:14  • Odpověz
Ahojky,
holky o tchánovi mi ani nemluvte,ted je to navíc citlivější,mám tátu v nemocnici,vůbec to nevypadá dobře :frowning2: :frowning2: ,tak je mi moc líto,že se tak těšil na dvojky :unamused: a tchán kterej si je může užít,si toho neváží a ještě kritizuje. :angry:

Aguil,já taky kupuju do novýho kytičku v květináči. :wink:

Piku,to jsi dobrá,že si to pamatuješ,já při stěhování vyhodila diář,kam jsem si to všechno psala,takže ted vím prd,co kdy bylo. :wink:
7. črc 2009 ve 20:17  • Odpověz
Esterko,at je tátovi brzy dobře :grinning:
jo ,mám loňský kalendář :slight_smile:
7. črc 2009 ve 20:22  • Odpověz
Esterko přeju at se tatka uzdraví a ještě si dvojek dosyta užije!!!!!!
Piku nejsem na tom zas tak zle, mám ten plán schovaný takže stačí jen juknout :wink:
7. črc 2009 ve 21:02  • Odpověz
Gamik...já si ho i naskenovala do PC :grinning:
7. črc 2009 ve 21:03  • Odpověz
tak to seš o něco víc jak já :grinning: :grinning: takhle daleko jsem nezašla :grinning: :grinning:
7. črc 2009 ve 21:49  • Odpověz
Já si to taky celkem pamatuju, SMS, kdy mě upozorňovali, že si mám píchnout inj. před OPU mám uloženou do dneška :wink:
Tak jsem nakonec koupila ozdobnou svíčku, kytku jsem kupovala do minulého bytu, tak právě jsem chtěla něco jiného :slight_smile:
esterko, ať je taťkovi brzo líp, já kdyby se něco dělo s tím mým, tak mě to asi totál vyřídí, přece jen mám už jen jeho...
Plavání chceme taky určitě zahájit, ale asi až v září, teď mají všude prázdninový provoz. Dneska Káťa tak suprově pásla, že jsem měla obrovskou radost jak se zlepšila. Dokonce se dvakrát obrátila na záda, ale nevím jestli je to dobře, jestli jen nežuchla. Nevím jak se to pozná jestli se otáčí nebo ztratí rovnováhu a prostě se otočí na záda... :confounded:
7. črc 2009 ve 22:12  • Odpověz
Aquilko proč by to nebylo dobře??? Verča taky ze začátku padala zpátky na zádíčka to bych řekla, že je normální :wink: Počkej za chvíli Ti skočí sama na bříško :sweat_smile:
7. črc 2009 ve 22:20  • Odpověz
No gami já nevím. Někde jsem tady na koňovi četla, že to není dobře. Asi moc čtu, měla bych se víc radovat, že to dokázala, že jo... :slight_smile:
7. črc 2009 ve 22:45  • Odpověz
Ahoj Holky....
Aquilko já fakt nevím, ale když ještě pořádně nedržej stabilitu tak kam by měli padat??? :fearful:
Zkus se zeptat na tý rehabilitaci :wink:
Dneska Verča spala ukázkově od 20hod do 5.30 :slight_smile: Ve 4hod jsem rozvěcela a koukala co se děje :slight_smile: Takže jsem pěkně odpočatá....
8. črc 2009 v 09:12  • Odpověz
Ahoj holky,
tak my dnes byli v poradně a máme 5 500g a včera Tomik poprvé držel chrastítko :grinning:

Aquilko mě se Tomik taky otáčí nebo spíš asi padá zpátky na zádička, jak přišel na to že to jde tak se pořád točí zpátky. . .

no jinak jsem dnes odeslala na reklamaci boudu z kočárku, začala se šíleně párat. . .naštěstí mi kamarádka půjčila kočárek. . .sice nám je jen tak tak, ale ten měsíc to přežijem. . .
máme teď tenhle: http://www.kuzlatko.cz/katalog/kocarky/kombinovane/produkt/kocarek-toledo-cerveny
8. črc 2009 v 17:54  •  2 děti  • Odpověz
Ahojík...nějak nestíhám...
dopoledne nákuypy,pak obýdek-dnes v restauraci :slight_smile: pak něco poklidit no a spinkala jsem s malým asi hodinu :grinning:
Angel...malej drží chrastítko...ale ještě na to nějak nepřišel,že to je jeho ruka a s chrastítkem teda může blbnout
8. črc 2009 v 18:00  • Odpověz
Ježíš.....obídek
8. črc 2009 v 18:01  • Odpověz
Ahoj holky... tak my dneska taky byli u dr, do ted jsem uspávala malou byla nějaká špatná. Dostala dvě injekce pak přijel brácha s dětma na návštěvu, takže moc přes den nespala a asi toho na ní bylo nějak moc a ted hrozně plakala tak jsem jí musela uhoupat v náručí než usnula... chudě moje...
Jinak máme 5.99 kg a 59 cm ( což mě překvapilo, protože jsme naměřili víc :confused: )
Angel taky jste pěkný cvaldové :wink:
8. črc 2009 ve 20:22  • Odpověz
Ahoj holky, dneska jsem byla na návštěvě u kámošky, bylo to moc fajn :slight_smile: K. pak taky odpadla, byla plná dojmů :grinning: My jdeme na očkování příští úterý, tak jsem taky zvědavá na míry... :wink:
8. črc 2009 ve 21:34  • Odpověz
Piku já obdivuju, že takhle chrupkáte. Verča spinká tak 20 min max takže já bych ani nestihla usnout :unamused:
8. črc 2009 ve 21:37  • Odpověz
jo Tomik je náš otesánek :grinning: No mě nejdýl spí po obědě, to vydrží ty 3h, ale buď jsme venku a nebo si říkám že poklidím a půjdu si na chvilku lehnout a pak se k tomu stejně nedostanu. . .

teď jsem dožehlila šílenou hromadu prádla a půjdu se naložit do vany, ráno jdeme s Tomikem na krev, tak jsem zvědavá jak to zvládnem. . .
8. črc 2009 ve 22:39  •  2 děti  • Odpověz
Ahojík holky...
vy že máte otesánky ???Ha ha a co pak máme my??? :astonished:
jsem chtěla psát,jak máte malinký miminka...........5590 jsme měli na 6ti týdnech :grinning:
Na 11 jdeme k dr....a bude asi očkování..........
No spinká takhle hezky,když ležím s ním,otočím se ho k sobě a tak potom spinká....to dělám i nad ránem v posteli :slight_smile:
9. črc 2009 v 08:41  • Odpověz
Ahoj holky...
My odjíždíme do Plzně a jak jinak... počasí na hovno :angry: Manžu jsme vypravili do Vizovic na fesťák...
Takže se zatím loučím, Piku snad očkování bude v poho Verča měla dneska v noci po něm zvýšenou teplotu, ale ted už je dobrá tak se kdyžtak nelekej :wink:
mějte se hezky pa
9. črc 2009 v 08:55  • Odpověz
Gamik...papa a užij si to :slight_smile:
9. črc 2009 v 09:38  • Odpověz
Ahoj holky, našla jsem nás až na třetí straně :confused: Já jsem dneska vařial, žehlila, uklízela, do toho samozřejmě všechno s Kačenkou, takže nabitej den...Odpo prochajda, banka, nákup, aspoň že pršelo dneska pozděj a stehly jsme to, ten slejvák každý odpoledne je fakt už opruz...
gami, tak snad počasí nebude tak hrozný, u nás bylo dneska celkem fajn...
9. črc 2009 v 19:13  • Odpověz
Ahojík........
tak očkování v poho,malej to sna ani neregistroval :grinning: jen na chvilku vykulil oči a zase žvatlal dál....a jen byl odpoledne trošku protivka....tak uvidíme jak v noci :wink:
9. črc 2009 ve 21:21  • Odpověz
pikusko, tak uvidíš, třeba se to obejde bez teploty. Káťa neměla, jednou jsem ji změřila, že se mi zdála horká, ale naštěstí nic. To je teda Matyášek hrdina, K. ječela jak blázen.
9. črc 2009 ve 22:12  • Odpověz
Ahoj holky, jdu vas taky pozdravit.
Nicolka je uz 10-tydenni slecna a statecne dohani ten mesic, ktery si zkratila v brisku.
Mam za sebou teda operaci slepaku, ale jinak vsechno ok.
Obcas na vas juknu, jak vam rostou miminka. Jsou všechny nádherný!!
Jinak mame v albu par fotek z atelieru :slight_smile:
9. črc 2009 ve 22:14  • Odpověz
tak to my si na očkování pěkně počáme, boule je pořád velká a tvrdá
včera jsme byli na rehabce oba pochváleni, Vojtík se zlepšuje tak jsem ráda že to cvičení k něčemu je a taky to trápení
dnes není Vojta ve své kůži, strašně málo jedl - za den max. 400 míto 800 a taky hodně spal, navíc zase nekadil a včera po 4 dnech s trubičkou, přitom neměl tvrdé bobky ale mazlavou zeleou stolici, tak nevím proč mu to nešlo
9. črc 2009 ve 22:16  • Odpověz
Rioko to mate teda trapeni... Zkouseli jste probioticky kapky? Nase se zase ted strasne rozkadila i na 3-4x denne.. Tak jsem z toho byla taky trochu na nervy, ale pry to nevadi. Ale kamaradce nekaka bezne tak 5 dni a pry se taky nic nedeje..
9. črc 2009 ve 22:20  • Odpověz
aniie jenže když je nekojený ale na umělém měl by aspoň jednou za 3 dny prý
9. črc 2009 ve 22:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.