• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
Ani, moc gratuluju k Nicolce, je krásná :slight_smile:
rio, vy teda máte fakt trápení, Káťa je na UM už dlouho a takový problémy neměla nikdy. Ze začátku teda trochu bobky, ale to se tak po týdnu upravilo, tak fakt netuším, proč s tím Vojtík má takové problémy... :unamused:
9. črc 2009 ve 22:29  • Odpověz
Aha.. My jsme prakticky od zacatku jen na Nutrilonu a kaka bez problemu. Jen ted by mohla trochu zvolnit :slight_smile: Asi je to ale tim, ze jsme zvysili davky jidla.
Aquil diky, Kacenka je taky nadhernej mazlik :slight_smile:
9. črc 2009 ve 22:34  • Odpověz
Ahojík...
Annie,fotečky z ateliéru jsou nádherný....taky bych chtěla nějaký ateliér najít....
Malej očkování bez teplot,jen odpoledne trošku protivka....a dnes v poho.....ted spinká v mojí posteli :slight_smile:
10. črc 2009 ve 13:09  • Odpověz
Tak to je dobře pikusko, že to Matyášek tak zvládl. A co choroba, už je úplně pryč? Jestli nějaké fotky budeme dělat, tak až asi tak nějak před Vánoci. Káťa bude mít už 3/4 roku, tak myslím, že se bude dát víc vymyslet :wink:
10. črc 2009 ve 13:12  • Odpověz
Aquilko...jojo už je zdravý..tak ted jen doufat,že se to nebude vracet.
No před Vánoci super...hned budou dárky rovnou vid......
musím pohledat na netu...kde co je blízko
10. črc 2009 ve 13:27  • Odpověz
Já už mám tip na focení v Brně, viděla jsem fotky a jsou úžasný. Jen teda ta pálka za to je neskutečná. Ale doma to tak člověk neudělá i kdby se snažil sebevíc...
10. črc 2009 ve 13:32  • Odpověz
No já našla ateliér v Liberci.......¨teda kousek v České Lípě taky je...ale tam jsem se nechávala jednou fotit se sedrou a nic moc...fotograf bet fantazie...takže raději jinam.
A jo....klidně za to peníze dám,doma to tak nebude,to je pravda
10. črc 2009 ve 13:35  • Odpověz
ahoj holky, kde jste všechny??
tady je zase pěkně hnusně, takže asi bude tvrdnou celý den doma :frowning2:

piku mrkni ma http://www.pikous.com/ dělá perfektní fotky taky se k němu chystáme, ale tak na půl roce

jinak mám v albu nové fotky :slight_smile:
11. črc 2009 v 09:46  •  2 děti  • Odpověz
Ahojík...
Angel...malej je krásnej :slight_smile: a v té autosedajdě takovej ztracenej...to ten náš jí má jen tak tak....musím už vyndat tu novorozeneckou bložku pod zadečkem
A ten atelier vypadá dobře.....ty portéty dětiček jsou fajn...to budete mít krásný :wink:
11. črc 2009 v 10:08  • Odpověz
Hezkou sobotu :slight_smile:
tak pikuska by mohla jít k pikousovi :grinning: :grinning: :grinning: Tak to je snad osudový...
Angel-Tomášek je šikulka, fotky moc hezký
Tada se taky honí mraky, ale zatím neprší, snad se nám podaří aspoň na chvilku vypadnout ven.
11. črc 2009 v 10:10  • Odpověz
Teda Budeme,když tam vyrazíme :slight_smile: Jooo musíme,když je to Pikous :grinning:
Tady už lilo...kousek od nás je pouť a každý rok leje,když je....tak je to na prd.
11. črc 2009 v 10:18  • Odpověz
Ahoj holky, tak konečně mám čas chvilku sednout k PC. Celý víkend jsme furt někde byli, ale dobrý. Káťa byla sice unavená, ale spokojená. Má hrozně ráda lidi, jak se někde něco děje, tak je ve svém živlu a vydrží koukat docela dlouho. Zamluvili jsme dneska hospodu na oběd po křtinách, nakoupila jsem si "propriety" a budu dělat Kačence dort. Snad se povede :confused: :slight_smile: Zítra jdeme zase cvičit, tak se docela těším :slight_smile:
12. črc 2009 ve 21:23  • Odpověz
Kde jste všechny???????? :confused: :astonished: :confused:
My jsme se vrátily ze cvičení, tak jsem si říkala, že si přečtu co nového a tady nikdo...
Káťa je jakási mrzutá, v noci jsem k ní 3x vstávala, tak nevím, co se děje...
13. črc 2009 v 11:56  • Odpověz
My ráno vyrazili ke kamarádce....zahrada,kafínko,koláčky....paráda :slight_smile:
13. črc 2009 ve 14:46  • Odpověz
Ahoj holky.... Koukám, že jste to tu pěkně flákaly!!! Myslela jsem kolik toho budu dočítat a ono nic moc...

Anni Nicolka je taky kouzelnej skříteček :slight_smile: :wink: Velká gratulace!!!!

My se dneska vrátili z Plzně a musím říct, že konečně DOMA.... Verča už zčala poznávat, že to není její domov a vůbec tam nechtěla večer usnout hrozně vyváděla.. A ted v pohodě spinká, usnula bez breku, prostě poznala, že je už v je svém... bobek jeden... :slight_smile:
A musím se k něčemu přiznat :frowning2: Máme za sebou první pád :astonished: Holky, byla to hrůza!!!! Spadla z gauče. Naštěstí byl nizoučkej takže se jí opravdu nic nestalo jen se lekla, ale ve mě by se v tu chvíle krve nedořezal... Jen jsem se otočila pro ubrousky, vůbec nechápu jak to udělala za takovou chvilinku, musela udělat dva sudy a najednou taková tupá rána já se otočím a gauč prázdný :astonished: Verča ležela schoulená na boku pod konf. stolkem... Samo, že jsem to obrečela s ní, nejradši bych si v tu chvíli nafackovala... Plakala jen chvilku a pak hnedka byla normální, veselá, smála se...celou jsem jí promačkala jestli jí někde něco nebolí a v pohodě... Ale zážitek nezapomenutelnej pořád se mi to vrací... :frowning2:

Angel Tomík je taky hezky vysmátý mimi :dizzy_face: Je nádhernej!!!

Aquilko vyfot dort!!!! :wink: A neboj Kačenka bude určitě v poho jen neměla svůj den :wink:
14. črc 2009 ve 20:31  • Odpověz
Ahojík......
Gamik.....to se prostě stane.....hlavně že je malá v pořádku........
ale já se toho děsím denně....odběhnu třeba jen vypnout plotnu a čekám,jestli bude na gauči :slight_smile:
Ale Mates se ještě sám nekoulí....
14. črc 2009 ve 21:13  • Odpověz
Ahoj holky,
teda gami, to musel být fakt šok, ještěže to tak dopadlo... :confused: Káťa se taky furt mele, ale ještě se sama neotočila.
Dneska jsem vyrazila na očkování a dr. má dovolenou, tak mě to teda docela vytočilo. Dr. co ji zastupuje mi řekla, že to stačí příští týden, ať si zajdu pak ke své. No tak za týden znovu... :angry: Odpo jsem tady měla kamošku se skoro dvouletým chlapečkem, bylo to fajn, i jsme stihly docela pokecat. Teď je tady příšerná bouřka a zase slejvák jak blázen...
14. črc 2009 ve 21:25  • Odpověz
Piku tak to být tebou po mé zkušenosti vůbec nedělám :wink: Náhodou se to Matymu povede a tenhle zážitek ti opravdu nepřeju...Já jí od ted zavírám do postýlky... :wink: Verča je opravdu hrozně živá až se toho děsím, když jí držíš pod paží tak se normálně staví na nožičky a sezení taky myslím, že nebude dlouho trvat už se opírá o lokty a má od pasu nahoru zvednuté tělíčko. Jen přijít na to, že si ručičkama může pomoct tak sedí :confused: když jí chovám tak se snažím jí neposazovat mám strach o její zádíčka, ale ona se hrozně vzteká, chce sedět tak jí musím dělat takové to letadýlko, držet mezi nožičkama a za prsíčka to má ty zádíčka přeci jen v rovině a je spokojená...
14. črc 2009 ve 21:44  • Odpověz
Ahojík.....
Gamik,on je na rozloženém gauči a okolo sebe kojo polštář....tak snad to zatím nepřeskočí......
Jinak....poloha jako sed--tak tu Mates má taky rád...
15. črc 2009 v 07:59  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
Piku tak to jo, to myslím, že by ani Verča nedokázala :wink: Noc u nás dobrá Už jsme vynechali noční papání, takže jí dávám v 5 hod, ale to spíš, že se mele než, že by to vyloženě vyžadovala. Jo a vstávali jsme ted :slight_smile:
15. črc 2009 v 09:45  • Odpověz
Ahojík Gamik a Veru.....
My v noci jíme kolem 3-4,pak se budí tak v 6,to si jen cucne a spí u mě tak do 7.
Pak se stěhujeme do obýváku a teda v 8 usnul a ještě spí.....
Dnes máme v 11 srazík koníkovek tady z okresu a počasí na nic........ :unamused:
15. črc 2009 v 09:54  • Odpověz
Piku zrovna se rozčiluju!!! Kde jsou ty tropy co hlásili??!!! :angry: Tady prší...
Tak si srazík s Matym moc užijte :wink: My jdeme dělat Verče papu nějak se mi tu v lehátku vzpouzí :wink:
15. črc 2009 v 09:58  • Odpověz
Nooo měli jsem sedět na terásce a nic....
A jooo tropy ale ne tady
15. črc 2009 v 10:00  • Odpověz
Holky tak m. to včera řekl tchýni a vzal to překvapivě dobře, sice se držela aby nebrečela, ale prý to čekala vzhledem k tomu, jak jsem se chovala odtažitě. Jsem jí vysvětlovala, že prostě nemám potřebu s nimi být pořád a že si i víc užije Vojtu když třeba přijede na návštěvu
jinak po včerejší zprávě je překvapivě hodná a milá, hodně mě to překvapio - třeba se nám fakt vztah zlepší až budeme bydlet sami. Dokonce mě i v noci pomohla - mám tu neteř 12 let a večer byla šílená bouřka a ona spí sama v obyváku a začala vyvádět že tam spát sama nebude a že tam být nechce, no hysterka byla šílená - jenže k nám se do ložnice nevejde a já zase nemůžu od Vojty když ho krmím...nakonec si jí tchýně vzala k nim a spala s ní v obyváku, takže to bylo fakt pomoc
15. črc 2009 v 10:01  • Odpověz
Rio tak to je super. Ono není dobré bydlet pohromadě i když je ten vztah sebelepší :wink: A tchýně to možná cítila stejně jako ty... Tak za chvíli vám to vypukne co?? Velký stěhování, dokážu si představit jak se na to těšíš :wink:
15. črc 2009 v 10:15  • Odpověz
Ahoj holky,
dneska se nám narychlo ohlásila návštěva, přijeli už po 10., tak to byl docela fofr. Tady je teda vedro jak prase, fakt se to vůbec nedá. S malou ani nevylezu ven... :angry:
K. by už taky nejraděj seděla, no ještě si musí počkat... Zítra jdeme na kontrolu na neurologii, tak jsem zvědavá.
My krmíme vždycky ještě před půlnocí a pak až tak v 6. No a vstáváme mezi 8-9, takže pohoda :slight_smile:
rio, tak bezva, že to tak tcháni vzali. Třeba sami cítili, že to není ono a vlastně se jim uleví, těžko říct...Co Vojtík? Cvičení, kakání, boulička...?
15. črc 2009 ve 13:15  • Odpověz
Aquilko tak u nás chčije a chčije :angry: Ted už vypadá, že by se to mohlo ustálit, mamka v Plzni se prý opaluje tak doufám, že to jde k nám... Taky jsem takhle krmila, ale to půlnoční krmení jsem právě odbourala a malá do těck 5 hod taky vydrží...Zítra u dr držíme palce :wink:
15. črc 2009 ve 13:53  • Odpověz
Tak srazík byl super.....a výborný jídlo :slight_smile:
Malej ted nějak začal hysterčit,když je unavený a nejde mu usnout....vždycky si pořve a pak spí během minuty...
A tady už jsou ty tropy----to brzy
15. črc 2009 v 16:58  • Odpověz
tak u nás tropy zatím nehrozí.. :slight_smile: Piku Verča to má taky, že hysterčí, když nemůže zabrat, to mají asi nějaké období :wink:
15. črc 2009 v 17:02  • Odpověz
Gamik...doufám,že je období....jednou to dnes předvedl v restauraci....budiž,lidi,teplo až vedro-spíš dusno...
ale ted zas doma a to jsem ho měla v náručí....jen jsem si s ním lehla,za minutu spal
15. črc 2009 v 17:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.