• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
tak to my máme taky tu hysterii když nemůže zabrat ale už dýl
cvičení bojujeme, ale vždycky jsme pochválení - jo a jestli dělají vaše děti taky to že na bříšku krčí kolínka a jako by se chtěli posouvat, tak to je špatně - má to jít tak, že jednou rukou je víc zapřený a do kříže skrčí nohu - to ještě umět nemusí ale tak je to správně, Vojta to dělá blbě
boulička je furt velká a jdeme tam až na kocni července
zítra má Vojta 4 měsíce a přemýšlím, že bych mu na noc začala dávat kaši, ta je husčí a nebude ji třeba tak blinkat
kakání nastřídačku, jednou to jde po 2 dnech samo, pak zase 4 dny nic...teď zase dva dny nebyl, tak uvidíme. Ale doktorka říkala, že mám zkusit uvařit heřámen - dávku jako na mlíko a udělat Nutrilon do toho, tak to asi zkusím
15. črc 2009 v 18:32  • Odpověz
Rio...tak jsem si to musela zkusit na sobě...to ležení na bříšku jak popisuješ....
no Matyášek zatím jen leží a kouká kolem....držím mu prdelku na podložce a on pase a slintá :grinning:
15. črc 2009 v 18:42  • Odpověz
Rio tak to mi to taky děláme špatně, Verča si klekne na kolínka, vystrčí prdku a většinou se sune dozadu...
S těma kašema si nejsem jistá. Možná to blbě chápu, když tam píšou od ukončeného 4.měsíce, to už je ted??? Já myslela, že ještě měsíc??? Jsem z toho nějaká zmatená :fearful:
15. črc 2009 v 18:54  • Odpověz
tak ted jsem koukala na Verču, že když zvedá prdku tak má překřížený nožky? Tak to má být??
15. črc 2009 v 18:57  • Odpověz
aha jsem trotl, do kříže má být ruka noha co??? :grinning:
15. črc 2009 v 18:58  • Odpověz
gamik,taky ležíš na břiše a zkoušíš??? :grinning: :grinning: nebo to zkouší Verunka??
15. črc 2009 ve 20:13  • Odpověz
Hysteráky jsou u nás normální, ale zabere dudlík a povozit a K. spí skoro hned. Jsem přesvědčená, že každé dítě dělá něco blbě, myslím, že je potřeba o trošku filtrovat, protože podle rehabky to tak je a to bych z toho fakt zcvokla...Já teda gami myslím, že ukončený 4. měsíc je teď :confused: 0-1 je 1.měsíc, 1-2 2.měsíc atd. Tak 3-4 je čtvrtý měsíc, ne? Já teda doufám, že se to tak bere.
Tady je zas takovej slejvák a bouřka, že už houkaly sirény, asi je někdo vyplavenej :angry: To počasí je fakt otřes!!!
15. črc 2009 ve 20:14  • Odpověz
U nás taky dudák a přitisknout ho úplně k sobě a šeptat do ouška :slight_smile:
A tady pořád svítí sluníčko
15. črc 2009 ve 20:24  • Odpověz
Piku pozoruju Verču jak to dělá :grinning:
Aquil souhlasím s tím, že ty rehabky asi trošku přeháněj, ale je to jejich práce :wink: Myslela jsem, že ted začínáme 4 měsíc a ukončený bude až začátkem 5 měsíce, ale když nad tím přemýšlím tak mi ted taky přijde, že už je vlastně 4. měsíc ukončený, protože se musí počítat i ten jakoby nultý a ukončený 1. měsíc je, když jim je 1 měsíc... To je, ale zamotaný :grinning:
15. črc 2009 ve 20:33  • Odpověz
Gamik...já jestli se neplácáš na břiše :grinning:
15. črc 2009 ve 20:39  • Odpověz
Piku neplácám :grinning: na to jsem moc pohodlná :grinning: Ale u vás to muselo vypadat zajímavě jak sis to zkoušela :grinning: :grinning:
15. črc 2009 ve 21:19  • Odpověz
No byla jsem sama doma a plácala se tady na břiše a sama se sobě smála :grinning:
15. črc 2009 ve 21:32  • Odpověz
a Matymu jsi musela vysvětlovat, že nejsi blázen, ale mamimka :grinning: :grinning: :wink:
15. črc 2009 ve 22:00  • Odpověz
gamik..on zrovna spinkal :grinning: jinak by teda asi valil oči :grinning:
15. črc 2009 ve 22:55  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
Tak já si zase z Plzně dovezla nějakou nemoc :unamused: Bolí mě v krku jak blázen :unamused:
Holky copak je s Esterkou a Soninou, že tady už dlouho nebyly??? :confused:
16. črc 2009 v 09:34  • Odpověz
Ahojík....Gamik choroba???tak at je rychle pryč..
holky nevím...a co Lucijda??
16. črc 2009 v 10:30  • Odpověz
no Luci tu nebyla hooodně dlouho... snad jsou ony i prckové v pohodě!! :wink:
Mě ta Plzen prostě nedělá dobře pokaždý si něco dovezu :unamused: Asi tam mají nějakej špatnej vzduch :sweat_smile:
Verču jsem ted uspala v kočárku tak jsem zvědavá jak dlouho jí to vydrží :slight_smile:
16. črc 2009 v 10:48  • Odpověz
Tak malej zase hysterčí....no je ospalej a neví jak na to....pochovala jsem,pohoupala,šeptala do ouška,lehla si s ním-nic.Tak ted je sám v postýlce,sleduje kolotoč a tuk tuk-zatím klid.
16. črc 2009 v 11:23  • Odpověz
já si taky myslím že ukončený 4 měsíc je teď a začíná 5 ne? kaše Vojtíškovi moc chutnala, dal si 120 pak ještě 90 Nutrilonu ale stjně spal od 20.30 do 3 ráno a dýl nevydržel
gamik tak Vojta taky vystrčí zadek ale spíš se snaží dostat dopředu než dozadu
pikus škoda že Tě někdo nenatočil jak si to zkoušíš :grinning:
gamik ať jsi brzy zdravá, to je vopruz takové vedro a bolení v krku co?
aquil souhlasím, že rehabka vždycky najde něco špatně ale některé věci vidím u Vojty i já. Ale zlepšuje se, jen to cvičení bude asi na dýl, než jsem myslela - jak dlouho budete cvičit vy asi?
16. črc 2009 ve 12:03  • Odpověz
Rio, když tak nad tím přemýšlím tak je to určitě už konec 4tého měsíce. Holky ještě, že jste o tom začaly mluvit já bych jí pořád týrala s mlíkem :grinning: Zítra jí taky koupím nějakou tu kašičku :dizzy_face:
Ten krk takhle přes den celkem jde v noci to bylo daleko horší... Tak snad to nebude nic horšího...
A s tím lezením.. Verča se taky snaží dostat dopředu, ale nevím proč se jí to prostě daří dozadu :sweat_smile: Je to takovej ráček zpátečníček :grinning:
16. črc 2009 ve 13:24  • Odpověz
dala jsem nějaké nové foto :wink:
16. črc 2009 v 17:04  • Odpověz
Ahoj holky, teprve teď jsem se dostala k netu. Celej den jsem v jednom kole, byli jsme ještě na faře zapsat křtiny do matriky a ještě nějaké organizační věci, pak jsem zavařila 30 sklínek okurek, to jsem myslela, že mě hrábne...Ale hlavně!!! Byli jsme na kontrole na neurologii a končíme se cvičením! Jupí, jupí, jupí!!! Kačenka je úplně OK, je prý na tom líp než normální děti. Takže radost a úleva obrovská. Dneska máme s manželem výročí seznámení, Kačenka má 4 měsíce, tak jsme obě dostaly od taťky kytku :slight_smile:
V rychlosti jsem vás dočetla...
gami, snad bude krk OK a hlavně Verunka aby byla v pořádku...
rio, myslíš, že by měl Vojtík vydržet dýl? Já myslím, že ve 4 měsících je to ještě brzo aby spinkal celou noc, ne? Káti zatím mlíko stačí, ale dneska asi měla žízeň, protože dokonce dvakrát si dala 50 čaje a neprotestovala. Jindy to nepolkne, raděj by se udávila, trdlo :grinning:
Zítra začnu makat na tom dortu na křtiny, v sobotu ho dodělám. Už mám hotové ozdoby, no fakt jsem zvědavá, jestli to nakonec nebude ostuda :confused:
Esterka psala že někam jede, ne? Sonicka se má dobře, o Luci nic nevím...
16. črc 2009 ve 20:38  • Odpověz
ahoj tak jsme spočítali peníze a odpočítali nutné položky a dovolená asi padá, nevyjde nám na ni :( no holt stěhování a nové bydlení se prodraží, co se dá dělat. Hodně jsem se těšila, ale stejně mi to stojí za to
16. črc 2009 ve 21:49  • Odpověz
Aquilko tak to je super, že už nemusíte cvičit!!! :slight_smile:
Verča ted poslední týden spí celou noc. Včera papala v 17.30 naposled a pak až v 5 ráno... celkem držák až jsem se divila. Dneska jsem jí zkusila dát kašičku tak jí moc nejela, ale byla u toho kouzelná :dizzy_face:
Sonina vás všechny pozdravuje...
16. črc 2009 ve 21:57  • Odpověz
Ahojík holky....
Aquilko,super,že máte po cvičení :slight_smile:
Rio....tak příští rok to klapne...my jsme taky bez dovolené.....
A Soninka jak se má???proč nezajde??
17. črc 2009 v 11:23  • Odpověz
Ahoj holky....
Tak my byli na nákupech, ale je tam neuvěřitelný vedro :confused:
Jinak u nás se taky dovča nekoná. Možná příští rok a to asi bez tatky. Doufáme, že ten bude stavět :dizzy_face:
17. črc 2009 ve 14:28  • Odpověz
Ahoj holky,
tak tady taky vedro na padnutí...Ráno jsem byla jen na nákupu, malou jsem vzala do kočáru, to se ještě dalo vydržet, ale teď je vedro i na zahradě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
My dovču ani neplánujeme, ne ani tak z finančních důvodů, ale spíš jsem moc pohodlná. Doma mám všechno po ruce, zařízené a navíc si myslím, že 4-měsíční mimino by z toho stejně nic nemělo. Možná někam vyrazíme na podzim jen na prodloužený víkend a jinak možná až příští rok třeba moře, uvidíme...
17. črc 2009 v 17:20  • Odpověz
Ahoj holky,
zase nám nefungoval internet tak jsem se senm nedostala. . .

v tom počítání měsíců mám taky zmatek. . .jinak my jíme kolem 23.h a pak až v 6.h takže už je to pohoda, navíc sme teď začali dávat ředěný džusíky a Tomikovi moc chutnaj, dneska jsme měli mrkvovej, nejdřív se na něj moc netvářil, ale pak vypil celou flašku(25ml). . .

my letos jedeme jen na víkend někam do chatky a příští rok zase Bulharsko, už se moc těším. . .

dneska tady bylo šílený vedro, ale teď to vypadá na bouřku a pořádnej slejvák, tak uvidíme co z toho vyleze. . .
17. črc 2009 v 19:40  •  2 děti  • Odpověz
tak teď jsem koukala na jiné stránky kde jsou dotazi na dětskou doktorku a je to skutečně jak píše Aquilka, Tomik je 4.5. takže ukončený 4.měsíc budeme mít 4.9. . . . .ještě že jse tady o tom začali, myslela jsem si že je to až o měsíc dýl :confused:
17. črc 2009 v 19:49  •  2 děti  • Odpověz
tak dneska už Verča spapala 100ml kašičky a dorazila to 90ml mlíčka :slight_smile: Začíná jí kaše šmakovat...
Taky jsem ráda, že mi holky vyvedly z omylu :wink: Dneska jsem studovala nějakou brožurku a tam je, že nekojený dětičky můžou už postupně začínat se zeleninou tak taky něco pomalinku zkusíme. Jsou tam i receptíky...
Angel my by jsme taky jeli do Bulharska :wink:
17. črc 2009 v 19:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.