• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
Gami my už jsme tam byli 2x a je to tam supr a hlavně levný. . .my jezdíme autem. . .
až budeš mít chvilku tak sem hoď nějaký receptík :wink:
17. črc 2009 ve 20:23  •  2 děti  • Odpověz
Já jsem si našla tohle http://www.maminkam.cz/kdy-zavadet-prikrmy/ Jsoutam i recepty, ale ono je to vlastně hrozně jednoduchý :slight_smile: K. jak jsou ty vedra, tak dobrovolně pije i čaj, máme teda ten jablko-meduńka. Tak doufám, že si na to zvykne. Asi taky začneme postupně s nějakou zeleninkou. Ty kaše dáváte holky kvůli většímu zasycení na noc?
17. črc 2009 ve 20:31  • Odpověz
Aquilko tak tenhle čaj mi Verča vůbec nechce. Přitom jsem si myslela, že jí to bude chutnat. Asi zkusíme samotnou vodu, říkaj, že když si na to zvyknou tak je to dobrý.
Angel já v Bulharsku byla několikrát, 8 let jsem totiž měla za manžela Bulhara :wink: Ale je to tam super!!!!
17. črc 2009 ve 20:39  • Odpověz
mě právě Tomik čaje moc nechtěl a samotnou vodu taky ne, tak mi doktorka poradila ty šťávy, můžou se ředěné od 2,5měsíce
17. črc 2009 ve 20:55  •  2 děti  • Odpověz
Angel a co to je za štávy???
17. črc 2009 ve 21:05  • Odpověz
Ahojík........
tak jsem ko...sluníčko mě unavilo :slight_smile:
V bulharsku jsem byla jednou a prima....ale teda moooc mě zaujal Egypt :slight_smile:
a příkrmy???vůbec se v tom nevyznám....jdu to studovat.................teda až zítra asi :wink:
17. črc 2009 ve 21:07  • Odpověz
no buď domácí ovcné a nebo ty dětské kupované co jsou od ukončenýho 4.měsíce, v každým případě hodně ředít vodou, ta šťáva by měla být jen pro chuť třeba jako syrup. . .doktorka mi poradila že když to ochutnám tak bych to ovoce neměla skoro vůbec cítit, prckové mají ty chutě citlivější. . . no a Tomískovi to moc chutná, má tak těch 200ml i víc na den
17. črc 2009 ve 21:12  •  2 děti  • Odpověz
á zkusím nejdřív tu vodu a pak uvidíme :wink:
17. črc 2009 ve 21:21  • Odpověz
mě se Bg líbí kvůli tý dostupnosti všeho a hlavně rozumím co žvatlají... Nemám ráda, když se nedomluvím a jsem na jazyky trošku blb takže si nic nepamatuju...
17. črc 2009 ve 21:24  • Odpověz
jo je fakt že se tam v pohodě domluvíš a je tam fakt levno. . . jídlo v restauraci vyjde levnějc než tady. . .my jezdíme do Obzoru a jsme z toho nadšený. . .většinou každýho odradí ta dlouhá cesta, ale mě by zase asi nebavilo sednout do letadla a za 2h vylíst u moře :grinning:
17. črc 2009 ve 21:27  •  2 děti  • Odpověz
No Káťa nechtěla nic než byly ty vedra-prskala čaje i vodu. Ale teď má asi fakt žízeň, tak jí dávám pravidelně mezi mlíkem ten čaj aby si zvykla. Dneska už vysosla 100 naráz :slight_smile:
Třeba se sejdeme příští rok v Bulharsku :grinning: My jsme si s kámoškou vždycky plánovaly, že budeme jezdit jen my a děti k moři bez chlapů-ty totiž to válení nebaví a jsou otrávení :grinning:
17. črc 2009 ve 21:30  • Odpověz
Angel...jak dlouho to trvá autem???to asi není na mě...
já zase šup letadlo a za chvíli na pláži :grinning:
17. črc 2009 ve 21:31  • Odpověz
no když jsou 2 řidiči a jede se v kuse tak je to kolem 24h. . .ale my nikam nepospícháme, každou chvíli stavíme a přez noc někde spíme takže jedeme 2dny :grinning: :grinning: :grinning: většinou se každej směje když to řeknem. . .ale vloni jsme domů jeli 26h a to jsme stáli 2h na Rumunskejch hranicích a všude byli objížďky a rozkopaný silnice. . .přez Srbsko je to rychlejší a pohodlnější a hlavně bez žebráků u silnice :confused:
17. črc 2009 ve 21:38  •  2 děti  • Odpověz
Autem je to to taky dobrý, to jsem byla 2x, ale už si nějak nevzpomínám jak dlouho jsme jeli. Necelých 24hod si myslím, že to bylo... Ale s prckem to bych určitě letěla takhle malinkou bych jí autem netahala. Klimatizaci pustit nemůžeš a bez ní by to byl očistec...
17. črc 2009 ve 21:41  • Odpověz
jj Angel přes Rumusko bych nejela ani náhodou tam jsou ty cesty hrozný. Lepší je zaplatit mýtný v Srbech, ale cesta dobrá. Jinak já byla v Nesebru, Sozopolu, Primorsku....
17. črc 2009 ve 21:42  • Odpověz
Ahojík...teda aková cesta???já teda jako malá jela s našima do Bulharska vlakem :grinning:
A s prckem bych se autem bála... :confounded:
18. črc 2009 v 08:28  • Odpověz
Ahojky :wink:
Jééé Piku my taky jeli vlakem, ale to trvalo asi 3dny.. bylo mi 14 let...
A já se hrozně bojím jezdit s Verčou autem. když jedeme do Plzně tak trnu hrůzou. Můžeme být opatrní jak chcem a stejně se najde nějaký debil co to do tebe napálí, z toho mám strach :unamused:
18. črc 2009 v 10:55  • Odpověz
tchýni jsem přechválila - včera přišla za námi a že jestli bysme si to nerozmysleli, kdyby oni šli bydlet dolů a my nahoru. Jsem říkala, že tím se to nevyřeší a ona už docela naštvaně - Ty tu prostě nechceš být co? Tak jsem jí říkala že fakt nechci a prý - a to jsi nevěděla dřív? Tak jsem říkala že ne a ona dost naštvaně odešla a dnes se taky tváří uraženě a když viděla Vojtu tak prošla a fňukala. No asi jí to došlo teprve včera, že to myslíme vážně
18. črc 2009 v 11:38  • Odpověz
Tak jsme byli chvíli venku..........
Gamik,jojo 2 noci ve vlaku...super to bylo :grinning:
Rio...at už jste ve svém vid....ještě v tobě chce vzbudit pocit viny :unamused:
18. črc 2009 v 11:42  • Odpověz
Ahojky,

rio budete mít klid a uvidíš že i ty vztahy se zlepší. . .

holky mám dotaz. . . Tomik mi od včera nechce jíst, sní max. 30ml a strašně se u toho vzteká a za chvíli má zase hlad, je možný že už mu to mlíko nechutná???
18. črc 2009 v 11:48  •  2 děti  • Odpověz
Gamik...a autem se taky ted bojím....ne toho,co bych já mohla udělat,ale nějaký šílenec.....
Angel....malej to ted měl u prsa,ale to bylo asi počasím...v tom vedru se vztekal,pil a nepil a tak to bylo celý den.....tak ještě vydrž a uvidíš,jestli to není jen nějaký období.......
18. črc 2009 v 11:56  • Odpověz
angel Vojta má taky takové dny, kdy skoro nepije, jak píše pikus zkus vydržet a počítek kolik vypije za 24 hodin, kdyby to bylo za 3 dny stejný a málo - víš kolik má vypít za den ne? tak pak běž radši k doktroce na převážení
18. črc 2009 ve 13:02  • Odpověz
Angel taky jsme to měli, Verča jedla třeba po 7hodinách. Když jsem jí to nutila tak řvala jak tur tak jsem jí nechala až si řekla sama a to pak vypila celou dávku... Vydrž bude to OK třeba nemá prostě jen chut,..
Rio nedej se až budete pryč tak uvidíš, že za čas se to srovná :wink:
18. črc 2009 ve 13:19  • Odpověz
Tak Matyáš je dnes jako Šípková Růženka...spí a spí a spí :grinning:
18. črc 2009 ve 14:48  • Odpověz
to počasí mu dělá dobře. Já se mu nedivím taky bych spala kdybych mohla :wink:
18. črc 2009 v 15:27  • Odpověz
Gamik...však já taky...ale už je vzhůru a v lehátku...
já se musím smát...cokoliv mu ukazuju a nebo podávám,tak hned otevírá pusu---já to všechno sním :astonished: :grinning:
18. črc 2009 v 15:58  • Odpověz
Piku ta Verča už si všechno bere a papá :grinning:
18. črc 2009 v 15:59  • Odpověz
Ted tady studuju příkrmy....sice to není aktuální ještě ale zjistila jsem,že vůbec netuším,co a jak :astonished:
18. črc 2009 v 16:57  • Odpověz
no tak Tomik mi dopolede zvracel a má průjem, volala jsem doktorce, poradila mi ať skusíme jiný mlíko a uvidíme, tak jsme jeli do krámu. . . snědl 100ml a úplně vytuhnul a ještě spí tak jsem zvědavá kolik sní až se vzbudí, snad to bylo jen nevyhovujícím mlíčkem a bude to v pohodě. . .
18. črc 2009 v 17:11  •  2 děti  • Odpověz
Angel,tak snad ano :wink: a bude mu dobře
18. črc 2009 v 17:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.