• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
Angel nám pomohl až Nutrilon comfort, ale ten jsem nikde v krámu neviděla. Snad vám jiný druh pomůže :wink: Dneska snědla Verča zase 50ml kaše a 150ml mlíčka :dizzy_face:
18. črc 2009 ve 20:00  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsem zdárně dokončila dort. Musím přiznat, že se mi fakt povedl :grinning: Zítra ho vyfotím, tak pak dám do alba. Jinak hoňka jak blázen dneska, ještě jsem musela koupit Káti bílé punčocháčky a svetřík na šatičky. Nebude asi zítra žádné teplo...Tak a jdu konečně vymyslet, co si zítra obleču... :unamused:
18. črc 2009 ve 21:32  • Odpověz
Tak jsme Aquilko zvědavé :dizzy_face:
18. črc 2009 ve 22:54  • Odpověz
Ahojík...
tay jsem zvědavá :slight_smile:
Já teda jdu dort zítra objednat do cukráry,miláček má v pátek narozlky a chi ten s tou jedlou fotkou :wink:
A jinak...vůbec nevím,co mu koupit.....nemám inspiraci :unamused:
19. črc 2009 v 09:56  • Odpověz
Ahoj ...
Piku u nás je to s dárkama jednoduchý, buďto něco slávistickýho nebo metalovýho nebo na rybaření.. Takže já mám o starost míň, jinak totiž vymýšlet dárky nemám ráda a kord pro chlapi je to hrozně těžké. Našemu tátovi to je vyloženě očistec :unamused:
19. črc 2009 v 10:36  • Odpověz
Gamik...no tátovi taky nikdy nevím...
A pepovi už vůbec ne......i když on je štastný za vše...dostane dort s jedlou fotkou a ve středu jedu k segře,tak snad něco vymyslím....
Na sebe toho má dost,snad jen boxovací pytel...ten měl v práci a aspoň trošku cvičil a bavilo ho to,ale ukradli mu ho.....
19. črc 2009 v 11:15  • Odpověz
no tak vidíš, to by byl přeci dobrý dárek :wink: Vyfoť taky ten dort jsem zvědavá jak to bude vypadat ju? :slight_smile:
19. črc 2009 v 11:44  • Odpověz
Jasánek,že ten dort vyfotím :slight_smile:
A ten pytel bych si spíš měla koupit já....a doma se na něm vybíjet občas :grinning:
19. črc 2009 v 11:47  • Odpověz
Jo Piku to by nebylo někdy špatný si bouchnout :grinning: Ale manžel pořád a všude tvrdí, že ho doma biju tak bych mu to splnila a bouchla bych si do živého :grinning: A všichni mu to vyloženě věří, když se na nás podívají, já 50kg a on metrák :grinning:
19. črc 2009 v 11:57  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: Tak jsme doma, všechno proběhlo super, Kačenka byla strašně hodná, všichni spokojení, fakt krásnej den. Z dortu byli všichni poprdění, nechtěli věřit, že jsem ho dělala sama. Stáhnu fotky a hodím ho do alba :slight_smile:
19. črc 2009 v 18:03  • Odpověz
aquilko dort je moc pěkný a jsem ráda, že vám křest vyšel - hele nezajdeme někdy na procházku až budu bydlet v Brně? Třeba na přehradu
dnes jsem měla pocit, že tchýně nějak to naše stěhování vypustila z hlavy - jsem jí říkala že Vojtovi začnu za měsíc dávat mrkev a ona prý ať ji nekupuji ale natrhám si pak ze zahrádky - to už tady ale nebudeme
19. črc 2009 v 19:15  • Odpověz
Aquilko smekám, seš opravdu moc šikovná!!!!!!!!!!!!!!!!!!
holky tak jsem netušila, že to fialový zvířátko na lehátku hraje :astonished: Viděla jsem, že tam je strojek, ale myslela jsem, že se musí koupit baterka, ale naše šikovná dcerka na to přišla :grinning: koukala jsem jak blázen co to hraje :grinning:
19. črc 2009 v 19:37  • Odpověz
Holky, díky :slight_smile: Fakt jsem měla velkou radost, že se mi to tak povedlo...
rio, s procházkou jsem pro :wink: Tchyně možná pořád myslí, že si to rozmyslíte :confused:
gami, vidíš, jak je Verunka šikovná :grinning: To se člověk někdy fakt nestačí divit, co ty děti dokážou... :grinning:
19. črc 2009 ve 20:23  • Odpověz
Aquilko.....dort je super.....škoda,že jsi tak daleko,objednala bych si dortík u tebe :grinning:
Gamik,pepa zase v práci machruje,že jak přijde dom,já jsem strachy zalezlá ve skříni...a pak volám a on...ahoj miláčku,´cukrů cukrů a okolo se chlapi smějou
19. črc 2009 ve 21:16  • Odpověz
Ahoj holky,

tak Tomik zatím v pohodě a asi mu to chutná po každý vypije celou dávku, to se mi u Nutrilonu stalo jen vyjímečně. . .jen má trošku tužží stolici, ale to nám zatím nevadí, protože předtím jí měl vodovou, takže nám to zatím nědělá problém, tak uvidíme. . .

Aquilko dort je nádhernej, fakt se ti povedl :wink: já mám dělat na pátek jeden dort a pak mě na 29.9. čeká svatební tak už vymýšlím, jaký udělám. . .
20. črc 2009 v 08:58  •  2 děti  • Odpověz
jéééé tak tedˇnám přivezli boudu ke kočárku, až mě zaskočilo jak to rychle vyřídili :slight_smile: tak dnes pojedem ven ve svým, Tomísek byl v tamtom strašně narvanej :unamused:
20. črc 2009 v 09:00  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky.... Teeedy vy pečete jak o závod :slight_smile:
Já včera zkoušela v tý horkovzd.troubě a dvě buchty jsem vyhodila :angry: Vůbec se to tam ze spoda neupeklo tak nevím co dělám blbě :confused:
Verča už druhou noc spinká nějak špatně tak jsme celkem KO... tedy já, veru je v pohodě :slight_smile:
20. črc 2009 v 11:17  • Odpověz
Ahojík holky.....
Gamik,My taky v noci vzhůru---prdíky malého trápily,tak jsem se moc nevyspala.....
Já teda peču občas,ale spíš takové---2 hrnky toho,hrnek toho a zamíchat a nalejt na plech....a je to :slight_smile:
20. črc 2009 v 11:23  • Odpověz
Čau holky, my jsme byly dopoledne cvičit. Káťa to fakt miluje-dneska se řehtala se nahlas :grinning: Pak jsme šly ještě na malou prochajdu. Teď vytuhla, tak mám chvilku čas, ale měla bych uklízet, protože tady máme ještě od včerejška fakt bordel. Se spaním taky docela krize. K. se furt otáčí, cestuje po postýlce, samozřejmě se odkryje a dostane se do místa, kdy už dál nemůže, takže začne fňukat. Tak k ní v noci furt vstávám, obracím ji a zakrývám. Fakt nevím cos tím, ale je to děs. Vůbec se nevyspím :unamused:
gami a ty máš jen horkovzdušnou nebo jak? Já mám troubu kde je právě horkovzdušná, normá, gril...atd. Tak to nevím, čím to mohlo být. A nemělas to moc nahoře? Nebo zapnuté jen horní pečení? :confused:
angel, tak super, že je Tomíkovi dobře. Já jsem inspiraci čerpala na internrtu. je všelijakých krásných dortů, ale taky jsem vybírala podle toho, co bych mohla zvládnout :grinning:
Holky, jaké dáváte ty kaše? A normál z flašky? Já si říkám, že už to taky zkusím, třeba by Káťa vydržela dýl v noci.
20. črc 2009 ve 14:00  • Odpověz
aquil já dávám rýžovou a banánem a strašně mu to chutná a dávám to zatím s flašky, dělám to přibližně husté aby to proteklo - ale mám větší dírku. Ale na spaní to nezabírá, Vojta se bohužel budí stejně - a to se dojí ještě mlíkem. S tím spaním jsme na tom stejně, navíc sebou teď pořád háže a spí nějak špatně
20. črc 2009 ve 14:03  • Odpověz
Tak náš malej jinak spí klidně...a necestuje.....prostě..........tak uvidíme,jak to bude dál.....
Rýži s banánem máme doma,ale zatím mu pořád stačí mlíčko
20. črc 2009 ve 14:12  • Odpověz
A to je co za značku ta rýže s banánem? Já jsem se dívala na kaše od Nutrilonu, tak myslím mají jen příchuť jablko, hruška a nebo bez ničeho.
Tak naše princezna asi dospává noc. Ještě furt chrní :grinning: A to měla poslední jídlo ve čtvrt na deset. Se z ní picnu...
20. črc 2009 ve 14:59  • Odpověz
Aquilko já dávám Hami a lžičkou. Ted mám rýžovou s merunkama, dělám jí hustší a jakpak dlabe a otvírá kušňu :wink: Když to hodně naředíte tak to je myslím stejné jak mlíko a nenasytí :wink:
Jinak mám i normální troubu, ale v tomhle baráku je asi 100letá, nejde tam regulovat teplota takže taky naprd :unamused:
20. črc 2009 v 15:46  • Odpověz
já mám sunarku, dávám jen o lžičku ridší, ale možná zkusím fakt husčí a lžičkou. Problém je, že Vojta je většinou po koupání hotový a zvládně tak tu flašku a usíná u toho, nevím jak to zvládne se lžičkou
mám nové fotky v albu
20. črc 2009 v 18:43  • Odpověz
Celé odpoledne mi kamarád dělal něco na PC,tak jsem byla mimo..........No však jsem z Mimoně ne???
malej byl dnes nějaký uplakánek a prdíky ho trápily...ted spinká tak sna na dlouho
20. črc 2009 ve 20:45  • Odpověz
Vojta je taky dnes protivný, ale teď když má spát je vysmátý
dnes jsem mu dala kaši lžičkou a snědl asi 100 a moc mu chutnalo, bylo to srandovní jak to jedl
jo a představte si, že kolega m. nám koupil Nutrilony v Polsku a zatímco u nás vyjde jeden asi na 240 kč tam nás stál 120!!! to je rozdíl co? koupil nám jich 10 tak jsme ušetřily fakt dost
20. črc 2009 ve 20:47  • Odpověz
Rio Vojtík je prďáckej v těch kalhotech a botkách :wink: A s tím 'Nutrilonem mě to nepřekvapuje u nás je totiž drahý úplně všechno oproti jiným státům :unamused:
Taky se vždycky směju jak Verča baští s tou lžičkou :slight_smile:
20. črc 2009 ve 21:00  • Odpověz
RIO,tady v bazárku jedna paní ty výrobky z Polska nabízí...a myslím,že i plíny...
jojo je to rozdíl
20. črc 2009 ve 21:04  • Odpověz
20. črc 2009 ve 21:06  • Odpověz
pikus já vím ale u ní to vyjde na 160 a ten kolega nám to koupí za 120 - ona a tom samozřejmě chce vydělat
20. črc 2009 ve 21:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.