• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
soni tak s těma sazema to máme stejné.... :grinning: :grinning:
jinak se samozřejmé,že se budeš o prcka prát ze všech sil,vždyť je to pochopouš a jestli si ten tvůj myslí,že mu to jen tak projde,tak je myslím pěkně na omylu... a jak ti to dopadlo vlastně s tou mateřskou ? budeš mít nárok z předchozího zaměstnání nebo ne ?
6. led 2009 v 18:24  • Odpověz
milu no to se vlastne jeste resi... materskou mit sice budu, ale nevi se kdo mi ji bude platit. jestli posledni zamestnavatel... nebo socialka... :sweat_smile:
ted jsem zjistila ze mam asi hlad... jsem snedla dnes jenom pulku pizze... :sweat_smile:
6. led 2009 v 18:28  • Odpověz
Aquilko,tak at to zvládneš bez inzulinu.... :slight_smile:
Holky,kamarádka ten kočárek má,sice lonský ale jezdí se s ním parádně.....ale to je jen tak,že mi padnul domoka
6. led 2009 v 18:32  • Odpověz
soni tak šup šup pošli něco do pupíku ať prcek nemá taky hlad :grinning:
tak hlavně,že mateřskou dostaneš a to už je jedno jestli od sociálky a nebo od zaměstnavatele néé ?
6. led 2009 v 18:33  • Odpověz
autor
Soni, tak to rychle doplň zásoby :grinning: Piku a co je to za kočárek to ten Peg Perego nebo jinej?
6. led 2009 v 18:35  • Odpověz
Ahoj holky,
je něco nového? Ozvala se Rio?
6. led 2009 v 18:37  • Odpověz
milu tak ten je zatim v klidku... prave ze je spokojenejsi kdyz jim malo... :sweat_smile: jak se prejim tak bliju... :sweat_smile:
no jo ja se bala nejvic ze ji nedostanu vubec a budu doma ctyri roky... takhle to jde... i kdyz se stejne budu vracet asi hodne hodne brzo do prace, mozna jeste letos... :confounded:
6. led 2009 v 18:38  • Odpověz
Lucijdo,ne ne toto je Chicco :slight_smile: Peg Perego mám ale taky pořád v záloze :slight_smile:
Soni,koukej papat :astonished:
6. led 2009 v 18:46  • Odpověz
soni ještě letos ? vím,že to budeš mít těžké jak budeš sama ,ale kde budeš mít prcka ?
6. led 2009 v 19:00  • Odpověz
Soni,neboj,nebude to tak černý.....manžel bude platiti na mimi a jak píšeš,právník vypadá dobře,tak by měl platiti i na tebe........tak at se do něj právník pustí :grinning:
6. led 2009 v 19:09  • Odpověz
milu no budu muset najit hlidani, nebo budou pomahat vsechny kamosky... nastesti vedle je sousedka na materske, druha chce zustat pracovat z domu... takze snad to pujde... :sweat_smile:
piku ale dnes neni jistota ze praci mit bude, to mi pak moc davat nebude... a hlavne tady se budou otvirat nove pozice a kdyz se nevratim ted, tak pak uz nebudu mit moc sanci... ty dobre placene budou obsazeny... to vite ze me to taky ser... ale snazila jsem se to probrat ze vsech stran... proste musim myslet dopredu za oba... :sweat_smile:
6. led 2009 v 19:55  • Odpověz
autor
Soni jestli je právník ostrota sama tak jen ať si manžílka podá, niic proti , ale patří mu to. Jinak s tou prací nevím nevím člověče jestli je to dobrý nápad takhle brzo, ale je pravda, že pokud není zbytí, tak to jinak nejde. A hlídání má také něco do sebe pokud je dost "hlídačů" tak proč ne?! :slight_smile: Jo a už jsem vám asi říkala, ž tátovo brácha( můj strejda) bude mít taky mimi o necelý měsíc dýl než my. Tak jsem tak bádala nad tím co to vlastně bude pro Alenku moje to bude sestřenie nebo bratranec.
6. led 2009 ve 20:49  • Odpověz
luci neboj to si ho poda... ale manzel holt dela v tom nejrizikovejsim odvetvi a bude si muset hledat novou praci... a ja se vazne nemuzu spolehat na to ze bude mit praci a bude mit z ceho mi platit... ja tady nikoho nemam... :confounded:
vis ja taky nejsem z toho odvazana... hrozne me to stve a nelibi se mi to taky dvakrat... ale proste jestli se nebudu o tu pozici zajimat ted, pak uz volna nebude a je to pozice ktera je krasne placena... to vis ze me to boli... :frowning2: treba se budu moct domluvit na skraceny, nebo nejak jinak... no nejdrive si to musim pozistovat, pojedu za personalni az pristi tyden... proste blba doba... :frowning2:
luci tobe to bude sestrenka nebo bratranek... ale male? nevim... :confused:
6. led 2009 ve 20:57  • Odpověz
tyyy jooo tak ted jsem nas vyhrabala az na treti strane... :fearful: holky kdepak jste vsechny? ja jsem prave snidala a pujdu do pelisku pod deku, cajik je uz hotovej, knizka na me ceka... :grinning: :grinning: :grinning:
7. led 2009 v 10:50  • Odpověz
autor
Ahoj Soni jsem tu. Vařila jsem obídek, samo jsem si k snídani dala čerstvou polévčičku a tu knihu Ti záviím, mě zas čeká ta pitomá seminárka přes vánoce jsem se na to tak trochuvykvajzla :sweat_smile:
7. led 2009 v 11:35  • Odpověz
Ahoj holky,
tak u nás se od rána pracovalo,přivrtal se obraz,pak garnyž a strháváme tapety na WC,je to příšerný už dloho a ted jsem se naštvala a pustila se do toho....pak vyštukovat a uvidíme,asi obložit část....
7. led 2009 ve 12:40  • Odpověz
no ja odstrojila stromek a vyhodila ho na mraz... :grinning: takze zbohem vanoce... :sweat_smile:
piku no ja budu jeste asi dodelavat konecne loznici, abych se tam na jare pak s prckem prestehovala, jestli si teda manzel nerozmysli a necha nas tady bydlet... :sweat_smile: no ale to az po porodu, ted v zime uz ne... je tam nutne totiz sundat jeden radiator... :sweat_smile: i kdyz ted kdyz vypli plyn... tak treba to budu moct udelat... :grinning: :grinning: :grinning:
7. led 2009 ve 12:52  • Odpověz
Jo myslíš když Rusové přestali dodávat jo???? :grinning:
Stromek já dělala včera ale pořád je na balkoně...................
7. led 2009 ve 12:55  • Odpověz
jojo piku, to bych musela zadelat tu diru v komine a nastartovat ty kamna v kuchyni... no nastesti ja bych neumrzla... :grinning: :grinning: :grinning:
ja ho vyhodila na zahradu... pak ho pretahnu k ohnisti a na jare bude ohinek... :grinning:
7. led 2009 ve 12:58  • Odpověz
Ahoj holky, u nás se dnes taky pracuje, manža obkládá kuchyň a hned ráno skládal komodu, aby byli kam dávat věci na prcka :slight_smile:
7. led 2009 ve 12:59  •  2 děti  • Odpověz
takze dnes je proste pracovni den... :grinning:
ale ja uz vazne jdu k te knizce... :grinning: ja se tam jeste nedostala... :grinning:
7. led 2009 ve 13:02  • Odpověz
Taky bych šla ke knížce,ale nemám nemám,vše doma přečteno.......... :unamused:
Angel,vše zdokumentovat jo???!!!!!!
7. led 2009 ve 13:11  • Odpověz
ahoj holky, jdu vás pozdravit a díky, že jste na mě mysleli. Dnes mě pustili a vypadá to snad dobře, voda neteče, prý to byl asi jen prosak a hlavně ten důležitý test to neprokázal. Co to způsobilo nevím, ale protože mám nějakou infekci v děloze, mohlo to být ono nebo prý klidně ten kroužek co mi zabedl můj gynekolog - ten mi odstranili. takže voda ok. Čípek je 20 mm což je sice míň než by měl být, ale myslím že nic drastického -
No takže dál klidový režim, beru ještě nějaké léky na ten zánět a magnézko no a v pondělí jdu normálně do poradny ke svému doktorovi. navíc mi začala docela dušnost, byla jsem na interně a ucpávají se mi křečáky tak musím nosit stahovací punčochy, ale to je ok, hlavně když to není nic vážného. Jsem strašně ráda, že už mě pustili, protože jsem neměla moc štastí na spolubydlící na pokoji a díky chrápání jsem totálně nevyspaná - 7 dní mě bolí hlava.
tak a co tady nového?
7. led 2009 ve 13:28  • Odpověz
to je jasný, zdokumentuju a dám do albíčka :wink:
tak teď mám holky dilema, začalo se nám líbit jméno Vanesa, ale v českým kalendáři není, ale někde jsem četla, že slaví svátek na Janu, to je 24.5. a podle americkýho kalendáře 2.2. tak nevím. . .
holky poraďte: Veronika Kociánová nebo Vanesa Kociánová ???? Kluk je jasnej ale u holčičky pořád váháme :slight_smile:
7. led 2009 ve 13:32  •  2 děti  • Odpověz
autor
Angel já bych určitě šla do Veroniky, Vanesa byl kůň mojí nevlastní sestry, tak mi to přijde jako koňský jméno. Rio super že je vše o.k. jsem moc ráda že už jsi v pohodě doma, hlavně že to nic nebylo :wink:
7. led 2009 ve 13:59  • Odpověz
autor
Holky já jsem děsná koza, malá krásně šťouchala a jak ležím v poseli na sobě noťase tak jsem nějak slezla dolu pak se po rukou vytáhla a jak sjem táhla celý svoje přecpaný tělo, tak malá ani ťuk, takže zase depla jestli jsem jí něco neprovedla. Bych fakt potřebovala svěrací kazajku :unamused:
7. led 2009 ve 14:00  • Odpověz
Rio jem moc ráda, že jste s Vojtíškem v pořádku, tak teď hezky do pelíšku ať to dospíš :wink:
7. led 2009 ve 14:19  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile:

Rio super,že jste relativně v poho a ,že ty a i Vojtíšek jste doma v pořádku,tak koukej odpočívat a dospat ty dny :wink:

lucijdo kliiid,malá může taky spinkat,nemyslím,že bys jí něco provedla ,tak klíííííd :wink:

Angel já bych taky dala Verunku :dizzy_face:
7. led 2009 ve 14:39  • Odpověz
Tak teď jsem byla venku se psem a ujely mi nohy a spadla sem a co hůř tak sem spadla na břicho :frowning2: :frowning2: mám strach, doufám, že je prcek v pořádku. . .
7. led 2009 ve 14:52  •  2 děti  • Odpověz
autor
Angel a nebylo by lepší si pro klid duše zajet někam k doktoru, alespoň já s mojí hyster povahou bych jela :sweat_smile:
7. led 2009 ve 14:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.