• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
ty fotky mi tam nejdou. Už jsme tam volali kvůli tomu, že to jde pomalu tak snad to dají do kupy. Než se mi načte stránka tak to je utpení :angry: O víkendu jsme mysleli, že to je třeba kvůli těm bouřkám, ale už to trvá týden a nic... a hlavně mi taky nejdou maily tam se vůbec nedostanu...
23. črc 2009 v 15:50  • Odpověz
Ted jsem koukala na seriál Chirurgové a tam se rodila paterčata---já zase brečela :astonished: :grinning:
23. črc 2009 v 15:51  • Odpověz
já když ted vidím porod tak jsem taky naměkko :slight_smile: Hnedka si na to vzpomenu a mám takový hrozně zvláštní pocit :slight_smile:
23. črc 2009 v 15:59  • Odpověz
gami no ja pristi tyden mame kontrolu s nozickami a zadicka, tak uvidim co mi rekne, ale sama krasne drzi hlavicku, to tvoje verunka urco taky a ja objednala takove to se spevnenymi zadickami... :sweat_smile:
mantinel mame taky... ale jen u zdi a u hlavy tak abych na ni videla, ale jelikoz se toci po smeru hodinovych rucicek tak se zastavi na polstari, ktery ma za hlavickou tak to zatim staci, pak az spustim matraci niz, tak dam i dopredu... :sweat_smile:
piku taky jsem na to cucela... :dizzy_face:
a dnes jsem si byla ponuchnat v porodnici drobecka vendulku... :dizzy_face: to uz ani neni pravda, ze jsme byly taky takovy drobecci... :dizzy_face:
23. črc 2009 v 16:00  • Odpověz
Soni..a taky jsi brečela??? :grinning:
No když vidím porod taky si hned vzpomenu......ted mě mrzí,že jsem byla tak moc unavená a ještě oblbnutá tou injekcí....
23. črc 2009 v 16:02  • Odpověz
Soni já to blbě napsala, myslela jsem svoje záda :grinning: :wink:
A já neměla žádnou injekci nic, ale oni Verču stejně jen ukázali, přiložili a pak mi jí donesli až na pokoj. Takže jsme po porodu telefonovali a psali :grinning:
23. črc 2009 v 16:15  • Odpověz
jo tak to jo gami... :sweat_smile:
piku jj, kazdy porod a kazdy drobek v porodnici me dostava plnou silou... si rikam ze to uz ani neni pravda a je mi docela lito ze uz to nejspis nikdy nezaziju... :cry: o to vic prozivam tohle :dizzy_face:
piku co za injekci si mela? :fearful:
me ji teda ukazali, pak odnesli zvazit zmerit a za cca pul trictvrte hodky donesli naspatek prisat, chvilku mi ji tam nechali a hned zas do inkubarotu na zahrati... na ty dve hodky a ja tam dve hodky lezela s piskem a s holkama jsme drbali a posilali smsky... :grinning: a na pokoj mi ji dali az vlastne druhej den rano, do te doby jen na kojeni, porodka byla totiz plna a ja byla na pokoji s cekatelkami... :sweat_smile:
23. črc 2009 v 16:24  • Odpověz
tak holky a je to tady... :cry: moje beruska si uz pritapi... nastesti usla, byla uplne zvadla, prosla jenom si pobrukovala... :frowning2: no jsem zvedava jak noc...
jinak uz to tady triska, blyska se, leje... snad se konecne ochladi...
23. črc 2009 v 18:39  • Odpověz
Soni to bude dobrý ono ani to počasí dětičkám moc nepřidalo. tady u nás to vypadalo na konec světa. Najednou tma, zvedl se vítr, manžovi skleník málem zpřerážel ruce jak se ho snažil zavřít no běs... a tchýně zrovna odjela s Verčou ven. Jen jsem se modlila, aby se stihly schovat jinak by je to odfouklo :confused: Naštěstí stihly, ale ten pocit, když jsem jí n emělaa doma nic moc :fearful:
23. črc 2009 ve 20:01  • Odpověz
no gami je to horsi... sice spinka ale citim ze teplotka stoupa... tak ji za chvilku skontroluju a kdyz tak soupnem nurofen... :frowning2: ani p oradne nespinka... :confounded:
no tady se to prohnalo a vykouklo pak slunicko...
23. črc 2009 ve 20:25  • Odpověz
soni díky za receptíky a ať je malé bzy dobře, po očkování to může trvat i dva dny prý ty teploty
my jsme byli na rehabce, byli jsme pochválení že Vojta dohnal to opoždění, už je na tom jak má být, ale větší problém je, že furt má hlavičku nakloněnou na jednu stranu a víc ji používá, otočí se už někdy na bok, ale jen na ten jeden, začíná se plazit, ale taky na jednu stranu, to se musí vycvičit a pohlídat, snad se to zlepší
Jo a už máme objednané stěhováky na sobotu 1.8, supéééééééééér :dizzy_face:
23. črc 2009 ve 20:54  • Odpověz
no rio to snad ne... :frowning2:
ted jsme namerili 38,2 tak jsem ji dala nurofen... :frowning2:
beruska mala je rozpalena jako kaminka... :frowning2:
rio my taky se kulime zatim jenom na jeden bok na pravy a taky se tim padem vrtime po smeru hodinovych rucicek... ale ja to jde tak se ji snazim pomahat na druhy...
23. črc 2009 ve 21:11  • Odpověz
soni kamarádky malý to tak měl, ještě měl teplotu i druhý den, ale pak dobrý, snad vám to přejde dřív, my ještě očkovaní nebyli ani jednou
a vy máte na otáčení čas, takže jste na tom výborně
23. črc 2009 ve 21:29  • Odpověz
no to doufam... je jak bez baterek... :frowning2:
stejne je to silene zatezovat takhle maly organizmus... :confounded: a to jsme to posunuli o mesic... :unamused:
no cas, vzdyt jsme jenom dva tydny od vas... ale jak mame moto tak my to zvladnem... :wink:
23. črc 2009 ve 21:35  • Odpověz
Soni jasně, že to zvládnete.. Verča jednou mělaa dokonce 39, ale to bylo po cestě z Plzně jí to nějak neudělalo dobře. Ale do rána neměla nic jen jsem jí nechala víc odkrytou a teplota sama klesla. Tak snad to bude dobrý ono na večer ta teplota bývá vyšší...
Rio super, že to cvíčo zabírá :wink:
23. črc 2009 ve 21:52  • Odpověz
jj ja vim ze na vecer je to horsi, je jenom v letnim pytlicku a jeste vyvetram, snad uz se venku ochladilo... :unamused: a ja jdu skusit usnout... ale myslim ze to skonci tak ze si ji vemu k sobe do postele... :unamused:
23. črc 2009 ve 22:10  • Odpověz
Ahojky po dlouhé době :slight_smile: Všechny vás zdravím,mám přibližně velkou holčičku jako sonica.. Na ni jsme čekali několik let... teď se vzpamatovávám z šoku.. včera jsem viděla // !!! Pocity mám hodně smíšený,ani to neumím popsat.. nechci být osudu nevděčná..po tom všem..,ale a snad mě neodsoudíte.. asi bych tentokrát nebrečela,kdyby to příroda zařídila jinak.... Nebyli jsme nezodpovědný.. brala jsem cerazete,prý jediná HA při kojení,ale musela jsem ji vysadit,měla vliv na mou nemoc.. kromě toho jsem při ní měla ms skoro pořád a před ukončením HA jsme měli styk,no a ty potvůrky pár dní vydrží..tak asi tak.. jinak nevim.. máte zkušenosti s mamatestem??? Může být falešně pozitivní???
23. črc 2009 ve 22:44  • Odpověz
Soni tak já bych si jí vzala určitě k sobě bude asi neklidná, Verča se pořád budila... Tak se holky držte a zítra dej vědět!!!!
23. črc 2009 ve 22:49  • Odpověz
nellla ahoj, myslím, že rozhodně tě nikdo neodsoudí!!!. Vím jak se cítíš já si před 14dny taky dělala test měla jsem opožděnou mrchu a můžu říct, že jsem si oddychla, když jsem tam viděla jen jednu. Hrozně si přejeme druhé mimi na jednu stranu bych byla asi ráda, když by se to povedlo normálně, ale přišlo by mi to hrozně líto bylo by to moc brzy vůči Verče, protože bych se jí nemohla věnovat tak jak bych chtěla... No je to těžké... Testy bývají 99procentní ... Tak se drž a určitě dej vědět jak to dopadlo budem na tebe myslet...
23. črc 2009 ve 23:00  • Odpověz
no tak holky tohle je neco na me... :frowning2: teplotka sice klesla, ted jsem ji tak trosku vzbudila, uz se tam kroutila v postylce, no a mame za sebou prvni savli... :frowning2: vypila stovku a snad pulku vyhodila... :frowning2: chudak mala, nevedela co se to deje... :frowning2:
nelll tady te rozhodne nikdo soudit nebude... :wink: test muze byt falesne pozitivni pri cyste... ale to by byly carka rozhodne slabounka... a jesli to budou ty prave // ver tomu ze nakonec se s tim zjijes a budes moc a moc rada... me by se urcite libolo ten pocit jeste nekdy zazit... :dizzy_face: ale ja jsem na tom trosku jinak... :unamused:
24. črc 2009 ve 04:24  • Odpověz
Holky,mluvíte mi z duše.. chceme druhý,ale ne tak brzy.. Právě Gami,přesně tak! Nedovedu si představit,že Nelka se bude učit chodit a já se k ní nebudu moct ani ohnout :cry: Je mi jí hrozně líto,je to fakt těžký.. Moje babička měla dokonce třetí dítě nečekaně po roce a třech měsících,taky šílený,ale už aspoň chodilo.. Narodila se jí moje maminka,kdyby se tenkrát rozhodla jinak,nebyla bych na světe.. Samozřejmě mě i tahle varianta napadla :pensive: ,ale jen na půl vteřiny,to bych nedokázala,to ne,ale podívám se na mojí malou berušku a je mi do pláče.. manžel je v pohodě,ale byl stejně vyjevenej,nevěřil,že je to čerstvý test,myslel,že mu ukazuju Nelinky,včera mi řekl,že už se těší.. nojo chlapy.. A co kočárek,jak se tohle řeší,to budeme muset mít pro dvojčata!?..Já vůbec nevím... Třeba plaším,dneska jdu na gyndu,holky v půl 11 mi držte palce! Ozvu se děkujů jsem vyřízená :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. črc 2009 v 09:00  • Odpověz
Promiňte,blbý téma do snažilek...

Soni,cysty jsem měla loni po stimulaci clomhexalem.. Za pár hodin se to dozvím,snad..
24. črc 2009 v 09:13  • Odpověz
Nelll držíme palce... A vůbec to není blbé téma to se mohlo stát komukoliv z nás.... Ale zase na druhou stranu možná, že si Nelinky neužiješ tak jak bys chtěla, ale lásku jí dáš stejnou a to je důležitý!!!! A u nás to taky bylo tak, že manža byl spokojenej :wink: A když to bude pravda tak to neber jako katastrofu, ale malý zázrak a neboj všechno jde zvládnout!!!
24. črc 2009 v 09:28  • Odpověz
jo a s tím kočárem... viděla jsem kočár jako na dvojky a měla tam korbičku na mimčo a vedle seděl o něco větší prcek... takže i to jde :wink:
24. črc 2009 v 09:30  • Odpověz
neli hlavne at to dopadne tak abys byla stastna... :wink:
jo tady taky jezdi par holek s kocarkem pro dvojky, jsou ne vedle sebe, ale za sebou... :wink: nebo miminko v satku a vetsi v golfkach... vse jde zvladnout, neboj... :wink:
jinak holky, uz je lip, sice se boji, kdyz ji davam rihnout... ale uz neblila a i teplotka je lepsi a uz je to zas muj smisek ukecanej... snad se nam zas navecer nevrati... :sweat_smile:
ted se jdu vrhnout na ty merunky, musim je spracovat, byla by jich skoda... :sweat_smile:
24. črc 2009 v 10:30  • Odpověz
Soni to je dobře, že už jste v pohodě. Vrátit se to snad nevrátí :wink:
24. črc 2009 v 10:44  • Odpověz
čau holky,
soni, hlavně, že už je Karličce trošku líp, je to vždycky hrozný, když těm našim bobánkům něco je, že?
neli, je to šok, to je pravda. Já jsem si holky taky dělala test před 14 dnama a dokonce mi naběhla až po limitu slabá druhá, taky jsem myslela, že mě omejou, ty pocity jsou asi u všech stejný. Na jednu stranu hrozně chceme druhý mimčo a na druhou mít děti po roce není žádná prdel. Ale zase já jsem se s tím teda vyrovnala docela rychle, už jsem začala i přemýšlet jak budem muset koupit sourozeneckej kočár :grinning: No a druhej den ráno test bílej jak lílie, mrchu doteď nemám, tak vůbec nevím, co to mělo být... :confused: Takže neli, držím moc palce, ono všechno se nakonec nějak zvládne, podporu manžela máš, tak věř, že to bude dobrý...
My jsme se včera byli mrknout s manžou na auto, chceme koupit jiné a Káťu měli na hlídání děda s babi. Už jak jsem přicházela k domu, tak jsem slyšela řev až ven. K. chytla šílenej hysterák, ale fakt strašnej, to jsem snad ještě nezažila. Uklidnila se trochu až u flašky a pak totálním vysílením usnula. Vzlykala ještě ze spaní, vůbec nevím, co ji tak rozbrnklo... :confused:
24. črc 2009 v 10:58  • Odpověz
Aquilko já tohle měla, když jsme byli v Plzni u našich. Oni už prdelky poznávají a Verča tam zaboha nechtěla večer spát a taky hysterčila. Takže si myslím, že Kačenka prostě poznala, že nemá mámu a dala to patřičně najevo :wink: A ted taky Verča začíná natahovat, když na ní promluví někdo cizí... Vyloženě se jí někdo nelíbí, protože na někoho je schopná se řechtat...
24. črc 2009 v 11:35  • Odpověz
Ahojda holky, potřebuju poradit. Kdy píchat gonal - ráno nebo večer? Co je lepší? :slight_smile:
24. črc 2009 v 11:37  • Odpověz
Tak ten můj testík byl asi to jedno procento!!! Doktorka nic nenašla,i když to by mohlo být ještě brzy,ale sestra mi udělala taky mamatest a byl bílý... Jenomže ho tam tak divně vymáchala-zrovna žákyně na praxi a tak jsem si radši koupila nový a ten má slaboučký stín.. Ten první byl jasný do pár vteřin.. tak nevím,co to má znamenat,možná to už dostanu,ale nic mi není.. Doktorka mě chtěla poslat do nemocnice na pozorování,prý aby to nebylo mimoděložní.. Copak můžu s mimčem.. Kdybych měla bolesti,tak by se nedalo nic dělat,ale takhle musím počkat do úterý na výsledky krve.. Tam by podle testů mělo něco být(asi),tak když čárka slábne,může to být zamlklé t. asi.. Aquil,taky jsem hned řešila kočárek:slight_smile: Je to šílený,ale cítila jsem trošku zklamání,na druhou stranu kvůli Nelince jsem ráda.. no do úterka nějak vydržím..
24. črc 2009 ve 14:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.