• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
tak jsem si myslela ze uz je klid :frowning2: pred chvilkou vrhla snad celodenni jidlo... :frowning2: a to jsem ji cely den ukecavala aby vypila alespon trosku, pila mi tak po 20-30 :frowning2: blby ockovani :frowning2: se boji jist i kdyz ji vemu jako kdyz krkame :frowning2:

nell treba to tehu bylo ale neudrzelo se... tak priste :wink:
24. črc 2009 v 17:16  • Odpověz
Nell tak to bude zase nějaká hříčka přírody :wink: Mimi tě moc přeju, ale až za nějaký čas vid? :slight_smile: Můj manža je blázen on by nejradši ještě dvě :confused: Mu říkám, že je praštěnej, že do 40let kvůli němu rodit tedy nebudu :sweat_smile:
Sono verča mi včera taky blinkala, ale asi z toho horka. Tak snad to nebude nic vážnějšího a jen nesedlo to očkování. Verča to snášela úplně v pohodě a to dostává vždy dvě... Příští týden nás čeká ještě TBC a pak poslední Hexa s tim pneumokokem....
24. črc 2009 ve 20:10  • Odpověz
Liptonek bohužel neporadím, nemám tušení...
A dala jsem tam tu kérku :wink:
24. črc 2009 ve 20:44  • Odpověz
gami jak to TBC?
no my od pul seste do ted jeceli, ale hrozne... :frowning2: urco je to z ockovani... jen je to priserne... :frowning2: drobecci,
ja pneumokoka nechtela.... treba pozdeji...
24. črc 2009 ve 20:54  • Odpověz
Soni přišla mi pozvánka :confused:
24. črc 2009 ve 20:57  • Odpověz
gami a neni to jen na kontrolu? ta se dela... ja se to hoji...
24. črc 2009 ve 21:10  • Odpověz
jo tak to je možný oni to na tom nepíšou :wink:
24. črc 2009 ve 21:48  • Odpověz
jo tak to je urco ono, to si nas pozvou postupne vsechny... :wink: si pamatuju ze jsem tam tak byla s eliskou... ¨
tak a jdu spat taky... jsem KO, tohle mi dava zabrat... :unamused:
24. črc 2009 ve 21:53  • Odpověz
tak to je dobrý, že to bude jen kontrola :slight_smile: Dobrou a at je tý prdelce zítra už líp.. :wink:
24. črc 2009 ve 21:56  • Odpověz
ahojky... kdepak jste všechny???? :astonished:
25. črc 2009 v 08:19  • Odpověz
Ahoj holky moje.....
tak jsme včera slavili přítelovo narozeniny a dobrý.
Dostal ten dortík s tou jedlou fotkou,ale ted máme problém půlku toho dortu s tou fotkou nikdo nechce rozříznout
Jinak---zase zavzpomínám,loni touto dobou si mě vezl miláček z Prahy a já měla v sobě Matyáška si pamatuju,jak si mě vezl opatrně,asi aby jsme ho nevyklepali
Soninko,injekci jsme dostala,protože jsem byla zavřená a že nebudu rodit,tak jako by na utlumení bolestí a měla jsem si po ní zdřímnout...ale Matyášek se řídil něčím jiným a 2 hodiny po injekci se klubal na svět.
Tak jsem byla unavená,navíc,jak se narodil brzy ráno,i bez injekce bycj byla KO
25. črc 2009 v 11:52  • Odpověz
ahojik
aha piku, tak to si uz ani nepamatuju... to uz je dlouho co jsme rodili, co? :grinning:
ale neboj kdyby se narodil rano bez injekce tak bys mela sily dost... :wink: ja nespala v noci tak tri hodky i to prerusovane, ne v kuse... a stejne jsem to zvladla, rodila jsem az na obed a do vecera litala po chodbe v porodce... :grinning: takze v podstate 24h :grinning:
jinak vcera jsem padla jak hruska... :sweat_smile: ten vecerny cirkus byl sileny... :sweat_smile: ted tady lezi v houpatku a zvatla a vykrikuje... tak snad uz to dnes bude dobry... :sweat_smile:
25. črc 2009 v 11:59  • Odpověz
Soninko....přijde mi to,že porod byl v minulém století :grinning:
25. črc 2009 ve 12:03  • Odpověz
vid? :grinning: a to jsem si rikala tak tohle uz nikdy vic... :grinning: a dnes mi je lito ze to uz nejspis nezaziju... :sweat_smile:
25. črc 2009 ve 12:53  • Odpověz
Soninko,člověk míní a pánbůh mění......tak nesýčkuj.....ještě bude bratříček třeba jednou..... :wink:
25. črc 2009 ve 13:03  • Odpověz
Dortík je v albu u Matyáška :slight_smile:
25. črc 2009 ve 13:19  • Odpověz
nene piku, to neni syckovani... :unamused: proste chlapa domu uz ne, jedine o pul noci at si zbali trenky a tahne... :grinning: a sama si dve nerisknu... :sweat_smile:
jdu to skouknout... :wink:
piku to je hezke... :slight_smile: jak to delaj? :confused:
25. črc 2009 ve 13:29  • Odpověz
Soninko...nevím,já dodala foto a oni dort :slight_smile:
A neboj,ten pravý se objeví....koukni,já na něj čekala do 30ti
25. črc 2009 ve 13:31  • Odpověz
piku ja na nej cekala taky dost dlouho a co se z nej vyklubalo??? :confounded:
proste ted se chci naposled oklepat a postavit na vlastni nohy, jako uz nekolikrat pred tim, ted uz mam pro koho zit a uz vim i jak na to, takze jak rikam zbal si trenky a tahni... :grinning: :grinning: :grinning:
stejne je to sranda co jeste nevymysli... :sweat_smile: ja mela naaaaadherny dort na krtinach taky jak aquilka z te marshmalou hmoty, na to jsem uz nasla i recept, tak az si poridim mikrorurku tak prubnu... :sweat_smile:
25. črc 2009 ve 13:42  • Odpověz
Pikuuuuuuuu dort je úžasnej :sweat_smile: Prďáckej dárek!!!!
Taky bych ho nechtěla rozříznout...
Soni neházej všechny chlapi do jednoho pytle. Oni jsou sice takový "jiný", ale jsou mezi nima i hodný kluci. Jen je asi problém na ně natrefit vid? Ale jak říká Piku "člověk míní a pánbůh mění" :wink: Jo a já na toho pravého čekala 32 let :slight_smile:
25. črc 2009 ve 13:49  • Odpověz
gami nehazim, to ne, ale uz to beru proste tak ze chci mit svuj klid a pohodu, hlavne kdyz se mi ted povede to co jsem rozebehla, tak budeme za vodou a sice mozna takovy existuji, ale ze me se stala mrcha... :grinning:
jinak tomu rezani rozumim, me dortik ke krtinam museli pichnout holky co ho dovezli... :grinning: :grinning: :grinning: taky mi to neslo... :grinning: a backurky mam z nej doted v mrazaku... :dizzy_face:
25. črc 2009 ve 14:02  • Odpověz
Soni rozumím tomu, ted je to čerstvé a přemýšlíš takhle, to se ti ani nikdo nemůže divit. Ale na druhou stranu si myslím, že za nějakou dobu dřív nebo dýl to zase bude jiné, budeš chtít něco jiného , změníš názor :wink: To je jen mé minění třeba se taky pletu... Ale toho chlapa ti stejně přeju, protože když je to tak jak má být tak je to ve třech prostě super!!!! A ve čtyřech???? Určitě ještě lepší :wink: :grinning:
25. črc 2009 ve 14:17  • Odpověz
gami mas pravdu, na kazdem je neco hezkeho, ale ja si uz jednou zazila i zivot sama o sobe na svych nohach a vim ze mi bylo dobre... a ted uz sama nejsem a obcas mi je sice smutno, ale staci abych se podivala na princeznu a je mi lip... :dizzy_face:
ted jsem ji dohackovala rezizek na dudlik... :sweat_smile: a i kdyz jsem se bala jestli se mi to povede, povedlo se... :sweat_smile: hodim do albicka... nemohla jsem totiz nikde najit zadny co by se mi libil a kdyz jo, tak 300 za retizek??? no to je moc... :sweat_smile:
dam i dortika do albika... :sweat_smile:
25. črc 2009 ve 14:25  • Odpověz
jojo dej fotečky :wink:
25. črc 2009 ve 14:42  • Odpověz
gami uz :grinning:
25. črc 2009 ve 14:48  • Odpověz
šikovná Sonina :wink: a dort taky nemá chybu!!!!
25. črc 2009 v 15:02  • Odpověz
u nás křtiny nehrozí, manža tohle přímo nenávidí... A já nejsem pro ani proti.. :wink:
25. črc 2009 v 15:04  • Odpověz
Soninko,krásný dortík...a jsi šikulka,já teda ani pletení,ani šití ani háčkování nezvládám..........
A křtiny???to už by měl malý moc jmen :slight_smile:
25. črc 2009 v 15:18  • Odpověz
no ja se ptat nemusela a pro me krtiny byly takova oslava na privitani toho maleho clovicka :dizzy_face:
a piku jmena? no my je mame jenom ty dve co mame i v rodnem liste... :sweat_smile:
a tu snurku jsem nasla na netu ale nebyla jsem si jista jestli se mi povede, a ono jo a libi se mi... :sweat_smile: a az objevim nejaky klasicky retizek co se mi libi tak ho poridime... :sweat_smile: protoze mame tenhle dudlik jenom jeden a kdybychom ho stratili tak jsme v pr... protoze jiny nechce :sweat_smile:
25. črc 2009 v 15:38  • Odpověz
já to všechno umím plést, háčkovat a tak, ale nebaví mě to... Já všechno zkusím, zjistím, že mi to jde a baví mě to jen chvilku... jediný u čeho jsem zůstala je malování, ale na to ted není čas...
25. črc 2009 v 15:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.