• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
Mě se moc líbí na holčičky ty háčkované čapky :slight_smile:
25. črc 2009 v 15:50  • Odpověz
jj taky jsem na ně koukala.... :slight_smile:
25. črc 2009 v 15:56  • Odpověz
ja ji i mam, zacla teta a ja dodelala :-d a berusce moooooc slusi :dizzy_face:
gami taky maluju, ale neni cas :sweat_smile:
25. črc 2009 v 16:05  • Odpověz
Teda malovat taky neumím :unamused:
25. črc 2009 v 16:13  • Odpověz
piku vsak ja taky ne, ale bavi me to... :grinning: :grinning: :grinning:
ale kdyz mam cas, tak pletu,hackuju, maluju... takovy umelecky vyziti na uklidneni... :grinning:
25. črc 2009 v 16:21  • Odpověz
Holky,jdu dnes večer ven,bude hlídat mamina.....
malej spí až tak do 1 ráno,to už budu doma,ale stejně raději odstříkám.....můžu to dát do lednice rovnou v té flašce na pití???možná to stejně ani nepoužijí--bude hlídat moje mamka.
25. črc 2009 v 16:24  • Odpověz
jj piku muzes, ja bud v lahvicce nebo sklenicce :wink: a jen si to vecer uzij :wink:
25. črc 2009 v 16:29  • Odpověz
já taky nemůžu říct, že to umím, ale občas se to i líbí :grinning:
Piku uží si to. U nás je dneska Kolář a jdou všichni mimo mě :unamused:
25. črc 2009 v 16:33  • Odpověz
Ty ho máš doma,tak at ti zapěje :slight_smile:
Tak jdu odstříkávat,ještě jsem to nedělala :grinning:
25. črc 2009 v 16:45  • Odpověz
to je fakt :grinning: až přijde z práce tak mu to řeknu at z toho taky něco mám :grinning:
25. črc 2009 v 16:52  • Odpověz
No ale at při tom taky hodí hárem,jinak to není ono :grinning:
25. črc 2009 v 16:57  • Odpověz
tak to neboj to on rád... Pořád chodí na bigbíty a on starej vůl se tam mlátí mezi pubertákama :grinning: :grinning:
druhej den se diví, že ho bolí celej člověk... nojo už fakt není nejmladší :grinning:
25. črc 2009 v 17:42  • Odpověz
Gamik :grinning: :grinning: tak jsem poprvé vyndala odsavačku,vyvařila,mám jí od kamarádky....
a kašlu na to,je ruční a prostě mi to NEJDE :angry: Bych dřív měla prsa u kolen a mlíčko žádný
25. črc 2009 v 18:01  • Odpověz
piku co to mas za odsavacku? ja pracuju na rucni uz ctyri mesice skoro a dobry, el. jsem po prvnim odsavani prodala... :grinning:
tak skus ruco fuco... :grinning:
25. črc 2009 v 18:10  • Odpověz
Soni....kašlu na to :slight_smile: na kojení stejně budu doma.............
A vůbec nevím,co to je za ods.třeba jí mám blbě sestavenou :grinning:
25. črc 2009 v 18:16  • Odpověz
Piku mě to s ní taky nešlo :wink: Ale já asi tedy neměla mlíko, ale stejně to bylo na prd......
25. črc 2009 v 18:25  • Odpověz
soráč že jsem lezu, soníku budeš chodit i mezi Sanusky? jsem tě našla :wink:
25. črc 2009 v 18:28  • Odpověz
ahoj tak už jsme řekli o stěhování tchánovi, nakonec jsem mu to šla říct s Vojtou jako podpora pro m. no je naštvaný, moc nenadával - asi se držel předemnou a Vojtou, ale bylo vidět, že naštvaný je dost. No co, jeho problém, mě je to jedno. Tchýně dělala že to neví a brečela a vedla řeči typu - vy mě Vojtšíka odvezete a chudák z ní cítil tu blbou náladu tak u ní v náručí řval, se mu nedivím. No tak už nemusím dělat tajnosti a jsem ráda, jdu balit
25. črc 2009 ve 20:33  • Odpověz
gami no treba jsi i mela, ale kdyz neprijdes na spravny grif, tak to nejde... :sweat_smile:
ja mam obyc. pistovou a doted to slo... :sweat_smile: ted uz ale jenom rano a vecer a to odsaju tak 1,5 max. 2 davky a to za den potrebujeme tak 5 takze je to malo... no rano teda pije jeste porad obvykle ode me, ale jinak uz davam jednu dve davky ciste sunar... :sweat_smile:
zofiku ahojky... kuk IP :wink:
25. črc 2009 ve 20:46  • Odpověz
Rio koukám, že tchýně je asi pěkná herečka co??? Tak aspon už to máte za sebou :wink: Asi se i ulevilo vid???
Soni možná jsem to dělala blbě vůbec mi to nebavilo :unamused:
25. črc 2009 ve 20:55  • Odpověz
gami no to me obcas taky ne... predse jen to neni ono... :confounded: ale nikdy bych neverila ze to vydrzime tak dlho :confused: diky bohu za to´... :dizzy_face:
no a ted budem pokracovat s UM a svet se nepos... :grinning:
25. črc 2009 ve 21:02  • Odpověz
Soni jste šikovný :wink: Mě říkala sestřička na gyndě, že kojila snad 2 roky a dítě stejně má nějakou alergii, že když nekojim, že si z toho nemám nic dělat. Ty mlíka jsou dneska asi opravdu hodně podobný MM :wink:
25. črc 2009 ve 21:45  • Odpověz
jj prave gami, ale proste vim ze jsem udelala co slo... :sweat_smile: ja taky byla na sunaru, protoze me musela mama na treti den odstavit a nebylo mi vubec nic, a ani alergii vlastne na nic nemam... :sweat_smile:
takze to ted nahradime a je to... :sweat_smile:
25. črc 2009 ve 21:57  • Odpověz
Holky,tak na potvoru jak malej denně spí v 8,tak dnes taky a pak se mamině vzbudil.Nakonec jsem mlíčko odstříkala růčo,tak mu dala,ale to nebylo ono,trápily ho prdíky.No já už pomalu seděla v autě,že jedu domů,ale volala,že usnul,tak jsem vydržela,ale stejně jsem byla myšlenkama doma.
RIO...tchyně asi studovala na DAMU ne??? :grinning:
26. črc 2009 v 00:07  • Odpověz
Ahoj holky...
Piku to je vždycky tak jak kdyby to vycítili :wink: A mě se právě kvůli tomu ani nikam nechce, protože bych si to ani pořádně neužila pořád bych přemýšlela co doma... Koláře jsem slyšela až k nám, byl vedle ve vesnici a když jsem se koupala tak jsem si otevřela okýnko a slyšela jsem zámek šípkový a ještě, že tě lásko mám :slight_smile: Tatka mi nezapěl, ale zato jsme si ten večer užili úplně jinak :dizzy_face: :grinning:
26. črc 2009 v 08:54  • Odpověz
Hezkou neděli,
včera jsme měli večer návštěvu, tak jsem pekla buchtu, musela jsem trochu uklidit atd. Ale dobrý, byli jsme venku, grilovali, K. spala v kočáře, nevadilo jí nic, takže dobrý. Je to přesně tak jak píše gami, ty děti už to vycítí-viz náš hysterák v pátek :grinning:
gami- s Kolářem :grinning: Manžel se mohl víc snažit, na playback jedou i větší hvězdy :grinning: :grinning: :grinning: Ale užití jinak je asi i lepší, co? :wink:
rio- asi těch pár dní vám to budou tcháni ještě dávat sežrat, ale co, máte to za pár...
soni- co karlička, už je úplně OK? Řetízek na dudlík super, já taky umím všechno, ale moc se mi nechce. Ale háčkovanou čepičku pro K. udělám, už jsem si našla návody, tak na podzim ji bude mít.
Já jsem teda s odsávačkou vždycky něco vydojila, ale pak už jsem měla mlíka míň a míň, tak to bylo vždycky na dlouho...
Jo a ráno jsem se vzbudila docela s křečema v břiše a špiním, tak doufám, že se konečně rozjede MS. Já snad na stará kolena začnu menstruovat bez vyvolávaček :grinning: :grinning: :grinning:
26. črc 2009 v 09:13  • Odpověz
Aquilko já na Kolářovi byla už 2x a když sleze z jeviště tak je to takový trpajzlík, že jsem říkala, že by slejzat neměl tam totiž vypadá tak mužně :grinning: A samo, že manža je dalekooooo hezčí :grinning: :grinning: Takže užití nemělo chybu :grinning:
Jinak nevím jestli sis všimla už tam mám foto lýtka :grinning:
26. črc 2009 v 10:27  • Odpověz
ahoj holky,
tak vecer jeste byla snaha o vydiranicko, ale pak usla a spinkala do tri... a uz to bylo fakt lepsi... tak snad jsme to ustali, ale reknu vam jestli se to bude opakovat u kazdeho ockovani stejne tak potes panbuh... :sweat_smile: chudak beruska mala... :frowning2:
aquilko a nechces mi poslat ten navod na cepicku? ja sice umim, ale musim mit podle ceho delat, sam si sam umim jenom plist, hackovani neee... :sweat_smile:
no mlicko uz taky konci tak uz postupne prejdem na UM ale musim rict, moc ji to nechutna... :confounded: kdyz jsem ji zahustovala moje tak to jo, to si davala do cumacku, ale s cistym mame problem, to ji ukecavam i na tri krat... :sweat_smile:
no a mrcha... ta jeste nedorazila, ale ted podle priznaku byla ovulka, coz je u me jako vanoce... :sweat_smile: i kdyz k cemu mi to je, ze? :sweat_smile:
26. črc 2009 v 10:34  • Odpověz
Ahojík....no s vycházkama večer mám asi konec.....uvidíme....jasan,že zase ode dneska bude spát v 8 jak je zvyklej :grinning:
Gamik....s tím Kolářem jsi to vystihla,on je prcek,tak my měl být z jeviště vždy odnesen :grinning:
Aquilko,jaký starý kolena?? :grinning: Já už měla teda MS dvakrát :unamused:
My teda očkování zvládáme v poho.....zatím :grinning:
26. črc 2009 v 11:46  • Odpověz
piku ze zrovna tebe dostihla mrcha :confused: vzdyt ty z nas snad jedina plne kojis, ne? :confused:
jinak my jsme pred chvilkou zvladli svoji prvni kasicku... :grinning: sice jsem ji musela zblbnou lahvickou, vzdy jsem ji ji na chvilku strcila aby si sosla a pak vymenila ze lzycku a pak uz to slo... :grinning: samo jenom trosicku... :grinning:
26. črc 2009 ve 12:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.