• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
Soninko....no jednou hned na konci šestinedělí a tad taky jsem to měla.... :unamused: jo jááá kojící matka...........
A jakou kašičku jste papkaly holky??? :slight_smile:
26. črc 2009 ve 12:28  • Odpověz
no prave piku, to je divne... :confused: no ale neporucis... :sweat_smile: me je bez ni uz rok celkem fajn... :grinning: :grinning: :grinning:
no kasicku jsme dali prvni kase od hami... me chutna teda dost... no a mala nejdrive lzicku zarputila odmitala, dokonce delala jako ze se poblije... ale pak jsem ji strcila do pusy lahvicku, kdyz zacala sosat rychle vytahla a sup tam lzycku a par krat takhle a pak uz se tlemila a mlela ji v pusince :grinning:
26. črc 2009 ve 12:30  • Odpověz
Soni...a to mám ještě antiko,co se bere v kuse,takže bych měla být bez MS :astonished: ale možná jsem asi jiná :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No my tu lžičku zkoušeli,když měl kapičky a taky rozmačkaný prášek,jak byl nemocný...tak pak uvidíme :slight_smile:
26. črc 2009 ve 12:34  • Odpověz
piku tak tam je asi pes zakopany, ta antiko... :sweat_smile: to jsou kecy ze bys nemela dostat, prave naopak se na to holky hodne stezuji... :sweat_smile:
no my ten nurofen dali s tou strikackou a u druhe jsem ji musela hodne premlouvat a pritom je to sladke... az hruza... :sweat_smile:
ja se ted krmim, jsme spolu varili, lezela v houpatku a ja u toho delala ryzove nudle s krabim masickem, kurecim a zeleninkou a mnam mnam, ted prtka usla a ja se krmim... asi ji vycerpala ta lzicka... :grinning:
26. črc 2009 ve 12:39  • Odpověz
tohle se mi libi, jsem to ukradala na moji domovske diskusi :grinning:

super článěk v červencový Mamince, na obalu je Macháčková a Adamcová....trochu to zkrátím, pač než bych to celý opsala....

určitě jste navštěvovala předporodní kurzy, přečetla množství knih o mateřství a teď je vše jinak...kde jsou slibované hodiny spánku, ve kterých má dítě a hlavně vy odpočívat a nabírat síly? a kdo je ta osoba s černými kruhy pod očima a mastnými vlasy, povadlou pletí a prsy tak velkými že by dokázala vyřešit humanitání krizi?název pro tuto postavu je "matka". Jsou tu 2 možnosti, buďto se stanete matkou hodného usměvavého miminka, budícího s epravidelně anebo budete mámou malého diblíka trpícího kolikami právě v momentech mezi krmením, přebalováním a utišováním kdy si myslíte že si alespoň trošičku odpočinete. věřte že ta co se zařazuje do první skupiny je beznadějná optimistka a nebo miliardářka obklopená chůvani a osobami podobného vzezření.pokud žijete přiměřeně, standartním životem, vítejte mezi námi. místo stojky na stožáru nám vlaje plena. místo hymny ukolébavka...poznáte nás jednoduše. vždy před sebou tlačíme 3 či 4 kolový útrob.....

ja jsem asi stastny clovicek, ja budu ten optimista... :dizzy_face: kdyz nejsem ta milardarka :grinning: :grinning: :grinning: chuvy nemame... :grinning: :grinning:
26. črc 2009 ve 12:46  • Odpověz
Tak to já jsem teda taky ta optimistka.... :grinning:
Jen vždy ty rady--když spí miminko,spěte taky....a kdo asi vyžehlí,uvaří,uklidí??? :grinning:
26. črc 2009 ve 12:51  • Odpověz
no prave piku to je ono, ja vzdy cekam az usne abych si rychle neco uvarila a najedla se, jinak na to nemam cas... :grinning: a pak uklidit a kdyz se vzbudi tak napapat, do kocarku a ven, pripadne si hrat... :grinning:
26. črc 2009 ve 12:55  • Odpověz
Soni,já pořád čekala,jak to bude strašný,jak budu unavená a vystresovaná a v pr....jak nebudu vědět co dělat a tak...a přitom to vše plyne tak v klidu a pohodě,i to šestinedělí bylo v poho...
jen moje hormony se pořád bouřej a slzy mám na krajíčku pořád :slight_smile:
26. črc 2009 ve 12:59  • Odpověz
tak tohle obdobi me uz nastesti opustilo, sice jeste me dostavaji cerstve miminka a porody ale jinak uz jsem v pohode... :sweat_smile:
ale presne takhle jsem to mela taky, hrozne jsem se bala jak to vse sama zvladnu, no ale je pravda, ze jaky si to udelas takovy to mas... :sweat_smile:
nerikam ze jsme taky nemeli nejakou chvilkum, kdy se mi chtelo brecet vzteky, zoufalstvim a bezmoci... ale uz jsme si nasli takovy nejaky svuj rezim a uz to jde... i kdyz ted teda to ockovani stalo za to... :sweat_smile:
26. črc 2009 ve 13:08  • Odpověz
Soninko....čerstvá miminka vidím a jsem jedno slzavý údolí... :grinning:
Taky mám chvilky jako ty......to je asi všude,at jsi sama nebo nejsi......ale prckové vše vynahradí vid :wink:
Jen se usměje a jsem zase v poho
26. črc 2009 ve 13:34  • Odpověz
jj piku ten usmev za to stoji... :dizzy_face:
ted jsme se naucili uzasnou vec... :grinning: vristat na mamu... :grinning: :grinning: :grinning: ale jak... a kdyz ji to opetuju tak to je teprve koncert... :grinning: a ten smich u toho... :grinning:
26. črc 2009 ve 13:45  • Odpověz
Jooo vřískot....to známe :grinning: až se divím,odkud se to v něm bere :grinning:
26. črc 2009 ve 13:46  • Odpověz
jj ale ta radost co z toho ma... :grinning: to je uzasne a pak se k tomu nepridej... :grinning: :grinning: :grinning:
26. črc 2009 ve 13:49  • Odpověz
No to jo....
teda matyášek pořád spí...už skoro 2 hodiny...asi se mu v té mojí posteli líbí :slight_smile:
26. črc 2009 ve 13:55  • Odpověz
no my taky jeste spinkame, to bude tou kasickou :grinning:
26. črc 2009 ve 13:59  • Odpověz
No aby jsme vůbec stihli vycházku...a je neděle,hodíme navečer k babičce :slight_smile:
26. črc 2009 ve 14:05  • Odpověz
no tak my uz jsme se vzbudili :grinning:
26. črc 2009 ve 14:06  • Odpověz
tak omyl, spime dal v naruci :dizzy_face:
26. črc 2009 ve 14:09  • Odpověz
No já už byla 3krát dávat dudlíka,ale zase spí...........
26. črc 2009 ve 14:14  • Odpověz
asi dobrej vzduch :grinning:
jen me asi odpadne ruka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
26. črc 2009 ve 14:16  • Odpověz
S tvojí lehonkou beruškou jo????Ha ha půjčím ti Matesa :grinning:
26. črc 2009 ve 14:18  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: no ono i tech pet kilo staci :grinning:
obdivuju sousedku s dvojcatky :sweat_smile:
26. črc 2009 ve 14:22  • Odpověz
Hele...ted jsem si prohlížela albumek s trojčátky :grinning:
26. črc 2009 ve 14:23  • Odpověz
jj to uz si neumim predstavit vubec... :grinning: ono i dve brzo po sobe staci :grinning:
26. črc 2009 ve 14:29  • Odpověz
No já si taky 2 neumím představit....ale zase až povyrostou,musí to být super.....mají jeden druhého,to je hezké
26. črc 2009 ve 14:31  • Odpověz
to jo,
ja to vidim u tech dvojcat, maj svuj svet :grinning:
26. črc 2009 ve 14:35  • Odpověz
A malá ještě spinká??
My si asi hrajeme na Šípkovou Růženku :grinning:
26. črc 2009 ve 14:49  • Odpověz
nene uz jsme opravdu vzhuru a uz jsme chytli i zachvat vzteku... :grinning:
ale uz dobry, jdem krmit.. :grinning:
26. črc 2009 ve 14:57  • Odpověz
Tak dobrou chuť přeji :grinning:
26. črc 2009 ve 14:58  • Odpověz
tak ne jist se nebude, :confounded: u toho se vzteka :angry:
26. črc 2009 v 15:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.