• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
Potvůrka malinká :grinning:
26. črc 2009 v 15:05  • Odpověz
tedy holky vy jste toho nakecaly :grinning: :grinning: :wink:
Já malou nechala babičce a přijela jsem si uklidit a dát si v klidu kafčo...
26. črc 2009 v 15:52  • Odpověz
jooo a řadím se taky mezi zty optimistky :slight_smile:
Jinak včera všichni čekali, že manža dorazí na ten koncert chtěli si ho fotit s Kolářem :grinning: :grinning:
26. črc 2009 v 15:54  • Odpověz
No tady to teda jede dneska. Já jsem taky optimistka. Máme asi fakt štěstí, ale Káťa je moc hodná. Samo, že má taky záchvaty vzteku a je protivná, ale to je normál. Ale rozhodně nepatří mezi mimča, co brečí a brečí a nemají důvod...
Měli jsme odpo krátkou návštěvu, stihla jsem ještě umýt země. Manžel teď odjel na volejbal, K. se nabaštila, už jsem koupila dvě kaše, tak taky asi zkusíme. Kolik tak toho dáváte holky? A pak ještě mlíčko? K. usnula, tak si jdu umýt vlasy...
Jo a MS se rozjela, takže super. Aspoň dobrý pocit, že nějak funguju snad...Ale břicho mě bolí jak prase :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Soni, najdu odkaz a pošlu do IP.
Piku, jestli se ti krvácení zastaví, tak dobrý. Já když jsem brala tu AKO, tak jsem špinila a krvácela furt...
Gami, fotka manži s Kolářem by musela být bomba :grinning: Jo a kérka je teda vodvaz, no tohle já bych fakt nedala, na to nemám... :grinning:
26. črc 2009 v 19:20  • Odpověz
aquil dr. rikala tak 50 a pak jeste mlicko... :sweat_smile: ale me ji karli neda, takze udelala jsem trosku do hrnicku odhadem tak 30... no a osalila ji tim mlikem, toho vytahla 80 asi... :sweat_smile:
ale ona ji hrozne malinko... proste min a casteji, ted jsem chtela jeste ji skusit ji dat na noc, ale ani nahodou... :sweat_smile:
26. črc 2009 v 19:25  • Odpověz
tak tchán už vyhrožuje, prý je strašně naštvaný a tchýně říkala že se má m. připravit, že mu to prý ještě osladí. Nevím co máme čekat, ale m. je z toho smutný, že má takového otce, se nedivím, chjo :frowning2:
kaši jsme dávali míň ale už dáváme 100 a paj si dá tak za dvě hodiny mlíko, já dávám kaši kolem 18 a pak mlíko kolem 20
26. črc 2009 v 19:31  • Odpověz
rio tak to je smutne, se nedivim ze je z toho m smutny... :confounded:
me tata taky porad vyhrozoval a vydiral... a doslo to tak daleko ze uz sedm let spolu nemluvime a nestykame se... :confounded:
rio a kasi davas jak? pres lahev, nebo lzyckou?
26. črc 2009 v 19:34  • Odpověz
Tak my to zkusíme asi zítra. No K. bude poprvé zkoušet lžičkou, tak jsem zvědavá :grinning:
To se rio dalo čekat, že reakce asi nebudou nic moc. Už ať jste pryč, viď?
26. črc 2009 v 19:40  • Odpověz
soni lžičkou ale dáváme s banánem od 4 měsíce a moc mu chutná, nestačím nabírat. Se lžičky umí jíst dobře
aquilko dalo, ale je to blbá atmosféra a m.je z toho fakt špatný
26. črc 2009 v 19:43  • Odpověz
Holky, taky ti vaši prcci vycítí i když spí, že odejdete? K. spala, já jsem si šla umýt vlasy, ještě jsem ani nepustila vodu a řev. Tak tady sedím zas jak trubka a čekám až usne :grinning:
26. črc 2009 v 19:49  • Odpověz
no dr. mi prave rikala nejdrive ty obilovinove... tak jsem koupila prvni kasi od hami, skusim jeste asi od sunaru a uvidim :sweat_smile:
ale lzicka nam moc nejede... :sweat_smile:
aquilko dik... :wink:
neboj taky obcas jsem za blazna, pockam az usne a vlezu do vany s penou a co myslis? :grinning: :grinning: :grinning: jo i ctyri krat vylejzam a podavam dudlik... :grinning:
26. črc 2009 v 19:53  • Odpověz
Rio tak to je mi líto, že to máte tak :unamused: Manžu chápu u nás to bylo taky tak, když tchán řekl, že nás tam nechce, že nemá malé děti rád... Manža taky z toho byl špatnej...
S tím spaním u nás problém není. Když se náhodou vzbudí tak je v klidu, hraje si s peřinou a pak zas usne. Ale většinou, když usne tak spí... :slight_smile:
Jinak tetování a piercingy to je moje slabost :wink:
26. črc 2009 ve 21:07  • Odpověz
gami to mi taky obvykle kdyz vecer usneme tak spime... ale proste jak si vlezu do vany, tak ji asi zacne zvonit budik a hned je vzhuru... :grinning: no a rano se budim na to ze si zvatla v postylce, otocena okolo sve vlastni osy, zarazena o polstarek co ma za hlavou... :grinning:
no jo tetovani jsem taky vzdy chtela a doted jsem se k tomu nedostala, nejdriv rodice, asi by je natahlo a pak MM se to nelibilo a ja byla tak blba ze vyhovela... no ale ted bych si ho uz konecne mohla nechat udelat... :sweat_smile: jen nevim co a kam... :grinning:
no a piercing mam v pupiku a lakal me jeste jeden ale ted bych si musela asi udelat sama... :grinning: :grinning: :grinning:
26. črc 2009 ve 21:20  • Odpověz
Soni tak jí ten budík zaklapni :grinning: :grinning: Ráno se taky budím, že Verča žvatlá a jelikož spí u mě tak jí nacházím pod svým polštářem :grinning:
A s tím pupíkem... já tam mám i tetování, které bych potřebovala opravit, ale už k tomu asi nedojde, protože ten špíček tam je, vlastně neeee špíček jen vytažená kůže :grinning: :grinning: A piercing jsem měla v nose, obočí a už mi zůstal jen na bradě :wink:
26. črc 2009 ve 21:42  • Odpověz
soni já to s dr. neřešila, zeptala jsem se kamarádek co mají o něco starší mimča a pak jsem koupila co jejich mimča měly rády a oni jim dávali jako první - jejich dětem to neublížilo a Vojtovi to chutná, je hubeňour tak co, ať si pošmákne :slight_smile:
26. črc 2009 ve 21:44  • Odpověz
jeee gami ty teda mas odvahu... :grinning: ja jsem za takova ty schovana... :sweat_smile: treba tetovani jsem vzdy chtela na kozu... :sweat_smile:
a jinak mame i bodycko kde je napsano ze jsem mamin budik... :grinning:
no nic ja pujdu spinkat... tak pa
26. črc 2009 ve 21:45  • Odpověz
tak já zas Soni, když už něco mám tak at je to vidět :wink:
A s mojí dr jsem taky o příkrmech nemluvila, ale vyfasovala jsem takovou chytrou brožurku :wink:
Soni dobrou ...
26. črc 2009 ve 21:57  • Odpověz
Ahojík holky....
Gamik,teda to tetování je parádní....ale já jsem srab,chtěla jsem si dát něco malého kdysi,ale nenašla jsem odvahu....
Rio...tchánovci se vybarvujou co..........
A samo,že včera šel malej v 8 spát a spal do půl 2...........
27. črc 2009 v 08:19  • Odpověz
Ahoj holky,
tak MS se rozjela tak, že asi vykrvácím... :confounded: Fakt šílenej masakr, nevím jestli vůbec půjdu s Káťou cvičit. Fakt hrozný...Někdo tady psal, že to měl taky tak, tos byla ty gami? :confused:
27. črc 2009 v 08:40  • Odpověz
ahojky,
tak my sme dnes spali s mamou v postely... :sweat_smile: a jsem pekne grogy... :sweat_smile: celou noc sosala... :sweat_smile:
teda holky nedeste me s tou mrchou... ja ji mivala silenou i pred tim... :sweat_smile:
27. črc 2009 v 09:03  • Odpověz
aquil já měla první taky tak silnou ale druhá už byla v pohodě, tak vydrž
prosím Tě za jak dlouho jsi šla na kontrolu na neurologii po první návštěvě? já jsem totiž zapomněla kdy se mám objdnat, po jaké době :sweat_smile:
27. črc 2009 v 09:09  • Odpověz
ahoj holky...
Aquil nelekej se já taky měla brutus, ale prý to je normální :wink:
Piku díky za pochvalu kerky už si na ní začínám i zvykat :slight_smile:
27. črc 2009 v 09:19  • Odpověz
Cvičení jsem přežila...Káťa tam chodí ráda, tak jsem se překonala. To jste mě uklidnily, že jste to taky tak měly, je to teda příšerný... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Rio, my jsme šli na kontrolu za 6 týdnů.
My si bereme malou do postele ráno po krmení, tak máme šanci se ještě dospat. V noci spí v postýlce pěkně, ale k ránu už sebou mlátí, chce dudlík, tak bych musela furt vstávat, takhle je to jednodušší.
27. črc 2009 v 11:39  • Odpověz
aquilko taky to normos tak delam ze si ji beru k sobe rano, ale vecer se porad budila a chtela dudlika tak jsem ji vzala k sobe a celou noc mela kozu v puse, akorat me kopala :grinning:
27. črc 2009 ve 14:04  • Odpověz
Tak já si malého k ránu taky beru...už je světlo a v postýlce by neusnul...takhle ještě chrupká :slight_smile:
27. črc 2009 ve 14:19  • Odpověz
jj a pak chrupeme jeste tak dve hodky... :sweat_smile:
27. črc 2009 ve 14:50  • Odpověz
Holky, já celý den jen přežívám, fakt děs. To krvácení je hrozný, už jsem se 3x převlíkala, připadám si jak po porodu :confounded: :angry: Snad už to zítra bude lepší nebo nevím co budu dělat...
27. črc 2009 ve 21:13  • Odpověz
Aquilko já tady tenkrát měla na noc tchýni, protože jsem se bála kdyby to se mnou seklo. Taky jsem myslela, že vykrvácim...Manža byl tenkrát na noční... Neboj zítra už by to mělo být lepší.
27. črc 2009 ve 21:38  • Odpověz
aquil měla jsme to stejně, vložku jsem měnila co hodinu, no šílené, ale fakt tak první dva dny...a druhá mrcha byla už normální
27. črc 2009 ve 22:39  • Odpověz
Ahojík...
Aquilko,tak já vždy měla MS jako nic a tentokrát teda taky děs......hodně a hodně :unamused:
A Hamik,pamatuju si,jak jsi to psala,že hodně krvácíš vlastně.....
tak snad to zase dlouho nepřijde :slight_smile:
28. črc 2009 v 08:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.