• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
Ahoj holky :slight_smile:
Tak u nás pěkně chčije :unamused: a vypadá, že jen tak nepřestane... neříklai, že má být celý týden krásně?? :angry:
Vůbec nevím co s tou prtkou budeme dělat přes den mi v postýlce totiž neusne :unamused:
28. črc 2009 v 10:21  • Odpověz
tak my jsme vyrazili holky stejne ven, kdyz jsme vyrazeli naprselo... ale pak zaclo lit a leje doted... :sweat_smile:
domu jsem dorazila total mokra... :grinning: ale je mi to jedno... :grinning:
krasavice nehctela usnout a usla az tesne pred domem a porad spinka... :sweat_smile: a v kocare prisla na to ze na tu plastenku se daji vylozit nohy... :grinning: co myslite kde je celou cestu mela... :grinning:
a koupili jsme kasicku s merunkama tak ji ji skusim namichat jestli to bude lespi... :sweat_smile:
28. črc 2009 v 10:57  • Odpověz
Holky, jste hodný, že se mnou tak soucítíte...Bohužel zatím žádná změna, v 6 ráno už jsem z postele musela rovnou zamířit do sprchy, protože jinak se to nedalo... :angry: Ráno jsem vyrazila s K. na nákup a na malou procházku, ale taky jsem se musela vrátit dřív...No nic, snad to přejde, věřím,že zítra už to bude lepší.
Jo a teď jsem se pěkně nasr... Včera jsem si koupila borůvky a zjistila jsem, že některé jsou hořké. Chtěla jsem to i na zamražení, tak jsem teda docela vytočená. Nevím, co s tím...Asi vyhodit???? Nemáte s tím někdo zkušenosti? Mě hrábne, fakt...
28. črc 2009 v 11:26  • Odpověz
My taky byli venku,prší málo.....ale stejně :unamused:
A Matyášek ted dospává v kočárku..........
Aquilko....já měla po letech s MS i "nehodu"a musela prát povlak na matraci :unamused:
A s borůvkama nevím..........
28. črc 2009 ve 12:20  • Odpověz
no tak to jsem zvedava co ceka me... ja mivala mrchu normalne ty prvni dva dny silenou a ted... no to jsem zvedava... :confused:
no my ted skusili tu kasi michlou s tou s merunkama a sice lepsi, ale stejne konec byl stejnej, vsechno upatlane, prali jsme se a museli se usmirovat s lahvickou... :sweat_smile:
boruvky, no nevim... ja ted koupila sousedce za 30litr, ale takove vic pomackane... :sweat_smile: tak jsem zvedava jestli si je veme, kdyz ne, tak je umicham ja na marmosku... :sweat_smile:
28. črc 2009 ve 12:38  • Odpověz
Tak jsem konečně dala foto malého do obálky a s děkovným dopisem poputuje do Podolí :grinning:
Mají tam nástěnky s dětičkama,tak třeba tam taky bude :wink:
28. črc 2009 ve 13:26  • Odpověz
pikus Vojtíšek je už na nástěnce u nás v CAR, jsme jim to přinesli a hrozně se jim Vojtík líbil :dizzy_face:
já koupila dnes teda tu Obilnou kaši - rýžovou už dojedl, s příchutí hrušky a taky dobrý, snědl asi 100, on prostě kaše asi bude mít rád a lžičkou jí hezky, taky je zamatlaný ale umí otvírat pusinku, no super. Ve čtvrtek se zeptám doktora jestli už můžu začít s mrkví, koupila jsem dvě bio jarní mrkvička od 4 měsíce tak uvidíme

my jsme byli dnes na infekčním a zase mu s tou bulkou nic neudělali, prý se nedá dělat nic jiného než čekat :angry: že to musí změknout, že se to neřeže protože je to místě kde je velké riziko že se ta rána pak rozšklíbí a roznese se to dál. Chjo, my asi nebudeme očkovaní nikdy. Kontrola až za měsíc

jinak pokračuji s balením, už jen 4 noci a hurá do nobého, se strašlivě těším
28. črc 2009 ve 20:55  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Já posílala fotku už dávno :wink: Verča taky umí hezky papkat se lžičkou je to suprácký :dizzy_face:
Jo Rio krátí se vám to... to bude pohodička vid? :wink:
29. črc 2009 v 10:54  • Odpověz
..hojky,
tak to my se chysteme do CAR s foteckou osobne... :sweat_smile: jen ji musime nechat konecne udelat... :sweat_smile:
no my teda lzycku zatim zarputile odmitame... ale taky to skousime vlastne jenom treti den,tak snad se to zlepsi... :sweat_smile:
29. črc 2009 ve 12:27  • Odpověz
No já se chystám do CAR osobně, teď mám zjištěné, že moje dr. má dovolenou, tak potom. Chci koupit kytku a dám ji dr. jako od Kačenky :slight_smile:
Se lžičkou taky zatím zkoušíme, K. zatím vyplazuje jazyk, tak jí toho víc vyteče než polkne, ale říkám si, že to bude dobrá průprava na příkrmy. S tím zasycením jste měly pravdu, že nic moc, ale K. toho zatím ani tolik nesnědla aby byl poznat nějakej rozdíl.
Jinak MS je snad o trošičku mírnější, ale furt je to hukot... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. črc 2009 ve 12:49  • Odpověz
aquil tak to je jeste mozna ta lepsi varianta... :sweat_smile: me zavre pusu tak ze bys ji tam neprecpala paratko... :grinning: proste vidi lzycku a pusa je zavrena na zamek... :grinning:
ale s tim se urco popereme... :grinning:
mrkvicku skusime koupit ve ctvrtek na trznici, tak uvidime... :sweat_smile:
no ja chci sestrickam koupit nejaku bombosku a jelikoz se stehovali do novych prostor, tak nejakou kytku v kvetinaci at maj holky co zalejvat, a pokazde si na nas spomenou... :dizzy_face: a dr. dostane fotecku, chtela jsem i fotku s nim, kdyz vlastne byl u nas od prvni bunky, porodil nas a i ted k nemu chodime...ale jeste se nam to nepovedlo... :sweat_smile: no a poprosila jsem kamosku o malou kolaz, tak dostane tu... :sweat_smile:
29. črc 2009 ve 13:00  • Odpověz
Ahojík holky..........
já bych taky raději osobně,ale 100 km....nějak se mi s malým nechce.........nějak se ted bojím jezdit....a víme,jak to je na dálnici někdy :unamused:
29. črc 2009 ve 13:21  • Odpověz
no jo piku ale my to mame jenom 35 kilaku... :sweat_smile:
tak ted jsme se poprali s kasickou a je to lepsi... :grinning: uz to i trosku slo... :grinning:
29. črc 2009 ve 13:29  • Odpověz
No Soni,tak to bych jela taky :grinning:
A my stále jen MM :wink:
29. črc 2009 ve 13:53  • Odpověz
Piku s tou dálnicí máš pravdu... když jedeme do Plzně tak trnu hrůzou :unamused:
Jinak jsme bylina tom TBC a opravdu jen kontrola, koukla, změřila a řekla, že v těch 11 letech co dělali přeočkování to už zrušili, že to je dobrovolný kdo si vzpomene a bude chtít... Tak si to 11 let pamatujte :confused: :grinning:
29. črc 2009 ve 14:33  • Odpověz
Ha....11 let???
http://www.mam-shop.cz/cz/katalog/autosedacky/0-18kg/1602-autosedacka-bs-izi-combi.html
tady jsem koukala na autosedašky proti směru pro starší děti....mě by se to moc líbilo,ale kam dají nohy???
29. črc 2009 ve 14:37  • Odpověz
jezis piku to jsou ceny... :confused: :confused: :confused: sedacky krasne, ale ta cena, to je silene :confused:
jo a kdybych ciste kojila a stacilo by ji to tak urco bych cekala do toho cca 6teho mesice... :wink: ale holt my uz jsme vic na UM takze jsem si rekla ze kdyz muzem tak to skusime a uz nam to pomalu zacina jit, tak snad se jeste zlepsime... :grinning: nejlepsi je kdyz udela brrrrrrrrrrr po tom jak ji tam tu lyzicku vyklopim... :grinning: to je pak kase vsude.. :grinning: :grinning: :grinning:
gami to teda aby jsi si to nechala nekam vytetovat... :grinning: :grinning: :grinning:
29. črc 2009 ve 14:49  • Odpověz
Ceny teda šílený,to je pravda......
jojo jsem zvědavá na nás,až začneme s kašičkama :grinning: §zrovnma si prohlížík kuponky do DM,tam mám taky slevy na kašičky nějaký
29. črc 2009 ve 14:54  • Odpověz
Soni :grinning: :grinning: jen, aby za chvíli těch informací nebylo moc a málo místa... :grinning: :grinning: Ale my máme vlastně velkýho tatku... tam se toho vejde :grinning: :grinning:
29. črc 2009 ve 14:55  • Odpověz
bude prdel... :grinning:
kde jsi vzala kuponky? ja mam par vzorku co mi poposilali z hami, beby... :sweat_smile:
29. črc 2009 ve 14:56  • Odpověz
ty vogo Piku... to jsou pálky za ty autosedačky :astonished: My měli sedačku u kočáru.....
29. črc 2009 ve 14:57  • Odpověz
Já jsem v DM drogerce byla s okopčeným rodným listem malého,oni ho zaregistrují a hned jsem dostala knížečku se slevovými kupony....na plíny,kosmetiku,vlhčené ubrousky a sposta dalšího....
29. črc 2009 ve 14:58  • Odpověz
29. črc 2009 v 15:02  • Odpověz
gami to jo, vajicko ke kocaru mam taky ale pak budes potrebovat vetsi... :sweat_smile: ale ta comet 2009 se mi docela zamlouva... :sweat_smile: uvidime, kazdopadne na to je jeste cas... mozna ji dostane pod stromek... :sweat_smile:
piku aha, vidis, tak to ja u nich byla a nic takoveho mi tam nikdo nenabidl... :confounded:
jdu to skouknout :sweat_smile:
29. črc 2009 v 15:12  • Odpověz
tahle autos. je do 11kg takže to ještě chvilku vydrží :wink:
29. črc 2009 v 18:23  • Odpověz
no gami ono to vydrzi spise podle toho jak verca rychle poroste :-d
tak jsme se registrovali tak jsem zvedava :sweat_smile:
29. črc 2009 v 18:32  • Odpověz
Gamik....no my máme do 13ti kil ale jak je velikej,brzy mu stejně bude malá............myslím,že nohy budou čouhat dost
Soni super :slight_smile:
29. črc 2009 ve 21:20  • Odpověz
ahojky,
tak tam je zas vedro... ale krasne... :sweat_smile:
byly jsme pro mrkvicku, dali jsme si ji s mlickem na kasi, no byly jsme od vi obe... :grinning: ale neco spapala, jen musi pochopit ze to ma polknout, ne jenom mlit v pusince... :grinning:
odpo jdem na kyclicky... tak to se upecu... :sweat_smile:
30. črc 2009 v 11:21  • Odpověz
Ahojík...
holky,včrea mi mamina říkala,že od její kolegyně v práci sestra je těhotná...a už má 2 děti a její manžel spáchal sebevraždu....a jí zbyla hypotéka a dluhy.Tak jsem zabalila tašku věcí co nám je malé a odnesu jí to do práce,at jí to pošle...prý nemá nic a na nic nemá peníze.
30. črc 2009 v 11:30  • Odpověz
Ahoj holky, to je zase pařák, co? No my máme autosedačku maxi cosi a budem asi v téhle značce pokračovat i v dalších velikostech. Za 8000,- je to teda docela mazec. K. si dneska ráno i dopoledne pospala, tak teď je těžce mrzutá a nic ji nebaví dýl než minutu, se picnu...
pikusko, to je moc smutný, to seš hodná, žes tak pomohla
30. črc 2009 ve 13:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.