• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
tak holky uz nas tam nechtej videt :grinning: kyclicky mame v poradku :grinning:
jen tam bylo lidi, on ordinuje jenom ctvrtky a min. tyd. mel dovcu tak to byla sila :confounded: a jeste ten hic :confounded: hruza :confounded:
piku to je smutne... :frowning2:
30. črc 2009 v 15:15  • Odpověz
My musíme na kyčle zase v srpnu jestli už bude mít K. ty jadýrka, minule ještě nebyly, ale prý to nevadí. Zítra dorazí kamoška s 3 měsíční holčičkou, tak se těším. vyndala jsem si z mrazáku meruňky, udělám aspoň nepečenej dort, bude to aspoň takové osvěžující. Kaťule a je jí zpruzení pokračuje, asi to tak bude dneska ž do večera :confused:
30. črc 2009 v 16:04  • Odpověz
my jsme byli dnes v poradně a váha 6130 a délka 65 cm, jsme dlouháni :grinning:
soni a proč jsi začala s příkrmama tak brzy, maé mlíčko nestačí?
my už taky máme začít ale hlavně proto že zelenina mu může upravit kakání.ale počkáme po dovolené
pikus to je fakt smutné, určitě jí to pomůže ty věci
30. črc 2009 v 16:52  • Odpověz
Tak jsem doma z venku....a malej má založené stavební spoření :grinning:
My jdeme na kyčle v září a nával je tam teda vždy šílenej :unamused:
Rio....my měli na 3 měsících 64 :grinning:
30. črc 2009 v 16:57  • Odpověz
rio no my pri 61cm mame jenom 5kilo... tak proto mliko ja uz vlastne skoro nemam, tak prechazime uplne na sunar a dr. rekla zacit s kasickami... dala nam recept na polivku, ten jsem tady psala, ale co jsem cetla tak se ma zacit mrkvickou, pak brambor, brokolice, spenatek...
a adnes rano na trznici meli krasnou mrkvicku tak jsme koupili a parili... a docela ji to s tim mlickem slo... :sweat_smile:
ted jsme dali i kasicku a hura, zacina chapat ze je to k jidlu... :grinning: uz i pusinku otevrela a povidala mi u toho, drzela hrnicek... :grinning: tak snad uz dobry... :sweat_smile:
no my uz na kycle nastesti nemusime, jsem moc rada, komentar dr. byl supr a supr... tot vse, a jo ze muzem jednorazovky... ale to nam rekl i minule a ja mu rikala ze stejne pouzivame ctvercovky... :sweat_smile: tak ted jsem nekomentovala a rychle vypadla, at tam ty mamky venku necekaj dlouho... :sweat_smile:
ale dala mu patricne najevo ze se ji vubec nelibi... :sweat_smile:
30. črc 2009 v 17:07  • Odpověz
holky my měli na kyčle taky takovýho hooodně divnýho doktora.. vůbec nemluvil a když promluvil tak byl nepříjemnej jak pr... :angry: Naštěstí už tam taky nemusíme...
Taky chci zkusit zeleninku, ale ještě chvilku počkám v tý chytrý přířučce píšou od 5 měsíce takže tomu dávám ještě aspon týden. Už mám koupenou mrkvičku :wink:
30. črc 2009 v 19:37  • Odpověz
Já mm doma kaši a mrkvičku už taky...........schovanou :grinning:
30. črc 2009 v 19:40  • Odpověz
gami ten nas toho taky zrovna moc nenamluvil... :sweat_smile: vzdyt rikam supr a supr... :grinning:
no koukam ze jsem s mrkvickou prvni... :confused: :sweat_smile: jinak rada, kdyz jim to moc nepujde tak tu kasi naredit mlickem... :wink: to uz slo lip... :wink:
no ja si rikam ze ctyri dni jsme uz skouseli tu kasicku tak jsem ji skusila, uvidime... jeste mi zbylo, to jsem hodila do mrazacku, ten zbytek spracuju taky a zamrazim... :sweat_smile: ono ted ta mlada je krasne sladoucka, tak to bude lepsi... :sweat_smile:
30. črc 2009 ve 20:50  • Odpověz
my zkoušíme kašičku už 2 týden dneska už dostala skoro celou dávku :slight_smile: Jen jí nedávám na noc, ale odpoledne nevím proč, ale na noc mi přijde lepší mlíčko... Taky pak chci zkusit ten brambor, má se prý jen uvařit a rozmačkat do mlíčka... Tak jsem na ní zvědavá :slight_smile:
30. črc 2009 ve 21:09  • Odpověz
jo ja jsem si zas rikala, ze treba kdyz to bude mit trosku jinou chut, zas neco noveho tak na to lip prijde co s tim... :sweat_smile: a asi to zabira, pak pak kasi uz normalne i otvirala pusinku, sice jako ne jeste na povel, ale uz ji nema tak zaprajclou... :sweat_smile:
gami a taky na noc davam jenom mlicko... mrkvicku jsme dali dopo a odpo kasi...
brambor skusime az pristi tyden... :sweat_smile: prvni ma byt nevim proc mrkev... :sweat_smile:
no ale jsem rada ze to basti... je to fakt u kazde dalsi davky lepsi a lepsi... :sweat_smile:
jinak ja teda nemerim... delam od oka... :sweat_smile:
tedm bych mela zehlit ale zas se mi do toho moc nechce, ale zitra uz mame volnejsi den, tak snad zitra... budu se k tomu muset dokopat, jinak budu zehlit zas dve hodky... :sweat_smile:
a zas prohrabnu vecicky, jsme zas s neceho vyrostli... :sweat_smile:
30. črc 2009 ve 21:42  • Odpověz
Ahoj holky, jdu jen na skok, zítra vás skusím dočíst.
Byli jsme teď celý dny venku tak jsem se sem nedostala navíc na mě včera skočila nějaká střevní chřipka tak snad se toho brzo zbavím. . .

včera jsme byli na 3.měsíční kontrole, máme 59cm a 5850g, a hned nám dali první očkování, zvládli jsme to celkem v pohodě, až večer měl 38,3 tak jsem mu dala půlku paralenovýho čípku a za půl hoďky bylo po horečce, dneska večer měl trošku zvýšenou, tak uvidíme co se z toho vyklube. . .

jo a mámev albu nové fotky :grinning:
30. črc 2009 ve 21:44  •  2 děti  • Odpověz
tak se mi vás podařilo dočíst. . . a co se týká tý mrchy, tak já jsem to dostala po vyvolávačce a jeden den jsem špinila, druhý den slabá mrcha a pak už nic, tak nevím. . . ani břicho mě nebolelo nic. . .no ale začala jsem brát antiko tak uvidíme jak bude vypadat další mrcha, měla by dorazit někde příští týden, tak jsem zvědavá. . .

taky musím poslat fotku do CARu ale nějak se k tomu nemůžu dokopat :sweat_smile:
30. črc 2009 ve 22:16  •  2 děti  • Odpověz
Soni Karlička je šikula ona na to přijde :slight_smile: Verča ta s tím neměla vůbec problém, poprvé jsme sice měli kaši všude, ale to bych řekla, že to bylo i mnou, že jsem ještě neměla ten grif :grinning: Ted vzteká, že jsem moc pomalá... Ona otvírá kušnu a já než to naberu :grinning: potvůrka :sweat_smile:
O žehlení mi nemluv mám tu zase koš :unamused:
30. črc 2009 ve 22:25  • Odpověz
angel a proc jsi mela vyvolavacku? :confused:
30. črc 2009 ve 22:25  • Odpověz
soni 3týdny jsem měla šílený bolesti jako na mrchu a nic, tak jsem pro jistotu byla na gyndě a dr. mi dal vyvolávačku, aby se mi nevytvořila cysta, já na ně dost trpěla. . .
31. črc 2009 v 09:33  •  2 děti  • Odpověz
aha, tak to jo... ja si rikala ze jen tak pro nic za nic by ji asi nedavali... :sweat_smile:
na tohle nas upozornovali ze hned na kontrolu, ze by tam mohli byt zbytek placenty a to dela neplechu...
31. črc 2009 v 09:39  • Odpověz
Tak tchán mě totálně ignoruje, neodpoví na pozdrav, projde kolem mě jako vzduch. Ale včera si zvali m. nahoru a přáli mu k narozkám - má je dnes, tchán ani nechtěl sejít dolů aby mě nemusel vidět. To že mě tchán ignoruje je mi fakt jedno, ale mrzí mě, že to stěhování padá jen na mou hlavu a že mě v tom m. nechal. Já jsem mu to i řekla, ale on že mám pravdu a to je všechno, jim nic neřekl. V tomhle je fakt slaboch. No snad dospěje když budeme bydlet sami a bude mít víc za někoho zodpovědnost. I kolem stěhování jsem všechno musela zařídit, objednat stěhováky, zabalit - s Vojtou to bylo docela náročné, ale m. byl schopný si zabalit jen svoji skříň
holky, poslední noc
od zítřka budu bez netu a bez koníka :frowning2: nevím kdy nám ho pak zapojí, tak až to půjde nějak se ozvu
31. črc 2009 v 09:45  • Odpověz
Ahojík...
Angel,malej v kšiltovce je super :slight_smile:
A k MS---minulý týden jsem přestala krvácet.....a dnes jsem začala :unamused: holt asi antikoncepce mi nedělá dobře
Rio....bude vám líp...a tchánovci se uklidní a když ne???no a co....hlavně že ty budeš v poho ne??
A s M by mě to asi naštavalo.........
31. črc 2009 v 10:00  • Odpověz
Čau holky,
angel, povedený fotky :wink:
rio, na tchána už kašli, však ono je to přejde, budete tam s malým jezdit a vztahy se třeba spraví. I když teda s M. by mě to taky naštvalo, na chlapi jsou holt někdy máčky...Bez netu to přežiješ, kdyžtak napiš SMS, hlavně, že budete sami...
pikusko, já jsem měla s AKO problémy obrovské, i jsem pročítala nějaké diskuze a dost holkám to tak dělalo, takže jsem vysadila, protože to se fakt nedalo... :frowning2:
31. črc 2009 v 11:43  • Odpověz
Aquilko....pokud to tak bude dál,poletí do koše :angry:
31. črc 2009 v 11:45  • Odpověz
já jsem prodala, přece jen jsem měla 3-měsíční balení a vybrala jsem 14 tabletek a furt jsem krvácela, tak jsem se na to vyprdla...
31. črc 2009 v 11:50  • Odpověz
Aquilko...taky dobrý...korunky doma :slight_smile:
no však je to taky drahé :astonished:
31. črc 2009 ve 12:28  • Odpověz
holky jdu se rozloučit, balení je v konečné fázi - ale máme toho strašně moc, ale fakt mám obavy, že to ani stěhovák nepobere.Byt jsme dnes přebrali, zatím to tam vypadá tak smutně, ale až to zařídíme, bude to útulné. Se moc těším, že bude mít Vojta svůj pokoj - na hraní, spát bude s námi asi do roka
V pondělí jedeme na tu dovču, ale pak si necháme zapojit net, tak bych se měla ozvat.
31. črc 2009 ve 22:55  • Odpověz
Rio...už tě nestihnu,ale papa a těšíme se,až se zase ukážeš :wink:
1. srp 2009 v 08:18  • Odpověz
Ahoj holky...
Já mám celkem fofr, včera dorazila mamina se synovcem a neteří tak tu máme veselo....
Rio tak se hezky zabydlete, užíte si dovču a těšíme se na tebe!!! :wink:
Uvařím oběd a razíme k vodě at si ještě užijeme ten pařáček... :slight_smile:
2. srp 2009 v 10:16  • Odpověz
ahoj holky
ja mam takovou radost, prave jsme papali prvni brambor a taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak moooooooooooc nam chutnal :grinning:
prisypali jsme tam trosku prvni kase od hami a naredili kasi sunarem a to jste meli videt jak to papala... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: uplna nadhera :dizzy_face:
rio tak snad uz jste alespon trosku zabydleny, tak si uzijte dovcu, protoze az zacnes poradne uklizet po stehovani a hledat kde co mas, tak to teprve prijde... ja si rikam ze priste to snad radsi vse podpalim... :sweat_smile:
2. srp 2009 ve 12:19  • Odpověz
Soninko...šikulky :slight_smile:
holky můžu Matyáška vycákat chvilinku v malém bazénku???jen osvěžit....a ven
2. srp 2009 ve 12:29  • Odpověz
piku a proc bys nemohla??? voda pro takovehle prtata by mela mit 28stupnu, v takove je i plavani pro kojence... :wink: a ja uz malou taky omocila u kamaratky do bazenku, jen na chvilku nozicky...
2. srp 2009 ve 12:44  • Odpověz
Tak jsem koupila bazének,voda byla 28 stupňů a malej spokojenej a nadšenej :grinning:
A zmoženej....spí a spí a ani při přendavání z autosedačky se nevzbudil
2. srp 2009 v 18:31  • Odpověz
čau holky, my jsme byli včera na výletě, dneska jsem stihla nakoupit, pak jsme měli návštěvu. Teď jel manžel na volejbal, Káťa na chvilku usnula a jak se vzbudí, tak jdem koupat :slight_smile:
Zítra se chystám jet vyřídit rodičovský příspěvek, přece jen mateřská za 14 dní končí a začíná období almužny... :unamused: Ale jestli bude takovej pařák, tak se mi asi chtít nebude... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. srp 2009 v 18:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.