• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
ja mam bazenek taky, ale nemam ho kam postavit, balkon mam plny... :confounded: no co tak pujdem k znamym... :sweat_smile:
ja si taky budu muset dojit ohledne rodicaku... potrebuju jeste pozjistovat nejake infosky, tak at na to mame cas, at je to v klidu... predse jen jsem na tech penezich hodne zavisla... :confounded:
2. srp 2009 v 19:20  • Odpověz
To jo soni, to si zjisti všechny "výhody", které bys mohla mít.
Jo, holky, úplně jsem zapomněla vám napsat nejdůležitější věc tohoto týdne! Káťa se od středy přetáčí ze zad na bříško. Poprvé jsme mysleli, že se jí to povedlo náhodou, ale několikrát to už zopakovala, takže šikulka!!!
2. srp 2009 v 19:37  • Odpověz
Aquilko,Kačenka je šikulka :slight_smile:
Já májm v plánu dojít zítra kvuli "almužně"mám tady papíry připravené,ale nevyplněné...
ale stejně musím kvuli bytu,tak bych to mohla zmáknout :wink:
2. srp 2009 v 19:43  • Odpověz
:sweat_smile: aquil sikula, nam se to uz taky par krat povedlo, ale lip nam jde otaceni z briska na zadicka... :grinning: :grinning: :grinning: na to prisla mrska vycurana hodne rychle... :grinning:
no ja tam musim dojit spise kvuli jinym infoskach, ktere potrebuju k rozhodnuti na dylku... :confounded: no snad tam bude sedet nejaka inteligentni a hlavne ochotna zenska, jinak fakt nevim... :confounded: to by bylo na dlouhe lokty... :confounded:
jo a povedlo se mi u stehovani stratit potvrzeni o materske, tak jsem si musela znovu volat, nastesti ta pani, na konci toho prehazovani, u ktere skoncil muj spis, tak je bajecna, strasne ochotna a hned druhy den to prislo... :sweat_smile:
kazdopadne holky drzte palecky pri vyrizovani a ziskavani tech infosek...
2. srp 2009 v 19:59  • Odpověz
Soninko...budu držet palečky moc moc :wink:
2. srp 2009 ve 20:11  • Odpověz
jinak my jsme ted meli zas jeden ze svych hysterickych vystupu pred spanim... :frowning2: hruza,
ale uz nastesti spinkame a ja stihla uz i vanu... :sweat_smile:
2. srp 2009 ve 20:18  • Odpověz
Soninko....před spaním je to u nás často...známka toho--dejte mě do postýlky,chci spinkat
na chaloupce taky....protivka,pláč a hysteráček...šup spinkat a hned byl tuhej :wink:
2. srp 2009 ve 20:20  • Odpověz
no jo ale ona nevi co chce... v postylce ne, na rukou ne, napit ne, dudaka ne... dokud se asi poradne nevyrve tak nic... :sweat_smile:
no ted jsem smejdila po netu a bude to teda zajimave, vrhnu se hned na urad... zitra to hned skusim... :sweat_smile:
holky do kdy se musi pozadat o rodicak? kdyz bych chtela volit mezi dvema a trema roky? jestli to vubec jeste stiham, to bych pak nemusela ani nic zjistovat... :confounded:
2. srp 2009 ve 21:40  • Odpověz
Ahoj holky....
Soni já bych taky chtěla rodičák na 2 roky a vyčetla jsem tohle...
Zvýšenou výměru 11 400 Kč měsčně může zvolit rodič, který měl nárok na peněžitou pomoc v mateřství nejméně v částce 380 Kč denně. Volbu je třeba provést Do konce měsíce následujícího po měsíci v němž dítě dovršilo 22 týdnů. Je to podle zákoníku z roku 2008 tak to by snad mělo být aktuální.Tak to by se ještě mělo stihnout :wink:
3. srp 2009 v 09:55  • Odpověz
Ahojík...
tak na sociálce mi něco chybělo a stejně ještě musím do české lípy.....to jsou ale obštrukce...
Holkyyyyy dejte nám hlasík jestli chcete :slight_smile:
http://www.blesk.cz/zlaticka?action=profil&id=10572
ale musíte se registrovat :unamused:
3. srp 2009 v 11:02  • Odpověz
gami jj, to vim, ja mam vyssi... kuk do IP :wink: slo o neco jineho... :sweat_smile:
holky svete div se i na urade muzou sedet ochotne a mile urednice... :confused: supr, moc mi pomohla... :sweat_smile:
3. srp 2009 v 11:02  • Odpověz
Soninko,u nás jsou taky milé baby....holt ale musím ještě jinam...
3. srp 2009 v 11:03  • Odpověz
no jo ja se taky "tesim" az pujdu do byvale posledni prace... :confounded: tam jim vse trva, a to je kolem toho kecu... navic maj externi ucetni firmu a tam se s vami nikto bavit nebude kdyz nemate na nej kod... :angry: a pak neco zarizuj, no holt budu muset hned zitra, at to mam co nejrychleji spatky... jesteze ty papiry nepotrebuju od nich k rodicaku, ale k pridavkum... :confounded: jinak bych to urco nestihla... :confounded:
3. srp 2009 v 11:20  • Odpověz
No je toho moc....ale hlavně,že jsme narazili na prima úřednice :slight_smile:
3. srp 2009 v 11:23  • Odpověz
jj,
tahle tam mela na navsteve svoje dvojcatka, parecek krasne blondaty :dizzy_face:
3. srp 2009 v 11:25  • Odpověz
Jééé dvojčátka.... :slight_smile:
já jsem nakojila amlej zase spinká...nojo dopoledne byl doma s tatínkem a ten ho nenechal moc vyspinkat
3. srp 2009 ve 12:05  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem taky doma, všechno vyřízeno...První rodičovský příspěvek dostanu až v říjnu, docela mazec. Protože mi končí příspěvek v mateřství 19. srpna, tak to mám od září a vyplácí to až v říjnu. Dala jsem si to na tři roky, mám strach, že to třeba s bráškou nevyjde tak rychle a co potom...Zbytečně se budu nervovat.
Ráno to vypadalo, že nebude takovej pařák, ale teď už je tam zas vedro...Káťa už se přetáčí furt. I v postýlce ráno, ale nazpátek to ještě neumí, tak je na bříšku a za chvilku mrčí, že už se jí to nelíbí :grinning:
3. srp 2009 ve 13:16  • Odpověz
Tak já taky na 3 roky....a v tom 3.bych chtěla být těhotná :grinning:
3. srp 2009 ve 13:18  • Odpověz
Soni ahaaaaaaaaaaaa :wink:
Já bych chtěla taky na ty 2 roky a ten druhý rok otěhotnět :grinning:
Nevíte jak je to s tím IVF??? Nebudeme to muset po druhý platit celý nebo to stále ještě hradí pojištovna?????
3. srp 2009 v 19:12  • Odpověz
Tak já ještě jiná varianta-na tři roky a těhotná už druhý rok :grinning: Já myslím gami, že je to furt stejný-"hrazený" tři pokusy...
Byly jsme s Káťou ještě odpo venku, byla protivná jak řiťka :slight_smile: Jinak už se Káťule obrací jak trdlo furt. Začalo ji to děsně bavit, tak ji teď učíme aby se dokázala obrátit i zpátky, protože chodit ji furt obracet je teda docela vopruz :grinning: :grinning: :grinning:
3. srp 2009 v 19:54  • Odpověz
gami porad plati ze kazda zena ma hrazene tri pokusy IVF za zivot... :wink:
no jo, to vis vytriskat z toho co jde... at mam alespon nejakou vyhodu... pak uz to bude naprd... :confounded:
no my se snazime uz otacet na brisko, sice se ji to povedlo jenom jednou, ale skousi... ale z briska na zadicka to uz umime skvele... :grinning:
zitra vyrazime objizdet potvrzovat papiry... to bude neco... :sweat_smile: ale chci co nejrychleji a hlavne dokud neni hic... :sweat_smile:
dnes jsem si dali srazika holky z cvicenicka s prckama... bylo to fajn... byl tam i bazenek a taaaaaaaaaak me to lakalo, ale karli dostala zachvat vzteku a nesla utisit, usla jen na chvilku tak z toho nebylo nic... :sweat_smile:
3. srp 2009 ve 20:00  • Odpověz
Gamik,třeba se povede přirozeně :slight_smile:
3. srp 2009 ve 20:16  • Odpověz
Hezké ráno, tak dneska jsem chtěla vyprat, ale vypadá to, že snad bude pršet nebo co. Mám nejraděj, když prádlo uschne venku, tak to asi nechám na zítra :slight_smile:
Jinak Káťa jak se přetáčí, tak už se začla zvedat na ručičkách a zvedá zadek a snaží se lézt. Je to prostě čilé miminko :grinning:
Holky, proč už sem nechodí esterka? Na jiné diskuzi jsem ji zahlídla :confused: Esterko, přijď za náma, jestli jsi na nás nezanevřela...?
Jo a taky leny tady dlouho nebyla a přitom jsem viděla nedávno její albíčko a ... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Luci se taky neukázala pěkně dlouho...
Milenka asi nabírá síly...
No bývalo nás tady rozhodně víc, asi nás holky třeba jen čtou a nepřispívají, tak třeba o sobě dají aspoň vědět...
4. srp 2009 v 09:04  • Odpověz
Ahojík....dnes nestíhám....)ted odstříkávám trošku mlíčka a pak mám holiče....jupííííííííííí :grinning:
Leny má něco krásného v albíku????
No a ostatní se snad ozvou :wink:
4. srp 2009 v 10:33  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
Nevím proč sem holky nechoděj??? :astonished: Já myslela, že esterka je někde pryč, ale když si jí někde viděla tak to netuším :confused:
4. srp 2009 v 11:35  • Odpověz
tak Leny albíčko jsem viděla :dizzy_face:
4. srp 2009 ve 12:25  • Odpověz
Tak u nás už prší, to zas bude odpoledne s kukačkou doma :grinning:
4. srp 2009 ve 12:43  • Odpověz
tak u nás zatím neprší, ale taky to nevypadá moc dobře... Děti jsem vyslala na hřiště tak mám chvilku klídek...
Jinak včera jsem Verče zkoušela dát mrkvičku a byla spokojená, šmakovala jí... Ale od té doby co dáváme kaši tak mi pije hrozně málo mléka :confused: Doufám, že ho nezačne odmítat úplně :unamused:
4. srp 2009 ve 12:48  • Odpověz
Já jsem ještě mrkev nezkoušela, zatím trénujeme kaši, už to jde docela dobře. kolik té kaše gami tak dáváš? A kolikrát denně?
4. srp 2009 ve 12:53  • Odpověz
Začínala jsem po pár lžičkách, druhý týden jsem jí dávala tak polovinu dávky těch 70ml a ted už jí dávám asi třetí den těch 150ml. A dávám zatím jen jako oběd :wink:
4. srp 2009 ve 13:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.