• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
ahoj holky,
tak my mame obehano... jedno i potvrzene a druhe jsem zvedava jak dopadne, protoze jak jsem cekala tak ta exetrni ucetni firma co maji je teda fakt "DILO" :angry: :angry: :angry: jen doufam ze mi poslou spravny papir, ne jako minule, kdyz jsem pak mesic si vyvolavala s personalni, ktera uz mimochodem byla na rizikovem tehu a zarizovala mi to, protoze ta brzda porad nechapala co po ni chceme... :angry:
jinak my uz kasicku teda bastime krasne... dnes otvirala zobacek i si sama broukala o ni... :dizzy_face:
a uz jsme prisli na to jak se pretocit, tak uz trenujem... :dizzy_face:
jen nevim co to mame posledni dobou, doufam ze jenom fakt blbe obdobi a ze to prejde... :frowning2: jak je mezi lidma, tak ze zacatku vse v pohode, tlemi se na vsechny a najednou rev, hroznej hysterak a je k neutiseni, dokud se neotocime, ze jdem domu... :frowning2:
4. srp 2009 ve 14:31  • Odpověz
Soni Verča zase brečí na někoho... Někdo se jí asi vyloženě nelíbí, jinak je totiž většinou vysmátá...
jo a taky krásně otevírá pusinku a vzteká se, když mi to dlouho trvá :slight_smile:
Jinak to papírování je hrozný co? já ted čekám až mi to pošlou potvrzené z práce, abych to mohla v Plzni podat ...
4. srp 2009 v 16:40  • Odpověz
no jo ale my to delame ted na vsechny, nejdrive jak beruska vysmata a pak hrozny hysterak... :confounded: a prijdem domu a je z ni zas andilek... :confounded: proste nevim...
jo taky se umime vtekat kdyz mi to trva nez hrabnu kasi na lzycku... :grinning: a jak u toho brouka a vyska... :grinning:
no ja doufam ze ze socialky mi to pani posle spatky hned, ta je moc hodna nastesti, ten potrebuju k tomu rodicaku a ty co jsem byla dnes vybehavat tak ty potrebuju k pridavkum... no a jsem zvedava co za kravinu mi zas posle ta blba ucetni... :confounded: bojim aby to zas nebylo na dlouho... :confounded: protoze oni po novem ti nepotvrdi ten original formular co dostanes na urade, ne, to oni ti poslou nejaky jejich papir, ktery mas dat jako prilohu... :angry:
no jinak my uz spinkame... vyzunkla mliko s kasi namichane stodeset a uz chrni :confused: dnes nejak brzo, ale uz mi usinala tak jsem ji vykoupala a nakrmili jsme a uz je tuhon... :confused:
4. srp 2009 v 17:56  • Odpověz
http://www.brumla.cz/detailPopUp.asp?idZbozi=683590&obr=1
holky tohle je bozi... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: skoda ze nevim jak bude za rok velka... hned bych ji je vzala... :dizzy_face:
4. srp 2009 v 18:06  • Odpověz
4. srp 2009 v 18:12  • Odpověz
4. srp 2009 v 19:32  • Odpověz
http://www.brumla.cz/detailPopUp.asp?idZbozi=679184&obr=1
stejne mi to neda... :sweat_smile: ale tohle by sluselo i klukum :sweat_smile:
4. srp 2009 v 19:40  • Odpověz
Tak jsem zase člověk a nemám šediny :grinning:
Soninko,tak oblečeníčko hledáš???????? :grinning:
4. srp 2009 v 19:54  • Odpověz
no chtela jsem nejaky bundicky a overalky na zimu a skoncila jsem ve vyprodeji... :sweat_smile:
ja bych taky potrebovala sestrihnout... :sweat_smile: uz je to takove neupravene... :sweat_smile: a taky by to chtelo melirek... asi se do nej o vikendu pustim... :sweat_smile:
4. srp 2009 ve 20:20  • Odpověz
Piku o šedinách mi ani nemluv :unamused: Já ještě v těch černých vlasech.. to je mazec :angry:
Zajdu si k holiči až budu v Plzni, stříhá mi tam jedna známá...
Jinak já oblečení kupuju taky po netu... našla jsem tu celkem dobrej sekáč se značkovýma věcičkama a fakt za pár korun a pěkný věcičky :slight_smile: A na zimu taky budem potřebovat vybavit...
4. srp 2009 ve 21:05  • Odpověz
no my dostali spoustu veci, ted obri hromadu, ale holt zimni vecicky nam chybi... :frowning2: no snad to nejak vyresime... u nas je ted supr sekac, tak snad tam pani bude mit zimni vecicky uz brzo... :sweat_smile:
4. srp 2009 ve 21:10  • Odpověz
tady u nás není vůbec nic a nebo to neznám jak tu bydlím krátce :unamused: ... vždycky se těším do Plzně tam je to úplně o něčem jiném, ale člověk se tam až tak často nedostane takže vždycky nakoupím zásobu plenek v DM a ráda taky chodím do KIK jestli znáte... Tam se taky dobře nakupujou hadříky....
4. srp 2009 ve 21:21  • Odpověz
Tak v České Lípě jsem taky našla super sekáček...bydlí tam sestra,tak tam jezdím..takže před zimou tam zavítám :slight_smile:
Jinak stříhání dnes nebylo...jen barvička a melírky :slight_smile:
4. srp 2009 ve 21:21  • Odpověz
Ahoj holky,

soni Brumla má super věci, mám tam teď taky zamluvených pár věcí, třeba tuhle zimní bundičku

http://www.brumla.cz/detailPopUp.asp?idZbozi=685013&obr=1

a nebo pak hodně nakupuju na Aukru, dnes se mi povedlo koupit tohle a za super cenu. . .mám z ní fakt radost

http://www.aukro.cz/item700155029_burtikova_vesticka_george_vel_68.html
4. srp 2009 ve 23:28  •  2 děti  • Odpověz
jo a jinak já jdu k holiči příští pátek, zítra budeme mít náročný den. . .dopoledne jdeme na plavčo a odpoledne na nehtíky, dělá mi je švagrová, takže než se vykecáme tak tam zase strávíme celé odpoledne :grinning:
4. srp 2009 ve 23:30  •  2 děti  • Odpověz
Ahojík............
tak nehtíky jsem taky měla,´pak je dala pryč......ale ted jak denně mažu malého mám nehty dobrý :slight_smile:
Andel,dobrý úlovky :wink:
5. srp 2009 v 08:53  • Odpověz
Ahoj holky....
Angel fakt super věcičky :wink:
Jinak nehtíky si dělám sama, ale musím říct, že mě to sobě absolutně neba :unamused:
Dneska jedem na výlet do staročeský krčmy do Dětenic jestli znáte... docela se těším je to prča...
5. srp 2009 v 09:43  • Odpověz
Jééé gamik,tam je to super :slight_smile: mě se tam moc líbilo :wink:
5. srp 2009 v 10:08  • Odpověz
Já hodně lovím na Aukru, ty věci i co sem dávala sonicka i angel jsou super...
Vrátila jsem se zrovna od holiče, já maskuju taky šediny barvou a melírem...Ostříhat jsem si to nechala jen trochu, chci trošku delší vlasy, ale uvidíme jak dlouho mě to bude bavit. Pak jednou zas řeknu ošmikat, už se znám :grinning:
Dětenice neznám, kde to je?
5. srp 2009 ve 13:32  • Odpověz
ahojky holky po dlouhé době zase :slight_smile:
tak hlásím,že jdeme 18.8. na dalsí konzultaci před 2.IVF tak jen hlásíím,že jdeme do dalšího boje :dizzy_face:
5. srp 2009 v 16:31  • Odpověz
http://www.krcmadetenice.cz/batalion.php
Aquilkjo,tady to je....a je to fakt vše jak ve středověku...i na tebe tak mluví...
mému tátovi když řekli...pacholku,tak co budeme chlastat..tak jsem šla do kolen :grinning:
Milenko....jupíííííííííí a super,žes zaskočila aspoň budeme držet palce :wink:
5. srp 2009 v 17:14  • Odpověz
tak jsme holky zpátky a musím říct, že nezklamalo :grinning: mě tedy říkala panenko vyber něco k žrádlu vypadáš, že by jsi mohla umět číst. Vedle pánovi řekla, když se ho zeptala jestli má dost a on na to, že je přežranej, že si má klidně krknout prdnout a uleví se mu :grinning: :grinning:
Můj manža ten si s nima pokecá vždycky jim něco řekne, ale oni jsou hrozně pohotový s odpovědma a stojí to fakt za to.. Když jim řek, že to je dost, když mu přinesli pivo tak mu řekla, aby se nezbláznil a že se má nachlastat doma :grinning:
Milenko tak to je super budeme zase moc držet pěsti :wink:
5. srp 2009 v 17:56  • Odpověz
Jooo Gami...to je ono :slight_smile: tak jste si to užili :slight_smile:
5. srp 2009 v 18:22  • Odpověz
jo užili jsme si to... neteřinka z toho sice byla trošku vyjukaná jk tam křičej a když jsme přicházeli tak na ně řvali at se hejbou kůže líný, ale jinak fakt super. Byl tam i liliput tak jim babička od něj koupila karty ten u nás i chvíli seděl a povídal si s náma takže fakt super.... :wink:
5. srp 2009 v 18:39  • Odpověz
Holky, to teda vypadá super. Je to od nás pěkná dálka...Předloni jsme byli v Českém ráji, tak to je teda škoda, že jsme o tom nevěděli, určitě bysme tam zastavili :grinning: Tak třeba pojedem někdy s Kaťulí na výlet tím směrem :slight_smile:
Holky, máte už nějakou cestovní postýlku? Já už se začínám poohlížet, rádi bysme tak někdy v září vyrazili na chalupu. Docela si chválí Babypoint apollo i se mi líbí, tak asi do ní půjdeme...
5. srp 2009 v 19:53  • Odpověz
holky díky moc za palečky,každopádně budu podávat hlášeníčko :slight_smile:
koukala jsem na vače prcky a pěkně ppovyrostli co jsem tady nebyla..... prostě kráááááása :slight_smile:
5. srp 2009 ve 20:09  • Odpověz
http://pikusa.rajce.idnes.cz/Matyasek_3.-4._mesic/#album
novééééééééééééé....kdo chcete jukat :slight_smile:
5. srp 2009 ve 20:14  • Odpověz
Aquilko my spíme v cestovní postýlce od narození. Do normálně jí skoro vůbec nedávám. z ní mám udělaný ted přebalovák :slight_smile: Jak mi hodně zvracela tak jsem jí chtěla mít u sebe, abych to slyšela a tak nějak tam už zůstala. Tu obyč možná úplně zrušíme nebo tam bude až bude starší...
http://www.e-detskysvet.cz/scripts/podrobnosti.php?IDZ=5727 a máme tuhle a jsme spokojený :wink:
5. srp 2009 ve 21:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.