• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
autor
Mimouš má poštářek z plodovky, a snad by se nic stát nemělo :wink:
7. led 2009 v 15:00  • Odpověz
Ahojte devcata! zdravim vas v novem roce! Uz to mame za par, tak at vsem briska krasne rostou! :wink:
7. led 2009 v 15:13  • Odpověz
angel kuk sem... :wink:
http://www.katalog.exil.sk/jump.php?sid=564&url=http%3A%2F%2Fwww.calendar.sk%2F
a vaneska je hezky jmeno... :wink:

rio supr ze uz jste doma a relativne v poradku, tak drzim pesticky aby bylo i dal... :wink:
angel a neboj ono ten airback z plodovky je dostatecny, to by musela byt poradna supa aby se neco stalo... :wink:
7. led 2009 v 15:36  • Odpověz
Angel,pokud tě nic nebolí a nic nenormálního se neděje,tak je to snad v poho,dávej na sebe pozor holka :slight_smile:
Jo a Matyáš taky v kalendáři není........
Rio,jupí,jste doma,tak klid a opočinek jo???
7. led 2009 v 17:32  • Odpověz
piku no matyase mi to taky nenaslo ale vanesu jo... 24.5. :wink:
7. led 2009 v 17:44  • Odpověz
no břicho mě nebolí, nekrvácím a pohyby mám normálně, tak snad je vše v pořádku, pro klid skočím ráno k dr. do úterý daleko, zbytečně bych se nervovala
7. led 2009 v 18:02  •  2 děti  • Odpověz
angel a vem si ze takhle se nervovat uz budes do smrti... :grinning: :grinning: :grinning:
neboj nic mu neni... :wink: ale klid duse je klid... :grinning:
7. led 2009 v 18:06  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
rio-tak super, že už jsi doma a zatím to vypadá dobře, musely to být hrozný nervy...
My furt jméno nemáme, ani žádnej užší výběr, manžel naprosto nespolupracuje a pořád nechce vybírat, že prý je čas... :frowning2:
Já dneska měřím glykemie jak pako, ještě mám před sebou tři měření... :unamused: Ráno hodnota po snídani katastrofální, zbytek OK, tak uvidím co mi na to zítra řekne dr.
7. led 2009 v 18:07  • Odpověz
aquil tak proste vyber a postav ho pred hotovou vec... a on se pak rozhybe, neboj... :wink:
ja to mam snadne... uz se nemusim ptat... :sweat_smile:
tri? tyyy jooo, kdy si to delas? nezavidim... ale uvidis treba to bude dobre... :wink:
7. led 2009 v 18:12  • Odpověz
autor
Aguil tak třeba hned po snídani je to tím, že se ještě hladiny neulklidnily. Holky ta seminárka je pakárna akorát hledám přehled škol v plzni a nikde nic.
7. led 2009 v 18:17  • Odpověz
luci co to mas za seminarku? :sweat_smile:
7. led 2009 v 18:21  • Odpověz
autor
Regionalistiku...super zábava :confounded:
7. led 2009 v 18:29  • Odpověz
Spíš myslím, že slinivka asi ráno nestíhá...Vidím to na ten inzulín :angry: Měřím ráno nalačno,pak hodinu po snídani, před obědem, hodinu po obědě, před večeří, hodinu po večeři a ve 22h. než jdu spát :unamused: :confounded:
7. led 2009 v 18:31  • Odpověz
Aquilko,teda síla s tím měřením,ale co se dádělat vid..........
No a tak přesně,vyber si sama jméno/a a je to :grinning:
7. led 2009 v 18:37  • Odpověz
Tak to mě cuk :rolling_eyes: rovka vyšla negativně, aspoň něco, protože od začátku těhotenství je pořád něco
jinak te´d budu stejně přád trochu nervozní aby bylo všechno v pořádku a hlavně počítat dny abych už měla za sebou aspoň 32 tt - v pátek začínám 30 tt
7. led 2009 ve 20:13  • Odpověz
Rio,neboj,vy to s Vojtíkem zvládnete :wink:
7. led 2009 ve 20:15  • Odpověz
rio neboj uz to nejak zvladnete... :wink:
aquilko tak to ti opravdu nezavidim... ale jen at je prcek v poradku... to je dulezite... zvladnete to... :wink:
7. led 2009 ve 20:17  • Odpověz
autor
Rio neboj jste za vodou a na předčasný porod je nejlepšé sedmý měsíc :wink:
7. led 2009 ve 20:22  • Odpověz
Holky je to fakt vopruz, ale každá máme něco, že jo...Hlavně zdravé miminko, to je náš cíl :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Pro dnešek jsem skončila s měřením, tak jsem ráda, hodnoty kromě rána OK, tak jsem zvědavá zítra.
Rio jak píšou holky, zvládnete to!!! A hezky se vyspi dneska doma :slight_smile:
7. led 2009 ve 22:16  • Odpověz
ahoj holky,
krasny den vsem...
ja mela teda vcera nadherne zakonceni... :frowning2: kvuli tomu rozvodu, nebudu rozebirat, manzel me po telefonu vytocil tak ze jsem sla spat az po pul jedne, prcek byl taky mimo... no kazdopadne jsem zvedava jak to bude dal... :confounded:
8. led 2009 v 08:57  • Odpověz
soni já vím, že to je těžké, ale zkus zůstat trochu nad věcí aspoň k vůli miminku, já vím že se mi to lehce řekne, ale kašli fakt na něho, víš co už můžeš čekat a nejdůležitější teď je abys byla co nejvíc v klidu
holky díky za uklidňování, ale asi ve mě stejně zůstane pořád stracj aby se to nějak nerozběhlo dřív, ale moc si přeji aby Vojtíšek vydržel aspoň do toho ukončeného 32 tt - no dobré je aspoň to, že mi dali injekce na dozrání plic a tím se jeho šance při předčasném porodu zvětšují - i když ani po těch injekcích nejsou plíce dozrálé úplně. Manžel jel na služebku, vrací se až zítra v noci. Máme tu docela binec, ale kašlu na uklízení, budu ležet a odpočívat, Vojtíšek je teď nejdůležitější. Ale měla bych se taky někdy pustit do praní a žehlení jeho věcí, protože kdyby něco, aby to bylo nachystané. taky musíme konečně koupit ten kočárek
8. led 2009 v 10:23  • Odpověz
autor
Soni nenech se jen tak vytočit, třeba mu právě tohle dělá dobře :sweat_smile: Rio neboj bude to v pořádku, a chci se zeptat, jak jste se vyurcovali k tomu jet na pohotovost, že je to plodovk já vždy když jdu ze záchoda, tak ze mě něco čirého vyteče, tak nevím nechci děla paniku, každopádně o moc nepřidá :frowning2:
8. led 2009 v 10:30  • Odpověz
luci já to ani v plánu úplně neměla, ale protože jsem taky měla pocit, že ze mě občas něco vyteče - i na vložku třeba když kýchnu, tak jsem se rozhodla tam stavit - šla jsem totiž na tu cukrovku a měla jsem 2 hodiny čekat na další odběr krve, tak jsem si řekla že za zeptání nic nedám, že budu aspoň klidnější
8. led 2009 v 10:45  • Odpověz
autor
Já nevím jestli to mám nějak řešit, ale ty pocity mám stejné, fakt nevím.
8. led 2009 v 10:54  • Odpověz
luci tak si zajdi k doktorce a pokud máš něco na vložce, tak Ti na to stříkne takový sprej a pokud by to byla plodovka, zabarví se do zelena ... je to hned a třeba Tě to uklidní. Škoda že se ten sprej neprodává, nejraděj bych ho měla doma. Ale prý se dají koupit nějaké testovací proužky na plodovku
8. led 2009 v 10:59  • Odpověz
autor
Už sháním něco na homo domo testování, volala jsem k dr. a ten je tam až v pondělí. Ale za půl hod si mám zavolat do lékárny jestli něco sehnali nebo ne.Já jsem právě byla minulé po s tímhle ne pohotovosti a tam to bylo negat. ale něco ze mě teče a já nevím co s tím.
8. led 2009 v 11:14  • Odpověz
autor
a ten sprejík zkusim sehna přes sousedu, teda jestli nic neseženu v té lékárně.
8. led 2009 v 11:16  • Odpověz
jo a představ si, že jsem úplně ztratila hlas, můžu jen šeptat. nechápu z čeho, ve školce se mi to občas stalo, ale to jsem hodně mluvila na děti, ale teď...jen doufám, že to přejde samo a nebudu to muset řešit lékama
8. led 2009 v 11:22  • Odpověz
autor
Bude tichá domácnost :grinning: To přejde vím, že na to jsou nějaký kloktadla, al e netuším jak se to jmenuje.
8. led 2009 v 11:27  • Odpověz
no jo holky, mate pravdu ze zustat v klidu je tezke... ja se snazim ale proste nekdy me tak vytoci ze to proste nejde... a ja nechci ted nic jineho nez v klidu donosit a porodit... pak se proste domluvit na podminkach a podepisu mu ze je volnej... ja uz chci mit od nej taky klid... ale nechapu proc je tak dulezitych tech pet mesicu... kdyz vydrzel doted i s kocickou tak to uz vydrzi ne... proste je to tezky... :frowning2:
8. led 2009 v 11:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.