• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
Tak my máme cestovní postýlku v obýváku,kde je někdy přes den....
taky má to závěsné lůžko a pak to bude jako ohrádka :slight_smile:
5. srp 2009 ve 21:44  • Odpověz
Milenko, jasně, že držíme co máme, přijď nám určitě říct jak pokračuješ :slight_smile:
pikusko, fotky krásný, jak si malej lebedí v bazénku, to je bezva. A asi jsi měla pravdu, začínám v něm vidět i tvou podobu :wink:
Já právě chci taky i něco do obýváku, zatím máme koš, ale brzo z něho Kaťule vyroste, tak jsem si říkala, že cestovní postýlku využijem tak i tak. A máte v tom ještě normál matraci? Někde jsem četla, že ta co je v postýlce je blbá :confused:
5. srp 2009 ve 22:00  • Odpověz
Aquilko,nemám....jen silnější deku....
a ted ještě navíc v ní mám vloženou hrací deku s hrazdičkou...tak tam má hračky nad sebou :wink:
A díky za pochvalu fotek...jo v bazénu byl spokojenej :wink:
5. srp 2009 ve 22:05  • Odpověz
Ahoj holky...
Aquilko já tam mám taky tu matraci a jen potaženou prostěradlem sice to není nic moc, ale dá se to :wink:
Piku fotky nádherný :dizzy_face: Je to krásnej bobek :slight_smile:
6. srp 2009 v 10:26  • Odpověz
Ahojík holky...
jsme po 2.hexe a 4 měsíční KO....
A ted pozor....naše váha........................8.85 kg :astonished: :astonished: :astonished: a 65 CM
je to vůbec možné????????????????????
6. srp 2009 v 11:39  • Odpověz
no pikuuuuu :confused: :confused: :confused: vy jste teda poradnej kluk jako buk :grinning: i na tech fotkach to je videt :grinning: neboj az zacne behat tak se to srovna :wink:
6. srp 2009 v 11:50  • Odpověz
Soni....než začne běhat,budu mít ruce jako opičák a svaly jako Pepek námořník :grinning:
6. srp 2009 ve 12:21  • Odpověz
no jo piku, kdyz ho tak krmis.... :grinning: tak bys jsi si mela udelat zasoby spenatu... :grinning: :grinning: :grinning:
to my jsem teda oproti vam hotove pirko... :grinning:
6. srp 2009 ve 12:24  • Odpověz
no to teda jste.....
no oni asi skoro všechny miminka přibližně našeho věku jsou prosi nám pírka :grinning:
6. srp 2009 ve 12:36  • Odpověz
no piku ja to vidim kolem me, ze vsechny holky s kterymi jsem chodila na cvico a maj mimisky tak kolem 6tydnu tak vazi plus minus petikilo... a to my mame ve ctyrech mesicich... :grinning: :grinning: :grinning:
ale je hezka, faldicky se taky najdou, a je spokojena a dr. se jenom smeje ze si proste pribira tim svym tempem... :grinning:
6. srp 2009 ve 13:10  • Odpověz
Teda piku, to je fakt macík!!! Nemáš ty v tom mlíku hnojivo??? :grinning: :grinning: :grinning:
Já jsem taky zvědavá kolik bude Káťa zas mít, zdá se mi hrozně těžká. Ale je fakt, že holčičky jsou drobnější, no Matyáška určitě nedoženem :grinning:
6. srp 2009 ve 13:39  • Odpověz
Soninko..bude to beruška drobounká :slight_smile:
Aquilko...hnojivo?? :grinning: :grinning: tak to mě nenapadlo :grinning:
6. srp 2009 v 15:29  • Odpověz
no piku drobounka... ona je nudlicka... na tech pet kilo mela 61cm... ona mi ze vse roste do dylky... vedle ni by se jeste jedna vesla... :grinning:
vzdyt to rikam modelka to bude... :grinning: :grinning: :grinning:
6. srp 2009 v 16:04  • Odpověz
Soni,tak až bude slavná,tak na ni budeš pyšná vid :wink:
6. srp 2009 v 17:36  • Odpověz
piku to jsem uz ted, je to moje mala sikula ... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ted se tady se mnou vadi a strejdovi rvala do telefonu... :grinning: :grinning: :grinning:
no a my jdem si placnout, tak snad me dnes necha chvilku hrat... :sweat_smile:
6. srp 2009 v 17:44  • Odpověz
Tak mates hodinu řval...pak se poblil,tak jsem převlékala jeho,pak zase prdy a nešlo to ven...tak jsem mazala pupíka a nakonec to vytlači...a ted vysíleně usnul.
A já jsem nějak KO...a do toho mě bolí a stále je nateklá ta ruka :unamused:
6. srp 2009 v 19:26  • Odpověz
no tak jsme spatky, jsem stihla dva sety a jeli jsme domu... ted uz je v postylce, brouka tak a snazi se usnout... ale asi nas taky trapi prdiky... :confounded:
piku a co mas s rukou? to jeste jak jsi mela v tehu?
chudak matyasek... :frowning2:
6. srp 2009 ve 20:06  • Odpověz
tedy Piku jste pěkný cvalíci :slight_smile: Ale přesně jak říká Sonina, že to vyběhá ... prostě mu chutná asi máš v kozenkách nějakej pořádnej driják :grinning: :wink: My jdeme zítra, ale já to vidím max na 6.5 kg
6. srp 2009 ve 20:33  • Odpověz
ja to vidim spise na cistou smetanu... :grinning: :grinning: :grinning:
me nejak silene boli hlava... :unamused: dnes asi upadnu driv... :unamused:
jinak uz spime... :sweat_smile: ale to broukani bylo kouzelne... :dizzy_face:
6. srp 2009 ve 20:37  • Odpověz
taky jdu dnes odpadnout jsem nějaká unavená.....no že by i tím kousancem???teda ale že to cítím,no hlavně stále dost oteklé to je....zrovna na tom mám mraženou zeleninu :slight_smile:
6. srp 2009 ve 20:45  • Odpověz
Co máš za kousanec piku? :confused: Jestli se to nezlepší, tak raděj někam běž, ty sviňuchy jsou teď nějaký nakažený...
Co asi gami, to jsem zvědavá kolik bude Verča mít. No Káťa měla ve 4m 6,2kg, tak to při další hexe tipuju aspoň na 7.
Já se chystám žehlit, čekám jen až kukačka zabere. Vyprala jsem povlečení, do večera to uschne, tak hned zas povleču - naštěstí máme napínací prostěradlo a krepový, tak aspoň že tak :wink: Tak už...Jdu zdechnout k žehličce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. srp 2009 v 09:10  • Odpověz
Ahojíki...
Aquilko,od čmeláka :confounded: ale včera jsem ledovala a dnes ráno taky a je to lepší,otok už není tak velikej.
a dnes máme malé narozeninky :wink:
7. srp 2009 v 09:21  • Odpověz
piku aspon jsi ho dostala? :grinning:
my byly venku a je tam pekne hnusne, vedro jak blazen :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale uz jsme doma a tady mame celkem fajn :sweat_smile:
7. srp 2009 ve 12:27  • Odpověz
Soninko...jasan,že jsem ho dostala,zmetka jednoho
My byli v lékárně a teda je tam fakt hnusně.............doma je vážně líp
7. srp 2009 ve 12:29  • Odpověz
tak my jsme prave prisli ze paseni konicku zas neni tak zle... :grinning:
piku to je dobre, doufam zes ho poradne zmlatila... :grinning: :grinning: :grinning:
ja se minula malem zblaznila strachy, kdyz naam vlitla vosa do kocarku,... :unamused:
7. srp 2009 ve 12:34  • Odpověz
No mě minulu do auta.....to taky bylo :astonished:
7. srp 2009 ve 12:35  • Odpověz
Teda holky...Já jsem až téměř do svých 34 let žila v domnění, že čmeláci neštípou :confused: :grinning: To bych ráda věděla, kdo mi to nabulíkoval, když jsem byla malá :grinning: Koupila sis piku v lékárně Fenistil? Ten by mohl zabrat a aspoň ho budeš mít doma v pohotovosti kdyby zas něco.
No Káti se teď na bříšku líbí moc, to asi proto, že se tam může sama otáčet jak se jí zlíbí. Takže já dneska při žehlení jsem neudělala ani jedno tričko aniž bych ji neotočila. Chce totiž zase zpátky a to ještě neumí trdýlko :grinning: :grinning: :grinning:
7. srp 2009 ve 12:53  • Odpověz
Aquilko,no já koukala na net...píšou tam,že neštípou,ale koušou...
no já si taky myslela,že jsou neškodní :astonished:
fenistil jsem koupila a namazala...a dokonce jsem k němu dostala vzorek fenistil spreje na popáleniny
7. srp 2009 ve 12:56  • Odpověz
no my zas umime jenom z briska spatky na zadicka, ale uz se ji povedlo i par krat na brisko tak to skousi... :grinning: hlavne kdyz ma neco vedle sebe co muze dosahnout... :grinning:
7. srp 2009 ve 13:04  • Odpověz
No tak my s našima kilama neumíme skoro nic :grinning:
ale z bříška na záda nam chybí už jen kousínek :wink:
7. srp 2009 ve 13:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.