• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
Aha, no tak to je něco...Čmelák a kouše... :grinning: Já mám teda odzkoušeno, že když doma nic není, tak ocet zabere vždycky.
Já se z té naší holky picnu...Je zas na dece a furt se točí, no a vzhledem tomu, že před půl hodinou jedla si asi dovedete představit jak to dopadlo...No jasně, na dece je nablito :grinning:
7. srp 2009 ve 13:09  • Odpověz
holky a jake mate ocicka? uz se vam meni barvicka? :sweat_smile:
nam uz jo... jdem do zelenkave... :sweat_smile:
7. srp 2009 ve 13:20  • Odpověz
7. srp 2009 ve 13:22  • Odpověz
Káťa má pomněnky a doufám, že to tak zůstane. Oči jsou zatím jediné, co má tutově po mně :slight_smile: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3118778&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
7. srp 2009 ve 13:34  • Odpověz
aquilko kata je tam fakt bozi... :dizzy_face:
jak to holky delate? me mlada pokazde zavira ocicka... :grinning:
7. srp 2009 ve 13:40  • Odpověz
Děkujem za pochvalu :slight_smile: No já ani nevím, Kaťule je skoro na všech fotkách s otevřenýma očima, ani to nijak neplánujem...
Jdem asi na chvilku ven, potřebuju nakoupi, ale vedro nás asi brzo zažene...
7. srp 2009 ve 13:48  • Odpověz
Jéé ta má kukadla :slight_smile:
to malej jak vidí foták,tak zírá :slight_smile:
7. srp 2009 ve 14:15  • Odpověz
Hezkou sobotu!
Tak dnešek uběhl ani nevím jak. Uklidila jsem, uvařila, vyprala, vyžehlila, no prostě sobotní zápřah :slight_smile: A zítra nic nedělám :grinning: Začala jsem Káti háčkovat čepičku, podzim se blíží, tak snad z toho bude model :wink:
8. srp 2009 ve 20:30  • Odpověz
jeee cepicka, ja jsem zacala a i vyparala... :confounded: nejak mi to nejde... asi se pustim radsi do svetrika mam hezkou zlutou vlnu a k nemu i pletenou cepicku udelame... :sweat_smile:
vcera me dohnala prvni mrcha... :sweat_smile: dva tydny po tom co jsem prestala s dojenim... :sweat_smile:
no ja skusila i ty ocicka, tak az tady budete tak ji tam na chvilku hodim... :sweat_smile: ale az tak zblizka je nemame, ale kouka... :sweat_smile:
8. srp 2009 ve 20:45  • Odpověz
Ahojík holky a miminka :slight_smile:
včera jsme byli celý den venku,měly jsme den města spojený s dostihy a poutí...a dokonce naše pidi město navštívil i pan prezident :slight_smile:
9. srp 2009 ve 12:17  • Odpověz
teda piku co to bylo za slavu? :confused:
9. srp 2009 ve 13:23  • Odpověz
No ono to je tady každý rok....a jestli ti něco říká ministr Bureš...kdysi snad byl chvíli ministr spravedlnosti...tak on je tady od nás........ :slight_smile:
jsme slavný co :slight_smile: v úterý by to mělo být v TV...ale na Čt 4 sport.....když to byly dostihy :grinning:
9. srp 2009 ve 14:01  • Odpověz
:grinning: tak to jo piku, ja byla jednou na akci s min. urbanem... :sweat_smile: ale ct4 nemam, tak neuvidim :grinning:
tak a poprve pred nama utekla kocicanda :grinning:
9. srp 2009 v 15:36  • Odpověz
Ahoj v novém týdnu. Tady zase mrtvo, lítáte všichni po venku nebo co? :grinning: My jsme taky měli celkem rozlítáno-návštěva, procházka, grilovačka tad. Kaťule se otáčí úplně všude-na dece, na klíně, v koši, v postýlce, prostě se do toho úplně zamilovala. A já furt převracím jak rapl zpátky :grinning:
Kaše už sní tak tu půl dávky. Máme dvě - od Nutrilonu tu první kaši a pak od Hami tu s banánovou příchutí. ta jí teda chutná moc, ale zdá se mi, že ještě druhý den po ní ublinkává. Musím to vypozorovat, doteď jsem jí to střídala, tak teď budu dávat jen tu nutrilonovou a uvidím...
piku a šla sis pro autogram? To mohl mít Matyášek památku :grinning:
10. srp 2009 ve 14:14  • Odpověz
no taky koukam uplne mrtvo... :fearful:
my dnes uz dali mix mrkev-brambor-kvetak a mooooc nam to chutnalo... :grinning: ja ji to teda mixuju se sunarem :grinning:
kasicku no mame tri, obyc. prvni od hami, pak bananovou a taky merunkovou od hami... a jeste jsem videla ze je i jablecna od hami tak skusime i tu... akorat ja pozoruju ze vic prdi... :grinning:
a dnes se ji povedlo uplne samotne se otocit na brisko... :grinning:
a taky zacina byt peknej vzteklous... :angry: potvurka usata... :grinning:
10. srp 2009 ve 14:55  • Odpověz
Ahojík....
Soninko,no vy ale papkáte :wink:
Jo a vztekání???máme taky.......zrovna ted :unamused:
10. srp 2009 v 17:21  • Odpověz
jo piku na ten zacatecny boj je to ted uz parada a hlavni je ze nam chutna :grinning:
no u nas ty zachvaty vzteku se dopracovali az k fazy, ze si prdel triskala vzteky o "zem", kdyby mohla tak se hodi cela o zem :angry: ale snad to ustupuje :sweat_smile:
10. srp 2009 v 17:27  • Odpověz
tak u nás se zase ječí.....ale na celé kolo :astonished:
10. srp 2009 v 17:29  • Odpověz
piku no to ani nemluvim, to beru jako vedlejsi produkt... :sweat_smile: taky u toho jeci ale az tak ze by se i zapomela nadechnout :sweat_smile:
10. srp 2009 v 17:49  • Odpověz
No ječí se asi všude. K ječí až piští když si chce hrát a já odejdu. To je cirkus...A taky když chce spát a nejde jí to...
Teda soni vy fakt už jedete s těma příkrmama. Káťa taky prdí, ale tak normálně. Nemá to Karlička apíš z toho květáku?
10. srp 2009 ve 20:34  • Odpověz
nene z kvetaku to zas tak nebude... my prdime normos... ale dnes to byly rany... :grinning: kdyz jsem ji vykoupala a zamichali jsme je v brisku a jak jsem ji zvedala prdelku abych ji dala plinku tak to litalo... :grinning: :grinning: :grinning:
ale my to mame v rodine...
no a prikrmy? no na kazdou novou zeleninku davam tri dni a na ctvrty jestli se nic nedelo tak skusim klidne dalsi... :sweat_smile: ted je ve fronte brokolicka a spenatek, a jeste cuketka, ty jsou na trznici cerstvy, tak skousime a ted uz i michame, lip ji to jde... :sweat_smile: jeste tak dva tydny a skusime polivcicku prvni :sweat_smile:
10. srp 2009 ve 20:59  • Odpověz
No my jsme ještě nezačaly. Zatím jen kaše. Ale v tom 6. měsíci už určitě, lžičkou už to Kaťuli docela jde, tak jsem zvědavá jestli nebude mrkev prskat :grinning:
10. srp 2009 ve 21:08  • Odpověz
no jestli uz davas kase, tak klidne skus i tu mrkev a brambor... :wink: neboj chutnat ji to bude a kdyz tak ji do te kase ze zeleniny pridej trosku sunaru... :wink:
10. srp 2009 ve 21:34  • Odpověz
Jasně, začnu pak testovat co Káti bude chutnat... :slight_smile:
Tak jsem dneska volala do kurzu plavání. V jednom měli už obsazeno nebo blbé termíny, do druhého se půjdu v pondělí domluvit. Nakonec budu chodit do Kenny klubu. Takže, jestli chcete s prckama chodit taky, tak doporučuju zavčas si to zajistit :wink: Asi záleží jak kde.
Teď je Kaťule venku na prochajě, tak jsem aspoň umyla kuchyň - skříňky, sporák, digestoř atd. Úplně jsem se vyčerpala... :grinning:
11. srp 2009 v 15:33  • Odpověz
Ahojík....
tak já za chvíli tady matese udám mamině a naložím se do vany a umeju hlavu....pak večer už jsem na to líná :unamused:
Jinak my máme přihlášku na plavčo už asi od 2.měsíce--je plno dětí,tak uvidíme
11. srp 2009 v 15:48  • Odpověz
no ja se dnes byla proptat na pojistovne jak je to s prispevkama na plavani a pry ted jsou pozastavene, ale mam se prijit zeptat v zari... pry ted budou zasedat... :confounded: tyyy jo tolik penez se tam hrne, maj nekrestanske zisky a kdyz maj pustit chlup tak to maj problem... :angry:
11. srp 2009 v 15:56  • Odpověz
Soni...pozastavili i příspěvky na očkování...myslím tím na pneumokoka...
a já jsem udala prcka a jdu se naložit do vany
11. srp 2009 v 16:34  • Odpověz
piku toho ja ani nechci, ale stve me ze neco slibi a najednou reknou, nic nebude... :angry: :angry: :angry:
tu vanu zavidim, ja se taky dnes chystam, ale vidim to jako vzdy, ze kdyz tam vlezu tak za pet minut bude krik a budu muset ven... :sweat_smile:
11. srp 2009 v 16:48  • Odpověz
Soninko....tak to znám....právě proto jsem malého udala...
My pneumokoka nechali,už má za sebou 1 vakcínu,příští týden jdeme na další...
11. srp 2009 v 17:21  • Odpověz
no ja po diskusi s dr. jsem se rozhodla ze nechcem, a kdyz tak stejne nejspis po novem roce bude povinny, tomu se pak nevyhnem... ale rekla ze kdyz nejsme v rizikove skupine, co nejsme tak je to zbytecne ockovani... :confounded: a me fakt stacila ta hrozna reakce na tu hexu... :frowning2:
11. srp 2009 v 17:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.