• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
Tak my hexu zvládli v pohodě..i 1.i 2.........
a Synflorix je pro můj klid.....
11. srp 2009 v 17:39  • Odpověz
no my mame jenom prvni davku hexy a bylo to hrozne a to jsme ji meli o mesic posunutou... :frowning2:
jsem zvedava ted, v pondeli jdem na druhou... :frowning2:
11. srp 2009 v 17:44  • Odpověz
Tak snad to bude lepší....malej ani teplotu neměl....
no a jsem ráda.....tak to zmákněte :wink:
11. srp 2009 v 17:50  • Odpověz
no doufam ze to bude lepsi ale fakt bojim bojim... :frowning2:
11. srp 2009 v 18:12  • Odpověz
My jsme taky zatím dali jen hexu, jsme domluvení s dr., že pneumokoka kdyžtak později, uvidíme...Hexu K. zvládla docela dobře, poprvé nic, minule trošku teplota, tak snad to i napotřetí bude OK.
To jste mě teda nepotěšily s tím příspěvkem na plavání :confounded: A proč to jako pozastavili??? To jsou šmejdi, teda :grinning: No chodit budeme stejně, ale je to docela pálka - 8 lekcí 2000,-
11. srp 2009 v 18:16  • Odpověz
No Aquilko,každopádně si ulož doklad o placení.....třeba to pak zase schválej zpět :wink:
Teda mě samotnou mate moje ikonka :astonished: :grinning: a říkám si,kdo je tady nový :astonished: :grinning:
11. srp 2009 v 18:18  • Odpověz
No jo piku, to jsem ti chtěla napsat, že sice krásná nová ikona, ale furt zmateně čumím, kdo to je :grinning: :grinning: :grinning:
Kde máme gami?
11. srp 2009 v 18:28  • Odpověz
no prave aquilko, tady je to 10lekci za dva litry a kdyz nemuzes tvoje chyba, jednou ti nahradi, jinak si trhni... :angry: a pro me je to ted docela dost, kor kdyz konci materska a bude jenom rodicak... :angry: jsem si myslela ze alespon tu pulku nam proplati a ono prd... :angry: no jsem zvedava jeste se tam pak v zari zajdu zeptat a kdyz ne, tak kamaratka tam chodila, tak budem chodit s ni normal do bazenku a rekne nam co a jak delali... :sweat_smile:
no dr. rikala s tim pneumokokem, ze v pohode, ze je to ok, a kdyz by po novem roce byl povinny tak do toho stejne spadneme, tak uvidime... kazdopadne, ja proste nechci do ni rvat vse pod tlakem... kor kdyz vidim ty reakce... :frowning2:
jinak ted jsme meli hrozny briskobol... :frowning2: ale trosku se vyprdela a usla na brisku, to je snad podruhe v zivote... tak snad to pomuze... :sweat_smile:
11. srp 2009 v 18:41  • Odpověz
Aquilko,tamta byla neaktuální :confounded:
Tak náš prcek už 2 dny nekadil a taky se kroutí............
A plavčo u nás stojí myslím kolem 1500 kč
11. srp 2009 v 19:01  • Odpověz
no my kadime hezky, tuk tuk s tim teda problemy nemame, nastesti... :sweat_smile: i nekolikrat za den... :sweat_smile:
jo a piku byla vana... az 20minutek... jsem si to uzila... :dizzy_face:
11. srp 2009 v 19:22  • Odpověz
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=24350657&tab=0
tak jsem si ji poridila... :sweat_smile:
a jeste premyslim o jedne cervene... :sweat_smile:
11. srp 2009 ve 21:11  • Odpověz
tak jsem tady :slight_smile:
takže stěhování proběhlo docela dobře, tchýněmě hrozně překvapila, protože i když byla smutná, dokonce stěhovánkům udělala občerstvení a ptala se pořád jestli nechceme pomoct a hlídala Vojtu...tchán se vyjádřil, že já už tam nesmím, jen m. s Vojtou, ale to má smůlu, protože jsme se domluvili, že když tam nesmím já, Vojta tam jezdit s m. nebude, buď všichni nebo nikdo. Tchýni pozveme k nám, tchána ne, první krok musí udělat on
no všechno jsme skoro odvezli, Vojta byl teda celý den šíleně ubrečený, mysleli jsme že mu snad rostou zuby ale žádný nemá tak nevím
v pondělí jsme jeli na dovolenou, na chatě to bylo fajn, hlavně Vojta tam krásně spal, chata byla v lese, všude klid a ticho, paráda. Ale pořád pršelo, tak jsme tam byli do středy a pak jsme využili nabídky mých známých z Jeseníku, že můžeme být u nich - oni byli na dovolené a dali nám k dispozici svůj dům. Tam jsme byli do soboty, chodilina procházky a v sobotu jsme jeli do Brna. Všude teda jsme měli nevybalené věci, no práce dost, ale já jsem se tu fakt těšila. No a včera jsme navíc vytopili sousedy opd námi - vypadla nám hadice od pračky z vany, takže taky dobrý, naštěstí to neměli moc a vzali to dobře
dnes jsme byli na tehabce a Vojta musí furt cvičit, máme nový cvik na boku a je to čím dál víc náročné, protože má větší sílu a brání se. Pořád protěžuje tu jednu stranu a druhou používá míň. Zítra jdeme na neurologii tak uvidíme co mi řeknou tam. Taky mu dnes proplachovali slzné kanálky, chudáček šíleně řval
S m. se ale pořád hádáme, nějak jsme oba podráždění, on maluje, ale dělá to šíleně pomalu, má zatím v jednom pokoji strop a dvě stěny a to maluje dva dny, když po něm něco chci tak má milion řečí - dnes třeba jsem ho prosila aby nás vzal do té dětské nemocnice, jednak pršelo, mě bolí v krku a necítím se dobře a navíc na kočárku chyběla matka na rukojeti a rukojeť vypadávala, takže jsem se bála, že když bych zvedala kočár do tramvaje mohl by Vojta vypadnout. Nakonec mě tam vzal,a le to byli řeči celý den jak se obětuje, jak jsem málo vděčná, že promarní celý půl den a že se vymlouvám na Vojtu - no obrečela jsem to, je mi to líto
11. srp 2009 ve 22:06  • Odpověz
jeee rio, vitej spatky... :dizzy_face:
no koukam ze tchan se teda vybarvuje... no ale to znam taky... a i z vlastni strany... :confounded: nezavidim, ale chce to cas, treba se to srovna... :wink:
no a manzel... no nez se tak trosku "ubytujete" tak to jeste potrva a budou jeste nerviky... hlavne to prezijte bez vetsich sramu... :wink:
koukam ze vojtisek porad neco, chudak si to vybira... :frowning2: no snad uz to bude lepsi... drzime pesticky... :wink:
jsem rada ze jsi spatky, jen se vypovidej, ulevi se ti... :wink:
11. srp 2009 ve 22:13  • Odpověz
12. srp 2009 v 08:43  • Odpověz
Ahoj holky...
rio, to asi bude ještě chvilku trvat než se zařídíte, zabydlíte, manžel to taky musí v sobě trochu zpracovat, no je to těžký...Ale věřím, že nakonec budete spokojení. Se cvičením vydrž, ta kamarádka co to měla o hodně horší než my, tak mi psala, že už taky skončili, tak myslím, že u vás to taky brzo pomůže a Vojtík bude OK. Je to teda nepopsatelná úleva, to ti řeknu, jsem fakt ráda, že už necvičíme...Ty neřídíš auto? To by teda manžel neměl mrchcat když jde o Vojtíka...Já jsem v tomhle bohudík samostatná, mám svoje auto a co potřebuju, tak si vyřídím nezávisle na nikom. I když můj manža s náma jezdí skoro všude, protože chce :slight_smile: A věřím, že ti to přišlo líto, snad to byl u tvého manžela jen nějaký zkrat, jako na chlapa je toho na něj asi moc :grinning:
soni, ty seš teda v předstihu s nakupováním. Já ještě nemám pro Kaťuli ani věci na podzim :grinning: Ale je pravda, že větších věcí už mám taky pár, to bych kecala že nic :grinning: Vzala jsem si to od kamarádky po holčičce.
12. srp 2009 v 10:10  • Odpověz
aquil, no ja prave uz mam vybavicku snad az do roku a pul, jsme podostavali... ale proste zimni veci, jako kombinezky tam nejsou, zrovna jsme v tom mezi obdobi mezi holkama od kterych jsme je dostali.... jedna byla mala a druha uz oproti nam velika... :sweat_smile:
takze tohle jsem musela a jeste musim fusak a tim bych mela mit hotovo :sweat_smile: doufam... :sweat_smile:
tak a ja si dnes poridila dve supr sukne v sekaci, sla jsem konkretne po jedne, minule jsem si ji nemohla skusit, mala byla vzhuru ale dnes jsem to stihla a objevila jeste jednu moooc hezkou... tak jsem rada, mam zas na chvili co na sebe... :sweat_smile: vsechno mi je tak nejak velke, co jsem nosila pred tim... :sweat_smile:
12. srp 2009 ve 12:42  • Odpověz
Ahojík....
Rio,teda tchán takový????
taky bych mu teda zatrhla to...jen malej a manža....to neeeeee teda
Jinak malej ječí a ječí....asi zkouší,jak mu to jde nahlas....tím ted nemyslím pláč ale jekot :grinning:
12. srp 2009 ve 14:33  • Odpověz
:confused:
holky kde jste? :confused:
hele tohle se mi moc libi... :sweat_smile:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=24905564&tab=0
12. srp 2009 v 18:56  • Odpověz
ahoj holky, tak jsme byli dnes na neurologii na kontrole a doktor ho sice chválil jak krásně komunikuje, že je moc šikovný a tak, ale vůbec se mu nelíbí ta levá slabá strana, říkal že je to dost a poslala nás na eeg, to naštěstí dopadlo dobře, ale ještě musíme na ultrazvuk hlavy jestli není nějaký problém v mozku. Mě z toho už fakt jebne, to je furt ale fakt furt něco :frowning2: dál máme cvičit Vojtovku, myslím že to bude na dlouho. Ale kéž by to stačilo, hlavně ať nic nenajdou, docela mě to vylekalo :frowning2:
12. srp 2009 v 18:59  • Odpověz
Ahoj holky,
po delší době k vám nakukuji, dočítat nestihám, ale přišla jsem vám oznámit, že jsem těhulka a povedlo se nám to přirozeně. Dneska jsem byla na první kontrole a jsem 6+4 a srdíčko bušilo, jsme šťastní.

Jestli můžu napiště mi ve zkratce co je tu nového? Dětičky rostou, nezlobí? Jen jsem zahlédla, že Rio se stěhuje?
12. srp 2009 v 19:04  • Odpověz
leny moc blahopřeji mám z Tebe velikou radost, zázraky se fakt dějí :wink:
jo my jsme se konečně před týdenm odstěhovaly od tchánovců do pronájmu
12. srp 2009 v 19:08  • Odpověz
Rio, díky. Tak budeš mít konečně svůj klid, viď?
12. srp 2009 v 19:17  • Odpověz
leny ja to vim ja to vim... :grinning: moc gratuluju, uz jsem nakukovala do arletek... :dizzy_face:
rio, drz se, to bude dobre... :wink: no co no budete muset trosku vic cvicit, ale urcite se to srovna... :wink:
12. srp 2009 v 19:29  • Odpověz
Soni, díky moc.
12. srp 2009 v 19:37  • Odpověz
leny a za co? :confused: vzdyt si za to muzete sami.... :grinning: :grinning: :grinning:
to je krasa, co? :wink:
12. srp 2009 v 19:43  • Odpověz
no za gratulku. Je to nádhera. :slight_smile:
12. srp 2009 v 19:51  • Odpověz
:wink: ja vim, at vam hezky roste... :wink: :dizzy_face:
12. srp 2009 v 19:52  • Odpověz
leny, já už jsem taky načapala tvoje album, i jsem to tady tak trochu práskla :wink: Každopádně ti to opravdu ze srdce přeju, je to krásný, že už máte srdíčko :slight_smile:
rio, to mě mrzí, že jste tak dopadli, no hlavně aby opravdu nic nenašli, cvičení to spraví, ale je to hrozná řehole, to víme všichni kdo jsme to cvičili... :unamused:
Já jsem dneska byla s Káťou v CARu, všem se moc líbila, putovala z náruče do náruče. Dala jsem sestřičkám velkou dvoupatrovou bonbošu a dr. jsem nechala udělat fakt nádhernou obrovskou kytku, zasloužili si to všichni. Říkala jsem, že ještě přijdemepro brášku, tak prý už se na nás těší :grinning: Měla jsem z toho fakt hezkej pocit, jsem ráda, že jsem tam šla, fakt měli radost :slight_smile:
12. srp 2009 v 19:58  • Odpověz
aquil tak to jste meli fakt krasny den... :dizzy_face:
ja uz se na to taky tesim... :dizzy_face: jen musim jeste tu fotecku... :sweat_smile:
12. srp 2009 ve 20:04  • Odpověz
Ahojík holky...
LENY MOC MOC GRATULUJU A HLAVNĚ AT JE VŠE V POŘÁDKU :slight_smile: :slight_smile:
Rio,ale zase si říkej,že dr.aspoň nic nezanedbá...a vy pak jen zjistíte,že je vše OK :wink:
13. srp 2009 v 09:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.