• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
Ahoj holky, tahám nás ze čtvrté stránky, hrůůůůůza!!!!
Včera jsem měla nabitej den, pak se mi podělal noťas,tak jsem se teď na chvilku dostala na manželův PC. Jsem zvědavá za jak dlouho mi to opraví, manžel mi to tam vezl, tak jsem zvědavá s čím přijde, říkal, že si myslí, že klidně i 14 dní :confused:
Jinak K. dneska v noci vstávala po hodině, to teda nevím co to mělo být, jsem docela vyšťavená, fakt nechápu chudery ženský co to tak mají pořád s dětma...Je i přes den jakási nevrlá, kňourá ze spaní, i kaká nějak víc, tak nevím, že by zuby??? No už zas vyvádí, tak běžím krmit. Jak to půjdu, tak zas nakouknu...
14. srp 2009 v 17:09  • Odpověz
aquil asi je neco ve vzduchu... my jsme meli taky neklidnou noc, kazdou chvilku jsme vstavali podavat dudlicka...
a dnes do dvou nez usla byla protivna az hruza... :sweat_smile:
no snad to brzo prejde... :sweat_smile:
14. srp 2009 v 17:21  • Odpověz
Ahoj...
tak teda my taky moc nespali....a protivka je ted taky...........
14. srp 2009 v 18:09  • Odpověz
tak to se přidávám. v noci jsem pořád nahazovala dudlík a dnes přes den vůbec nejí, vypil celkem za celý den 140 mlíka a snědl pár lžiček špenátu, jinak nic. Furt fňuká, nevím, že by fakt zuby?
jo a podruhé za tento týden jsme vytopili sousedy pod námi, nejdřív byla krátká hadice tak vypadla když to ždímalo a m. to prodloužil, koupil delší a ona dnes vypadla zas, no sousedka pod námi už byla pěkně nasr. i když má vlastně jen flek na stropě. A to začal den dobře, měli jsme cel dopoledne s m. dobrou náladu a dokonce jsme se nehádali, ovšem pak byl nepříčetný a řekl mi, že budu prát už jen v rukách, ach jo :unamused:
14. srp 2009 v 18:53  • Odpověz
rio klid, ja taky pry vytapim souseda, ale nevim jak, ja mam totiz sucho, jsem ho pustila i do koupelny at se podiva, ono tam ma v koupelne a na spoji se zachodem vlhky flek... jako nekape to, nebo tak neco ale je to vlhke a pry dost casto... tak nevim... jsem mu rekla ze si muzem skusit psat kdy se mu to objevi, ja si budu zapisovat kdy vypousim vanu, kdy peru a pak to srovname... protoze je to fakt divne... :confused:
rio no tak mu to tam napatlate barvou, hadici je lepsi namontovat rovnou do sifonu a bude klid... at to manzilek tak udela a nemusis prat v rukou... :wink:
14. srp 2009 v 19:21  • Odpověz
Tak malej už spinká....
ale teda že se posral :astonished: to ho trápilo už asi 3 dny a nešlo to ven....až dnes :slight_smile:
toho se hrozím,ž vytopím sousedy....no máme dobrou pojistku kdyžtak :slight_smile:
14. srp 2009 v 19:30  • Odpověz
Kde jste kdooooooooooo???
venku co,když je hezky :slight_smile:
15. srp 2009 ve 13:20  • Odpověz
piku nene, my byly rano... :grinning:
ted peceme... :grinning:
15. srp 2009 ve 13:35  • Odpověz
Tak to jo...
já ted dala kočárek mamce a musím aspoň vyluxovat
co pečete dobrého??
15. srp 2009 v 15:06  • Odpověz
Ahoj holky,
já jsem dopo vyprala 4 pračky prádla a naložila maso na grilovačku, tak se těším na večer.
Noc dobrá, K. byla asi tu minulou z odpoledne přespaná... Já jsem pekla tento týden hruškovou buchtu, tcháni dovezli hrušek, že jsem nevěděla co s tím...Zítra budeme celý den pryč, jedeme na pouť, pak ke švagrům na návštěvu...
15. srp 2009 v 15:15  • Odpověz
http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=46384
uz je v lednici :stuck_out_tongue_closed_eyes:
gami pridavam se do klubu vysadkaru... mame za sebou prvni skok z gauce, no vydesene jsme byly obe :frowning2: taky vterinka... :frowning2:
15. srp 2009 v 15:27  • Odpověz
Teda soni, to vypadá mňam, hned si to uložím... Já jsem už dělala pár věcí odtud http://www.zorka.estranky.cz/clanky/recepty/rezy_-zakusky
Teda a je Karlička v pořádku??? no fuj, to musel být šok...Já už nemůžu taky nechat Káťu ani na vteřinu samotnou na pohovce, i na přebalováku se jen ohýbám pro plínku a držím ji za nohu...
15. srp 2009 v 15:39  • Odpověz
Tak já chci zítra dělat toto
http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=53104
a je Karlička v pořádku???musí to být šok......
15. srp 2009 v 15:43  • Odpověz
jo obe, jen jsme se obe silene lekli :sweat_smile:
no pripravte se na to, ceka to kazdeho ta prvni rana :sweat_smile:
no vzdyt ja ji taky hlidam porad, vetsinou mam nohu tak aby pres ni nemohla, ted jsem ji nemela a stacila fakt vterina :unamused:
15. srp 2009 v 16:00  • Odpověz
to je jasný soni, stačí fakt vteřina a je to...
Kurňa holky, už sem žádný recepty nedávejte, jak pak má člověk zhubnout??? :grinning:
15. srp 2009 v 16:05  • Odpověz
Aquilko,,tak to taky netuším :slight_smile:
No já jsem na naší první ránu zvědavá....
15. srp 2009 v 16:09  • Odpověz
aquil jako ja, cca 1 za tyden... :sweat_smile:
holky ale vazne se povedla, je hrooooozne dobra, uz jsem sezrala cely pruh kraje... :sweat_smile: prase... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no nejlepsi je ze zjistila ze funguje plac... :sweat_smile: ale hlavne ze je cela :sweat_smile:
15. srp 2009 v 16:41  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: Tak jsem zase tady, byla jsem u našich v Plzni a dneska jsme se vrátili....
V první řadě Leny moc gratuluju a přeju at probíhá vše tak jak má :wink:
Soni to je šílenej šok vid??? Ale to se prostě stane hlavně, že to dopadlo dobře... Mě už se Verča ve vaně otočila obličejem pod vodu a zřejmě se nadechla takže taky se chudinka lekla, ale naštěstí zapoměla a nemá averzi ke koupání ... A vůbec jí ted nemůžu přabalit jsem zoufalá pořád se točí utíká no běs :unamused: :grinning:
15. srp 2009 v 17:04  • Odpověz
gami jj to mas pravdu... :sweat_smile:
jinak to potapeni je u nas na dennim poradku... :sweat_smile: uz mi to udelala nekolikrat a pokazde se divi ze ji natece voda do ocicek a pusinky... :grinning: ale taky mame koupani dal radi... :sweat_smile:
jj taky obcas prebalujeme s nohama ve vzduchu protoze jinak to nejde... :sweat_smile:
15. srp 2009 v 17:18  • Odpověz
Gami...vítej :slight_smile:
tak přebalování je taky někdy na dlouho....je rád nahatej a kope a kope....kroutí se a blbne
15. srp 2009 v 18:01  • Odpověz
Piku děkuju za přivítání :slight_smile:
Koukám, že Sonina se s příkrmama pěkněq rozjela :wink: Já už ted dávám v poledne zeleninku a na večer kaši, ale přijde mi, že má toho mléka nějak málo, že je ještě prťavá tak nevím :unamused: Jo a na ručičce se jí udělala nějaká vyrážka tak doufám, že to nebude ten atopický ekzém :fearful: Takže raději nepřidávám zeleninku zatím papáme jen brambor, mrkev a zkusila jsem brokolici, ale tu jí odmítám dávat málem jsem z toho smradu zvracela :astonished:
15. srp 2009 ve 20:32  • Odpověz
Tak my pořád kojíme a kojíme :grinning:
a jsme z vás nejtěžší :grinning: :grinning:
15. srp 2009 ve 21:02  • Odpověz
holky tak Vojta pokačuje v nejezení, už jsem z toho bezradná, dnes pil mlíko v 6 asi 130 pak ve 13 vypil 120 a to je vše, večer asi 40 kaše, prostě víc jsem do něho nedostala. Ani čaj, prostě nic :frowning2: volala jsem jedné děteské doktorce - je to švagrová mojí kamarádky, tak prý mám počkat ještě do zítřka a jinak jít na pohotovost, protože už dva dny má málo tekutin. Mě z toho fakt už šlehne, snad se rozjí chudáček :frowning2:
15. srp 2009 ve 21:11  • Odpověz
Teda to je...bud jedí dětičky pořád a pořád,nebo zase nechtějí...
Rio...nezlobí ho zoubky???
Hlavně at nikam nemusíte a začne papat :wink:
15. srp 2009 ve 21:21  • Odpověz
gami me spise tu brokolici plyvala ze to nejde rozmixovat najemno... tak proto jeste s ni pockam... ale jinak dobry, dopolko zeleninku, na obed mlicko a odpo kasicku, na vecer mliko s troskou kase zahustene... :wink:
piku kdyz ty kojis snad smetanou... :grinning:
rio no skus mu nabizet skoro porad, staci kdyz si cucne, treba 20-30 ale proste nabizej porad dokola... :wink: nemas to holka snadne... snad se to spravi...
15. srp 2009 ve 21:21  • Odpověz
Soninko....asi joooooooooo :slight_smile:
no jsem zvědavá až mi začneme s příkrmama :wink:
15. srp 2009 ve 21:25  • Odpověz
Tak Vojtovi chutná brokolice i špenát s bramborem, ale nechutná mu teda vůbec mrkev
15. srp 2009 ve 21:27  • Odpověz
Holky....já jsem na sebě zvědavá....pak tady budu hledat rady...
máte skleničky,nebo vaříte??
15. srp 2009 ve 21:32  • Odpověz
no spenat jsme neskouseli jeste ale mela kvetacek s bramborem a mrkvi a to ji slo... :sweat_smile:
ale dnes jak pominuta doslova zrala bananovou kasi... mi nechtela ani lzycku pujcit... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no nezbylo ani do mlika ani me teda nenechala... :grinning:
jinak ja zeleninku mixuju se sunarem a dobry... az na tu brokolici, tam proste zustavaji ty kyticky se to proste cele nerozmixuje... :sweat_smile:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=25099091 holky co na to rikate? :sweat_smile: me se hroooozne libi, ale nejsou tam otvory na popruhy na uchyceni do sportaku... :sweat_smile: tak nevim... jinak je dlouhy 100 cm... :sweat_smile: to by nam melo stacit... :sweat_smile:
15. srp 2009 ve 21:34  • Odpověz
Soninko,ten je krásnej :slight_smile:
15. srp 2009 ve 21:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.