• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
piku ja varim, protoze na trhu je ted vazne cerstva a jsou tam i lidicky kteri maj fakt domaci, ale jsem skusila i hami kruti maso se zeleninou, no hnus fialovej, prskali jsme to obe... a navic se mi osypala... :angry:
takze jsem se vratila k vareni... ale je to chvilicka, kdyz zbyde dam do mrazacku hotovou porcicku a jeto... :wink:

no me se prave hrozne libi, i ta barvicka, je bozi, jen prave vaham aby mi ze sportaku s nim nevyjela... :sweat_smile: ona se uz ted mrska poradne... :sweat_smile: ale asi do nej pujdu... :sweat_smile:
15. srp 2009 ve 21:44  • Odpověz
Soni,bude v zimě nabalená,to se moc mrskat nebude :slight_smile:
No a to jako uvařím 1-2 mrkvičky???jenom??a rozmixnu??mě to přijde totiž že je to jen drtek,jestli to vůbec jako mixnout jde....
Se asi ted ptám jako pako.....co
15. srp 2009 ve 21:47  • Odpověz
jo ja proste vemu tri ctyri mrkve uvarim hodim do mixeru, prileju trosku sunaru a mixuju na krem... :wink:
no a mam vic porcicek z toho... :wink:
no nevim, na konci zimy uz budeme mit rok, to uz bude mozna i bezkat, tak nevim nevim... :sweat_smile:
15. srp 2009 ve 21:51  • Odpověz
Soni...a dáváš si to do mrazáčku???v nějakých krabičkách?nebo tvořítkách na led??
já mám mixer tyčovej,snad to půjde...
No jo...ale ještě bude začátek zimy :grinning:
15. srp 2009 ve 21:53  • Odpověz
piku no tvoritka na led jsem chtela na to poridit, ale zjistila jsem ze maj jenom na male kosticky, tak vis v cem mrazim? :grinning: ve vrchnaccich z lahvicek... pak to dam do pytliku a spatky do mrazacku... :grinning: vejde se mi tam cca 2,5 lzyce toho kremu, to je cca tolik co sni...
no a mixer mam tycovy ale i s tou nadobkou na kterou se da nasadit :wink:
no ted mi holky vedle rikaji ze to bude klouzat a to bude vadit, ale zas premyslim ze sikovna krejcova by mi to mohla presit aby se tam dali prostrihnout ty diry... do prcic, fakt se mi moc libi... :frowning2:
15. srp 2009 ve 21:59  • Odpověz
No ale zase to ještě stříhat a šít....já nevím...to mě by odradilo...
No já nevím,v čem budu mrazit
:grinning:
15. srp 2009 ve 22:01  • Odpověz
no jo, prave proto vaham... :confounded: ono je to dost silne, a to je problem prosit, proriznout by to uz pak bylo snadne... :sweat_smile: jen to obsit jak knoflickovou dirku by se to muselo... :sweat_smile:
asi skusim nasadit sportak jak by to vypadalo jestli by to klouzalo nebo ne... :sweat_smile:
ale az zitra... :sweat_smile:
15. srp 2009 ve 22:05  • Odpověz
Jo zkus to... :grinning:
15. srp 2009 ve 22:05  • Odpověz
no jo nic jineho mi nezbyde... jeste jsem se skusila proptat jestli ho ona mela i ve sportaku, jestli to klouzalo... :confused: tak uvidime...
no nic, jdu se oplachnout a jdu do hajan...
tak pa pa
15. srp 2009 ve 22:16  • Odpověz
pa a dobrou holky :slight_smile:
15. srp 2009 ve 22:21  • Odpověz
Hezkou neděli!
jen jsem vás v rychlosti prolítla a tak za 2 hod. vyrážíme, tak se musím ještě trochu zkulturnit, vyžehlit nějaké věci, nachystat všechno s sebou, no znáte to...
gami, bezva, že jsi zpět, já už jsem si říkala, kde se touláš :wink:
rio, to je teda fakt už pech, ale tak mě napadá - nezařadili jste nějaký nový cvik nebo necvičíš víc s Vojtíškem? Mě na to tenkrát upozorňovala rehabka, že pokud by Káťa přestala jíst, tak že to může být tím, že je toho na ni moc a že mám zavolat a zmírníme cvičení. Říkám, jen mě to tak napadlo, nemusí to být vůbec ono, každopádně kdyby to trvalo, tak bych někam s Vojtou šla, ale taky bych zkusila přestat tak na 3 dny cvičit...
Já myslím soni, že fusak se bude hodit určitě, jen bych možná ještě počkala, třeba se do zimy naskytne ještě jiný a s dírama :slight_smile: Já taky budu určitě jídlo mrazit, kamarádka mi to tak radila, že si vždycky nakoupila všechnu zeleninu a maso, všechno uvařila a pak tam přidala to, tam zas to a měla různé chutě na delší dobu. To se mi zdá jako fajn řešení. Ze začátku budem zkoušet, co Káti zachutná a pak už půjdem na jistotu... :grinning: Kaše už jí jede, otvírá pusu, že nestačím dávat, včera jsem koupila s hruškovou příchutí od Nutrilonu a ta jí teda chutná hrozně moc.
16. srp 2009 v 08:48  • Odpověz
ahojky, hezkou nedeli
my se dnes kraaaaasne vyspinkali... :dizzy_face:
jinak pani jsem jeste jednou psala a pry ho taky mela ve sportaku a tim ze je velkej a naducanejsi tak pry se ji nestalo ze by ji klouzal... a ma tam taky i fotecku mlade s nim v tom sportacku a vypada fakt velky... :sweat_smile: ona pry mela malou taky dost vysokou... :sweat_smile:
ono totiz karli je dlouha hubeninka, tak jsem se bala aby se tam vesla a nesjela mi s nim... :sweat_smile:
este pockam az se pripoji holky at se kouknou a rozhodnu se... :sweat_smile:
kazdopadne se me hrozne moc libi... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a myslim ze ho pak urco zas prodam... :sweat_smile:
16. srp 2009 v 09:45  • Odpověz
dobré ráno, tak v noci zase Vojta pil krásně ale pak zas nic, uvidíme jak to bude pokračovat a když tak odpoledne zajedeme na pohotovost
já zeleninu taky budu mrazit ale zatím zkoušíme skleničky, brokolice mu z ní moc chutnala, špenát s bramborem taky, mrkev jsem zkoušela udělat svoji s bramborem a teda nic moc mu nejela
a kaše mu teda jednou úplně všechny a je fakt, že ta banánová asi nejvíc
soni udělala jsem ty přesnidávky podle Tvého receptu ale musela jsem trošku přisladit, meruňky i borůvky jsem měla nějak kyselé a fakt se to nedalo
aquilko máme jeden nový cvik ale právě to v tom horku se cvičením nepřeháním tak tím to asi nebude
jo a konečně se začal sám točit i na levý bok, snad se to spraví všechno a začne používat víc i levou stranu - teď i rád na boku spinká
16. srp 2009 v 10:53  • Odpověz
hele rio budem drzet pesticky, aby si to mlady rozmyslel a pil... :wink:
jinak ja psala ze zalezi jak sladke jsou jablicka... ja je davam jako zaklad a ostatni ovoce jen jako prichut... :wink: ale jinak je to dobre, ne? :sweat_smile:
no me ty ze sklenicky teda nechutnali, bleeeee... :stuck_out_tongue_closed_eyes: a mlade take ne... :sweat_smile:
16. srp 2009 v 11:04  • Odpověz
Ahojky všem...
Soni fusak myslím, že službu udělá je moc hezkej asi bych neváhala :wink:
Jinak já dávám zatím zeleninku ze skleniček, ale chystám se taky si jí dělat sama. Přiznám se, že jsem líná a hlavně tady nemám moc možností koupit si nějakou pěknou zeleninku... Říkají, že v kupovaný může být dost svinstva a tyhle skleničky jsou přeci jenom dělaný tak jak mají být. Ale samo, že to leze dost do peněz a až bude baštit víc tak to není moc dobrý řešení ... Musím tu vychytat nějakou solidní zeleninu...
Rio držím palce at je vše Ok, ale myslím, že to bude dobrý Verča mi taky někdy vypila strašně málo, ale bylo to jen období asi jak jsme najeli na ty příkrmy ted už se to celkem srovnalo....
16. srp 2009 ve 14:53  • Odpověz
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=25066422 a co tenhle? ale jeste nevim jak je velkej... :sweat_smile: a nekdo nas uz i predbehl... ale jeste ho nema rezervovanej najisto... :sweat_smile:
no ja kupuju zeleninku od baby co ji pestuje, domaci, takze je snad ok, ale ono je to videt i na rajcatech, zadne ukazkove ale hrozne chutne... :sweat_smile:
16. srp 2009 v 16:29  • Odpověz
Soni ten je taky hezkej... :slight_smile: Já mám takovou tu deku do autosedačky takže fusak nějak řešit nebudu...
Já ted vytáhla nějakou mrkev ze skleníku, ale jelikož jsme teprve zkoušeli pěstovat tak jsme to nasázeli moc hustě a je taková mizerná, ale aspon něco... zítra jí asi uvařím :slight_smile:
A taky jsem koukala, že jste řešili očička :sweat_smile: Verča má zatím modré, ale už jí začínají uprostřed jakoby světlat tak uvidíme :wink:
16. srp 2009 v 17:59  • Odpověz
gami to jsem mela taky ale uz jsem to prodala, uz by i to urco v zime nebylo... :sweat_smile:
jj ocicka my uz je mame zelenkave :dizzy_face:
16. srp 2009 v 18:07  • Odpověz
tahle deka je velká, tam se vejde i roční mímo.... jsou tam ty otvory na nožičky a ty jsme zatím nevyužili ty až ted v zimě :slight_smile:
16. srp 2009 v 18:16  • Odpověz
nojo my meli tu klasickou zavinku do autosedacky dekovou, po porodu uz nam stacila, ale ted uz potrebujem fusak,n o... :sweat_smile:
akorat proste delsi, s dirami na popruhy a resim jeste to ze uz mozna bude behat na konci zimy... :sweat_smile:
jinak zitra jdeme na to hnusne ockovani, tak bojim bojim... :frowning2:
16. srp 2009 v 18:50  • Odpověz
Jo tak to já mám obavy, aby jsme neběhali už na vánoce :grinning: :grinning:
A neboj vy dostáváte jen jednu včeličku ne??? To pomálu Karlička ani nezaregistruje :wink: Verča většinou začala vyvádět až po tý druhý injekci, ale my už to máme naštěstí za sebou....
16. srp 2009 v 19:06  • Odpověz
me se ani tak nejedna ovyvadeni u toho bodani, bojim bojim reakce, tu jsme meli opravdu osklivou :frowning2:
16. srp 2009 v 19:24  • Odpověz
Ahojík...nestíhám :slight_smile:
tak my máme taky tu zavinku s nožičkama :slight_smile:
a už zase musím jít................. :unamused:
16. srp 2009 v 19:40  • Odpověz
aha Soni tak to jo... my byli v pohodě. Taky jsem měla posledně obavy, protože jsme pak odpoledne hnedka jeli do Plzně, ale naštěstí to bylo dobrý....
Piku copak???? Maty si tě takhle žádá :wink:
16. srp 2009 ve 20:22  • Odpověz
Gami..ne ten už spí.ale přijely holky a já už jsem Ko a jdu s knížkou do postele....
Dnes měl Maty uřvanej a chovací den...a skoro 9 kilo už dá zabrat :slight_smile:
Tak pááááááááááá holky
16. srp 2009 ve 20:29  • Odpověz
piku no my taky dnes usinali jenom v naruci... :sweat_smile: jenom doufam ze to byla jenom vyjimka... :sweat_smile:
gami no my prave hodne spatny, proto se tak bojim... :frowning2:
16. srp 2009 ve 20:37  • Odpověz
ahoj tak jsme nakonec jeli na pohotovost, Vojta pil mlíko ráno v 6.30 a pak už nepil mlíko vůbec, aspoň se mi d něho povedlo dostat odpoledne trochu kaše a čaje a večer taky kaši, mlíko prostě nechce a čak jen ze stříkačky - ale mlíko ani tak ne. Na pohotovosti byla ale doktorka která byla hned ze vším hotová, prý ho máme sledovat, dehydrovanej není a že asi nějaká viroza ale že se s tím nic dělat nedá. No ale copak může být furt skoro bez mlíka??? No počkám asi ještě ze dva dny a zajedu pak k našemu dr. zítra toho máme moc - jdeme na ten ultrazvuk mozku, pak k doktorce na kontrolu na rehabku a na cvičení na rehabku, dětský doktor je úplně jinde a to by asi už bylo na jeden den na Vojtu moc
16. srp 2009 ve 21:57  • Odpověz
rio tak to je teda taky dobry... hele ja bych radsi misto rehabky zasla k dr... nechces si to prohodit? a kdyz mu tu kasi hodne ale hodne naredis? neskusila jsi to?
no hlavne at se to zlepsi... drzime palecky na zitra... :wink:
16. srp 2009 ve 22:07  • Odpověz
rio anebo skus do mlicka prisypat trosku te bananove kase, kdyz mu chutna, ono to bude mit trosku lepsi chut a treba se chytne... :sweat_smile:
16. srp 2009 ve 22:10  • Odpověz
soni on kaši ale nechce z flašky, zkoušela jsem mu ji udělat řídkou, on se do toho pustil, vypil asi 20 a konec
16. srp 2009 ve 22:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.