• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
rio no skus to mliko a do toho trosku te kase, jenom pro chut, my kdyz ji nedojime tak ji prave michnu do mlika a sosa... :wink:
16. srp 2009 ve 22:49  • Odpověz
Ahoj holky...
Rio,tak snat začne sosat bobeček...
my dnes ráno zase v zadečku 38.4---ted spí tak pak ho zase přeměřím....
snad je to jen z noci,jak se zase kroutil prdíkama a plakal.
17. srp 2009 v 09:28  • Odpověz
piku jak zase? uz mel predtim? :confused:
17. srp 2009 v 09:33  • Odpověz
ne myslím zase kroutící noc a dnes i plakací......bříško mu dává nějak zabrat ted
17. srp 2009 v 09:46  • Odpověz
tak dobrý....v zadečku 38....takže to jde dolů.
17. srp 2009 v 09:54  • Odpověz
no piku nestras... :confused:
no my pomalu vyrazime... :frowning2:
17. srp 2009 v 10:01  • Odpověz
Soninko.....je veselej a směje se,tak OK....
a vy razíte....tak pááááááá
17. srp 2009 v 10:17  • Odpověz
tak jsme spatky... :sweat_smile: to je hnus fialovej venku... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jinak ptala jsem se a pry to neni normalni reakce co jsme minule meli, pry blit by nemela... :confused: :frowning2: tak ted nevim, doufam se to nebude opakovat... :frowning2:
17. srp 2009 ve 12:35  • Odpověz
Ahoj holky,
tak soni, hlavně aby se to neopakovalo a byla Karlička OK.
Piku, to je docela dost, ne? Dáváš na to něco? Tak snad už bude MAtyášek v pořádku...
rio, tak co? Nebyli jste přece jen u praktického? Třeba by ti něco poradil. To se mi taky nezdá, že s tím byla ta dr. tak rychle hotová, přece to není normální...
No my včera výletovali, začátek dobrý, ale vrátili jsme se pohádaní. Manžel furt odpo spěchal, že už musíme jet aby stihl volejbal, tak to mě teda vytočilo...Jednou někam jedem a nemůže to oželet??? No a ve finále se Káťa na zpáteční cestě totálně poblila, ale fakt max. Vůbec nevím proč. Jestli jí něco nesedlo, bylo toho na ni moc, co já vím...Může být tak malýmu dítěti v autě blbě???No tak jsem samozřejmě řekla manželovi, že jede jak dobytek jen aby stihl volejbal a že i mně je na blití...Nebylo to tak hrozný ta jízda, ale byla jsem vytočená a ještě doblitá Káťa, já , sedačka, no prostě děs. A to jsem toho víc jak půlku chytla naštěstí do plínky...Takže výlet skončil fiaskem... :confounded: K. pak byla taková vyřízená, hrozně se chtěla mazlit, furt mě chytala kolem krku a pusou cumlala obličej, úplně mě to dostalo...
Dneska se mi zdála ráno teplejší, tak jsem měřila teplotu, ale nic. Ve cvičení byla spokojená moc, cvičitelka ji chválila, že je napřed před všema. Taky jsem si byla dneska domluvit plavání, jdeme už příští pondělí. Nejdřív do vany asi 3x a pak už do bazénu. Koupila jsem K plavky, to je něco... :grinning:
17. srp 2009 v 16:26  • Odpověz
no aquilko, koukam taky veselo, chudak kata... :frowning2: taky by me to nasr... :confounded:
no zatim je jenom spinkacek, tak uvidim... ale jeste se vecer jenom blizi... :unamused:
no hlavne pry zadna z toho koktejlu nema ve vedlejsich ucincich zaludecni problemy, tak pry je divne, pry mozna souhra nahod... no uvidime... :unamused:
taky jsem zvedava co rio a vojtisek...
jo vyfot plavky... my mame taky s jahudkou :grinning: uvidime jak to dopadne... treba to nechame po novem roce, nebo nas bude doprovazet kamoska... :sweat_smile:
17. srp 2009 v 16:50  • Odpověz
holky tak dnes jsme teda obešly všechno, no bylo to náročné. Takže ultrazvuk hlavičky je úplně v pořádku, tak jsem si oddechla. Doktor na rehabce říkal že mu to nepřijde tak hrozné jak píše neurolog a že se z toho vycvičí, takže pokračujeme dál. Na rehabce byl Vojta hotový už z toho že pořádně nejí, ale dalo se to. Jo a doktor byl úplně vysmátý z toho, jak je Vojta strašně živý a akční, furt si chtěl sedat, nohy měl pořád v puse, sahal mu na bradu, chtěl mu brát brýle a furt do toho kecal, prostě šikulka :grinning:
a pak jsem jela i k dětskému ale moc mi neporadil, řekl teda že by měl teď mít tak 500 ml mlíka na den, ale já všude čtu že 1000 tak nevím. Že mu můžu dávat jogurt ale pokud vím, na to je taky brzy. Sestra dokonce prý aŤ mu dělám česnekovou a cibulovou polívku aby měl tekutiny, no to se mi taky nezdá. Jinak ho zvážil, má 6500 takže přibral dobře,no prostě nabízet, udělat i třeba bramborovou kaši z jeho mlíkem, no kdyby se to zhoršilo tak máme ještě přijít v pátek, ale vlastně teď jako by se nic nedělo :sweat_smile:
17. srp 2009 v 17:26  • Odpověz
rio no tak supr :wink:
a kolik ti vlastne vypije? my mlicko tak tri krat 120, a sem tam cajik, snacina dopo zeleninka se sunarem odpo kase...
jinak my mame 5,3kg a 62cm :sweat_smile: ale dr. spokojena, pry si pribyva svym tempem a holt nebude mit v roce deset kilo :sweat_smile:
17. srp 2009 v 17:42  • Odpověz
soni a víc mlíka nepije za 24 hodin? takže jen tak 360? tak to dá možná Vojta taky, on vypije většinou v noci 180 a pak tak 150 kolem rána, dnes teda asi 120, jinak přes den ne, i když dnes po tom cvičení byl tak hotový že vypil i mlíko. Jinak v poledne dávám taky zeleninu a navečer kaši, čaj se snažím tou stříkačkou, ale dnes ho dost blinkal
17. srp 2009 v 18:44  • Odpověz
no rio neco si jeste veme rano ode me a sem tam co si prubezne za den cucne nepocitam, to je opravdu mozna tak 60-80 a plus ted k tomu vypije tu flasku cajiku takze urcite ne litr... :grinning:
a proc vlastne davas caj strikackou?
no a dr. rikala ze v pohode... nemela zadne namitky, ze by pila malo, nebo tak neco... se na to i dnes vyslovene ptala... ptala se do kolika byla kojena a kolik ted vypije mlika...
17. srp 2009 v 18:54  • Odpověz
soni protože on nechce z flašky ani čaj, ze stříkačky si vezme. zkoušely jsme i ten nekapající hrneček ale z toho mu to ještě nešlo a jinak tekutin by ale prý měli mít kolem litru v těch horkách, to on taky nemá ani náhodou
17. srp 2009 v 19:04  • Odpověz
rio nevim co mas za lahev, ale skus jinou... nekterym proste nesedne lahev a proto ti nechce z lahve...
ja mam stesti, mame aventaky a dobry... hrnicek jsem jeste neskousela... mame cas...
proste skus jinou lahev... :wink: kamaradka jich vyskousela nekolik... nakonec ma uplne obyc. sklenene a ty stare klasicke dudliky na nich...
17. srp 2009 v 19:08  • Odpověz
no ale my právě máme ty obyčejné už od začátku - stejně tak dudlíky, on jiné nechtěl víš
17. srp 2009 v 19:18  • Odpověz
aha, a takove ty placate jsi taky skousela? :sweat_smile: a hrnicek mas kterej ?
17. srp 2009 v 19:26  • Odpověz
jo ty placaté právě nechce a hrníček máme nekapavý od Aventu právě, se sosáčkem od 6 měsíců
17. srp 2009 v 19:55  • Odpověz
a trvdej nebo mekej sosacek? s kamoskou jsme koupili mekej a eliska ho akorat zuzlala a masirovala jsi nim dasnicky... :sweat_smile:
no jo, no mas to tezke... :sweat_smile:
17. srp 2009 v 19:59  • Odpověz
Ahoj holky...
rio, já bych řekla, že flaškou to nebude. Jestli doteď pil normálně z té co máš pořád, tak proč by se mu najednou přestala líbit? Třeba mu to fakt stačí, jestli přibírá...A kam to chodíš k tomu dr.??? Myslela jsem, že už jsi ho změnila, ne? Ty rady jsou teda dost strašný, po tomhle bych k němu asi moc neměla důvěru. A rady sestry asi raděj vůbec nekomentovat. Proč zrovna česnekovou nebo cibulovou polívku ježkovy voči???? Pro pětiměsíční dítě je to teda mazec...
18. srp 2009 v 09:36  • Odpověz
Ahoj holky...
tak malej včera skoro 39,dnes ráno už 37.8...vše bez odečtu...tak čípky zabírají snad
a že by zuby????????
18. srp 2009 v 09:42  • Odpověz
piku to je klidne mozne, ze uz zoubky,... holcicka o deset dni starsi nez my uz ma tri... :wink:
no ja prave pochopila ze pred tim taky moc z te lahvicky nepil.. ale taky spis myslim ze bude ubirat na mnozstvi, ze mu to staci...
jinak cesnecku a cibulacku... no to je dobry tak akorat na boleni briska... kdyz uz tak kureci vyvar... pozor bez soli :wink:
18. srp 2009 v 09:52  • Odpověz
Soninko...uvidíme.........
No česnečka a cibulačka se mi teda taky moc nezdá.......
18. srp 2009 v 09:57  • Odpověz
no jedine fakt na boleni briska a poradny... :angry:
18. srp 2009 v 10:11  • Odpověz
No to asi jo.... :unamused:
18. srp 2009 v 10:20  • Odpověz
Ahoj holky...
mě doma zase nejde net :angry:
Rio Verča vypije v noci 15Oml, ráno tak 120ml a odpoledne taky těch 150 někdy ani ne... Jinak v poledne papá zeleninku a před spaním kaši.. Takže taky vypije max 420ml za den...
18. srp 2009 v 10:47  • Odpověz
Soni super, že očkování proběhlo dobře :wink:
Piku snad bude Maty OK možná to je z toho hroznýho počasí...
18. srp 2009 v 10:48  • Odpověz
Gamik..snad bude
ted měřeno a 37.4,tak už je v pohodě....ale zase nechce sosat mlíčko,asi nemá hlad :astonished:
a to u něj se teda divím :astonished: však on si řekne až bude hladovej :grinning:
18. srp 2009 v 11:23  • Odpověz
gami no zvladli... jeste ne, ale je to lepsi nez minule :sweat_smile:
piku nemyslim ze by si nerekl :grinning:
18. srp 2009 v 11:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.