• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
Soni ona ta reakce může být i za dýl vid??? Ale snad se nic dít nebude... taky už jste měli poslední očkování????
18. srp 2009 ve 12:08  • Odpověz
nene gami jeste nas ceka... my to mame soupnute vse o mesic... my jsme prvni dostali az ve ctyrech mesicich... :sweat_smile:
no doufam ze se to uz obejde bez vetsich problemu... :sweat_smile:
do rana jsem toho moc nenaspala... kazdou chvilku jsme byly vzhuru, jsem jak sova palena s tema kruhama pod ocima... v noci vyzehla lahvicku caje a ca 80 mlika, coz norm. v noci uz nepijeme nic... :sweat_smile:
18. srp 2009 ve 12:12  • Odpověz
jo a dorazili nam kombinezky a ta cervena je luxusni,... to bude v ni kocka.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. srp 2009 ve 12:15  • Odpověz
už nám fachá net.. to maj štěstí už mi pěkně kakají pořád s tím něco je.... :angry:
Jinak nám dorazila jídelní židlička tak už se těším až jí do ní posadím, ale ještě musíme aspon měsíc počkat :dizzy_face:
Tajy bych už asi měla začít řešir zimní věcičky... :slight_smile:
18. srp 2009 ve 12:22  • Odpověz
no ja mam vybavicku tak na rok, ale zimni veci mi v ni chybeli, nebo chybeli, dostali jsme je taky, ale male... holt se holky neprekryvaj... :sweat_smile:
no uz jenom fusak a meli bychom zimu vydrzet... :sweat_smile:
18. srp 2009 ve 12:30  • Odpověz
Ahoj holky,

nelekejte se mám jen novou ikonku. .

nefungoval nám net tak jsem se sem dlouho nedostala. . .

Rio a nebudou to taky zoubky??

Tomik už 3dny tak špatně jí, jí třeba i po 6h a jen malinko, do toho máme večer zvýšenou teplotu, průjem a je teda mrzutej. . .doktorka říkala že máme čekat každým dnem zoubek :grinning: a do toho jdeme příští středu na očkování. . .

jo a máme nové album :slight_smile:
18. srp 2009 ve 13:19  •  2 děti  • Odpověz
Angel...to je smíšek :slight_smile:
matyášek si ted od rána pocumlal podruhé...jinak mlíčko neee--tak do něj hustím aspoň čajík,ten pije...
a je bez teploty
a dnes došla zimní kombinézka,co jsem objednala tady na bazárku a je super :slight_smile:
Jooo a toto jsem dnes dělala
http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=53104
výýýýbornýýýýý
18. srp 2009 ve 14:45  • Odpověz
no my jsme dneska jedli v 5h 160ml a pak až po 14.h, ale jen asi 100ml. . . jsem zvědavá, kdy nám ten zub vyleze, nemá totiž tu dáseň vůbec červenou ani nateklou tak nevím :confounded:

Piku to vypadá dobře, taky to skusím, ale dnes ne, jdu dělat halušky se zelím a s uzeným ňam :grinning: a večer se vrhnu na přesnídávky :slight_smile:
18. srp 2009 v 15:10  •  2 děti  • Odpověz
Angel,halušky miluju ale zelí nemůžu,malému to nedělá dobře :unamused:
A jo,koblížky udělej...ted tady byla moje mamka a dostala domů "výslužku" :slight_smile:
18. srp 2009 v 15:12  • Odpověz
ahoooj :confused:
to zas bylo zahrabane... :confused:
no tak dalsi priiiiiserna noc za nama... :frowning2: ja uz jsem vyrizena, usinam ve stoje... :confounded: po trech hodinach jeceni, co jsem se uz fakt bala ze ji neco je... to byl tak hrozny plac a krik, uz jsem chtela ze jdem na pohotovost, tak jsme usli v kocarku... :confounded: ale samo jenom na chvilku :frowning2: a celou noc se budila, nakonec byla u me v postely... :frowning2: kopala me, od pulnoci do pul ctvrte jsem byly uplne vzhuru... :frowning2:
ted ciham az na chvilku usne a ja usnu taky... :confounded:
19. srp 2009 ve 12:24  • Odpověz
Teda soni, to je hrozná noc. A co se děje? myslíš po tom očkování? A nemáš nikoho kdo by vzal malou třeba na chvilku ven aby sis odpočlala?
A co u vás piku? Matyášek už je OK?
A co Vojtík, něco nového?
angel, hezké fotky, moc :slight_smile:
gami, my máme tu klasickou dřevěnou ještě po mně. Ale je super, taky už se těším jak s náma bude Káťa sedět u stolu :slight_smile:
Káťule dneska jedla poprvé mrkev a šmakovalo jí to. Bude asi všežravec po manželovi :grinning:
Holky, když dáváte na noc už tu plnou dávku kaše, tak už mlíko nedáváte???
19. srp 2009 ve 13:36  • Odpověz
Ahoj holky...
Soni tak to je mazec, chudák malá, že by jí to opravdu tak trápilo to očkování... Tak snad se holky prospíte a další noc už bude v poho....
Aquilko Verče taky šmakuje úplně všechno a když jíme my tak nás normálně hypnotizuje jako by jsme jí nedali najíst :grinning: tak si taky myslím, že bude jedlík, ale je to dobře lepší než kdyby nechtěla nic...
A já dávám kaši většinou tak kolem 18hod a to už pak mlíko nepije, ale dávám jí třeba ve 2hod v noci. Hodně se vrtí tak jí vrazim flašku a ona to ve spaní vypije, zklidní se a spí pak až do 8hod....
19. srp 2009 ve 14:15  • Odpověz
jinak mě nepřišli z práce potvrzený papíru pro tu sociálku, účetní má do konce měsíce dovolenou takže už asi na ty 2 roky mateřskou nestihnu podat.... Soni ty sis to už vyřizovala???
19. srp 2009 ve 14:20  • Odpověz
jj nejspis je to po ockovani, nejhorsi je ze je protivna, jak je silene unavena, chce usnout a proste ji to nejde... :frowning2: a vcera ten sileny plac a jekot... :frowning2:
ted konecne usla a ja hned s ni taky, ale jenom na chvilku, pak jsem se vzbudila ze me boli ruka co jsem si prilehla, :frowning2: jsem grogy... :frowning2:
aquilko, no nemam, takze to museme prekonat sami... :frowning2:
gami no karli uz vi ze kdyz ji posadim do houpatka tak se jde jist a jestli to nemam nachystane, tak to je mazec... :grinning: jak kdybych ji trapila tyden hlady... :grinning:
jo a v nedeli jsem ji mela na kolenach a ja se krmila chlebem a co myslite? :grinning: no chytla si ho do packy a sup s nim do pusinky... :grinning:
gami no tak to teda vazne nestihnes... :confounded: jo ja uz jsem to podala... ale jeste tri dni po tom jsem se trapila jestli jsem neudelala kravinu... :sweat_smile: jinak teda je to sikula ze ti to neposlala, je to ani ne na dve minutky, hlavne kdyz maj ucetnictvi v pocitaci a paka jenom razitko a podpis... :confounded: a neurgovala jsi to?
19. srp 2009 ve 14:37  • Odpověz
ted jsem volala chlápkovi co jí zastupuje, ale ten papír pro sociálku asi nepošle, měla jsem u toho i potvrzení příjmu, který potřebuju, protože musíme dokonce měsíce podat žádost o tu hypotéku, od září totiž stoupají úroky a zvedá se životní minimum takže by to bylo zase složitější a hlavně vyšší splátky... tak doufám, že alespon to pošle... má volat a zatím nic... :unamused:
19. srp 2009 ve 14:51  • Odpověz
gami a co ti mají potvrdit v práci? Mně právě nic nepotrvzovali, protože jsem si volala na sociálku a tam se mě ptali kdy jsem rodila. A když v březnu, tak mě poslali k nim a ne do práce, to prý platilo loni. Tak abys to zbytečně neprošvihla kvůli někomu, kdo ti to pak stejně nepotvrdí.
19. srp 2009 v 15:08  • Odpověz
Káťa je dneska taky maxi protivná. Byly jsme venku dopo, teď do toho pařáku nejdu...A od oběda doteď řádila jak černá ruka. Teď konečně usnula, tak doufám, že na dýl jak na 5 min.
19. srp 2009 v 15:10  • Odpověz
Aquilko já mám účetní v Praze takže tuhle mateřskou těch 28týdnů mi platila nějaká pražská sociálka a ta mi musí potvrdit do kdy a kolik mi platili a já to musím pak donést na svojí plzeňskou sociálku. V Plzni mi na to právě dali nějaký formulář a jelkož nevím jaká sociálka v Praze mi to platila tak jsem to musela poslat přes účetní... no je to bordel... Kdybych měla zaměstnavatele v Plzni tak by to bylo jednodušší...
19. srp 2009 v 15:12  • Odpověz
aha, tak to je teda složitý...Ale snad by to neměl být takovej problém pro toho kdo ji zastupuje, ne?
No Tak K už je vzhůru, se picnu.
Večer mi slíbil manžel projížďku na kole, loni už jsem byla těhu, takže dva roky pauza, tak kdybych zítra nebyla, tak jsem zdechla... :grinning: :grinning: :grinning:
19. srp 2009 v 15:20  • Odpověz
tak to seš Aquil dobrá, já bych na to nevlezla jelikož u mě to nejsou jen 2 roky takže bych zdechla určitě :grinning:
Ono to počasí je zase na prd pro ty prcky :unamused:
19. srp 2009 v 15:26  • Odpověz
Ahojík holky...
jsme bez teploty :slight_smile:
ale teda noc taky na nic.....kroutil se,tak byl u mě...já jako Soni okopaná...tak ráno v 6 putoval k tatínkovi :slight_smile: A taky řve a řve když potřebuje spát a neví jak na to....
19. srp 2009 v 17:51  • Odpověz
Piku aspon, že ty teploty jsou pryč.... Verča se taky hrozně mele a to jí nic není :wink:
19. srp 2009 v 19:51  • Odpověz
No co to těm dětem je???
malej už spinká,ale zase byl řev půl hodiny.... :unamused:
19. srp 2009 v 19:54  • Odpověz
Piku já myslím, že to je tím počasím.. děti a staří lidé jsou prý citlivější takže to vnímaní ještě víc než my a mě v tomhle počasí tedy taky není nejlíp...člověk je protivnej....
My dneska odpoledne byli nakupovat a Verča vůbec nespala jak jí už ted všechno zajímá tak z toho kočáru čučí, aby jí nic neuniklo a nespí. Taky byla už protivná, ukníkaná a ted vytuhla s otevřenou pusinou :grinning:
19. srp 2009 ve 20:11  • Odpověz
No veknu v kočárku spal malej skoro celé dopoledne...
a doma chvilinku a řev.....ale nemůže být pořád jen dobře,že :unamused: :grinning:
19. srp 2009 ve 20:14  • Odpověz
tak to máš pohodičku Piku, Verča spí max půl hodinky a to asi jen 3x za ten den takže nic moc... ale zase si říkám, že aspon, že spí v noci.. :slight_smile:
19. srp 2009 ve 20:46  • Odpověz
No Gamik...on je takovej spáč...sice už míň,ale spinká....asi po mamince :grinning:
19. srp 2009 ve 20:50  • Odpověz
ahoj holky tak já jsem dnes taky konečně podala žádost, ale teda na 3 roky
jinak Vojta byla taky navečer extrémně protivný, přes den jsme lítali po úřadech a moc v tom horku nespal, tak byl úplně hotový, ale nemohl usnout. Nakonec se čáastěčne uřval a usnul asi 17.30 a spí furt, ale budu ho muset vzbudit a přebalit a dát mlíko, jedl kolem 16 hodiny mrkev z bramborem - konečně mu to zachutnalo, poprvé se mu úplně navalovalo po mrkvi. Já jsem teď udělala nějaké příkrmy do mrazáku z čerstvé zeleniny, tak něco bude mít na zimu, ale ještě přidělám. No jinak mlíko pije trošku víc, ale s těma příkrmama to už asi lepší nebude, no neva. Dávám mu dopoledne přesnidávku - od 4 měsíce, sní tak půl, pak si dá v poledne mlíko, odpoledne nějakou zeleninu a večer kaši nebo mlíko, podle toho jak je unavený. Jinak pije mlíko taky kolem 2 ráno a někdy kolem 6 ale to už si dá třeba jen 60
19. srp 2009 ve 21:01  • Odpověz
Jej,,,já musím taky na sociálku....ještě jse nebyla....a taky chci na 3 roky...
Vy už tady všichni tak papkáte....zeleninka,brambůrky....
a my mlíííkoooooo :grinning:
19. srp 2009 ve 21:17  • Odpověz
Piku není kam spěchat neboj za měsíc vám to taky vypukne :wink:
Jinak já přesnídávky zatím nedávám...
Nám to vychází celkem dobře...ráno mlíčko, k obýdku zeleninku, odpoledne mlíčko, navečer kašičku a ještě jednou v noci mlíčko... :slight_smile:
Rio super, že se vám to upravilo určitě to asi bylo tou změnou s papáním :wink:
19. srp 2009 ve 21:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.