• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
Gamik....nebudu spěchat.....pokud nebude hladovej....klidně začnu dýl jak v 6.měsíci.....
vždyt nemusím striktně dnem začít ne???
19. srp 2009 ve 21:55  • Odpověz
Ahojky maminy,tak jsem nakoukla a zkontrolírovala Vás tady a pak hlásím,že je odeslaná žádost na pojišťovnu a jak dorazí mrcha,tak jdu na HP a pak před další mrchou kontrolní UTZ a pak jak dorazí ta druhá mrcha,tak začne stimulka.... tak se tady opatrujte s vašema drobečkama a koukám jak Vám krásně rostou,samá radost prostě :slight_smile:
20. srp 2009 v 00:53  • Odpověz
ahojky holky,
tak dalsi "super"noc za nama... :sweat_smile:
zacinam ji podezrivat ze se k tomu pridruzili i zoubky...
zas vecer nejdrive jsme usli bez problemu v postylce, za dve hodky jsme byly vzhuru a zas sileny rev a usla az v kocarku... :confounded: no ale samo jsme se po dvou hodkach budili a delali kraval... :confounded:
lahvicku mi spise ohlodava, nez z ni pije... takze si fakt myslim ze to bude i zoubkama... :sweat_smile: i kdyz neni jeste nic videt ani citit... :sweat_smile:
piku to vis ze nemusis zacit uderem pulnoci... :grinning: dokud matyaskovi staci, tak bych klidne pokracovala v tom co ma... :wink:
20. srp 2009 v 07:16  • Odpověz
Ahoj holky,

soni u nás noc podobná, už nám to trvá od neděle, divím se, že ještě nespím ve stoje. . .doktorka říkala, že to jsou zuby, ale zub nikde ani dáseň nemá oteklou nebo červenou, tak nevím :confused:

navíc nám tu pořád zvonil soused, takže když už sme konečně usnuli tak nás pro změnu vzbudil zvonek :rolling_eyes:

ale zase se teď rozjedl, jak nechtěl jíst tak teď dělám ze 180ml a večer dokonce z 210ml a to se ještě občas tváří, že má máloa navíc začal jíst i v noci. . . už se těším na kašičky. . .ve středu jdem do poradny, tak se zeptám jestli můžem začít
20. srp 2009 v 08:32  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
tedy holky já musím zaklepat u nás noc naprosto v pohodě... Verča spí opravdu jak miminko :grinning: a se vstáváním by jsme si mohli řídit hodinky, padne 8hod a je vzhůru
Milu super, že jste se do toho dali!!!!!!! Určitě nás informuj, držíme pěsti :wink:
20. srp 2009 v 09:04  • Odpověz
U nás noc taky celkem OK, ale včera jak byla K. celej den protivná a moc nespala, tak to zabalila už v 6 a spala a spala...Tak pak se nemůžeme divit, že je v půl šesté ráno vyspaná, že jo...
Kolo jsem přežila, ušlapala jsem všechny kopečky, ale manžel mě docela šetřil. Pak jsme se ještě stavili v hospůdce, no bezva večer. Za chvilku jdu s holkama ze cvičení na kafe a večer máme sraz s kamarádkou. Dostala jsem vycházky, tak půjdu bez Kaťule :grinning:
S těma příkrmama taky myslím, že nějaký ten den nehraje roli, ale zae jsem četla, že by se určitě mělo kolem toho 6. měsíce začít, že když se to pak přešvihne, tak má dítě větší problém zvyknout si na lžičku atd.
20. srp 2009 v 09:11  • Odpověz
Ahojík....
no my ze lžičky už polykali prášky :unamused: jak byl nemocnej......
V noci celkem dobrá,jen už byl v půl 6 vyspinkanej......ale v 8 jsem ho ještě přemluvila :grinning:
20. srp 2009 ve 12:03  • Odpověz
teda holky tak to my vstavame normalne v pul seste v sest... :sweat_smile: pak jeste dame dvacet, ale v osm uz vzhuru, jdem na vylet, cestou do mesta v klokance, spatky spime... :sweat_smile:
jen ted je to silene... :confounded:
jinak usinani je ted nejak problem i pres den... :confounded: ted zaspala na rukou... :confounded: do te doby krik, at jsme delali co delali... :confounded: i u tohoto potahovala ale polozila se a brucela a za chvilku usla... :confounded:
no jsem zvedava jak budem pokracovat... :sweat_smile:
angel ja prave taky nikde nevidim nic, dasnicky ma normalni, zoubek zadny necitim... ale lahev, savicku mi jenom ohlodava, masiruje si dasnicky, proto si myslim ze se k tomu u nas pridali i zoubky... :sweat_smile:
no a noci teda fakt stoji za to... jesteze alespon v tom kocari alespon jakz tak spi... :sweat_smile:
20. srp 2009 ve 12:21  • Odpověz
já si taky pořád myslím že u Vojty to budou zoubky ale stejně jako vy nic nevidím a necítím, ale přesně jako Karlička lahvičky ohlodává a vlastně všechno, i stríkačku když mu dávám ten čaj
tak já jdu na návštěvu za kamarádkou, měla jsem kdysi ve třídě její holčičku a tak jsme se zkamarádili, ale už jsem je dva roky neviděla...no je to fakt výhoda bydlet v Brně, tady mám plno kamarádek a jezdí nizkopodlažní busy a tramvaje tak super :slight_smile:
20. srp 2009 ve 13:11  • Odpověz
taky jsem někde četla, že od 6. měsíce by se mělo začít, že už jim to mlíčko nestačí, že potřebujou už i něco jiného :wink:
Zoubky u nás taky nic, slintá už od 2. měsíce, a kouše naprosto všechno co jí přijde pod ruku tak uvidíme kdy se něco vyklube :slight_smile:
Rio tak to je super, že se ti líbí a je to fakt, že já když jedu do Plzně k našim tak si to taky užívám tady totiž chcípnul pes a jedinej obchodák je nejblíž 15km a je to jen hypernova...
20. srp 2009 v 16:56  • Odpověz
tak jsme taky prodělali pěknej hysterák.... :unamused: nejdřív jsem myslela, že Verče něco je, ale když se zadívala na počítač a přestala okamžitě brečet tak mě bylo jasný, že jí nic není... potvůrka jedna :slight_smile: Tak se vykřičela pak se napapala a ted si hraje v postýlce a doufám, že usne.... můžu říct, že ten kdo má tohle často, že dítě takhle vříská tak to musí být na bednu :confused:
20. srp 2009 v 19:23  • Odpověz
Ahoj holky...
tak jsem si pobrečela....
sotva je malý bez teploty,tak se mi dnes osypal....já nejdřív myslela,že to jsou potničky a asi neeee
měl celé červené fleky kolem očiček,nosánku a na čele.....a vypadal strašně....a ještě jako by naběhlé..........
Asi to bude alegie-ale na co?????
Uvidím,jak na tom ráno bude,kdyžtak hned jedu k dr.
No a jestli mu to zmizí.....tak nevím,co bych jí ukazovala.....
20. srp 2009 ve 20:37  • Odpověz
no gami tak ja to mam tenhle tyden kazdej vecer... :confounded:
my dnes vyrazili k sousedum byvalym, ze se vykoupeme... a co myslite? :confounded: koupala jsem se jenom ja a eliska... mlada se hrozne boji velke vody... :frowning2: takze to s vanou uz jsme zvladli, trvalo nam to dva tydny, ale bazen nemam pri ruce abych to dva tydny s ni skousela... :frowning2: takze ani plavanicko asi nebude... :frowning2:
20. srp 2009 ve 20:38  • Odpověz
no Tomik právě taky kouše všechno co může. . .no uvidíme, jestli se z toho něco vyklube. . .

jo a jinak Milu přeju hodně štěstíčka do dalšího boje :wink:
20. srp 2009 ve 20:39  •  2 děti  • Odpověz
Piku to je divný... :astonished: Kdyby jsi zkoušela nějaký papání tak budiž, ale jen tak z ničeho nic??? Ale k dr bych zašla i když by to zmizelo třeba se s tím setkala a bude vědět co to mohlo být...
Tak jsem holky zvědavá kdo přijde první s novým zubem :sweat_smile:
20. srp 2009 ve 20:55  • Odpověz
gami hodime si korunou? nebo uzavreme sazky na zuba? :grinning:
piku no to je divny... :confused: chudak mala...
20. srp 2009 ve 20:58  • Odpověz
Holky...a jak vypadal stašně bobeček....tak jsem přemýšlela co jsem jedla já...........
Jinak zuby taky řeším,slintá,poplakává,pořád něco v puse a nic..........
20. srp 2009 ve 21:00  • Odpověz
piku třeba to má taky souvislost s těma teplotama... fakt asi zajdi k dr ...
soni dobrej nápad.... :grinning: ale sázet se nebudem já bych to totiž určo projela :grinning: Ale můžem si tipnout....
Tak já tipuju nejmladšího Tomíka :wink:
20. srp 2009 ve 21:04  • Odpověz
A já se taky nesázím...............nikdy mi nic nevyjde :unamused:
20. srp 2009 ve 21:09  • Odpověz
gami to nevadi, ja nemyslela jako ze nekdo neco vyhraje... :grinning:
ja to tipuju na matyaska... :wink:
20. srp 2009 ve 21:36  • Odpověz
No Káťa taky slintá a kouše všechno - i mě. :grinning: Ale prý to vůbec neznamená, že už jsou to zuby, děti v tomhle věku mají prý v puse hmat, proto tam všechno strkají.
pikusko a nemůže to být šestá nemoc? Všechno tomu nasvědčuje-teploty a pak to osypání. No uvidíš co řekne dr. Ale tím osypáním by to mělo končit.
Já jsem byla s kamoškou na pokecu, před chvilkou jsem se vtrátila, bylo to fajn, ale stejně jsem furt myslela na Kaťušku. Prý šla spát zase už po šesté, tak to zas vidím na brzké vstávání :unamused:
20. srp 2009 ve 21:57  • Odpověz
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
...bre ranko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
holky my jsme se vyspinkali... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
spinkala od deviti do sedmi do rana... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
jenom ja jsem se budila, jestli je v poradku... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
doufam ze uz mam spat svoji hodnou prdelku... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. srp 2009 v 07:42  • Odpověz
ahoj holky...
Aquilko co to je prosím tě ta šestá nemoc??? To slyším prvně :confused:
S tím strkáním do pusy máš pravdu je to prý jeden z prvních reflexů... jo a až budou pořád házet hračky na zem tak se na ně prý nemáme zlobit, nedělaj to schválně, aby jsi je pořád zvedala, ale zkoušejí prý gravitaci... to jsem taky někde vyčetla :grinning:
Piku jdete k tý dr???
21. srp 2009 v 09:01  • Odpověz
Soni taky jsi kontrolovala jestli Karlička dýchá???? Taky už se mi to stalo :grinning:
21. srp 2009 v 09:02  • Odpověz
jo gami po tech probdelych nocich jsem byla takova mimo, ze jsem se budila jestli je ok, ale ona se jenom otacela po smeru hodinovych rucicek v postylce... :grinning:
ted razime ven na prochajdu... :wink:
21. srp 2009 v 09:12  • Odpověz
my taky vyrazíme než bude nesnesitelný horko :confounded:
21. srp 2009 v 09:24  • Odpověz
Ahoj holky....
tak malej se dnes probudil a úplně čistej.....nemá už nic....
stejně jsem volala dr.a prý se nemám strachovat....jdeme tam v pondělí a já si mám hlídat,co jím....
Ale zase má od rána hysteráky a řve a řve......ted usnul....
Tak jsem z toho jelen,no snad se mi navečer zase neosype.....
21. srp 2009 v 10:32  • Odpověz
Piku uvidíš... ale snad to bude dobrý :wink: Jinak Verča je taky protivná asi je fakt blbej tlak mě taky pobolívá hlava :unamused: Večer mají přijít bouřky tak snad se jim zase trošku uleví...
21. srp 2009 ve 14:01  • Odpověz
Tady to je popsaný, už jsem o tom slyšela od hodně maminek...http://drobcek.webgarden.cz/sesta-nemoc

piku, tak snad už to bude dobrý, ten řev bych přičítala i tomu vedru, děti jsou na to citlivý
soni, to je balada se pořádně vyspat, co? :wink:
Jinak my noc dobrý, K. sice zase vstávala v 6, ale když spí od šesti od večera tak se nedivím. Dneska měla K bramboru, chutnala jí teda o poznání méně než mrkev, asi jí tam do toho zítra tu mrkev přidám...Večer čekáme návštěvu, tak něco chystám, musím i trochu uklidit...Bolí mě břicho jak prase, rozjíždí se mi opět MS, se picnuuuuu!!!!
21. srp 2009 ve 14:07  • Odpověz
jj je to uzasne, uz jsem to vazne potrebovala :sweat_smile:
ted se dohadduju kvuli objednavce, 12teho jsem ji zaplatila a porad nic, zenska mi tvrdi ze jim penize neprisli jeste :angry: pry at ji poslu potvrzeni ze jsem to zaplatila :angry: nevim jak kdyz jsem to posilala pres net :angry: :angry: :angry:
jsem mlady objednala nove svrchnacky protoze uz z tehle vyrostla a ted tohle... :angry: :angry: :angry:
jinak jsem teda zvedava jaka bude tato noc... :sweat_smile:
21. srp 2009 ve 14:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.