• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
Tak Gamik,ten odkaz už jsem studovala ráno.......
a malej je už skoro dobrej....jinak protivka asi ted zase z počasí.....no nedivím se.
Soni....tak až ti přijde výpis,musí to tam být
21. srp 2009 v 16:37  • Odpověz
piku ja vypisy nemam, vse mam jenom pres net... :unamused: ale stve me, ze je musis uhanet a jeste oni chtej po tobe abys jim dokazovala ze tam maj v tom bordel... :angry:
jsem zvedava kdy prijde to ochlazeni, venku je slusnej parak... :confounded:
21. srp 2009 v 16:44  • Odpověz
Tak u nás už leje :grinning:
21. srp 2009 v 16:45  • Odpověz
tak u nás nespadla ani kapka, ale hezky se ochladilo :slight_smile: My jdem za chvilku koupat...
Piku to je dobře, že Matymu už se to nevrátilo tak snad to bude dobrý :wink:
21. srp 2009 v 18:43  • Odpověz
Tak tatínek už koupe a já koníkuju :grinning:
21. srp 2009 v 18:48  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Tedy s tím počasím to jsou skoky co? :unamused: Ale aspon se trošku schladíme..... Tak jsem Verče dala kaši na Dobrou noc asi v půl 8 a v pět ráno jsem jí budila na mlíko :slight_smile: Takže kdo nezkusil tak doporučuju... jestli to tedy nebyla jen vyjímka s tím spanim, ale kašička jí chutnala pořád otvírala kušnu a já už měla prázdnou misku... :sweat_smile: Tak dneska zkusíme zas...
Piku co Maty? Dobrý?
22. srp 2009 v 09:02  • Odpověz
Ahojík holky...
Gamik,tak kašičku??? :wink: až na ně najedeme,hned zkusím :wink:
Matyýsek už je dobrej....tak jsem ráda a doufám,že už máme vybráno :slight_smile:
22. srp 2009 v 09:33  • Odpověz
ahoj holky,
tak my jsme se vzbudili ve tri, napapali a zas usli do sedmi... :dizzy_face:
sice uz se dlouho nestalo aby se v noci krmila, ale to neva... alespon o jednu porci mlika vic... :sweat_smile:
22. srp 2009 v 10:48  • Odpověz
Ahoj holky,

Gami super, no my už bysme taky potřebovali kašičku, mlíčko už Tomískovi prostě nestačí, dělám mu 210ml a před spaním dokonce 240ml a stejně v noci vstáváme přesně po 3h. . .jenže 4měsíce nám budou až 4.9.
22. srp 2009 v 10:56  •  2 děti  • Odpověz
Soni já Verče právě v noci dávám flašku i když spinká jinak by měla mlíčka opravdu malinko... Ale je pravda, že většinou se budí sama nebo se ve spaní hrozně vrtí a když jí dám mlíčko tak se zklidní a spinká krásně min. do 8hod...
22. srp 2009 v 11:00  • Odpověz
gami no my prave vydrzeli uz spinkat vlastne od cca sedmi do peti...
no ale to nevadi... :sweat_smile:
22. srp 2009 v 11:07  • Odpověz
Angel já myslím, že za týden klidně můžete začít.... My nejdříve zkoušeli pár dní jen pár lžiček a až najedeš na plnou dávku tak Tomíkovi budou už 4 měsíce :wink:
22. srp 2009 v 11:08  • Odpověz
Tak my teda v noci jíme 2krát....kolem 11 a pak kolem 3......
22. srp 2009 v 11:39  • Odpověz
tak kdepak všechny jste??? Zase jsem nás vůbec nemohla najít.... U nás už je klídek Verča spinká tak jsem zvědavá jak dlouho vydrží, protože kaši baštila už v půl 6...
22. srp 2009 ve 20:38  • Odpověz
gami tady, u nas se uz taky spinka, ja si napoustim vanu, jdu si to uzit... :dizzy_face: my se napapali v sedem a pul uz jsme chrupkali, jsem zvedava jestli i dnes v noci se budem krmit... :sweat_smile:
rio a co nove u tchanovcu? :confused: nejaka zmena?
22. srp 2009 ve 20:52  • Odpověz
tak to Verča usnula až ted, ale čučela s náma na aletiku líbilo se jí jak tam běhají :sweat_smile: Jinak už jí nemůžu dávat na polštářek jakmile je trošku nahoře tak si sedne :confused: Jsem zvědavá kdy se jít opovede z rovinku...
Uží si koupel :wink: taky za chvíli půjdu....
22. srp 2009 ve 21:00  • Odpověz
uzila jsem si to, miluju horkou vanu... :dizzy_face:
gami no nam se ted taky zalibilo sedet, teda jenom s moji oporou, ale staci kdyz ji drzim za ruce a jeste u toho bude nadskakovat... :grinning:
22. srp 2009 ve 21:14  • Odpověz
jojo taky zbožňuju horkou vanu akorát musím opatrně trpím na záněty močáku a to moc s koupáním nejde dohromady pěnu třeba vůbec nemůžu :frowning2:
A Verču já už skoro v ruce neudržim je to fakt hroznej živel s tím nadskakováním je to u nás to samé už si stoupá, vždycky se odpíchne a mám co dělat jí udržet... jsou to prostě treperendy :grinning: Ale je to něco nádhernýho jak každým dnem přijde na něco jiného... :sweat_smile:
22. srp 2009 ve 21:27  • Odpověz
jeee tak to ja penicku joooo... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: anebo sul...
gami to je ale s nimi prdel, vid, taky si obcas rikam ze mi z tech rukou vyskoci... :grinning: a tohle jeji kdyz si jo posadim na brisko a delame konicky, a kdyz prestanu tak se zacne vztekat a nadskakuje sama... :grinning: :grinning: :grinning: a ma z toho desnou prdel... :grinning:
22. srp 2009 ve 21:39  • Odpověz
jo to taky děláme :slight_smile: ... včera mi tak chytla za nos, že mi normálně tekla krev a dneska mám nos samej strup :grinning: no prostě krasavice :grinning: taky je hrozně lechtivá, když jí pusinkuju na žebírkách tak se hrozně chechtá.. :grinning:
Zrovna dneska jsem říkala, že nejkrásnější je ráno, když se probudí vedle mě, jak mi tam vidí tak se začne smát a musí si mě osahat.. už jenom proto jí prostě budu rozmazlovat a mít jí u sebe, protože je to něco nádhernýho :dizzy_face: a tchýně říká dobře, že si to máme užít, protože jsou malý jen jednou a hrozně rychle to uteče... tak si to užívám :wink: :grinning:
22. srp 2009 ve 22:40  • Odpověz
Tak jsem doma z mejdanu...a malej má asi radar.jen jsem dala rychlou sprchu,byl vzhůru na jídlo...a už zase spinká :slight_smile:
Gamik..tak rána taky miluju...jak je ještě teploučkej,rozespalej a pak se usměje..a osahává mě....
22. srp 2009 ve 23:38  • Odpověz
Piku ty jsi zase byla pařit? :grinning: Mě to tedy vůbec neláká..Měly jsme jít příští víkend na bigbít, ale naštěstí manža jde zapíjet mimčo tak nejdem a já jsem ráda... Koukat se jak si tam vožerou dršky a ještě je vozit domů to opravdu nemusím :unamused:
23. srp 2009 ve 14:32  • Odpověz
Ahojík....
Gamik...no jela jsem na 8 večer a v 11 už zase doma....a bylo to u kamarádky na zahradě....
já byla ráda,že na chvíli vypadnu
Dnes jdeme na 2.Synflorix,tak jsem zvědavá na řvouna
v noci jsme asi 2 hodiny nespali,kroutil se,prdíky trápily :unamused:
24. srp 2009 v 09:16  • Odpověz
Ahoj holky,
jak nemám ten svůj noťas tak jsem úplně nahraná...Manžela vyšoupnu od jeho PC jen občas, tak jsem vás hned šla dočíst.
Včera jsme byli na výletě, dali jsme si oběd, pak procházku...Dneska jsme byly s Káťou poprvé na těch vanách. Bylo to hrozně bezva, moc fajn instruktorka, Káťa byla spokojená, jen jednou jak musela držet nohy tak začala fňukat, no musela docela máknout :grinning: Příští pondělí jdeme zas. Teď se K. nabaštila, mrkev+brambora se osvědčila. Zítra zkusíme cuketu. Taky jdeme zítra na 3. hexu, doufám, že to proběhne normál.
24. srp 2009 ve 12:21  • Odpověz
Tak jsme po píchnutí a malej docela v poho...zaplakal a dobrý
a ted spinká
Aquilko,já bych bez noťasu asi měla absťák :grinning:
24. srp 2009 ve 12:27  • Odpověz
ahoj holky, tak máme konečně vymalované 3 pokoje, už zbýjá jen koupelna,wc a chodba, už se fakt těším až budeme mít víkendy na odpočinek a procházky
Vojta se konečně před 3 dny začal otáčet na bříško a teď furt pase, kdykoliv ho položím - chudák i v noci jak je z toho zmatený a pak brečí protože chce spát
24. srp 2009 ve 13:15  • Odpověz
Rio...ale zase to budete mít krásný a čistý....
jééé já už bych zase malovala obývák :grinning:
24. srp 2009 ve 13:17  • Odpověz
pikusko, však taky mám absťák...Snad už tento týden bude opravený...Tak hlavně ať nemá Matyášek žádnou reakci.
rio, to už toho máte větší část hotovou. Co tcháni, žádná změna? To je super, že se Vojtík přetáčí, třeba už taky bude cvičit jen chvilku a srovná se to samo...
24. srp 2009 ve 13:47  • Odpověz
Ahoj holky...
Piku ono to chce někdy vypnout, ale mě se to nějak nedaří manža byl o víkendu v práci a když jsem si dneska dovolila říct, že je třeba vyluxovat a utřít prach tak mu prý mám nechat aspon dneska sobotu... chtěla jsem mu říct, že bych jí taky někdy chtěla :angry:
Rio super, že už to Vojtíkovi jde však on na to přijde... Verča ted zjistila, že si může kleknout na kolínka takže ted je hrozně srandovní jak vystrčí prku a pak chvilku klečí :sweat_smile: hrozně se jí to líbí takže to pořád zkouší...
Aquilko Verča spapá naprosto všechno. dneska jsem si navařila do foroty brambor s brokolicí a brambor se špenátem... Zahuštuju to rýžovou kaší bez příchutě a docela se to dá...
24. srp 2009 ve 14:19  • Odpověz
Gamik...stejně nevypnu...telefon jsem měla pořád u sebe a myšlenkama co chvíli doma :slight_smile:
ale bylo to i tak fajn..
No mě P.řekne...vezmu se malého ven,aby sis odpočinula...haha asi u vytírání nebo luxování???
ale minule jsem malého vzala ven a on uklidil...aspoň :grinning:
24. srp 2009 ve 14:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.