• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
Piku je mi to jasný, to je jako já když byla na tom bigbítu tak jsem pořád čučela na tel jestli mamina nevolá :grinning:
A přesně jak říkáš, manža jí sice ven vezme rád, ale to já musím rychle uvařit uklidit a odpočinek nehrozí ...
Jinak nakonec se uklizení konalo, vyluxoval a ted utírá prach a já si venku stihla opilovat nehty a Verča má dneska nějakou spavou... :slight_smile:
24. srp 2009 v 15:21  • Odpověz
tady jsou docela hezký stránky... jsou tam i recetíky na příkrmy :wink:
http://www.kojeneckavyziva.cz/
24. srp 2009 v 17:28  • Odpověz
Já jsem teda byla jen na kafi s kamoškou a byla jsem už v 10 doma. Hlídal manžel, tak jsem byla v klidu. K. v podstatě celou dobu spala, takže pohoda. Ale jinak taky nikam nechodím sama, když někam jdu, tak všude tahám Kaťuli s sebou.
Gami a už jíte celou dávku příkrmu bez mlíčka? Pak dáš Verči napít čaje nebo jak to děláš? My jsme zatím tak na půl až třičtvrtě dávce, tak pak K. ještě pije mlíko.
24. srp 2009 v 18:18  • Odpověz
Aquil už dávám celou dávku a zapíjeme čajíkem...Dneska třeba ve 3 ráno mlíčko, v 9 mlíčko, v poledne tak 130ml nějaké zeleninky, odpo mlíčko a na večer těch 130ml kašičky... Takhle to praktikujem už asi 14 dní...
24. srp 2009 v 18:44  • Odpověz
jupijajjou... :sweat_smile:
no ja nevim co to dnes bylo, dala jenom trosku zeleninky a lahev mlicka a pak vecer kasi a zas vyzehla lahvicku mlika... :sweat_smile: a to mela mliko rano, na obed i v noci... :sweat_smile:
24. srp 2009 ve 20:07  • Odpověz
no tak to je dobře Soni, že je Karlička takhle při chuti ... :wink: To Verča po tý kaši vyžahne min 50ml čajíku, vždycky jí ho trošku ohřeju a pak po něm krásně usne.. :slight_smile:
24. srp 2009 ve 20:18  • Odpověz
no tak cajik jsem ani nezapocitala, to byla dnes plna lahvicka... :sweat_smile:
jj chuti ji... vzdyt musime dobihat zameskane... :grinning:
jinak ty stranky znam... dostali jsme i vzorecky... :wink:
jo a my se taky musime pochlubit... prdelku uz taky umime vystricit jak antenku a taky se nam uz povedlo se doplazit k hrackam :dizzy_face: jo a s pomoci hacame a kdyz mi sedi na nohach v predklonu tak dokonce sama zaprena o rucicky... :dizzy_face:
24. srp 2009 ve 20:24  • Odpověz
Verča kdybych jí nechala tak by nejradši seděla pořád... ale prý se to nemá tak jí nenechávám jen občas a jen chvilinku... :slight_smile: A Karlička je šikulka :dizzy_face: Taky to bude asi pěknej divoch vid? :slight_smile:
24. srp 2009 ve 21:39  • Odpověz
no vzdyt ja prave taky ji nechci nechavat, ale ona je vzteklous... :grinning: po kom asi... :grinning:
jo jo, kdyz si ji posadim na bricho tak sama nadskakuje jakoby na konicky, protoze si s ni tak hraju a kdyz prestanu tak piska a zacne sama... :grinning:
ono sousedovic elisce jak je uz rok, tak jeste nebeha tak se smeju aby jsme jeste nebehali driv nez oni... :grinning: :grinning: :grinning:
24. srp 2009 ve 21:56  • Odpověz
jestli už takhkle dovádí tak si myslím, že na běhání přijde hodně rychle, já počítám, že my budeme běhat na 9 měsících jako tatínek :slight_smile:
24. srp 2009 ve 22:01  • Odpověz
ahojky
no ja se moc nevyspala, mlada celou noc radila v postylce, porad se tocila, stracela a hledala dudanka... :sweat_smile:
pred chvilku jsme skusili brambor s cuketoua delala u toho teda forky, sice neco snedla, ale delala ze se tim dusi... herecka, vi ze ji to vic cpat nebudu... ale bananova kasicka, to jooooo, to by ji slo... :grinning:
25. srp 2009 v 11:59  • Odpověz
ahoj koukám že banánová kašička by jela všem dětem, Vojta ji má taky nejradši
jinak on sní zeleniny tak půl skleničky a pak tak 50 mlíčka, ale když je ta zeleninka s masíčkem, tak sní celou a dal by si ještě, bude po mamce :grinning:
teď se Vojta furt a furt točí na bříško a pase jako o život
soni ale to je prý špatný způsob plazení když vystrčí zadek, to mě upozorňovali na rehabce, v tom ji nepodporuj. prý má jít do kříže ruka a noha se snažit, Vojta to taky dělal s tím zadečkem nahoru a rehabce se to vůbec nelíbilo, naštěstí to už nedělá a začíná to dělat tak jak má
25. srp 2009 ve 13:02  • Odpověz
rio ona se jako neplazi s prdelkou nahore... ona ji jenom umi hezky vystrcit... :grinning: ale plazi se tim ze se natahuje rucickama a nozickama... to uz ma prdelku dole... :grinning:
no ja jiny sklenicky zatim ani neskousela, jak jsme se po te prvni osypalil... :confounded:
no uvidime, ve ctvrtek asi postavim policicku ... uvidime jak ji bude smakovat... :sweat_smile:
25. srp 2009 ve 13:13  • Odpověz
Ahojík holky....
taky jsem moc nespala...malej jak jí v 11 v noci,tak se rozhodl,že si pak bude povída,broukat...to by ještě šlo...ale taky ječet na celé kolo
pak zase prdíky.....dudlík hledal...pořád něco....
25. srp 2009 ve 14:30  • Odpověz
tak zeby nejake erupce na mesicku? :grinning:
25. srp 2009 ve 14:36  • Odpověz
jo a vcera jsme poridili s kuponkami z DMka sunarky kasicky a vzala jsem ovesnou s jabkama a cernym ribizem a ta ji taky smakovala...
pak mame uz vyskousenou jablecnou hami nemlecnou, micham ji ale se sunarem a taky mnam... :grinning:
25. srp 2009 ve 14:58  • Odpověz
Nooo už hodinu zase řve....ale jak...brečí a brečí a já už nevím....
25. srp 2009 v 15:17  • Odpověz
piku zeby ty zoubky? :sweat_smile:
my meli chvilku pred polednim spankem... :sweat_smile: ne a ne zabrat a nic se ji nelibilo... :unamused:
25. srp 2009 v 15:36  • Odpověz
Tak usnul....asi už nemohl....
tak jsem zvědavá,na jak dlouho
25. srp 2009 v 15:53  • Odpověz
tak my v noci spali dobře u nás se žádné erupce nekonaly :slight_smile: Dneska jsme byli na celodenní procházce, musím říct, že toho máme celkem dost i Verča vytuhla hnedka po koupání a jídle a to se vozila :sweat_smile: jo a posadila se mi v kočárku :confused: Takže budeme muset začít kšírovat...
25. srp 2009 ve 20:19  • Odpověz
Piku taky si myslím, že to budou ty zoubky.... Jinak je přeci Maty zlatíčko takže ho něco musí trápit a co jiného by to bylo ... chudinka :frowning2:
25. srp 2009 ve 20:21  • Odpověz
no nas trapi zase prdiky... :confounded: teda uz usla, ale mlela sebou hrozne... :frowning2:
gami sama? tak to je sikula... :grinning:
25. srp 2009 ve 20:40  • Odpověz
Soni já koukala jak blázen... jednou ručičkou se chytla kočárku a druhou se podepřla a už seděla a čučela :slight_smile: Ona ted každý den se zdokonaluje. Včera jak jsme psali, že si klekají tak dneska už vydržela klečet možná i několik minut takže počítám, že za chvíli poleze... A na prdíky naštěstí netrpíme.... tak snad už to Karličku nevzbudí...
25. srp 2009 ve 21:09  • Odpověz
tyyy jooo gami tak to je teda fakt sikula... :dizzy_face:
no karli se taky uz snazi pritahovat za bocnici kocarku, ale vic se ji v nem dari otacet... sice se neprikuli, ale jenom cekam az si vyhodi nozicku pres bocnici... :grinning:
25. srp 2009 ve 21:12  • Odpověz
Ahojky, nevíte do kdy se můžeme rozhodnout jestli chci na 3 nebo 4 roky? Mě říkali před skončením mateřský,když se žádá o rodičák,ale někdo mi zas říkal,že stačí,že stačí před tím než se z 7600 láme na 3800?! Jak to tedy je??? :confused: dík :slight_smile:
25. srp 2009 ve 22:12  • Odpověz
nelllo jestli chces na 3 nebo 4 roky, se muzes rozhodnout do 21 mesicu veku ditete, tzn. to te doby nez se to lame... :wink:
holky, tak u nas noc trosku lepsi, ale nad ranem jsme stejne behali podavat dudanka... :sweat_smile: a ja byla zrovna na dovolene s partickou na tropickem ostrove, kde jsme se potapeli, bylo to uuuzasne... :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
no jo no, alespon takhle dovca... :grinning:
26. srp 2009 v 08:16  • Odpověz
jo a za chvilku vyrazime na kontrolu ockovani... :sweat_smile:
26. srp 2009 v 08:17  • Odpověz
soni dobrý sen, to mě se o takové dovolené ani nezdá :grinning:
holky taky máte většinou rodičovský na 3 roky? a museli jste do práce podávat písemnou žádost aby vám ty 3 roky drželi místo? Já jo a docela mě to překvapilo. A taky jsem písemně musela požádat o vyplacení té dovolené co jsem si nevybrala
26. srp 2009 v 09:15  • Odpověz
Ahoj holky...
Rio musela jsem taky podepisovat nějakej papír kvůli tomu držení místa... Mě pořád nepřišli papíry takže zatím jsem o rodičák nežádala. Taky jsem to zase pročítala jak to je. Kdybych chtěla na 3 roky tak to už nestihnu to se žádá do 21 týdne věku dítěte, ale já stejně chtěla na 2 roky a to bych měla stačit to je do 22 týdne věku a měsíc následující... A tu na 4 roky nevím.... Tak jsem zvědavá :slight_smile:
26. srp 2009 v 09:23  • Odpověz
Já jsem požádala minulý týden a to měl Vojta 22 týdnů a nic neříkali že by to byl problém, dokonce říkali že to stačí do konce srpna tak to nebude asi tak úplně platit, nebo nevím
26. srp 2009 v 10:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.