• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
autor
Soni on má nějakou babu?Tak v lékárně nic nesehnali ty vložky al sense se prý už nevyrábí a žíáná náhrada není :angry: Vzteky jdu péct bábovku :rolling_eyes: A s tou vnímavctí miminek v bříšku je to pravda pravdoucí, my když se doma seštěkáme tak se mi holt nějak uvonílní homeostáze v těle a je rachot.
8. led 2009 ve 12:00  • Odpověz
autor
a objednám něco pro mimi asi kolotoč se světýlkama :sweat_smile:
8. led 2009 ve 12:05  • Odpověz
luci jo ma... tvrdi sice ze az ted... ale proste dela ze me jenom blbyho... :frowning2: a pritom uz mi to je jedno... ma co chtel
luci ja jak mi prijde nemocenska na ucet tak se vrhnu na objednani te postylky a matrace... pak uz budu mit snad vse dulezite... :sweat_smile:
8. led 2009 ve 12:07  • Odpověz
autor
Soni tak to můžeš uzavírat sázky jak dlouho jim to s mamánkem vydrží. Ale je to debil stejně. Já jen nechápu, žee si chlapi myslí, že jsme naivky. Ale je to obyč srab. No u nás je také před výplatou, le kolotoč prostš bude.
8. led 2009 ve 12:16  • Odpověz
tak já jsem objednala přes net věci z lékárny, pak ještě z jinama povlečení na postýlku, lehátko do vaničky, nějaké látkové pleny a podobně,tak ještě nám chybí přebalovák, vanička, kočárek - ten půjdeme koupit jak mi bude trochu líp a pak ještě chůvičky a odsávačku na rýmu a je to. Na mléko si odsávačku nekupuji zatím, kamarádky mě říkali ať počkám jestli to budu vůbec potřebovat, tak dám na ně, ať zbytečně nevyhodím peníze
8. led 2009 ve 12:33  • Odpověz
luci jen at si to uzije... :sweat_smile: no mam pocit ze si mysli ze neumim pocitat do peti... ale pro me lip...
no ja kolotoc ani nechci... ale mozna ho pak stejne od nekoho dostaneme... :grinning: takze ja kupuju opravdu jenom zakladni nejnutnejsi vybavu...kocar, postylku, veci do porodnice... sousedka mi uz odklada krabici hadriku po male...
jo musim se pochlubit, prisli mi kouzelne hrnicky od Aventu... koupila jsem pro sebe i pro sousedku, pro nas je sice brzo, ale ona se nezeptala a koupila od Nuku a ten proste je k nicemu to kape a ja natrefila na supr cenu, za oba i s postovnim jsem za uplne nove zaplatila 260,- :grinning: co normos stoji jeden v obchode... :grinning:
rio do lekarny se jenom chystam az mi daji seznam z porodnice... vanicku s prebalovakem uz mam zamluvenou, az jim mala z toho vyroste tak nejpozdeji v breznu mi ji privezou..., jo a chuvicky, akorat ty taky premyslim ze bych si o ne rekla jako o darek... jeste uvidim... odsavacku ma sousedka, takze to si pujcime... zbytecne kupovat... no mam stesti hodne veci si takhle muzu pujcit... :sweat_smile:
8. led 2009 ve 12:40  • Odpověz
autor
Tak to budeš mít hezky všecho pohromadě :wink: U nás to bude s kočárkem ještě zajimavý, když jsme byli u tchánojc, tak že ho prý zaplatí, ale jakmile tašali otázky typu jestli je dost velikej, a nad by jsi nechtěla vozit ve sporťáku už půlroční miminko a že jejich lierta byla ideální, tak jsem zalitovala. Kdyby nám to neulehčilo situaci finančně, tak s díky odmítnu, ale takhle to bude ještě sranda.
8. led 2009 ve 12:42  • Odpověz
autor
U nás v rodině žádný minouš není, takže vše hezky nanovo :sweat_smile:
8. led 2009 ve 12:45  • Odpověz
luci tak s ho proste vyberte sami, kupte a pak jim predlozte uctet, jetli teda chteji at vam prispeji, nebo cele zaplati...
ja jeste kdyz bylo vse v poradku, tak koukala na tchyni jak na blazna, proc by mi mela kupovat kocarek... no proc protoze jeji dceruska na to nemela, tak to vyuzila ze vsim vsudy a aby to nevypadalo asi blbe, tak to rikala ze i nam to tak bude ... a ted? ted ji vnouce vubec nezajima... ale ja jsem jenom rada... uz je nikdy nechci videt... :angry:
luci to nemusi byt v rodine, kamosky kolem... ja mam jednu sousedku s holcickou, druhu s tema dvojcatkama, ty uz jsou sice velke, rok a pul, ale neco jeste zbylo a hlavne radi pomuzou... no a poradi a to je dulezite... :wink:
8. led 2009 ve 12:51  • Odpověz
nic jdu udelat obidek... zatim pa
8. led 2009 ve 12:52  • Odpověz
Ahoj holky, tak ráno jsem byla u dr. a naštěstí je vše v pořádku, udělal mi všechna vyšetření, takže už ani nemusím v úterý do poradny, jen na ten cukr a pak až 27.1.
:slight_smile: jsem ráda že jsem mimískovi neublížila :slight_smile:
8. led 2009 ve 13:06  •  2 děti  • Odpověz
autor
Angel. tak paráda, je to super :slight_smile: Soni ani kámoška nijak nemiminkujou a když jo tak to udají po rodině sourozencům.
8. led 2009 ve 13:25  • Odpověz
My budeme mít kočárek tento http://saxanaeshop.cz/detail.php?zbozi=130846 myslím že má všechno co bych ctěla a cena je hlavně velmi rozumná. barvz taky tuhle, i když ještě uvidím jak bude vypadat ve zkutečnosti.
angel to je dobrá zpráva, aspoň jsi v klidu
8. led 2009 ve 13:57  • Odpověz
angel vidis, ja ti to rikala, ale je ti lip na dusicce, vid? :grinning:
luci no ja mam stesticko...
jinak mi dnes dorazil i molitan, tak ho nastriham do tech mantinelku a uz mi chybi jenom ten suchy zip a ten bude doufam pristi tyden, a bude dosito... :grinning:
ted mam ale hroznou chut malovat... ale hroznou... chtela jsem nejakou vilu, nebo neco, ale nemuzu najit zadnou predlohu a detske knizky s pohadkami taky nemam... :frowning2: tak asi vyhrabu alespon krtecka... :sweat_smile:
rio vypada taky dobre, je ale houpaci, vid?
8. led 2009 ve 14:30  • Odpověz
autor
Babovka se peče, jsem zvědavá co z toho vyleze :sweat_smile: Soni na malvování jsem nikdy talent neměla, na obrázky do pokojíčku si asi pozvu tetu ta je na to machr :grinning:
8. led 2009 ve 14:40  • Odpověz
http://alnek.ic.cz/Pages/Ukazky.htm

holky tohle je parada... uz se tesim az opravim tu loznici... teda jestli tady zustanu... jestli zas neprijde faze zbal si veci a vypadni... tak neco takoveho tam provedu... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
modry klenbovy strop... ruzovo flialkove zdi a na tom neco jako tohle... :dizzy_face:
8. led 2009 ve 14:49  • Odpověz
autor
Soni ty obrázky jsou překrásný :slight_smile: Jsem Alence řekla že když šťouchne tak objednám ten kolotoč, tak šťouchla :grinning: No a ke kolotoči jsem přihodila lehátko, zavinku do autosedačky a krémík, aby bylo poštovné zdarma :grinning:
8. led 2009 v 15:02  • Odpověz
autor
Klenboý strop, to musí být jako v pohádce :slight_smile:
8. led 2009 v 15:05  • Odpověz
luci no tak to je dobre... takze misto jedne veci ... :grinning:
ja zavinku uz mam, bezovo-zlutou s medou... :grinning: s vykrojenymi nozickami... moc jsem ji chtela a byla za hezkou cenu... :grinning:
no a ja tam jak budu objednavat postylku tak je nad 1000,- doprava zdarma... takze postylka a matrace, kolecka a chranic na matrace... jenom at nabehnou penizky... :sweat_smile:
jojo, ta klenba je tam trojita, je to vlastne byvaly chlivek... :grinning: ale je proste krasna... vzdy jsem se tesila jak to tam bude krasne az to vymaluju na modro a zdi odzhora dole od fialkove do pastelkove ruzove a modre zaclonky jsem objevila v obicku... no a ted jestli budeme moct zustat tak pridam jeste na zed pohadkove postavicky... na to se moc tesim... a ty svitici hviezdicky na strop... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. led 2009 v 15:10  • Odpověz
autor
To bude pokojíček opravdu jako z pohádky :slight_smile: Tahleta je červená je udělaná jako beruška :grinning:
8. led 2009 v 15:24  • Odpověz
Zdravím všechny :slight_smile:
Tak jsem byla dneska znovu na dia, nakonec jsem vyfásla inzulín, domluvily jsme se s dr. zatím jen na pididávce ráno a dál se uvidí... Jsem s tím docela smířená i ráda, že nebudu nijak poškozovat mimi :slight_smile:
Angel fajn, že ses aspoň uklidnila, je to lepší než něco zanedbat.
Jinak já taky vybírám na netu co všechno ještě zbývá dokoupit...Já malovat neumím, tak si objednám hotové dekorace na zeď, dneska nebo zítra mám slíbeno od manžela jít se mrknout na kočárek, tak doufám, že to vyjde :wink:
8. led 2009 v 15:36  • Odpověz
Ahoj holky,koukám,jak se to krátí,tak se nakupuje :slight_smile: maluje,šije....... :grinning:
tak to bych měla asi taky začít zase něco pomalu ne?????
Aquilko,to zvládneš,máš určo to pero,hlavně je to pro miminko :slight_smile:
8. led 2009 v 16:56  • Odpověz
aquil tak to bude v pohode... hlavne ze je to jenom takhle zlehounka... :wink: to zvladnete... :wink:
piku klid... jeste mas cas... ale ja jsem ted sama, sousedka se mi jeste s eliskou nevratila, tak mam cas na tyhle drobnosti... :grinning:
8. led 2009 v 17:00  • Odpověz
Soni,já vím,jenže já už bych chtěla mít aspoň něco zase :grinning: aspon teda komodku nebo tak,abych si to mohla vyprat,vyžehlit a přebrat....co ještě vlastně potřebujeme :grinning:
8. led 2009 v 17:03  • Odpověz
já už bych taky měla začít pomalu prát a žehlit a chystat věci, kdyby náhodou to bylo opravdu nějak dřív...ale musím koupit prášek a taky poprosit manžela aby mi někdy vytáhl krabici kde jsem oblečení dávala...zítra začínám 30 tt, na jednu stranu to letí, na druhou už bych to chtěla mít za sebou, celé to těhotenství, pořád jsem nějak ve stresu...jinak Vojtík se hýbe snad celý den, mele tam sebou až to docela bolí, každou chvíli mám na břiše bouli někde jinde, nevím co tam dělá :grinning:
8. led 2009 v 17:48  • Odpověz
Tak mě to baví nosit Matyáška,asi se mi bude po pupíku stýskat :grinning:
8. led 2009 v 18:01  • Odpověz
piku tak to jsme na tom stejne... ja si taky prcka v brisku uzivam... :grinning:
ja mam teda skoro vse vyprano, jeste se chystam na zavinovacku jinak uz tech par vecicek co mam doma je vyprano, jeste je vyzehlim, sousedka mi to nachystala jako full servis... takze o to se starat nemusim... :grinning:
uz se na ne tesim, v nedeli se vraci, uz jsou pryc tri tydny... mala bude zas o poradny kusisko vetsi... :grinning:
8. led 2009 v 18:10  • Odpověz
autor
á jsme asi blázen, teď zase spekuluju jestli jsem si nemohla přehřít bříško jak mám na jeho části položenej noťas, (jak to hřeje ze spodu)bych potřebovala nějaký zaměstnání začínám cvokatět :sweat_smile:
8. led 2009 v 19:18  • Odpověz
luci... :grinning: :grinning: :grinning: to ja si uzivam i horke vanicky... :wink:
8. led 2009 v 19:29  • Odpověz
já bych si taky užívala kdybych se furt nebála a nebolelo mě břicho, takhle navíc nesmím nic dělat jen polehávat a fakt mi to neutíká
8. led 2009 v 19:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.