• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
jo a s tim davenim... ona to umi teda dokonale, uz se naucila i kaslat... :grinning: ale maminka je chytrejsi a cetla ze tohle se deti rychle nauci... takze na mamku to nezabira a snazi se i pres to jeste par lzycek do ni dostat... :grinning: a obcas se to i dari... :grinning:
27. srp 2009 ve 12:16  • Odpověz
no to bylo zajímavé jak jsem na to ještě dupala s takovou zarputilostí... jestli to ten pavouk viděl tak na mě určitě dneska v noci zaútočí zato, že jsem ho chtěla zabít... :angry: :grinning: to se mi zase bude usínat :unamused: byl to pavouk velkej jak dlan takže fakt pocity hnusný...
S tou vosou to je taky mazec, ale nedivím se ti já z nich mám taky hrůzu a když je odháníš tak je to ještě horší...
27. srp 2009 ve 12:30  • Odpověz
Esterko ahoj.... tak to je super, že jsi na nás nezanevřela... :slight_smile: Fotečky nádherný, dvojky jsou krásný bobkové a nedivím se, že toho máš hodně mě stačí na naše potvůrka jak je čilá :wink:
Tak dej o sobě vědět at víme jak se máte... :slight_smile:
27. srp 2009 ve 12:36  • Odpověz
27. srp 2009 ve 13:05  • Odpověz
Esterko....ahojík...
nojo máš honiku vid....ale počkej,až budou starší,vystačí si sami a my zase nebudeme stíhat a ty budeš koníkovat :grinning:
27. srp 2009 ve 13:23  • Odpověz
Ahoj holky...
Tak Káťa tentokrát sice teplotu po očkování zatím nemá, ale kňourá od včerejška, fakt hrozný. Jak se jí chvilku nevěnuju, tak pláče, ale opravdu lítostivě, že jí asi není dobře, chudinka má malá... :frowning2:
esterko, taky jsem si říkala, kde jsi, ale chápu, že se dvěma "Kačenkama" to musí být mazec, mě plně zaměstnává ta naše jedna :slight_smile:
Tady ráno bylo trochu zamračeno, ale pak se udělalo otřesný vedro...Byly jsme teď na zahradě a i tam je vedro, ale furt líp než doma. Snad už to má přestat, docela se těším na nějakých dvacet stupňů...
Káťa má hrozně ráda mrkev, takže zbaští všechno, kde je jí aspoň trocha. Holky, už dáváte maso? Já si říkám, že vyzkouším nejdřív všechnu zeleninu a pak teprve přidám maso. A kupujete všechnu zeleninu bio???
27. srp 2009 v 17:47  • Odpověz
aquilko tak Vojta je dnes taky strašně protivný, je ospalý, nemůže pořádně zbrat - za 5 minut je vzhůru s pláčem a taky lítostivým. Teď spí asi 40 minut tak snda ještě vydrží, i když pak bude asi zase přespaná ráno ale nevadí
já už dávám i s masem, ale zatím jsem dávala skleničky a Vojtovi to chutná s masem nejvíc, sní úplně všechno a jinak zeleninu nekupuji teda bio, kupovala jsem na trhu
jo a ty přesnidávky co jsem dělala mi chytly plíseň a pěkně mě to nasr... :angry:
27. srp 2009 v 17:57  • Odpověz
Aquilko já maso zatím nedávám... Myslím, že masíčko začnem až od toho 6 měsíce... Zatím zkoušíme zeleninku a ted chci pomálu naject na jablíčko a hrušky. Nějak s tím nepospíchám... Verče se objevila nějaká ta vyrážka na ručičce,nemizí to tak mám obavy, aby to nebyl ten atopycký ekzém. Zítra možná zajdem na kožní, já tam musím s jedním znamínkem tak mu ukážu i Verču... Tak proto jí nechci zatím moc zatěžovat... Mrkvička nám taky moc chutná zrovna dneska jí baštila s bramborem. Zeleninu bio nekupuju, mrkvičku mám vlastní, brambor dávám normál koupený a špenát s brokolicí jsem koupila mražený. Nejdřív jsem kupovala ty skleničky, ale je to hrozně drahý takže je kupuju už jen občas a Verče moc chutnalo zeleninové rizoto od Hami takže můžu doporučit :wink:
27. srp 2009 v 18:28  • Odpověz
rio kecas? jako vsechny? a dalas to horke do tech sklenicek? hned jak si to odstavila? a pomalu vychladnout? a chytli ti vicka... :confused: tyyy jooo to me mrzi... :frowning2:
ja teda bio nekupuju, je to jenom predrazene a zas takovy rozdil v tom neni... :confounded: ja teda kupuju od jedne hodne starsi pani na trhu, ta ma zeleninku pravou domaci :sweat_smile:
no a masicko jsme ted meli prvne v polivce... a u toho delala herecku, sice nekdy jo, jindy ne, ale da se to... proste jsem do vyvaru hodila plny kotel zeleniny, maso co jsem obrala z kurecich kosticek a kdyz bylo uvarino, tak rozmixovala a mam plny mrazak polivky... :grinning: :grinning: :grinning: a kdyz ohreju tak pridam tu ryzovou krupicku na zahusteni a bastime... :wink:
ja ty sklenicky, ne, je to drahe a navic mi stacila ta jedna co se mi po ni mlada osypala az hruza... :angry:
27. srp 2009 v 18:40  • Odpověz
dala jsem nějaké nové fotečky :wink:
A s tou bio zeleninou souhlasím, stejně se jednou budou muset učit na normál, protože na bio potarviny tedy rozhodně nemáme...
27. srp 2009 v 18:45  • Odpověz
gami ta je teda sikulka... :wink:
a ta s nocnickem je dobra... :wink:
ja si taky rikam ze uz budem muset po nejakem kouknout... :sweat_smile:
27. srp 2009 v 19:06  • Odpověz
Gamik...hezké fotečky :slight_smile:
Mates už spinká,bobeček,v tom vedru toho taky moc nenaspal.
Představte si,že holčina co má asi o týden staršího klučíka skončila ve špitále s totál vyčerpáním....nemůže od malého udělat ani krok,hned řve...kočárek jak zastaví,řve...jde na WC malej řve....
manžel pořád v práci a ona se složila.
27. srp 2009 v 19:22  • Odpověz
díky za pochvaly :slight_smile:
Tedy Piku to se nedivím, když má takového řvouna to musí být hrozný. Nejen fyzicky, ale i psychicky... Ono stačí, když má někdy Verča den, že je protivná ani nemusí zrovna řvát jen kníká tak je z toho člověk vyflusanej a když jí někdy chytne hysterák a to trvá to třeba jen chvíli tak toho má člověk dost... a mít to pořád to musí být fakt mazec... Chudák holka snad se malej trošku srovná a bude líp....
27. srp 2009 v 19:31  • Odpověz
no musí to být vyčerpávající.....po všech stránkách............. :unamused:
27. srp 2009 v 19:45  • Odpověz
27. srp 2009 ve 22:15  • Odpověz
http://www.gobaby.cz/index.php?p=productsMore&iProduct=776
ted mi poslali aktualni nabidku a ty jsou vazne bozi... :dizzy_face:
jen ja uz chci rovnou vetsi... :frowning2: to je skoda,
27. srp 2009 ve 22:32  • Odpověz
Ahojky, tak Tomik tentokrát po očkování bez reakce. . .dnes jsme zkoušeli k obědu mrkvičku, nejdřív moc nevěděl co s tím a pak mu to zachutnalo, snědl toho docela dost ani mlíčko už pak nechtěl, až normálně za 3h :grinning:

já mám taky udělaný přesnídávky, ale já je dělám bez pudinku, čistě jen ovoce, už máme asi 40skleniček :grinning:
Rio do čeho si je dávala?? ty nové skleničky od přesnídávek mají krátký závit a tak to víčko pořádně nechytne a kazí se. . .jen přesnídávky Včelka Mája mají klasický starý víčka :wink:
27. srp 2009 ve 22:45  •  2 děti  • Odpověz
Angel to super, že to Tomík zvládnul... Je to srandovní, jak papkají vid??? Verča už ted jen vidí, že nesu mističku a už otvírá pusinu. A hrozně se vzteká, protože pomalu nabírám na lžičku, ono to do ní padá jak němci do krytu a já nestíhám :grinning:
27. srp 2009 ve 22:56  • Odpověz
Ahojík holky :slight_smile:
tak ty fusaky jsou teda krásný :slight_smile:
A Anngel...tak to je dobře,že jste bez reakce.....my taky zatím všechno očkování bez reakce :slight_smile:
28. srp 2009 v 07:37  • Odpověz
ahojky všem :slight_smile:
jojo fusaky jsou fakt pěkný.... Já jsem zase po tý noci nějaká jako zbitá přitom jsme spali dobře... Jen jsem k ránu měla pěkně blbej sen, že nám někdo vlezl do baráku takže, když tu jsem sama, manža měl noční tak to nebylo nic příjemnýho... To asi umí jen Sonina krásně snít :grinning:
28. srp 2009 v 08:34  • Odpověz
ahojky,
no ty fusaky se mi fakt moc libi, mozna kdyz mi odepise, ze je maji tyhle vzory i v tech velkych nastavovacich tak do nej pujdu, i kdyz teda ciham na mimaci, ale vzdyt tento bych tam pak taky prodala... :sweat_smile:
gami to byl jenom jeden sen z tisice... :grinning: neboj dnes se i me zdala nejaka ptakovina... :grinning:
28. srp 2009 v 09:02  • Odpověz
Mě se taky zdají hezké sny....ale vzápětí mě malej vzbudí :unamused:
Soni....jistě bys ho pak prodala....fakt jsou pěkný
28. srp 2009 v 10:32  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:
Tak koukám, že tady už se chystá na zimu, taky bych se měla poohlídnout po nějakém fusaku...Tyhle jsou fakt moc pěkný, ale já asi půjdu do jednobarevného, docela se mi líbí ty od emitexu. Káťu jsem teď uspala, vařím jí mrkev+bramboru+brokolici, tak jsem zvědavá co na to bude říkat :grinning: Do čeho to holky mrazíte nebo jak? Já jsem to zatím dávala do těch kelímků co jsou do mrazáku, ale když toho budu mít víc tak nevím. Někde jsem slyšela, že to někdo dává do těch kostek na led...??? :confused: To je hrozně mrňavý, ne?
28. srp 2009 v 10:47  • Odpověz
Aquilko....ale zase si to tam zamrazíš a pak si vyloupneš kolik kostech chceš ne???
tak to vymysli a pak mi poradíš :grinning:
28. srp 2009 v 10:57  • Odpověz
Ahojky,
tak dnes jsme snědli 150g mrkve, zapil to čajem a je moooc spokojenej, už i hezky otvírá pusinku :grinning:

my máme do mražáku tyhle kelímky http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=20283411&tab=9

do tvořítek na led jsem zkoušela kedluben, druhý den jsem to vyklepla, dala do pytlíku a pak už si jen vyndám kolik budu potřebovat :wink:
28. srp 2009 v 11:11  •  2 děti  • Odpověz
Angel????kelímky???já vidím židličku :astonished:
No vidíš,zamrazit a pak vyklepat do pytlíku....to mě nenapadlo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. srp 2009 v 11:12  • Odpověz
jééé tak to se omlouvá, měla sem toho otevřenýho víc, židličku sem zrovna chtěla objednat :grinning: :grinning:
tak znovu http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=19945322&tab=9
28. srp 2009 v 11:15  •  2 děti  • Odpověz
a fusak budeme mít tenhle: http://www.batolatko.cz/Zimni-pytel-beranek--FIRKON,3322.html
je přímo do našeho kočárku a je i ve stejné barvě :slight_smile:
28. srp 2009 v 11:16  •  2 děti  • Odpověz
Tak mističky už vidím :slight_smile:
ale zase fusak mi nejde otevřít :unamused:
28. srp 2009 v 11:18  • Odpověz
28. srp 2009 v 11:19  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.