• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
zase nic :frowning2:
28. srp 2009 v 11:20  • Odpověz
tak to nefunguje, musíš to zkopírovat a dát normálně jako adresu pak to jde. . . nevezme mi to celý jako odkaz nevím proč
28. srp 2009 v 11:20  •  2 děti  • Odpověz
Jooo tak už jsem to zkusila a jde to :slight_smile:
taky krásný....a tepločký to bude :slight_smile:
28. srp 2009 v 11:24  • Odpověz
jo jo to určitě, hlevně se mi líbí, že se do sporťáku dá zaháknout a nebude klouzat. . .no Tomik po vydatném obídku usnul tak jdu uklízat a pak půjdeme do města :slight_smile:
28. srp 2009 v 11:26  •  2 děti  • Odpověz
No mates taky spinká a pak spolu jedeme do Liberce :slight_smile:
za kamarádkou a pokoukat obchody :grinning:
28. srp 2009 v 11:28  • Odpověz
angel taky hezoucky, ale kratky, ja proste chci uz ten nastavitelny :sweat_smile:
jo a misticky uz me napadli... :grinning: tvoritka na led jsou mini, ale forma na mufinky je ideal :grinning: pak vyklopit do pytliku a je to :grinning:
jo a u nas uz litaj dudliky a hracky vzduchem :grinning:
28. srp 2009 v 11:30  • Odpověz
tak já to taky zamrazuju do těhle mističek a židličku jsme koupili stejnou jako je tahle :slight_smile:
28. srp 2009 v 11:32  • Odpověz
no tvořítka jsou sice malý, ale kamarádka si takhle zamrazí různý druhy zeleniny, napytlikuje a pak jen vyndá pár kostek a míchá tak chutě :slight_smile:
28. srp 2009 v 11:34  •  2 děti  • Odpověz
Já jsem to tak taky udělala, že jsem to vyklopila, ale než se to zmrazí, pak další dávka, další, je to na dlouho. Tolik jich nemám, asi přikoupím nějaký ty kelímky...
Tak Káťa spala asi 15 min. a už zase kňourá, tak půjdem na jídlo...Všechno jsem to rozmixovala a není to zas tak špatný, když by nebylo nic jinýho... :grinning:
Manžel má dneska akci jednoho svýho podniku, tak tam navečer jedu za ním, už mám domluvené hlídání, ale jsem z toho na nervy už teď. Manžel říkal, že si myslel, že nikam nepojedu, že opustím Kačenku na dýl jak dvě hodiny až těsně než bude plnoletá - pako :grinning: Stejně vím, že furt budu čučet na hodinky a kontrolovat mobil...
28. srp 2009 v 11:40  • Odpověz
Tak já jdu s miláčkem zítra večer na chvíli....od 8 do 11 večer....dýl to nejde,kolem 11 kojím...ale aspoň něco :grinning:
28. srp 2009 v 11:51  • Odpověz
holky přidala jsem pár fotek abyste viděli jak Vojta roste :slight_smile:
tak to my jsme samo teda ještě nikde nebyli, ale asi by to bylo potřeba, sice bych byla taky nervozní ale prospělo by nám to
Jinak Vojta je od 5 vzhůru, já jsem úplně hotová a mám migrénu, chjo šílený den :frowning2:
28. srp 2009 ve 14:59  • Odpověz
rio my taky nikde nebyly, teda ja bez ni, a myslim ze ani nepujdu tak nez ji bude 18 :grinning:
teda migrenu nezavidim... :unamused: ja uz mela po roce jednu ale nastesti jsem ji zvladla nez se uplne projevila... :unamused:
28. srp 2009 v 15:07  • Odpověz
rio no fesak a ma krasnou zidlicku... :dizzy_face:
28. srp 2009 v 15:09  • Odpověz
soni díky :slight_smile:
jinak já mrazím ve skleničkách, mamka říkala že to praskne, kamarádka mi poradila ať to nešroubuju ale jen vršek položím a pohoda, je zo zamražený i zavřený a dávám do skleniček od příkrmů takže mám dávky akorát
28. srp 2009 v 15:20  • Odpověz
no ja dnes sla kupovat malej rozprasovac, poridila jsem si totiz myci olejicek naprdilku, jinak muzu fakt doporucit, skvela vec... a tam jsem uvidela formy na mufiny a presne ty potrebuju, maji presne ten tvar i velikost... takze priste si vyrazim do nejakeho vetsiho kramku a tam si je obhlidnu a vyberu... tady meli jenom ty tvrde a ja myslim ze silikonove budou uplne to prave... :sweat_smile:
28. srp 2009 v 15:33  • Odpověz
Rio Vojtíšek je fakt roztomilej, moc hezkej klučík :dizzy_face: Koukám, že jsi ho už posadila do židličky... :slight_smile: já Verču ještě ne zdá se mi to zatím moc příkrý, ale určitě by se jí to taky moc líbilo :sweat_smile: ... S těma skleničkama díky za tip já byla na tom, že to praskne....
Jinak já mám dneska den blbec asi to bude tím šíleným počasím ... :unamused:
28. srp 2009 v 17:21  • Odpověz
Tak jsem doma z Liberce...¨no zase jsem malému koupila nějaké věcičky....
a včera mi přišly kuponky na Pampers...40 kč sleva na balík,tak jsem hned koupila.
Rio.....Vojtík je frajer :slight_smile:
28. srp 2009 v 17:42  • Odpověz
gamik ta židlička je polohovatelná, není to tak vidět ale je tam v pololeže a jen na jídlo
28. srp 2009 v 18:34  • Odpověz
piku me taky dorazili, ja je nevyuziju, nechces je poslat? kdyz tak mi hod adres do IP :wink:
28. srp 2009 v 19:02  • Odpověz
Soninko...jsi hodná,ale ted máme plínek dost....takže kupovat nebudu a kuponky ještě mám
ale díky :wink:
28. srp 2009 v 19:18  • Odpověz
Rio vypadá tam, že už sedí jak hříbeček :sweat_smile:
Jinak Verče se nějak oprudila prdka :unamused: Mám nové plínky tak nevím jestli to není z nich...
28. srp 2009 v 19:40  • Odpověz
piku ale ja je nepouziju vubec, nebo jestli bys chtela neco jineho z tech kuponku co treba my nevyuzijem ...
ja jenom jeste vemu tu sunarku a jinak asi nevim ... :sweat_smile:
ale jak chces, kdyby neco tak dej vedet... :wink:
gami no my meli v pondeli skoro cely den papirovky a chudak taky to odnesla... a dva dni jsme se z toho dostavali... ted uz dobry a navic ten myci olej na prdku medvidek, je proste supr... ma po nem krasnou prdku... :sweat_smile:
28. srp 2009 v 19:47  • Odpověz
Soni my s tím nikdy problémy neměli, možná to je i z toho horka... tak snad to bude dobré...
28. srp 2009 ve 20:05  • Odpověz
ne gami je to vyslovene z toho ze byla cely den v papirovkach... predse jenom to nedejcha... :confounded:
uz se nam to jednou stalo, je sice vedro, ale v tech latkovkach s tim problem nemame,
ale uz je dobre... ono to bylo jenom zlehounka, ale ono i to boli... :confounded:
28. srp 2009 ve 20:11  • Odpověz
Karlička na ně není zvyklá tak se nedivím, ale my byly celou dobu v pohodě.... A právě, že to musí bolet :frowning2: Namazala jsem to Bepanthenem tak snad to bude ok
28. srp 2009 ve 20:28  • Odpověz
no my mame papirovky jenom do mesta, a na noc, jinak neee,
ono ted to bylo fakt jenom naznak, ale i tak...
tenkrat to bylo horsi, to jsem ji ani nemohla ubrouskem sahnout na prdku... a uz brecela... :confounded: no mazali jsme imazolem tak dobry, jinak my mame sudokrem a ten je supr...
no nic, ja jdu asi zalehnout dnes driv... jsem zvedava jak bude zitra... to ochlazeni asi bude dost velke... :sweat_smile: ale uz bylo potreba... :sweat_smile:
28. srp 2009 ve 20:34  • Odpověz
ten sudokrém taky někde mám... tak ho kdyžtak vyzkouším....
Soni dobrou a nech si něco hezkého zdát :sweat_smile:
28. srp 2009 ve 21:03  • Odpověz
gai ja ho prvne dostala jako vzorecek v porodce, a pak jsem ho zacala pouzivat i na radu lekarnice...
a krom jineho me rybilka silene smrdi... :angry: a navic, rybilka stoji cca 60 a vydrzela nam cca tyden a tohle velka pixla cca 150 a vydrzi cca mesic... to je rozdil poradny... :sweat_smile:
no a ted uz vazne jdu upadnout, tak pa...
28. srp 2009 ve 21:16  • Odpověz
tak já jsem teď dodělala dort, zítra jdeme ke švagrový na oslavu, a jsem úúúplně vyřízená, takže hodím sprchu, nakrmím Tomíska a jdu spát. . .

jinak mě od Pemprsu taky dorazili kuponky :wink: budou se hodit, my teď jiný plíny nepoužíváme, vyhovujou nám nejvýc :slight_smile:

tak dobrou noc všem
28. srp 2009 ve 22:08  •  2 děti  • Odpověz
angel nebo ty jestli chces kuponky dej vedet... ja je vazne nevyuziju, my sice papirovky mame na noc a na vylet, ale pampersky rozhodne ne... takze ja je vazne nepotrebuju... :wink:
no my se ted vzbudili, venku je pekne hnusne zatazeno, ale konecne neni tak hrozne vedro... :sweat_smile: pujdeme pro zeleninku a pecivo a pak se budem doma hrat... :sweat_smile:
29. srp 2009 v 06:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.