• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
29. srp 2009 v 07:10  • Odpověz
Ahojky... Soni díky za odkaz, kšírky mi už dorazily :wink:Tady je taky hnusno, ale aspon si trošku orazíme i když takový horka myslím, že už nebudou... nejhorší je, že jsou to hrozný skoky, že to nemůže jít pozvolna dolů... Jinak Verča večer spapala kaši a hnedka v půl 8 usnula a dneska se vzbudila až v 6.30, ale nejhorší je, že od té doby už nespí a pro maminku je tohle moc brzy jsem gogo :unamused: Ale Verča je v pohodě plazí se tu po zemi, hraje si, žbrblá prostě spokojená :slight_smile: Jo a prdelka už je lepší mastička pomáhá asi to trošku taky bylo fakt z toho horka. Na Pampersky jsem slyšela samé nehezké věci takže je taky nepoužíváme a hlavně mi přijdou zbytečně moc drahý ...
29. srp 2009 v 08:43  • Odpověz
Ahojík holky....
tak my za chvíli jdeme na zahradu,táta slaví narozky...
loni byl Matýsek jen malá bublinka v pupíku a dnes už jde se mnou :slight_smile:
Jooo a dnes spal až do 8 hodin :astonished: :grinning:
ale jinak vstává v půl 7.........
29. srp 2009 v 09:05  • Odpověz
Piku toto letí vid??? :slight_smile: Tak si to užíte :wink: My dneska jedeme do Poděbrad jsou tam nějaké slavnosti tak se taky docela těším :slight_smile:
29. srp 2009 v 09:08  • Odpověz
Gamik...strašně to letí.....
tak si to taky moc užijte :slight_smile:
29. srp 2009 v 09:09  • Odpověz
Ahoj holky,
jo jo letí to, včera to byl přesně rok, co mi volali z Gennetu, že krevní test je pozitivní a jsem těhotná :grinning: :grinning:

tady je taky zataženo a jen 15st. :confused: no my půjdeme taky na trch pro zeleninku a odpoledne jdeme ka švagrový na oslavu, tak jsem zvědavá jestli bude mít dort úspěch, celkem jsem si vyhrála :slight_smile:

no my používali Huggiesky, ale v tý větší velikosti nám protejkaj a Pemprsky nám vyhovujou, jaký používáte plíny??já je kupuju vždycky v akci, teď sem kupovala 3balíky a plína vyšla na 3,50Kč

přeju všem krásnou sobotu, snad bez deště :wink:
29. srp 2009 v 09:35  •  2 děti  • Odpověz
Huggiesky jsme taky zkoušeli a nic moc.... Jinak já kupuju v DM, tam normálně vyjdou na 4Kč a jsou dobrý a ted jsem koupila v akci Tescácký a ty vyšly na 2.5Kč.... Jestli tu prdku nemá z nich tak taky budou OK :wink: ´
29. srp 2009 v 09:42  • Odpověz
no tak jsme spatky, cestou tam prselo, ale prtke to nevadilo, spinkala jak princezna, spatky usla pred barakem a jeste spi, mam cas se najist :slight_smile:
my pouzivame happyny, taky jsem nic hezkeho na pampersky neslysela, ale spis pro holky, ale nam nesedi a navic mi prijdou hrozne naducane :sweat_smile:
29. srp 2009 v 09:43  • Odpověz
Hezkou sobotu :slight_smile:
Tak akce dopadla dobře, Káťa usnula v sedm a celý večer byla hodná, takže bezva. Ráno teda byla kukačka vyspaná už o půl sedmé, v tomhle počasí a po té akci bysme bývali ještě aspoň chvilku uvítali, no nedá se nic dělat. Teď to potvůrka dohání a tatínek s ní, jen já vařím jak pako :angry:
Akce kupóny Pampers koukám proběhla celoplošně...My jsme je používali už dřív, teď nám nevyhovují, Káti protíkali. Vyzkoušela jsem na doporučení kamarádky Huggies a super. Ale nesmí to být ty classic, ale ty dražší, ty jsou dobrý, mají vzadu gumičku a Káti sedí výborně.
Já mám gami nejlepší zkušenost s Imazolem. taky se mi stalo, že v tom vedru měla Kačenka trochu zapařenou prcku, namazala jsem a do druhého dne úplně OK. I jak se mi teď opotila pod krkem v autosedačce, tak jsem jí to tím namazala a dr. říkala, že jsem udělala dobře, že je to nejlepší.
My asi dneska nevyrazíme nikam, bo tu chči.. od rána, to zas bude den s Kaťulí doma. No třeba odpo se to umoudří.
29. srp 2009 v 11:13  • Odpověz
Tak my dřív Pampers nemohli...protékali...a ted je máme a k tomu pleny z DM a střídám.
A na opruzeninky používám krém z DM--zelená kulatá krabička a hned je to pryč.
29. srp 2009 v 16:02  • Odpověz
Tak nakonec vzali ven Káťu babi z dědou, aspoň jsem si v klidu vyžehlila. Kačenka je dneska konečně v pohodě, na té nožičce má furt zatrvrdlinu po tom hnusným očkování. Ještěže teď máme na dlouho pokoj...
29. srp 2009 v 17:51  • Odpověz
tak nakonec byl celkem hezkej den... my si ho docela uzili... ja jsem se i opalila... :grinning:
29. srp 2009 v 18:46  • Odpověz
jo bylo nakonec nádherně.. my si to taky užili... Taťka tedy trpěl, protože ty slavnosti byli přichystané spíše pro důchodce, byl tam Spálený, Laufer, Smolík a tak.... Ale my si to s Verčou a babičkou užili, Verča tancovala a moc se jí to líbilo. Celý den nespala a ted se vykoupala, nabaštila a hnedka vytuhla.... :slight_smile:
Jinak díky za tipy na mastičky, nějakou určitě koupím... :wink:
29. srp 2009 ve 20:06  • Odpověz
tak my taky používáme ten zelený krém z Dm je super!! tady bylo taky hezky a teplo. ..
tak sme dneska zkoušeli novou kaši, už sme vyzkoušeli 3, ale Tomik žádnou něchtěl, tak sme den koupili rýžovo-mrkvovou a mooc nám chutnala. . .takže mrkev zatím vede :wink: no zítra zkusíme k obědu mrkev s bramborem, tak jsem zvědavá :slight_smile:
29. srp 2009 ve 21:34  •  2 děti  • Odpověz
holky tak to Verče šmakuje všechno... asi to bude pěkný otesánek... nikdy nevím kdy má dost, protože pořád otvírá pusinu až se jí začne zvedat žaludek.... včera vydávala i takové zvuky jako když se zvrací :grinning: A nestalo se mi, že by jí něco nejelo... Jen vidí, že nesu mystičku tak se celá klepe, mrská nohama a otvírá kušnu :grinning:
29. srp 2009 ve 21:50  • Odpověz
ahojky holky,
tak my kasicky muzem snad vsechny... :grinning:
jo a vcera jsme brousili jazyckem jablko a to jste meli videt ten cirkus, kdyz jsem ji ho chtela vzit... :grinning: :grinning: :grinning: a to se na nej nejdrive krabatila jak kdyby to byl citron... :grinning: ale pak se ji to zalibilo... :grinning:
a dnes se uplne nadherne spinkalo... :dizzy_face:
a vypada to ze bude zas krasnej den... :dizzy_face:
30. srp 2009 v 07:51  • Odpověz
Tak u nás včera teda bylo hnusně celej den, pršelo, zima, ale zase Káťa byla hodná a hodně spala, asi jí to ochlazení prospělo...Dneska už svítí sluníčko, asi bude fakt hezky.
K taky zatím zbaštila všechno, ale má tu svou dávku a víc nechce, tak jí pořád dávám potom ještě trochu mlíka. Ale někde jsem četla, že to některým dětem trvá třeba dva měsíce než přejdou na celou dávku příkrmu, tak to neřeším. Večerní kaše střídáme hruškovou, jablečnou a banánovou a všechny do Káti padají jak Němci do krytu, má to fakt moc ráda :grinning:
30. srp 2009 v 09:09  • Odpověz
Bré ránko :slight_smile:
Tak my budeme zkoušet jablíčko dneska, ale já ho uvařím a rozmačkám na kaši....
Taky to u nás vypadá na krásnej den. Dnes budeme sepisovat tu žádost na hypotéku a zítra se to bude podávat tak nám držte palečky :wink: Musíme to stihnout ještě v srpnu od září se prý zvyšují úroky a životní minimum...
30. srp 2009 v 09:16  • Odpověz
Ahojík....teda vy už takhle dlabete.....no jsem zvědavá,až začneme my :grinning:
Jinak jsem mejdánkovala včera do 23 hodin,to malej papká....a nic....vstával ve 2 :slight_smile:
30. srp 2009 v 10:20  • Odpověz
Ahojky, tak tady dnes bude taky asi krásně,ikdyž ráno bylo jen 10st. :confused:
no my kaši fakt žádnou, jen tu mrkvovou a že by po ní spal nějak dýl se mi teda fakt nezdá, no uvidíme časem. . .

gami myslím že tu hypotéku nestíháte, my jsme žádost podali před 3týdnama a pořád ještě čekáme na vyjádření banky, je to o nervy. . . takže přeju hodně štěstí a pevný nervy!!!!!!!!!
30. srp 2009 v 10:25  •  2 děti  • Odpověz
Gami....tak at to stihnete :slight_smile:
30. srp 2009 v 10:42  • Odpověz
Angel stíháme, tam jde o den podání a to bude ještě srpen. Na vyjádření jsem zvědavá jak budeme dlouho čekat.... Tak at vám to schválej :wink:
Jinak jablíčko u nás neuspělo. Chudinka hodila takovou šavli, že z toho byla vyjukaná a my taky.... :unamused: Asi bylo moc kyselý nebo co.... :confused:
30. srp 2009 v 11:38  • Odpověz
gamik....jablíčko nejede?????až tak jí vadilo????beruška malá.
30. srp 2009 v 11:57  • Odpověz
no takovou šavli jsem ještě neviděla, nejdřív naprázdno a pak to z ní vylítlo. Seděla v lehátku a měla to až na zádech... Spíš asi zkusím hruštičku ta je přeci jen sladší :wink:
30. srp 2009 ve 12:03  • Odpověz
ahoj holky tak my jsme meli krasny slunickovy den i s vyletem :dizzy_face:
30. srp 2009 v 19:08  • Odpověz
30. srp 2009 ve 20:55  • Odpověz
Ahojky... :slight_smile:
Soni ty náušnice jsou fakt super!!!!!!!!!!!!!! Já když tenkrát hledala nějaký zvláštní tak jsem vůbec na nic takového nenatrefila... fakt dobrý....
Včera jsme skoro celé odpoledne řešili tu hypotéku tak jsem na to zvědavá, jsou to hrozný obštrukce. Jelikož si to chceme stavět sami tak chceme samozřejmě půjčit mín peněz než je odhad a to je špatně, že prý budou zkoumat kde jako vezememe ten zbytek tý hodnoty... to je mazec co... Ale 2 mil si tedy půjčit nemůžem, když by to byli splátky jak prase :confused: No uvidíme... Jinak to schválení prý opravdu trvá min. 3 týdny....
31. srp 2009 v 08:42  • Odpověz
Ahojík....
tak naušničky jsou krásný :slight_smile:
Gamik.....prostě at půjčej prachy a je to vid.....co jim je do toho,kde vezmete zbytek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. srp 2009 v 11:53  • Odpověz
oni všude reklamujou půjčíme vám blablabla a nakonec mají takový podmínky, že to stejně nepůjčí... kreténi... stejně půjčujou postupně podle faktur, který budeme dodávat, takže celou částku najednou nedají tak nevím o co jim jde... no jsemna to zvědavá... Už asi 3 den učím Verču po obědě usínat v postely a ono to funguje... chrní :slight_smile: Dokonce tam vydrží třeba i hodinu v kočáru to jsou jen 20minutovky... Jsem si říkala, že v zimě s ní tolik trajdat nebudu tak,aby nebyla naučená jen kočár... Je to šikulka... jo a dneska jsme zkoušeli květák a šmakoval... :slight_smile:
31. srp 2009 ve 12:07  • Odpověz
No Mates přes den spí v mojí posteli...a teda tam vydrží :grinning:
31. srp 2009 ve 12:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.