• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
Piku já Verču dávám taky do naší :grinning: Ale zase, když pak někde budem bez postýlky tak možná usne kdekoliv... Já sem ráda, že vůbec usne bez drdání, v kočárku jsem jí uspávala, že jsem musela hledat největší díry.. :slight_smile:
31. srp 2009 ve 14:49  • Odpověz
holky tak my v kocarku jenom pres vymoly a kostky a kdyz zustanem stat tak je kukacka vzhuru... :grinning:
gami jj ty nausinky jsou fakt bozi, az moc sladke, ale bozi... :dizzy_face: to budou modelky? :dizzy_face:
jinak my pres den, usiname dopo v kocarku na vychazce, a odpo na gauci, nebo na dece... :sweat_smile: do postylky ji davam jenom na noc... aby byly zvykla ze tam se spi celou noc... :sweat_smile:
31. srp 2009 v 15:17  • Odpověz
Ahoj holky,
my jsme dneska měly rozlítaný den...Dopo jsme byly zase v plavání ve vaně, pak odpo cvičení a ještě ortopedie. Kyčle už jsou OK, jadýrka taky, takže už víckrát nemusíme chodit...
Naušničky jsou fakt parádní, no třeba časem pořídíme Káti nějaké na střídání...
Tak já si jdu konečně chvilku sednout a dát si kafe...
31. srp 2009 v 17:44  • Odpověz
Tak holky žádost na hypo poslána tak jsem zvědavá... Nevíte za jak dlouho se maže z registru dlužníku... měla jsem dřív nějakej průser a doufám, že tam na mě něco nevyhrabou... Ale ne, že bych dlužila já, ale dobrák jsem si půjčila pro EXšvagrovou (byla cizinka takže by jí to nedali) a samo, že pipka to nezaplatila a já jsem se cukala, ale nakonec jsem to musela zaplatit stejně já... Byli to celkem velké peníze tak se mi do placení nechtělo a pak jsem pomálu zaplatila ještě jednou tolik :angry: Ale kdo by tušil, že příbuzný se takhle vybarví...aspon už je člověk poučenej :unamused:
31. srp 2009 v 19:12  • Odpověz
no gami co na to rict? to se vyplati... :angry:
31. srp 2009 ve 20:28  • Odpověz
jojo Soni to přímo nas..e :angry: :wink: Taky jsem to hooodně dlouho rozdejchávala... a jsem štastná, že jsem se takových příbuzných zbavila.... To na tom rozvodu asi bylo to nejkrásnější ..
Jinak verča je nějaká neklidná tak nevím jestli to taky nebudou už zoubky... a co holky vy??? Nikdo zatím nic???
31. srp 2009 ve 21:30  • Odpověz
gami my rozhodne ne... nic nevidet, nic necitit... :sweat_smile:
a s tema pribuznyma mas pravdu... :wink: taky jsem rada...
31. srp 2009 ve 21:36  • Odpověz
ted se Verča vzbudila a hrozně plakala a nakonec spí s tátou v posteli.. to normálně nedělá... a já za chvilku půjdu k nim :slight_smile: Jinak taky nic nevidět ani necítit jen všechno hobluje i dudlík si dává z druhé strany a brousí si dásně... tak uvidíme, hlavně at to není nějaké dramatické :unamused:
31. srp 2009 ve 21:52  • Odpověz
gami tak tohle delame taky, ale to je pry obdobi, kdy vsechno skoumaji pusinkou... :grinning:
a ted nejradsi hobluje jabko... :grinning:
dudlik skoumame taky ze vsech stran... :grinning:
no uvidime, ja tipla matyaska na prvni zoubek... :grinning: verunka delala prvni sudy, tak dalsi prvenstvi at prenecha dalsim... :grinning:
31. srp 2009 ve 21:55  • Odpověz
no my rádi přenecháme taky něco někomu jinému :grinning: Jinak ona zkoumá pusinkou už dlouho, ale tohle je právě trošku jiné... možná, že se mi to jen zdá :wink: Jinak víte co Verča dělá hrozně ráda??? Vozí svůj kočárek :grinning: Chytne ho ručičkama a normálně ho tlačí, kočár jede a je u toho hrozně důležitá :grinning: no je to prdka :grinning:
31. srp 2009 ve 22:11  • Odpověz
jeee gami tak tohle taky znam, odkdy ji nosim v nositku tak to dela taky... :grinning: :grinning: :grinning:
1. zář 2009 v 05:46  • Odpověz
Ahojky.. :slight_smile:
No to jsou treperendy :grinning: :grinning: Dneska mě probudilo nějaké žbrblání a Verča vedle mě, na bříšku si povídá s dudlíkem. jak jsem otevřela oči tak se začala smát :sweat_smile:
Vůbec jsem nemohla v noci spát hrozně mě nějak bolí nohy :confused: Ted říkali, že má být nádherný září, celý měsíc kolem 25 st jupííííííííííí :slight_smile:
1. zář 2009 v 08:14  • Odpověz
juuu tak to by bylo pocasicko jako stvorene pro me, slunicko a 25 je ideal... :dizzy_face:
no ja se vzbudila na to ze si brouka v posteli, kope do spruslicek a kdyz jsem si ji vyzvedla, tak byla plna plina... :grinning:
ale vzdy kdyz pro ni rano prijdu tak je vysmata od ucha k uchu... :grinning:
1. zář 2009 v 08:21  • Odpověz
Soni v kolik vstáváte, že jsi dneska psala už tak brzy????????????? :confused:
1. zář 2009 v 08:30  • Odpověz
gai to jsme krmili, sice to mela nejak souple, normos je to tak kolem treti ctvrte... ale dnes az v pet... :sweat_smile:
a pak jeste usla na dve hodky... :sweat_smile: a ted uz jsme spolu v postely, cekam az vypije mlicko a vyrazime na vychazku... :sweat_smile:
1. zář 2009 v 08:33  • Odpověz
já se lekla, že jste takový ranní ptáčata :wink: My dneska krmili už ve 2hod.... a ted vyžahla taky flašku a asi taky na chvilku vyrazíme... :slight_smile:
1. zář 2009 v 08:58  • Odpověz
neee gami to vazne ne... ty casy uz jsou pryc... :grinning:
1. zář 2009 v 09:10  • Odpověz
tak Verča mi usnula v kočárku takže je na dvoře a já si jdu něco udělat... jdu jí uvařit hrušky tak jsem zvědavá jestli je bude baštit :slight_smile:
1. zář 2009 v 09:30  • Odpověz
holky tak jsem se inspirovala od Rio a posadila Verču do té židličky... :grinning: viz album...
1. zář 2009 v 10:55  • Odpověz
Ahojík holky....
nestíhám...jsme venku nebo doma něco dělám.....
ted malej spí,tak je chvilka :slight_smile:
Gamik....šikulka to je malá :slight_smile:
1. zář 2009 v 15:33  • Odpověz
no teda verunka je opravdu sikula... :dizzy_face: a certiky v ockach... :dizzy_face:
1. zář 2009 v 16:03  • Odpověz
Tak my se celé odpoledne válely venku na dece... Přišla tam sousedka ta má stejně starou holčičku asi jen o 14 dní mladší tak tam holky řádily, bylo to hezký a sranda byla když jí Verče štípla dudlíka přímo z pusiny :grinning: fakt šikula :grinning:
Jinak ty skládací puzlle asi budu muset dát pryč Verča je začala rozebírat...
1. zář 2009 v 16:43  • Odpověz
Ahoj holky,
já jsem byla dopo u zubaře, všechno OK, uf...Pak s malou venku na prochajdě, nakoupit - no a do přebalovací tašky se mi vylila skoro celá smetana, tak jsem to likvidovala půl hodiny, jsem myslela, že mě hrábne...Šla jsem jen pro tři věci, tak jsem to hodila tam a průser byl na světě... :angry: Ale už je vypraná a dobrý. Kaťule byla protivná, dala jsem jí mlíko a teď vytuhla, tak ji budu muset za chvilku nenápadně probudit ať pak spí večer...
Gami jak dopadla hruška? Taky jsem si říkala, že bych už zkusila nějaké ovoce. Jen to povaříš a rozmixuješ? Verunka je v židličce kouzelná :slight_smile:
1. zář 2009 v 17:43  • Odpověz
Aquil takový karamboly jsou nejlepší :angry: :slight_smile: Jinak hrušku zkusím až zítra, dneska jsem si to jen připravila,protože jsem ted zkoušela květák tak, aby toho nebylo moc... A rozkrájím na kousky, povařím v kojenecký vodě a rozmixuju... :wink:
1. zář 2009 v 17:51  • Odpověz
Gamik...proto já koupila puzzle díly v celku
a od 22.9 nám začíná plaváníčko :slight_smile: :slight_smile:
1. zář 2009 v 18:13  • Odpověz
holky az tady budete tak na me kriknete, neco vam ukazu... :grinning:
1. zář 2009 v 19:21  • Odpověz
Tak já na tebe křičím.... :slight_smile:
1. zář 2009 v 19:43  • Odpověz
piku jeste jsi tady?
uz jsem spatky muzu?
:sweat_smile:
1. zář 2009 v 19:53  • Odpověz
tak jsme se asi minuli... :sweat_smile:
1. zář 2009 ve 20:09  • Odpověz
soniiiiiiii!!!!
1. zář 2009 ve 20:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.