• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
jj ale ohlidni se a nedej buh si zrovna usmysli ze kde je ta lzycka tak to je hned krik... :grinning: :grinning: :grinning:
2. zář 2009 v 17:23  • Odpověz
:grinning: potvůrka... no prostě mamko věnuj se jí a nelelkuj jo... :grinning:
2. zář 2009 v 17:29  • Odpověz
a nejlepsi je kdyz taqk uprosted jidla vytuhne a a zacne tlacit... :grinning: proste nez dojime na tom predchozim jidle sedime... :grinning: :grinning: :grinning:
no gami ono staci i kdyz nestiham nabirat a davat ji dost rychle... nekdy mam pocit ze tyden nejedla... :grinning: :grinning: :grinning:
2. zář 2009 v 17:39  • Odpověz
tak to dělá Verča taky, jakmile jsem moc pomalá tak začne mrskat nohama a vzteky mručí... dneska mi při poslední lžičce pšíkla... taky mazec :grinning:
2. zář 2009 v 17:46  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: taky jsem to zazila, obe jsme byly od mrkve od hlavy po paty a ji se to deeeeeesne libilo... :grinning: :grinning: :grinning:
2. zář 2009 v 17:48  • Odpověz
nejhorší je, že zrovna mrkev vůbec nejde prát... nemáte někdo něco zaručenýho???? My máme na krmení vyřazeno pár už oranžovejch plen a prostě to z nich nemůžu dostat...
Jinak Soni my dneska byly obě celé od brokolice :grinning: :grinning: Já vždycky hrůzou vykřiknu a ona celá pocákaná, brokolici naprostosto všude, sedí a kouká co to mamce právě jako hrabe :grinning: :grinning:
2. zář 2009 v 17:53  • Odpověz
gami no ja hooooodne opatrne na to striknu ten bily cilit bang... :sweat_smile: ale to se da jen u bilych veci... :sweat_smile:
2. zář 2009 v 17:56  • Odpověz
no to je driják to by mohlo zabrat... já mám hlavně plíny zadělaný a na barevných věcech to není tak vidět :grinning:
2. zář 2009 v 17:59  • Odpověz
anebo obyc. zeleny domestos na zachod... :sweat_smile: taky jenom na bile, jinak je vse batikovane... :grinning:
2. zář 2009 v 18:01  • Odpověz
tak to něco zkusím mě by to vůbec tohle nenapadlo... a batika taky není špatná :sweat_smile:
2. zář 2009 v 18:05  • Odpověz
mě holky zase Vojta začal dělat to, že když ho krmím, tak si u toho strká do pusinky nohy a pak má ponožky od všeho, fakt mazec :angry:
2. zář 2009 v 18:51  • Odpověz
rio taky sikula... :grinning: :grinning: :grinning:
2. zář 2009 v 19:07  • Odpověz
Rio taky máme jedny ponožky od mrkve :grinning:
My jsme vykoupaný, nabaštěný a nějak nám to v plínce bublá.. :angry: Po těch příkrmech pořád kadí :confused:
2. zář 2009 v 19:27  • Odpověz
Vojta kadí tak dvakrát denně - dnes ale nic. Ale jinak taky rád u jídla :grinning:
2. zář 2009 v 19:30  • Odpověz
tak jsme ted nekadili.. to byly jen bublající prdánky :grinning: Ale dneska už 2x kadila tak to by mohlo pro dnešek stačit... :grinning: Dneska jsem prvně koupila přesnídávky tak jsem zvědavá... A tu uvařenou hrušku jsem jí ted namíchala do kaše, koupila jsem mléčný bez příchutě, tak aby si na tu hrušku trochu zvykla :slight_smile:
2. zář 2009 v 19:36  • Odpověz
tak holky to my kadili bez prikrmu nekolikrat denne i 5-6 a ted tak 2-3 :sweat_smile:
2. zář 2009 v 19:36  • Odpověz
no tak to je Karlička pašák... to byla jak průtokáč ne? :grinning: :wink:
2. zář 2009 v 19:37  • Odpověz
jj gami castlo a tekute... :grinning:
ted uz si na tom bobku kolkrat sedi... :grinning:
2. zář 2009 v 19:40  • Odpověz
my taky občas bobkujem, ale to nám většinou moc ven nejde takže to jsou u toho zvuky jak chudinka tlačí..
Jinak jsem zjistila, že tu prdku má z jednoho krému co jsem ted koupila.. jakmile se jí to oprudili tak jsem s ním nemazala a dneska jsem namazala a má to tam zas... je to nějaký krém s heřmánkem a asi jí nesedí..
2. zář 2009 v 19:44  • Odpověz
koukejte na zprávy má tam být něco o kočárkách!!!
2. zář 2009 v 19:45  • Odpověz
teeeda holky Verča je dneska ukázková... položila jsem jí do postýlky a hnedka usnula... jindy si tam ještě třeba hodinu hraje a dneska vytuhla... To mám, ale hodné miminko :grinning:
2. zář 2009 v 19:47  • Odpověz
gami no ona tlaci u kazdeho kadeni... a to jsou zvuky :grinning:
gami tak pad podej spravu... ja nekoukam... :grinning:
2. zář 2009 v 19:47  • Odpověz
Soni nic moc neřekli... jen, že nějaká německá firma dělala testy a všechny kočárky obsahovaly nějaké toxické látky, ale neukázali jaký typy kočárků... že prý česká inspekce udělá svoje testy a pak je zveřejní... takže jen plaší :wink:
2. zář 2009 v 19:51  • Odpověz
no jo no, my jsme se vozili v liberte a zijeme... :grinning: :grinning: :grinning:
2. zář 2009 v 19:53  • Odpověz
s okýnkama :grinning:
2. zář 2009 v 19:54  • Odpověz
ja mela bez... cervenou... :grinning:
2. zář 2009 v 19:55  • Odpověz
joooo tak to nevím jakou jsem měla, ale určitě byla krásná :grinning:
2. zář 2009 v 19:57  • Odpověz
gami urcite :wink: :grinning: :grinning:
vsechny byly krasne... :grinning: :grinning: :grinning:
2. zář 2009 v 19:58  • Odpověz
jo než mi ho můj brácha neokousal kolem dokola... :grinning: parchant, neměl mě rád, nechtěl mě... v postýlce mi mamka musela dávat až ke zdi, protože na mě chmatal těma špryclema a když na mě nedosáh tak aspon házel hračky :grinning:
2. zář 2009 ve 20:00  • Odpověz
Tak o kočárcích už psali v Blesku....ale náš tam nebyl....asi naštěstí.....
Malej už spinká...já vykoupaná,tátu jsme vypustili na pivo :grinning:
2. zář 2009 ve 20:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.