• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
no trošku jsme si tu podrbaly :grinning:
Tak to máš, ale šikovnýho manžela u nás to je tak, že si dárky musím vybírat sama...
A jinak tedy Aquilko všechno nej, nej, nej hlavně hodně zdravíčka vám všem :wink:
2. zář 2009 ve 20:57  • Odpověz
tak motolici po par panacich uz jsem taky absolvovala... :grinning:
gami zadna kulisarna, mam receptik na uzasnej tahanej strudlicek ten vyplazeny jazyk je jako mnam... :grinning:
no aquiko pasak... :slight_smile:
my teda drzime norm. lahvicku krasne v rukou... ale uz jsem mela taky cuky ze ji skusim dat kouzelny hrnicek... :sweat_smile:
no a masaz nohou? tak to si muzu nechat zdat... :confounded: nebo vytahnout masirovatko a sama jezdit... :confounded:
2. zář 2009 ve 20:59  • Odpověz
to vypadá pěkně Piku... a přítel na tom vozíku je bomba :grinning: :grinning:
2. zář 2009 ve 21:00  • Odpověz
Díky holky, mám fakt radost. Mám tam na tom poukazu částku a můžu si vybrat asi z 30 masáží, takže super, no těším se moc :slight_smile: Manžel se chlámal, že jak tam byl, tak prý vylezla odtud nějaká slečna a říkala, že to bylo úúúúúžasný, tak prý kdo ví, co tam s ní ten chlap dělal. Je tam masér :wink: :grinning:
2. zář 2009 ve 21:01  • Odpověz
Gamik...no ten kamarád,co je na vozíku dnes slaví právě narozeniny....
2. zář 2009 ve 21:01  • Odpověz
aquilko taky vse nej... :grinning:
2. zář 2009 ve 21:02  • Odpověz
Jaká hospoda? Já se zas musím vrátit o stránku, to jsem přehlídla...
ahaaaaaaaaa Soni tak to jo... já to louskala a ten štrůdlíček mi tam nějak neseděl :grinning:
Chtěla jsem taky zkusit hrneček a tam píšou, že je to až od roku tak mi zmátli a zase jsem ho zandala... takže už trénujete jo??? Verča si flašku drží taky sama ...
No píšou sice od půl roku, ale v návodu je, žese může začít od ukončeného 5. měsíce, tak jsem to prubla, protože Káťa si taky furt chytá flašku.
soni, díky
piku, hospůdka vypadá moc fajn, tak domácky
2. zář 2009 ve 21:04  • Odpověz
a drahá polovička mu ho sekla jo??? ten je ale... :grinning: :grinning:
2. zář 2009 ve 21:06  • Odpověz
Jooo hospůdka je pěkná....ale starosti,žrout času.....
Mates si taky lahev s čajíkem drží sám :slight_smile:
2. zář 2009 ve 21:07  • Odpověz
tak já mám nějakej jinej hrníček, tam píšou až od 12 měsíců :confused:
2. zář 2009 ve 21:08  • Odpověz
gami sedel z tech jablicek, orechu... :grinning:
tak ja teda zasadne navody nectu... :grinning: oni tam neco pisou? :sweat_smile:
2. zář 2009 ve 21:08  • Odpověz
no ted už je mi to Soni jasný... a já jsem zase hroznej študent, všechno studuju, každej návod :slight_smile:
2. zář 2009 ve 21:10  • Odpověz
Tak já taky návody nečtu.... :unamused:
2. zář 2009 ve 21:16  • Odpověz
gami ja to ze zasady nectu, nevim kdo to pise, ale podle toho se nic neda slozit ani pochopit... :grinning: :grinning: :grinning:
2. zář 2009 ve 21:21  • Odpověz
Já čtu tak napolo, vyberu si pak z toho co se mi hodí :grinning: My jsme tenhle hrníček dostali, je od NUKU a má takovou měkou tu hubičku jak savička, akorát jiný tvar, To není ten nekapající, to je ještě něco jiného.
2. zář 2009 ve 21:23  • Odpověz
jééé Soni tak to máš pravdu... manža když něco nového skládá tak většinou je nasr..., že to mám vrátit, že je to rozbitý a většinou tedy neni... :grinning:
2. zář 2009 ve 21:24  • Odpověz
Aquilko tak já mámtaky NUK, ale s tvrdou hubičkou tak asi proto :wink:
2. zář 2009 ve 21:25  • Odpověz
no my mame ten kouzelny hrnek od aventu, protoze ten znam a vim ze nekape... :sweat_smile: a mam ho za dobrou cenu... :sweat_smile:
gami jj, taky tvrdim ze je to rozbity, nebo neco tam urco chybi... :grinning:
2. zář 2009 ve 21:27  • Odpověz
No Mates jak vidí lahvičku,tak má radost :slight_smile: :slight_smile:
2. zář 2009 ve 21:27  • Odpověz
Káťa jak vidí lahvičku tak nekontrolovatelně hýká, je úplně v tranzu :grinning: :grinning: :grinning:
2. zář 2009 ve 21:29  • Odpověz
jééé Verča se na flašku taky klepe :grinning: Oni jsou ty prckové prostě skoro stejný :grinning:
2. zář 2009 ve 21:30  • Odpověz
No to asi jo :grinning:
tak jsem zvědavá,jestli se takhle bude radovat i na lžičku :grinning:
2. zář 2009 ve 21:32  • Odpověz
tak my teda zas na lahvicku tolik nereagujem... :sweat_smile:
sice vi, co s ni, co v ni ma... ale zas tak to neproziva... no jo, no modelka... :grinning: :grinning: :grinning:
2. zář 2009 ve 21:35  • Odpověz
Soni naposledy jsem měla reklamovat tu židličku... Nějakou část tam namontovali obráceně a když jsem to chtěla složit do krabice tak jsem zjistila, že se tam musí odmontovat jedna část, aby se to tam vešlo a ona ta část šla obrátit :grinning: Cestovní postýlka taky byla rozbitá pak zavolal sestřence a ta mu řekla jak se to skládá, ale už jsem jí taky měla reklamovat...
2. zář 2009 ve 21:35  • Odpověz
soni :grinning: :grinning: :grinning:
2. zář 2009 ve 21:36  • Odpověz
gami :grinning: Manžel jke takovej kutil Tim, co? :grinning:
2. zář 2009 ve 21:37  • Odpověz
Gamik....neumím číst :slight_smile: přemýšlela jsem,jak jsi skládala lžičku a nešlo to :grinning:
Jo a cestovní postýlku jsem taky měla rozbitou :grinning: :grinning: :grinning:
2. zář 2009 ve 21:38  • Odpověz
Piku Verča takhle reaguje na mističku, když vidí, že jí nesu tak už má otevřenou pusinu a nedej bože, abych se s tím nějak crcala :grinning:
2. zář 2009 ve 21:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.