• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
rio no tak to ti verim... to pak moc nejde... ale uz to vydrzis, ne? :wink:
8. led 2009 v 19:58  • Odpověz
Krásné ráno!!!
Dneska vyrážím na nákupy, dokonce jedeme s manžou omrknout kočárek a postýlku, jupíííí!!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Mám seznam od kamarádky co si koupit, jaké značky kosmetiky má odzkoušené, tak pojedu podle seznamu :wink:
U nás je -16!!!! Čučela jsem jak blázen na teploměr a hledala kde je ta rtuť. Je to mazec.
9. led 2009 v 08:27  • Odpověz
Ahojky,
taky bylo ráno -24!!! Já jsem se včera vrhla do malování, vymalovala jsem záchod i chodbu a pak sem nebyla schopná se hnout, takže teď se jdu vrhnout na úklid :unamused:
9. led 2009 v 09:09  •  2 děti  • Odpověz
autor
Dobré ráno, Angel ty jsi teda čiperka :slight_smile: Já se dneska zase probudila s pocitem, že jsem spala na břiše, přemýšlím čím se půjdu zabavit, nějak mě nic nenapadá.Holky tak to jsou skoro teplotní rekordy :grinning: U nás bylo něco kolem -15, alespoň teploměr v autě to ukazoval. Na fomečku teploměr nemáme, zabavil manžel že prý potřebuje do kotelny :angry: A vypadá to tady jak v mrazíkovi všude omrzlé stromy a zima jak v Rusku. Rio neboj to už doklepete. Kolik vážil Vojtíšek naposledy?
9. led 2009 v 09:42  • Odpověz
autor
V Praze se říká, že jakmile má miminko nad 1kg, tak je to obřík :wink:
9. led 2009 v 09:43  • Odpověz
ahoj holky,
venku je tak krasne, ale asi me to prejde jak vystrcim cumacek... jdu s tema znamyma do toho meho CARu, tak doufam ze mi udelaji i poradnu at se pristi tyden nemusim doprosovat o auto... :sweat_smile:
no ja tady teplomer nemam ale asi si ho poridim... :grinning:
9. led 2009 v 09:47  • Odpověz
autor
Soni, tak dobře pořiď :wink: Malá si zavádí nová pravidla, vstává v 5 ráno :grinning: A od šesti se může zase spinkat :slight_smile:
9. led 2009 v 09:51  • Odpověz
luci tak to ja te pobavim... me vzbudil prcek o pul noci na zachod a kdyz jsem se vratila a lehla spatky do postele, tak mi malem prokopl zaludek, to byla bolest, tak jsem se chvilku spacirovala kolem zachoda ze vrhnu, no pak jsem to vzdala a donesla si svuj oblibeny kbelik k postely... a jeste ted mi je soufl... :angry: :grinning: :grinning: to ma asi po tatinkovi, rany pod pas... :angry: :grinning:
9. led 2009 v 09:54  • Odpověz
autor
Tak to malá zatím šťouchá něžně, když teda zrovna šťouchá.
9. led 2009 v 10:50  • Odpověz
luci naposledy před týdnem měl Vojtík 1 140 g - je to míň o týden než by měl mít, ale prý je to normální, že rozdíl 14 dnů je ok navíc odhad nebývá přesný. doufám že bude pořádně přibírat, měla bych jít během 14 dnů na poslední velký UTZ tak uvidíme
tak to já nevím kolik je venku, stejně nikam nesmím. ale dnes se vrátí manžel ze služebky tak se už těším :slight_smile:
9. led 2009 v 11:33  • Odpověz
autor
Rio, tak to už je pěkná váha. Kamarádce se narodila holčička přesně v termínu a měla 2,5kg víc už prostě nerostla. Nakonec jí řekli že dítě větší jak 3kg by přes ní vůbec neprošlo, takže malá byla chytřejší než všichni doktoři dohromady a teď je z ní krásná velká slečna :slight_smile:
9. led 2009 ve 12:26  • Odpověz
no doufám že aspoň trochu ještě přibere, přeci jen když bude mít přes 2 kg, bude mít větší šanci...myslím že celkově bude menší, já měřím 156 cm a manžel teda 185 cm, ale zatím vypadá že bude drobnější, což mě nevadí, nevím jak bych rodila obříka :grinning: ale může ještě přibrat hodně ke konci, uvidíme
jinak mě se teď asi nějak víc zvětšuje děloha a břicho a bolí mě pěkně žaludek a žebra, do teď jsem měla dělohu jen malinko nad pupek a najednou úplně cítím jak tlačí a zvětšuje se - třeba se tím i Vojtík trochu posune nahoru a nebude tak tlačit a drát se ven
9. led 2009 ve 12:30  • Odpověz
autor
Rio, to je jedině dobře, že si dělá místečko :slight_smile: Ale jak říkám, ta hranice 1kg je mooc důležitá a tu už máte za sebou :wink:
9. led 2009 ve 12:37  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile:

tak jsem včéra byla na odběrech na imuno... vzali mi 9 skumavek těch větších,ale naštěstí to snáším dobře,tak jsem si pak dala u nich z matu kávičku a jela domu spinkat... dneska mám už poslední noční.... a u nás předělávaj zvonky ve vchodě,takže jsem se moc nevyspala :angry: :angry: :rolling_eyes: tak si zaběhnu do města a pak uvařím a půjdu ještě hajíí ať se na tu poslední nočku vyspím dneska budu mít osmou :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale lepší naž ranní
9. led 2009 ve 13:26  • Odpověz
Ahoj holky.Milenko,tak teda 9 by na mě bylo asi moc :astonished:
Rio,Vojtík je šikula,bude to vše OK :wink:
Tak malej se tak v noci budil :slight_smile: a od rána asi cvičí nebo co :grinning:
9. led 2009 ve 14:02  • Odpověz
tak jsem doma v teplicku, prcek je v poradku, ja taky... objednani jsme az na 30.1. i na odbery... vyledky z cukru jeste nemel... ale neresime, pry kdyby neco tak mi to hned rekli... :sweat_smile:
no znamy byly uneseny z dr. i pristupu v centru... alespon neco, pristi tyden jdou na ultrazvuk a spermio... takze to vzali fofrem... :grinning: ale jsou spokojeni, moc... a to jsem rada...
pak jsme se jeste napapali, me je ted zas pekne zle... asi jeste ten nocni stouchanecek... a oni jeli do prace...
9. led 2009 v 15:21  • Odpověz
autor
Soni je dobře že jste s prckem v pořádku, jen tak dál :wink: A děj si nějakou dobrotu na ten pokroucený žaludek, mě to teda vždy pomůže :slight_smile:
9. led 2009 v 17:43  • Odpověz
luci nepomuze.uz jsem uplne v prdeli.prave pred chvilkou sem vlitl manzel odvezl televizi,pocitac takze vam uz tak casto psat nebudu,pres mobil se mi moc nechce.je mi hrozne zle... Takze se loucim kdyz budu moct tak se ozvu...pa holky
9. led 2009 ve 20:02  • Odpověz
autor
Soni a je normální?! To mě moc mrzí holka zlatá, nejhorší je srážka s blbcem. Copak on nemá u maminky TV. Jejda on je to fakt sobec.
9. led 2009 ve 20:49  • Odpověz
luci on uz dlouho nebydli u maminky.tam by si tu kurvicku asi nemohl tahat.je nekde v podnajmu nebo ubytovne,nezarizene.me spise sere ze v pocitaci mam ulozene veci kolem materske,a televizi mi tady nechal jeho starou a vzal si novou plazmu co jsem sehnala za ctrtinovou cenu.je to proste ubozak.
9. led 2009 ve 22:25  • Odpověz
Ahoj holky. Tak jsem se sem po dlouhé době dostala, přečetla si tak nějak co se dějě, všechny jste v pořádku což je super, jen koukám, že Rio pořád s něčím bojuje tak se drž ještě chvíli at tam Vojtíšek vydrží, ale vy to zvládnete. U nás vše v pořádku jen musím říct, že už mi to taky vůbec neutíká...
10. led 2009 ve 12:07  • Odpověz
Ahoj holky,
Soni,nevím,kdy si to přečteš,ale bud ráda,že se ten tvůj vybarvil ještě ted...horší by to bylo,kdyby si na něj prcek zvyknul.Teda já mu asi přeju jen to nejhorší :angry:
10. led 2009 ve 12:42  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

soni to mi je moc líto,že jsi takhle dopadla,ale teď máš aspoň důvod mu to u soudu osolit a nedat a nebýt schovívavá,já vím,chceš třeba být lepší,ale asi to jinak nepůjde..... holka nedej se a bojuj,sice to je těžší tím,že jsi teď těhu,ale zase právě proto musíš bojovat...... páč aspoň ty myslíš natoho maličkýho tvorečka aby se měl líp a otec (tedy teď už jen biologický otec ) je sobec a myslí jen sám na sebe a na tu fiflenku co teď má,to je mi moc líto,ale je to kr.........

gami super,že jste v pořádku a neboj ono to začne utíkat,jen co bude prcek na světě :dizzy_face:
10. led 2009 v 15:04  • Odpověz
tak holky já se pro dnešek asi loučím,jak dopere pračka ,tak jedu vyzvednout manžu do práce a jedema na véču :dizzy_face: moc se těším,dlouho jsme nikde nebyli ,tak si to snad hezky užijeme :slight_smile:
10. led 2009 v 16:50  • Odpověz
Jééé na véču :slight_smile: dobrou chut :slight_smile:
Já byla u kamarádky,má prcka 8 měsíců,s naším Matyáškem budou o rok a měsíc od sebe,tak doufám,že budou kamarádi :slight_smile:
10. led 2009 v 17:46  • Odpověz
ahoj holky, tak jsem zase s vama, sousedka mi pujcila jejich stary pocitac takze jsem zas na siti, alespon neco... uz mi je trosku lip, po dvou prascich, ale je mi lip a snad alespon trosku se vyspim... dostala jsem do sebe alespon vyvar, tak snad bude dobre...
kazdopadne dekuji za podporu, jsem rada ze vas mam... jinak bych to nevim jak zvladala...
10. led 2009 ve 21:12  • Odpověz
ahojky soni,tak to jsme moc rádi,že tě máme zasejc zpátky a jsi tu s námi,......... takový nervíky to ti teda není co závidět,ale zase aspoň ,že ten vývar si do sebe dostala, místo toho aby sis užívala těhu ,tak tě takhle nervuje,to je děs.....potřeboval by nakopat do hlavy ?? a nebo asi i někam jinam,když tohle dělá aby se mu trochu rozsvítilo,ale láska je holt slepá a až si uvědomí co udlal,tak bude pozdě.A dát přednost před nějakou kravkou než před vlastním mimi ,tak to je fáákt síla.....Soni prostě ti přeju hodně síly a hodně klidu,jak na duši,tak i klid na psychice.
10. led 2009 ve 23:05  • Odpověz
autor
Soni jsem ráda, že jsi zase na netu a vývárek j hodně výživný, tak alespoň něco( já včera zbouchala sušený měruňky a ta hnačka potom stála za to :unamused: )Mnažel si uvědomí co vše udělal, až pozdě, když si vybavím, chlapi který takhle odešli od rodiny a dneska dolejzají za manželkama, který opustili, tak jsou to chudákové a ten tvů není nic jinéhp než chudák( ubožák).Milu jaká byla véča?
11. led 2009 v 11:08  • Odpověz
milu dik, ja jsem taky rada, ze se muzu sem dostat...
vis taky si obsas rikam ze kdybych mu nakopla cifernik tak by mi bylo lip, ale zas asi jenom na chvilku a za to mi nestoji, nejvic me stve ze tim hrozne trpi prcek... a dava to patricne najevo...
no ale s tim nic moc neudelam... ale dnes jsem se docela vyspala, spala jsem do pul devate, takze dobry...
kazdopadne bude mit co chtel, chtel boj, bude mit valku... a uz se tesim na to az to vse skonci a ja budu mit svaty klid, ale to bude jeste na dlouho...
11. led 2009 v 11:09  • Odpověz
autor
Jo a včera když jsem vytahovala telku ze zásuvky, tak to tam taaaak zajiskřilo, že jsem měla pěkně nahnáno...
11. led 2009 v 11:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.