• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
piku to je, neumim si to ani predstavit, ono je to sttrasne vzdy, ale na zacatku si rikas ze to este je takove ze to jde, ale kdyz uz ho citis, vnimas, mas v podstate 6tt do porodu... :pensive:
no ale holka zvladla to zatim skvele... obdivuju ji...
3. zář 2009 v 11:34  • Odpověz
To je dobře,že to zvládá...
no já když viděla mého bobečka po porodu a s tou šnůrou dvakrát kolem krku,taky mi bylo ouvej :frowning2:
3. zář 2009 ve 12:38  • Odpověz
Tak ten můj kluk spí od půl 12 a pořád je tuhoň :slight_smile:
3. zář 2009 ve 13:57  • Odpověz
no my usli az o pul druhe, tak jsem zvedava dokdy... :sweat_smile:
no jo piku, ale prestav si ze to musis absolvovat a vis ze si ho nikdy nepochovas... :pensive: to muselo byt hrozne... :pensive: doma maj kocarek, postylku, oblecky... :pensive: brrrr......
3. zář 2009 ve 14:14  • Odpověz
tak my znovu u usinani hroznej rev, nez jsme pochopili ze na ruce nepujdem... :sweat_smile:
3. zář 2009 v 18:54  • Odpověz
holky to je fakt hrozný, ale bohužel se takový věci dějou... Já to říkám, že ty naši bobánci jsou prostě zázrak :dizzy_face:
Já chci taky takového spáče béééééé :grinning: Verča má své 3 20minutovky denně a to je celé.... Ale jinak je hodná takže aspon, že tak :slight_smile:
3. zář 2009 v 19:04  • Odpověz
no gami my jedno spani dopolko, nejpozdeji v 11 jsme vzhuru a pak usiname kolem jedny, tak do tri ctyr, podle pocasi asi... :grinning: no a vecer, cca v sest napoustime vanu a pak koupanicko a sup do postylky a haji... :sweat_smile:
tak jsem si ji naucila a jsem za to rada... :sweat_smile: jen doufam ze to vydrzi... :zipper_mouth:
holky me se zas neco povedlo... :frowning2: mam asi svuj den... :frowning2:
nejdrive jsem mlady zlamala lzycku, od HIPPu jak byla prilozena v nejakych vzorkach... :frowning2: a s tou se nam nejlepe krmilo, mela pro nas idealni tvar do te nase male pusinky... :frowning2:
a aby toho nebylo malo, tak jsem se schejbla pod otevrenymi dvermi do lednice a co myslite? :frowning2: vypadla tam ta policka s lahvema... :frowning2: no a je po sladke chilli tajske omacce :frowning2: , vylite mliko, vsude strepy... :frowning2: no sikula... :frowning2: :frowning2:
3. zář 2009 v 19:16  • Odpověz
jo Soni to já mám taky někdy den blbec, všechno mi padá z rukou, ale když nejde o život tak jde o H....O :grinning:
A já Verču můžu učit jak chci co chci ona si to stejně udělá podle svého. Když zrovna něco nechce tak to dá patřičně najevo :slight_smile:
3. zář 2009 v 19:28  • Odpověz
gami neboj ona to taky obcas skousela, obcas jsem byla na bohnice, uz jsem to chtela vzdat, ale vydrzela jsem a zatim to nese ovoce, sice se mi obcas trosku jeste probere, ale to sosne mliko a je zas tuhon... :sweat_smile:
3. zář 2009 v 19:33  • Odpověz
Tak mě večer usíná většinou dobře. Ted taky, vykoupala, napapala a spí.. Někdy jí to prostě nejde tak si hraje a usne třeba za hodinu.. :wink:
3. zář 2009 v 19:40  • Odpověz
to jo, my se taky az se dovztekame, tak si treba hrajem s kravou... :sweat_smile:
no ted jsme dali jeste mlicko s kasi a ja jdu zehlit u vecernicku... :sweat_smile:
3. zář 2009 v 19:58  • Odpověz
žehlení tu mám taky, ale prdím na to...nebaví mě to :unamused:
3. zář 2009 ve 20:34  • Odpověz
teda soni, to je fakt hrozný, jsou to děsný osudy...
Já jsem dneska nějak nestíhala, v noci nic moc, K se furt budila, jednou houkal monitor, no jsem docela nevyspaná. Kaťule děsně řádí, už začíná lézt, takže vymezený prostor na hrací dece bude za chvilku sci-fi :grinning:
Ta cestovní postýlka co jsem ji měla vyhlídnutou, tak asi nebude, všude ji nabízí, ale nikde nemají, tak mě to pěkně nasr...
3. zář 2009 ve 20:37  • Odpověz
Aquilko u nás už nějaká deka nehrozí... mám ty puzzle na zemi, ale Verču dám na ně a za chvíli je stejně vedle. Venku jsem jí dala na deku, jen jsem se otočila a už se rochnila v trávě... takže se připrav :grinning:
Jo a ted skáče jak králík..jak se naučila klečet tak nevím jak, normálně se od těch zadních odrazí a poskočí.. no jako králíček :grinning:
3. zář 2009 ve 20:59  • Odpověz
Káťa se zase přitahuje rukama, takže deka shrnutá, puzzle rozebraný, no jo, bude hůř...K. se zase na zádech staví do mostu na hlavě atd. No doufám, že si brzo sedne, protože mi to dělala i dneska v kočáře, tak toho takhle už asi moc nenajezdíme :grinning: :grinning:
3. zář 2009 ve 21:06  • Odpověz
gami me to taky neba, ale musim... :sweat_smile:
no my deku taky shrnujem, o ty hrazdicky se zapre a toci a pak se vzteka kdyz neco nemuze dosahnout...
no je to prdel... :sweat_smile:
3. zář 2009 ve 21:08  • Odpověz
jo mostáky děláme v kočáru pořád... :grinning: A je fakt, že je s nima pěkná sranda, každý den něčím novým překvapí :sweat_smile:
3. zář 2009 ve 21:17  • Odpověz
To jo, jsou to šikulky, vždycky najednou začnou s nějakou novinkou :slight_smile:
3. zář 2009 ve 21:22  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
To je, ale škaredý počasí co? :frowning2: Nesnáším zimu...
Holky taky se vám prckové při spaní hrozně vrtějí??? Verča včera skončila nohama na polštáři a než opravdu tvrdě usne tak je to celkem mazec co tam vyvání, hrozně se hází ze strany na stranu a ráno jí vždycky najdu úplně na štorc...
4. zář 2009 v 09:26  • Odpověz
gami ahoj,
neboj taky ji hodim po postylce nez poradne usne... :wink: to je normalni... :wink:
ale pak kdyz usne tak je v pohode, zacne se vrtet zas az se vzbudi... :sweat_smile:
4. zář 2009 v 09:34  • Odpověz
gamik Vojta to dělá taky, pořád se mele a pak má nohy mezi šprušlemi - i když tam má mantinely, on je přehodí přes ně, v noci ho pořád spravuju
Včera jsme byli na rehabce zase pochváleni - i když to docela flákám, prý už je úplně v pořádku a nebýt těch špatných prstů tak by cvičit nemusel. Tak nám zůstal cvik na uvolnění prstů a na plazení. Koukám že my jsme nějak pozadu, podle vašich dětí, ale rehabka říkala že plazit se ještě nemá ani lozit, že má čas, že je akorát, tak jsem v klidu. prostě máte šikovnější děti :sweat_smile:
Dnes jdeme na to očkování tak držte pěsti ať je reakce aspoň normální a hlavně se nezvětší zase ta uzlina, pořád tam ještě je ale trochu menší
4. zář 2009 v 10:07  • Odpověz
tak to jsem ráda, že to dělají všichni :slight_smile:
Rio mě říkala dr, že lézt má až v 8 měsících, takže bud naprosto v klidu :wink: Verča zatím většinou couvá, ale dneska už se jí zase podařilo popolézt dopředu takže počítám, že za chvilku na to přijde... Jo a některý děti vůbec nelezou, ale začnou rovnou chodit... :slight_smile:
Super, že se Vojta takhle lepší a jak vidno možná by ani nemusel cvičit vid a srovnal by se sám... A na očkování držím palečky :wink:
4. zář 2009 v 10:20  • Odpověz
rio tak at to vojtik zvladne v pohode... :wink:
a neboj kazde dite je jine... ja nemam rada tabulkove skatulkovani, je mu tolik a tolik, to uz musi umet tohle a tohle a musi mit tolik a tolik zoubku... :angry: :angry: :angry:
to je blbost,.. a neboj on to vse dozene... a vzdyt ani my se jeste neplazime to spise nejakym tim natacenim a natahovanim dosahnem na hracku... :sweat_smile:
4. zář 2009 v 10:29  • Odpověz
Ahojík holky...
tak mates je prostě spáč...položím a tak spí....maximálně zvedá nohy,když chce prdět :slight_smile:
No mě každej říkal,když jsem první trimestr prospala,že takové bude i mimi a fakt,že jo...ted spal ráno od Půl 9 do Půl 10 a ted už zase spí...
A suoper,že Vojtík je lepší :slight_smile:
4. zář 2009 v 10:30  • Odpověz
tak to je mi už jasné proč Verča nespí... já totiž nespala neměla jsem takovéto těhotenství jak každý říká, že by pořád spal... Já když si odpo schrupla tak jsem pak nespala v noci tak jsem to radši nedělala :slight_smile:
Ono je i to počasí na spinkání já bych si dala hnedka říct :grinning:
4. zář 2009 v 10:41  • Odpověz
No já Gamik spala pořád...jak to šlo,šup do hajan :grinning:
A už jsme vzhůru----mažu zase
4. zář 2009 v 11:09  • Odpověz
tak Vojta je naočkovaný, ani moc neplakal jen jak ho pichla a pak hned v náručí přestal.Teď spí, reakci asi můžu čekat večer nebo v noci že? Snad bude mírnější, zasloužil by si to chudáček. Ale doktorka je skvělá, říkala že můžu kdykoliv zavolat, večer i o víkendu a kdyby byla reakce větší tak se na něho přijde podívat, tak jsem klidnější
Já vím, že má Vojta na lození čas ale jak tady furt čtu jak si vaše dětí sedají a staví na kolínka a podobně tak si říkám že Vojta je nějaký pozadu, ale rehabka říkala že ne, že je akorát a že je šikovný a že je dobře že si nesedá a nepředbíhá vývoj - právě říkala že nebudeme cvičit už moc dlouho aby nebyl pak moc dopředu že to není dobře a že má jít ten vývoj správně aby se naučily děti správně zapojit a posílit svaly
4. zář 2009 ve 13:25  • Odpověz
Tak my očování vždy bez reakce....jak Hexu,tak Synflorix.
Jo a že dětičky vše dělají???můj ne...ale teda že je pozadu by mě asi ve snu nenapadlo...a hlavu si z toho dělat nebudu
4. zář 2009 ve 14:39  • Odpověz
jak říká Sonina každé dítě je jiné a nějaké tabulky jsou spíš asi pro orientaci... Sestřenka má dvojky a ty seděly snad až někdy kolem 10 měsíce, v roce jim začaly růst zuby a ted v 15 měsících teprve začínají běhat.. A to jí řekli, že klučík je opožděnější oproti holčičce a nakonec začal běhat jako první.. A to s ním měla taky cvičit, ale necvičila...
Jinak Verča začala lézt i dopředu, měla jsem jí vybalenou u tchýně a nějak jí to šlo líp jak byla nahatá a ted prostě leze... :astonished: Tatínek se prý v 8 měsících postavil v postýlce tak je mi jasný co nás čeká :grinning:
4. zář 2009 v 16:34  • Odpověz
tak holky my stravii odpolko venku, mlada spinkala az do pul pate... :sweat_smile: ted jsem uz vykoupane a brucime vzteky v postylce... :sweat_smile:
4. zář 2009 v 18:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.