• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
Soni tak to my máme pro dnešek za sebou dvě 20 minutovky, ted je v lehátku vzteká se, čeká totiž na kašičku a taky pomaže :grinning:
4. zář 2009 v 19:00  • Odpověz
tak to mi kasicku dali v pet, ted sosla trosku mlicka a dnes s lepsim vysledkem mensim krikem uz hajame, sice jeste ne valne ale hajame a ja se jdu pustit do cisteni jablicek a pak s nimi sup do susicky... :sweat_smile:
4. zář 2009 v 19:04  • Odpověz
Tak my dneska noc dobrá, dopo byla Káťa pak docela protivná, odpo chvilku dobrý, chvilku ne, jak je hnusně a nejdeme ven, tak je to poznat. Dneska jsem zkusila dát odpo trochu banánu s hruškou a dobrý. Mám pocit, že po té zelelnině má Káťa dřív hlad. Kolikrát jí holky? Píšu holky, protože Matyášek ještě nepřikrmuje :wink: :grinning: Odpo jsem byla nakoupit, teď jsem upekla tříbarevnou buchtu, zítra se možná staví tcháni, tak ať mám dát co na stůl :slight_smile:
4. zář 2009 v 19:16  • Odpověz
Aquil po zelenince taky papáme dřív.. ... Jinak náš jídelníček je 4 ráno mlíčko, v 9hod mlíčko, 12hod zeleninka, 15hod mlíčko a 19hod kašička... A dneska v 17hod jsme si daly trošku přesnídávky, sice se u toho oklepávala hnusem, ale otvírala pusu pořád tak pár lžiček zbaštila... :slight_smile:
A obdivuju s tím pečením, já peču v krámu :grinning:
4. zář 2009 v 19:21  • Odpověz
aquil a Vojtík je taky holčička???? :sweat_smile:
tak to my jíme jinak, protože Vojta přes den mlíko nepije, takže má mlíko kolem 2 ráno a pak někdy kolem 6 tak kolem 9 kašička - doktorka říkala ať dáváme dvakrát když nechce mlíko, kolem 13 zelenina, pak kolem 15 přesnidávka a kolem 19 kaše a budím ho ještě kolem 22 na mlíko aby ho měl víc, protože on prostě jak u toho pospává tak si dá
4. zář 2009 v 19:36  • Odpověz
tak já zase, aby Verča měla dost mlíčka jí dávám v ty 4 ráno... ona by možná vydržela, ale to by měla jen 300ml za den a to je málo, když mají mít aspon 500ml...
4. zář 2009 v 19:47  • Odpověz
holky tak my cca ve 4 mlicko, pak cca v 8 mlicko, v 11 zeleninka, v jednu mlicko, ve ctyri kasicka, co zbyde se zamicha do mlicka a to se dorazi nejpozdeji v osm... :sweat_smile:
4. zář 2009 v 19:48  • Odpověz
Soni tak to to máme skoro stejně :slight_smile: Akorát vy to máte dřív a stihnete ještě jedno papání :wink:
4. zář 2009 v 19:52  • Odpověz
no gami ale zas ber to tak ona sni hrozne malinko, porad mlicka jenom 100-120, takze musime vic krat :sweat_smile:
4. zář 2009 ve 20:06  • Odpověz
No jo, jasně rio Vojtík tutově holčička není, sorry :pensive: :grinning: Asi taky začneme dávat častěji, Káťa teda mliko chce furt, ale po obědě už nedávám, už toho zbaští dost, na noc dáváme kaši a ještě pak trochu mlíka.
4. zář 2009 ve 20:08  • Odpověz
Verča vysosne max 150ml, ale někdy taky jen 90ml.. to je různý.... Ale kašičku tu jí rozdělávám do 150ml a to baští jak neuzavřená :sweat_smile:
4. zář 2009 ve 20:09  • Odpověz
tak my tu zeleninku tak tri polivkove lzyce a kasi tak 70-80 ani toho vic proste nedame, i kdyz ji chutna... :sweat_smile:
4. zář 2009 ve 20:23  • Odpověz
jejda tak to Karlička jí opravdu malinko... my zeleninky spapáme taky klidně asi těch 150ml...
4. zář 2009 ve 20:29  • Odpověz
no jo, ale ji to evidentne staci... my uz od zacatku jsme bojovali s mnozstvim, pak ale dr. skonstatovala proste pribira tim svym tempem, evidentne prosperuje, je spokojena, tak je to v poradku... :sweat_smile: proste ji zdrave, male porce v hodne davkach... :grinning: :grinning: :grinning: no modelka od mala... :grinning: :grinning: :grinning:
4. zář 2009 ve 20:32  • Odpověz
tak to je super, jestli jí to vydrží tak rozhodně nikdy nebude bojovat s nadváhou :grinning: :grinning:
4. zář 2009 ve 20:42  • Odpověz
no nevim, doufam ze ji nezdedi z druhe strany, tam je v rodine prdelatost... :grinning:
4. zář 2009 ve 20:52  • Odpověz
:grinning: :grinning: Verča je oproti Karličce vyloženě otesánek... :grinning: Doufám, že aspon figuru zdědí po mamince, když už ksichtík je tátovo... :slight_smile:
4. zář 2009 ve 20:57  • Odpověz
gami to se jeste tolikrat zmeni... :grinning: :grinning: :grinning:
4. zář 2009 ve 21:00  • Odpověz
jj ted každej říká, že už se mění... :slight_smile: Takže nakonec třeba bude krásná a chytrá po mamince :grinning: :grinning:
4. zář 2009 ve 21:04  • Odpověz
to vis ze jo, krasne chytre po nas :wink:
jdu haji papa zitra
4. zář 2009 ve 21:19  • Odpověz
dobrou... :wink:
4. zář 2009 ve 21:58  • Odpověz
Ahoj holky,
tak Tomísek taky není holčička :wink: vím, že jsme tu nejmladší, ale když čtu kolik toho jíte, tak máme doma asi pěknýho otesánka :grinning:

my máme cca v 5.h mlíko, v 9h mlíko, ve 12.h zelenina (170-200ml :sweat_smile: ), v 15.h pár lžiček banánu a mlíko, cca v 19.h kaši a ve 23h mlíko
-mlíko i kaši dělám ze 150ml a nic nám nezbyde :sweat_smile:
4. zář 2009 ve 22:25  •  2 děti  • Odpověz
Hezkou sobotu :slight_smile:
S těma holčičkama jsem si to teda pěkně zavařila... :grinning: :grinning: Teda angel, to jsou fakt dávky ve 4 měsících :grinning:
Káťa se najedla teď před chvilkou, vždycky vydržela až do oběda, ale poslední dobou mám pocit, že jí to nestačí. Tak nevím, jestli dát ještě nějakou malou svačinku? Aby se nám zas neposunul moc oběd... No musím to vyzkoušet. Když jí dám ráno míň mlíka, tak řve, že chce ještě :grinning:
5. zář 2009 v 07:27  • Odpověz
Dobré ráno :wink: dvojky mi ještě unuli,tak mám chvilku čas.

Aguil,já dávám mlíčko tak v 6.30 a kolem 10,taky mi děti nevydrží do oběda. :wink: Pak ve 12 si dají zeleninku,v 15 ovoce, přesnídávku nebo jogurt a mezi 18-19 kaši. Kájina už vydrží celou noc a Kubín se budí mezi 1-2 na mlíčko. A mezitím si dávají čajík. :wink:

Dobrá diskuse o holčičkách a chlapečkách. :grinning:

Kuba už péruje na kolínkách,čekám každou chvilku,kdy se rozleze a Kájina se otáčí ale je líná se točit zpátky,tak začne ječet,abych jí obrátila,je to pohodlnější,ale přitom to umí. :wink:

Holky, to je počasí,co??? :angry: My měli u nás na zahradě slavit švagrovo narozky,tak vymýšlíme náhradní program,to se nedá sedět venku. :unamused:

Hezkou sobotu! :slight_smile:
5. zář 2009 v 07:57  • Odpověz
jeee esterka... :grinning: ahoj
jeste by se mohla lucijda ukazat, jak na tom jsou... :sweat_smile:
5. zář 2009 v 08:00  • Odpověz
no kuci už tu pěkně dlouho nebyla, s nad jsou s Alenkou v pořádku. . .
no počasí je fakt hnus, tady je 9st. a vypadá to že bude pršet. . . no musíme skáknout do krámu pro brambory a pak už asi nevylezem :slight_smile:
5. zář 2009 v 08:43  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky... a Esterko :slight_smile:
Angel vždyt máš doma chlapa ten přeci musí baštit :wink: Hlavně, že mu chutná....
Verča včera zase rychle vytuhla a dneska jsem jí nechala spinkat, protože spala klidně takže jsme dávali mlíčko až v půl 6... A ted už se ozývá tak musíme dát napapat ..
5. zář 2009 v 09:29  • Odpověz
Jinak mě dneska přijede mamina a v pondělí pojedem do Plzně, ale musíme vlakem, rozbilo se nám auto :unamused: Tak jsem na tu cestu zvědavá... Ten papír ze sociálky mi samo nepřišel, pěkně mě se... :angry: Zkusím se tam jít domluvit, že bych to tam podala a ten papír jim pak třeba poslala poštou nevím jak se pak do Plzně zase dostanu.. A to už tenhle měsíc budu peněz :confounded:
5. zář 2009 v 09:44  • Odpověz
tak my jsme spatky, fouka tam jak blaznive... :confounded: spadlo i par kapicek, ale dobry, zima no lepsi nez to silene vedro pred tim... :sweat_smile:
a ted likvidujem deku... :grinning: :grinning: :grinning:
5. zář 2009 v 10:15  • Odpověz
Ahoj Holky
Esterko a kdy jsi jim začala dávat jogurty a jaké? Já jsem myslela že se nesmí tak brzy?
Vojta noc dobrý, reakce zatím jen ta zvýšená teplota - i teď měl 37.2. V noci jsem spala v pokojíčku, m. měl nařízeno mě vzbudit kdyby se něco dělo, ale Vojta spal jako vždy, jen ráno mě m. budl po 6 že Vojta byl totálně posr.... a m. to nezvládá, tak jsem ho přebalila a a spala do 10 :grinning: ale spala bych i dál jsem se nějak nemohla probudit
Včera mi přišly šablony na zeď, Vojta bude mít v pokojíčku dva krtečky a medvídka pů tak jsme jednu obkreslili zatím jen obrysy a bude o moc hezké aŽ to bude barevné už se těším :dizzy_face:
5. zář 2009 v 10:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.