• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
No jsem zvědavá,kdy zjistí,že nejedl :slight_smile:
5. zář 2009 ve 20:55  • Odpověz
tak to my zblajzly 150ml kaše.... jo a dneska přesnídávka už šmakovala už se nešklebila a snědla půlku skleničky...
5. zář 2009 ve 21:12  • Odpověz
Tak Vojta usnul kolem 19.30 po kaši a koupání, teplotu už neměl tak to vypadá že očkování zvládl dobře
5. zář 2009 ve 21:16  • Odpověz
Dobré ráno...
Vypadá to, že neděle se nám celkem povede u nás svítí puchejř :sweat_smile: Já se dneska moc nevyspala, Verča nějak kníkala ze spaní celou noc tak nevím co to bylo... že by zoubky????... ale tomu moc nevěřím...
6. zář 2009 v 09:08  • Odpověz
Hezkou neděli...
No to si taky vždycky říkám gami, když Káťa takhle nespí a prd... :grinning: Včera jsme měli celé odpo návštěvu, takže K. samozřejmě nespala aby jí něco neuteklo, takže pak už se nedala udržet a v šest totálně odpadla. A logicky ráno od půl paté už se vrtěla, cestovala, kecala,tak teda taky nejsem moc vyspaná.
rio, tak snad to Vojtík přestál bez větší teploty, mně taky dr. říkala, že srážet až od 38
6. zář 2009 v 09:52  • Odpověz
jsem zvědavá kdo bude první s tím raťafákem :grinning: Hlavně ať ty prdelky moc netrpí jak někdo říká, že maj horečky a tak.. :cry:
6. zář 2009 v 10:27  • Odpověz
Ahojík....
tak Mates včera spal až do půlnoci....pak teda dostal hlad a máem mě snědl celou :slight_smile:
A dnes dopoledne js,e si spolu hezky pospinkali :slight_smile: Vstával taky brzy...ve čtvrt na 6,tak jsme šli v půl 9 zase spát.
6. zář 2009 v 10:59  • Odpověz
hezkou nedeli vsem... :grinning:
tak to my jsme vzhuru od sedmi a usla jenom na chvilicku... :sweat_smile: ale zas je hodna, sice tady pred chvilkou rvala na slunicko, ale jinak dobry... :sweat_smile:
6. zář 2009 v 11:02  • Odpověz
u nás už se zase začíná dělat hnusně... to je hrůza s tím počasím... :unamused: Verča chrupká v kočárku, máme to tady zase složitý, tatka je po noční tak odpo budeme zase hledat azyl u babičky, aby se vyspal... Ráno ho moc nenechala jak kníkala...
6. zář 2009 v 11:04  • Odpověz
tak uz si zas povidame :grinning:
6. zář 2009 v 11:08  • Odpověz
http://www.youtube.com/watch?v=Cr9ummGo1l4
http://www.youtube.com/watch?v=vlJB7m0H-f0
tady jestli někdo chce mrknout co ten náš "živočich" vyvádí... :slight_smile: Doufám, že to půjde spustit ..
6. zář 2009 v 11:13  • Odpověz
gami tak to je opravdu sikula... :dizzy_face: rozhodne se nenudite... :grinning:
6. zář 2009 v 11:23  • Odpověz
Teda Gamik....to je šikulka fakt....jak jí to jde hezky :grinning:
6. zář 2009 v 11:24  • Odpověz
dobrý na tom je, že si vystačí sama... jak jí to baví tak to pořád zkouší a je opravdu den ze dne lepší... akorát už člověk musí být ve střehu kam se plazí.. už jsem vyndala klíčky ze skříněk, aby se nezvedla a nedala si do hlavy ona k nim totiž leze a kope do nich, dělá to kravál tak to je ono :sweat_smile:
6. zář 2009 v 11:45  • Odpověz
gami takze u vas uz zacina ta zaplavova oblast? :grinning: :grinning: :grinning:
no jo co dela rachot je to nejlepsi... nejlespi se po ranu triskat nozickama do spruslicek, protoze to dela kraval... :grinning: :grinning: :grinning:
6. zář 2009 ve 12:31  • Odpověz
Joo kravál..to je ono....
ale já ještě můžu nechat matese ležet na zemi na dece....nikam se neodpalzí :slight_smile:
6. zář 2009 ve 12:42  • Odpověz
Hezkou neděli,

tak my dneska noc super, po dlouhý době sem se vyspala, byli jsme včera na návštěvě u švagrový a Tomik nám usnul v autě, vstával až ve 21h, snědl celou dávku kaše, zapil to džusem a vstával až v 7.30h a pak sme ještě chvilku usnuli a vstávali jsme v 9.h takže super :grinning:
před chvilkou se najedl, dneska měl bramborovou kaši s mrkví a usnuli s taťkou oba :slight_smile:
6. zář 2009 ve 13:55  •  2 děti  • Odpověz
tak Verča usíná s takovým červíkem co chrastí, takže když jí nejde usnout tak je to taky mazec... to s ním tříská hlava nehlava :grinning:
6. zář 2009 v 17:22  • Odpověz
jeee gami to muze byt prdel... :grinning:
my teda mame v postylce jenom spagetkovou kravu a ovecku, kravu kdyz usina tak obtezuje a taha za ty provazky... :grinning: ale ta nastesti, jestli protestuje, tak to neni slyset... :grinning:
6. zář 2009 v 17:52  • Odpověz
Soni prdel jak pro koho... my když chceme spát tak nic moc :grinning: :grinning:
6. zář 2009 v 18:36  • Odpověz
gami... :grinning: :grinning: :grinning: predse by jste nespali??? nechteli jste do dvou let dalsi? :grinning: :grinning: :grinning:
my uz teda spinkame... :confused: a to ani moc mlika nedala... :confused: jsem zvedava kdy se vzbudi... :confused:
6. zář 2009 v 18:46  • Odpověz
Tak u nás tatínek koupe,paj jídlo a jde hajat :grinning:
snad usne hned :wink:
6. zář 2009 v 18:59  • Odpověz
tak jsme se vzbudili, vyzehli lahev a spime jak nemluvne... :dizzy_face: dudinka na pul vyplivla... :grinning:
6. zář 2009 v 19:27  • Odpověz
Soni to s tím druhým stále trvá, jedináčka nechcem a můj věk mi nedoviluje čekat :unamused: :grinning:
Jinak Verča se dneska rozhodla nespat.... sápe se mi tady po klávesnici a je vzteklá, že jí nechci pustit :grinning: potvůrka :grinning:
6. zář 2009 v 19:56  • Odpověz
hahaha gami ani nepoustej, me se k ni dostala a blokla mi na notasi touch ped... :grinning: :grinning: :grinning: a nevim jak to odblokovat... :grinning: :grinning: :grinning:
to bude mit bracha radost... :grinning:
6. zář 2009 ve 20:00  • Odpověz
Verča usnula až ted, ale kdyby jste jí viděli co tady vyváděla... :astonished: jsem si myslela, že se snad něčím nadopovala...
:grinning: Dala jsem jí do postýlky, spí v tý cestovní, a jak je v tom závěsnym lůžku tak je tam takovej box na plínky, asi víte co myslím, a já si tam odkládám plenku, chrastítka a flašku s čajem a tak... a ta potvůrka tam viděla tu flašku jak ležela na bříšku a normálně jsme na ní koukaly s mámou jak blázni ona se tam vyškrábala :astonished: nahoru :astonished: a stáhla to chrastítko, flaška jí nešla chytit... Takže za chvilku půjde ze závěsnýho lůžka dolů :confused: Začíná mi celkem děsit jak je až moc šikovná :confused:
6. zář 2009 ve 21:11  • Odpověz
no gami tak to teda cumim, ale ona je teda hyperaktivni... ale ono se to pak srovna... my vas dozeneme a uz ty rozdily tak velke nebudou, jenom vy mate vse o tolik driv... :sweat_smile:
6. zář 2009 ve 21:32  • Odpověz
Soni já doufám, že se to srovná už ted mám hrůzu až začne běhat, že jí budu muset snad dát na vodítko jinak jí nedohonim :confused: :grinning: :grinning: Jen doufám, že to nebude nějak špatně, že je takhle dopředu, aby jí to tělíčko pobralo a neměla pak nějaké problémy... 16týho jdeme na půlroční tak to dr řeknu, posledně mi řekla, když jsem jí říkala, že by nejraději už lezla,že na lezení má času dost, že to bude až někdy kolem 8 měsíce a 5 měsíc mě moc kolem nepřijde :grinning:
6. zář 2009 ve 21:37  • Odpověz
no uvidis gami, ale jak rikam deti se skatulkovat nedaji... :wink:
no a ty ksiry pak budem shanet vsechny... :grinning:
ja jdu padnout... papa :wink:
6. zář 2009 ve 21:49  • Odpověz
nekoukáte některá na střepiny???? Co tam ta reportérka povídala o mateřství... no to byla, ale kráva... to byly názory by jeden blil :confused:
6. zář 2009 ve 21:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.