• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
nekoukala, me ted stacil jiny nazor abych blila... :angry:
6. zář 2009 ve 21:57  • Odpověz
jaký??? :confused:
6. zář 2009 ve 22:30  • Odpověz
gamik Verunka je fakt šílená, koukala jsem i na ty videa a ona je fakt strašně dopředu. S tím ale nic nenaděláš, prostě ji to žene dál.Mě říkala rehabka že je dobře, když děti jdou jak mají jít, protože posilují svaly postupně jak je potřeba, ale co naděláš když je Verča taková hyper- super. Však lepší než kdyby byla opožděná a asi Ti bdue fakt brzy chodit, je to velká šikulka. Ale od kamarádky taky holčička půlroční už leze jako ďas, prostě některé děti nic nezabrzdí. Já jsem i docela ráda že Vojta mi neuteče, sice se točením a rotováním dostane u podložky a tak ale ne moc daleko
7. zář 2009 v 07:52  • Odpověz
Ahojík holky....
my máme malé narozeniny :grinning:
Na střepiny jsem koukala.....a zase dobře,že to ta ženská má rozhodnutý.....místo toho,aby děti měla a pak se nestarala.
7. zář 2009 v 07:57  • Odpověz
no jo piku, tak vse nej... :wink:
gami vercu proste nemuzes privazat... :grinning: jedine co muzes delat je ji hlidat aby si neco neprovedla... :sweat_smile:
7. zář 2009 v 08:09  • Odpověz
Soninko,díky...
a o jakém názoru jsi to pslala ty??
7. zář 2009 v 08:21  • Odpověz
Ahoj holky... :slight_smile: Rio je to fakt šílený, přebalit Verču je nadlidský výkon kolikrát je mi z toho dobreku, protože jí prostě nemůžu chytit, chytnu jí za nohy, postaví se nahlavu a ve vzduchu udělá vrtuly... A když je pak pokaděná tak to je mazec :unamused: Ono je to pro ostatní směšné, ale já jsem z toho fakt hotová.... Piku je dobře, že to má rozhodnuté a zrovna ona nemá děti, ale ty názory kolem toho.. "Já bych měla určitě krásné a chytré dítě"...tohle bych řekla, ale rozhodně ze srandy a ne vážně do éteru mezi miliony lidí ... :confused: A než mít 5,6,8 dětí, který pak budou kriminálníci a přítěží pro společnost... no co to je??? To byla asi někde trošku jinde ne????
7. zář 2009 v 08:30  • Odpověz
holky ted me docela zajima co to tam bylo... :confused:
7. zář 2009 v 08:34  • Odpověz
No to byla teda.....dobře,že děti mít nebude....
stejně si myslím,že je ve skrytu duše chce.....jen nemá chlapa :grinning:
7. zář 2009 v 08:34  • Odpověz
Soni fakt to co tam předvedla tak to byl slovní průjem... kdyby řekla normálně, že nechce děti tak to člověk bere je to její věc, ale ona to podala tak, že bych z toho fakt blila.... akorát ukázala jaká je to kráva nic víc... :wink: Tot můj názor možná, že někomu to tak nepřipadalo...
Piku tak to máš asi recht.... :grinning:
7. zář 2009 v 08:57  • Odpověz
Gamik....jasan.....chce,ale nemá s kým,tak si to takhle podala a doma pak brečí do polštáře
7. zář 2009 v 09:11  • Odpověz
Čau holky,
tak to mi teda včera uniklo ty Střepiny, mrknu se na to do archívu Novy. Jak se jmenuje ta baba, někdo známej?
Káťa je teda taky asi trochu dopředu, ne tak jak Verunka, ale už mi to řeklo dost lidí. Já po tom, co jsme cvičili beru názory rehabek dost s rezervou. Oni si představují, že dítě musí přesně to a to a musí u toho vypadat takhle a dělat tohle...Ale děti nejsou přece stroje, člověk do toho musí trochu dát tu přirozenost, jinak by se zbláznil. To je jak se zubama, některý dítě ho má ve třech měsících, jiné v 10 a řeší to někdo??? Jasně, že když dítě nezvládne držet ve třech měsících hlavičku, v roce nebude sedět, tak mě to taky znepokojí a budu to řešit, nejsem blázen, co to nechá být, ale fakt po našich zkušenostech s Vojtovkou jsem trošku opatrná a neberu si to tak k srdci...
Jinak my noc na pikaču, od tří jsem ani ne po hodině vstávala, v šest jsme byli vyspaní úplně...Teď samozřejmě milostslečna chrní :grinning:
7. zář 2009 v 09:11  • Odpověz
Aquilko byla to taky kdysi reportérka na Nově... Kateřina a ted nevím příjmení...
A s tvým názorem se rozhodně stotožnuju taky si myslím, že to rehabky přeháněj, ale je to jejich práce tak to tak člověk musí brát :wink:
7. zář 2009 v 09:17  • Odpověz
Jooo jen to jméno...Kateřina Bouda nevím jak dál.....už to svědčí o něčem že....
Jinak s dětmi......uplně nesnáším slova,že je někdo ppzadu,nedej bože když někdo řekne opožděný.... :angry:
7. zář 2009 v 09:29  • Odpověz
A nebyla to ta Kateřina Kašparová nebo tak nějak se jmenovala? Ta mi byla hrozně nesympatická odjakživa...A co má za chlapa? To taky musí být nějak dement. Nebo se možná bude divit, až jí za čas ueče a pořídí si dítě s jinou. Chlapi nejdsou moc jiný než ženský, taky touží po dětech...
Jo včera jsem se ptala manži, co by na to říkal, kdyby to podruhé byly dvojčata holčičky a on že nic, že dobrý, ale bysme asi s dětma v tom případě neskončili, se zbláznil asi... :grinning: :grinning: :grinning:
7. zář 2009 v 09:44  • Odpověz
Ahoj holky,

koukám, že ste se tady pěkně rozčílili po ránu :grinning: ale s vaším názorem na vývoj dětí souhlasím, každý dítě si jede svým tempem!!!

a na ty Střepiny budu muset kouknout. . .

my dneska noc opět super, asi se nám to jídlo a spaní začíná rovnat, Tomik spal do 19.30h do 6.30h, pak se najedl a ještě chvilku sme usnuli a vstávali až v 8.30h :grinning:
dnes jdeme na kyčle, tak snad už naposledy
7. zář 2009 v 09:57  •  2 děti  • Odpověz
no to my teda dnes nad ranem, to nevim co to bylo v pul pate si zacla povidat a vykrikovat na kravu ale jist nechtela, vydrzela pul hodky a usla... :sweat_smile: a vstala v sedm... :sweat_smile: pak se napapala a vytuhla asi o pul devate na chvilicku at ed radi na dece a skousi se otacet tim ze neco popadne na hrazdicce a pritahne se za to... :grinning:
7. zář 2009 v 10:14  • Odpověz
Aquilko....jooo myslím že to byla ona.....
ale za jménem Kateřina má ještě Bouda----tak má asi nějkého Boudu :astonished:
7. zář 2009 v 10:22  • Odpověz
Tak už jsem to viděla a je mi fakt na blití. Její způsob uvažování a výroky jsou tak trapnýtný. Je to totálně sobeckej člověk, kterej si sojí za svým skvělým názorem a přitom ho má potřebu pořád obhajovat. No je fakt asi neskutečně hloupá, tak to na mě působí. A její výrok o tom kolik stojí dítě a že je teď špatná doba, to jsou pěkný bláboly. no myslím, že to muselo zvednout madle dost lidem. Dobrá byla ta paní, jak říkala, že manžel zálohuje - 2 holky, 2 kluci :grinning: :grinning: :grinning:
7. zář 2009 v 10:30  • Odpověz
Aquilko...říkám,slepice....
7. zář 2009 v 10:34  • Odpověz
kuk... :confused:
7. zář 2009 v 17:56  • Odpověz
:confused: :confused: :confused:
tyyyy jooo podruhe na treti strance... :confused:
ja cekam jestli se vyprdime a jeste na chvilku usnem... :sweat_smile:
8. zář 2009 v 08:09  • Odpověz
Ahojík....
tak my v 8 vstávali....ale v noci jsme měli plačící asi hodinku---holt nekaká a bolí ho bříško
8. zář 2009 v 08:34  • Odpověz
Ahoj holky,
celý den jsem se sem nedostala a tady ani není ni na dočítání... Káťa se teď v noci jaksi pořád budí, cestuje v postýlce, je furt odkopaná a asi je jí pak zima, tak kňourá, zakryju ji a za chvilku zase nanovo :frowning2: Nějak ji zkusím zvyknout na ten spací pytel, ale ona v tom nechce být...
Už musíme zkusit sporťák, protože K už v hlubokém řádí jak blázen. Jak nespí, tak je to havárka-dělá mosty, plazí se po bokách kočáru, furt se zvedá, fakt děs...
Jinak včera v plavání bezva, ještě jednou půjdeme do vany a pak už do bazénu. Včera s náma byl i manžel a moc se mu to líbilo :slight_smile: Kačenka se předváděla, byli jsme mokří komplet všichni :grinning: :grinning:
8. zář 2009 ve 20:03  • Odpověz
aquil a jaky mas ten spaci pytel? me v tom bez rukavku v tom tlustem taky nechtela ale od nekoho jsme dostali takovy tensi s rukavkama a ten v pohode, prohodim pres ni i paponek... a pak se tolik neodkopava... :sweat_smile:
teda plavani holky... :sweat_smile:
8. zář 2009 ve 20:05  • Odpověz
Tak Matyášek spí v pytli...bez rukávů a v poho...musím koupit ještě aspoň jeden :slight_smile:
8. zář 2009 ve 20:39  • Odpověz
no nam se v nem moc nelibilo... :sweat_smile: to bylo fakt jak pytel... tenhle tenci s rukavkama je lepsi, je v nem klidnejsi... :sweat_smile:
8. zář 2009 ve 20:42  • Odpověz
Ahojík holky...
tak ten můj kluk ještě spí :astonished: asi láme rekordy....a já když můžu teda spát,tak mi to nejde :unamused:
9. zář 2009 v 07:47  • Odpověz
holky tak jsem se po ránu pěkně naštvala.Přišla mi proplacená dovolená a víte kolik mi přišlo? 665 kč, za jeden den. Přitom já mám mít dovolenou za loňský i letošní rok, na rok máme 40 dní dovolené, tak ten jeden den nějak nechápu. Volala jsem tam a hospodářka slíbila že zavolá účetní a zjistí to. Doufám, že mi pošlou ostatní peníze, protože na to snda nemají právo ne mě takhle obrat???
9. zář 2009 v 08:08  • Odpověz
rio obrat te nemuzou, jestli jsi zazadala o jeji prolaceni tak ti ji musi vyplatit celou... jen nevim na kolik mas narok... :sweat_smile:
my uz jsme vzhuru a vyrikujeme a brebentime... :sweat_smile:
9. zář 2009 v 08:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.