• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
Rio...zrovna mě napadlo,že musím do školy kvuli dovolené.....
A určo máš nárok na víc
9. zář 2009 v 08:16  • Odpověz
Tak už vím jak to je. Prý mě nemůžou proplatit dovolenou najednou, tohle je za poslední den v srpnu, protože mě zkončila MD 30.8 tak to je za 31.8 a zbytek mě proplatí postupně asi ve dvou měsících, za loňský rok a za letošní.Musela bych prý dát výpověď aby mi to proplatili najednou.No je to zajímavé že kamarádkám jinde to propláceli najednou i bez výpovědi. Hlavně že mě to proplatí
9. zář 2009 v 08:43  • Odpověz
Jooo hlavně že penízky budou :slight_smile:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=11010554
toto mi dnes přišlo.....máme Matyášek a měsíček :grinning:
9. zář 2009 v 10:03  • Odpověz
Ahoj holky,
rio, mně dovolenou neproplatili, ale jaksi to udělali tak, že mi běžela mezi mateřskou a pobíráním rodičovského příspěvku-moc tomu nerozuím... :unamused:
piku, krásná deka, Matyáškovi moc sluší :wink: Já mám zas na MMB vyhlídnuté ty samolepky na auto a nemůžu se dokopat abych je objednala...
Káťa teď zbaštila hrušku s banánem, to byl fofr, ani jsem nestačila dávat. Pak ještě chvilku pořád otvírala pusu a ono už nic nebylo :grinning: :grinning: :grinning:
9. zář 2009 v 15:54  • Odpověz
Jo a nakonec se mi podařilo sehnat tu cestovní postýlku, zkoušela jsem to asi v 15 obchodech a světe div se, v jednom ji měli. Tak pak napíšu, jak manžel skládal. :grinning: :grinning: :grinning:
9. zář 2009 v 15:57  • Odpověz
Aquilko....tak tolik obchodů???
tak at hlavně není vadná :grinning:
A my za sebou máme 2.překulení se na záda
9. zář 2009 v 16:17  • Odpověz
aquil to je divne s tou dovcou, to ti dali za cerpani nejake penize? jinak te podle me obrali, protoze rodicak je do urcite veku ditete
ale na reportaz jsem zvedava... :grinning: ono kdyz se prijde na spravny grif tak je to snadne, jinak je to docela prdel :grinning:
9. zář 2009 v 16:18  • Odpověz
Aquil...to je divné s tou dovčou :unamused:
9. zář 2009 v 16:50  • Odpověz
me to taky prijde divne, protoze bud ti ji proplati, nebo kdyz se cerpa tak ji mas mit radne zaplacenou... :confused: ja bych se po tom pidila... :confused:
9. zář 2009 v 16:57  • Odpověz
No já to musím taky pořešit
9. zář 2009 v 17:16  • Odpověz
No já čekám, že to čerpání dostanu proplacené, ale to by mělo být až teď někdy, mateřská mi končila 19. srpna. Když nic, tak se zeptám, to je jasný, že jim to nedaruju...
9. zář 2009 v 18:36  • Odpověz
tak to je fakt divné, všude to dělají jak chtějí, mělo by to být stejné a měli by to normálně proplatit, to jsou móresy totok :angry:
9. zář 2009 ve 20:52  • Odpověz
Ahojík holky...
tak noc na nic,malej prostě nespal....prdíky ho trápí....
Jinak dnes jdeme na 5ti měsíční,tak jsem zvědavá na váhu :grinning:
10. zář 2009 v 08:25  • Odpověz
no my konecne nasli neco jineho na piti, tak sice prdiky jsou, ale bez toho fenyklace se u toho tak nekrouti, jde ji to lip... :grinning: a vcera vecer to byla hotova delostrelecka jednotka :grinning:
10. zář 2009 ve 14:57  • Odpověz
No jo, všude je to jinak, doufám, že mi to aspoň zalatí a nebudu zas muset někde něco urgovat.
Zas jsem se dneska vytočila kvůli České pojišťovně, ještě když jsem byla těhotná, tak jsem tam byla zrušit pojištění co jsem měla kvůli práci. A co myslíte? Teď mi přišlo, že mi ruší pojistku kvůli tomu, že jsem neplatila a že mám urychleně doplatit dlužnou!!! částku. Bordel. V pondělí tam na tu babu vlítnu a to uvidí, co jí řeknu, fakt mě to nasr...
Jinak jsem byla dneska u holiče, došla cestovní postýlka a manžel ji složil okamžitě bez problémů :confused: :grinning: , poprvé jsme dneska byly venku se sporťákem, no zážitků mraky :slight_smile: Káťa zas dneska naopak spala dobře, o půl osmě se vzbudila, zívala a čučela jako co mě budíte??? :grinning:
10. zář 2009 v 18:31  • Odpověz
Ahojík....
holky držte se :grinning:
Máme 9.35kg a 69cm :astonished: :astonished: :grinning: :grinning:
11. zář 2009 v 07:49  • Odpověz
pikus teda to je fakt kus chlapa, se už musí pěkně prosnést :confused: my jdeme příští týden na půlroční ale počítám že bude mít tak 7 kg
11. zář 2009 v 07:51  • Odpověz
pikuuuuuuuuuuuuu :confused: :confused: :confused: tak to my snad nebudem mit ani v roce... :confused: :confused: :confused:
tak to je teda kusanec... ty fakt ho krmis smetanou a ne mlikem... :grinning: :grinning: :grinning:
riko jak vojtisek?
11. zář 2009 v 08:20  • Odpověz
No holky já nevím,co mi z těch prsou teče....
ale dřív nabral za měsíc kilo a kousek,ted už jen půl kila...
ale teda pronese se mi,vzít ho v autosedačce už teda nezvládám
11. zář 2009 v 11:32  • Odpověz
Hezký večer!
Tak konečně mám svůj noťas jupííííííí :slight_smile: Dneska jsem vařila, prala atd., pak odpo dlouhá procházka, teď jsme byli s manželem na večeři, ještě poslední šance, kdy se dá sedět venku i s kočárem :slight_smile: Už jsem úplně zapomněla jaký to je :grinning:
pikusko, teda Matýsek je kus chlapa, ale to je dobře...Káťa měla 7kg v pěti měsících, tak jsem zvědavá kolik bude mít teď...
11. zář 2009 ve 20:50  • Odpověz
no holky ja mam za sebou velky uklid... :sweat_smile: snad jen okna nam chybi... :sweat_smile: zitra musim jeste nejake drobnosti, ale jinak muze v nedeli dorazit navsteva... :dizzy_face: uz se moooooc tesime... :dizzy_face:
dnes jsme se byly podivat na vystavu u starkla, udelala jsem nejake fotecky... :dizzy_face: sice vystava jako vzdy nesklamala, nic moc, nic noveho... ale poridila jsem si tri nove kyti, oni jsou sice jako stejne, ale kazda jine barvicky... :dizzy_face:
holky teda kam vy na ty buclacky chodite... :sweat_smile: ja jsem zvedava jestli budem mit alespon sest v pul roce... :sweat_smile:
11. zář 2009 ve 21:16  • Odpověz
teda Piku to je pořááááádnej kus chlapa :wink:

no my těď jdeme až na půlroční prohlídku, v 5.měsících nejdem tak jsem zvědavá kolik za ty dva měsíce přibere. . .
jinak v albíčku mám pár fotek jak rosteme :slight_smile:
11. zář 2009 ve 23:08  •  2 děti  • Odpověz
Holky jen průlet...a jedeme nakupovat :slight_smile:
tak se stavím večer :slight_smile:
12. zář 2009 v 08:20  • Odpověz
Zdravím všechny,
zrovna sedíme s manželem u kafča a přemýšlíme co budeme dělat odpoledne :wink: Dneska bylo velké vaření, Káťa měla poprvé králíka, uvařila jsem mrkev, kedlubnu, cuketu, brambory a namixovala jsem to dohromady s tím králíkem. Káťa se tvářila všelijak, ale zblajzla to, tak snad dobrý. Jako kaše nebo ovocná přesnídávka jí to nejelo, ale důležité, že to neprská.
co máš soni za návštěvu? :wink:
angel, moc hezký fotky, Tomášek taky bude macík :slight_smile:
pikusko, dobře nakupte
12. zář 2009 ve 13:35  • Odpověz
tak kralicek? :grinning:
my vcera papali prvni banan s jablickem, a snadla ho skoro cely :confused: chutnal ji :grinning:
aquilko prijede adoptivni babi a deda ze slovenska, tak se jeste vecer vrhnu na tahany strudlik, protoze zitra bych to nezvladla, kor jestli bude vyvadet jako dnes, :confounded: se o ni nemuzu ani na zachod a porad jen nosit :sweat_smile:
12. zář 2009 ve 14:07  • Odpověz
Ahojky holky...
tak jsme se úspěšně vrátili z Plzně... Cesta tam, vlakem byl děs takže už nikdy více... Trvalo to 3hodky a to bylo na Verču moc pak už byla protivná a hlavně táhnout jí a tašku to se opravdu nedá...
Piku tedy Maty je velkej jak můj synovec a to jsou mu 2 roky :grinning: ... ten má 11kg, ale je fakt, že je to drobečekna svůj věk... Chtěla bych ho vidět naživo, protože takhle si to člověk může jen těžko představit je vidět, že mu nic nechybí :wink:
My už zkoušeli telecí a drůbeží a Verča fakr zbaští všechno..
12. zář 2009 ve 14:13  • Odpověz
jo jinak my uz jako polivku meli kuratko, maso se pak rozmixovalo se zeleninkou a uz i rybicku, dali sme pangasia :sweat_smile: a dobry papame :sweat_smile:
12. zář 2009 ve 14:23  • Odpověz
jsem doma....a peníze v pr....ale co.....ty budou a my nebudeme :grinning:
Gamik....přijed na návštěvu :grinning:
12. zář 2009 v 15:39  • Odpověz
tak zrovna kdyz se chcete blysknout, tak se to zrovna tak uplne nepovede... :angry: strudlicek se mi trhal, jak jeste snad nikdy, ale asi mam rozbitou vahu, tak to nebylo namereno uplne tak jak melo... :confounded: asi se budu muset ohlidnout po jine :unamused:
no ale uz se pece, voni to, a k jidlu bude taky, jen nebude tak krasny jako obvykle... :sweat_smile:
12. zář 2009 ve 20:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.