• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
No jo soni, to je tak vždycky, když se člověk hodně snaží, tak se to pak tolik nepovede. Ale určitě bude výbonej, na perfektní estetickej dojem kašli :slight_smile: :wink: Hlavně si hezky užij návštěvu :slight_smile:
My pojedeme odpo k manželové babičce, už jsme tam dlouho nebyli, tak hlavně ať si užije Káťu, ona je z ní hotová-první pravnouče, tak to prožívá.
Včera jsme nakonec jeli na výlet, krásná procházka a v půli cesty nás chytl slejvák jak prase, Káťa samozřejmě chytla pod pláštěnkou v kočáře hysterák, ale nakonec naštěstí usnula. Dojeli jsme k autu, pomalu přestalo pršet a když jsme kousek popojeli, tak úplně sucho, u nás taky ani kapka. Tak asi pršelo jen na té cestě co jsme šli nebo co :angry:
13. zář 2009 v 08:54  • Odpověz
Ahojík...
my zítra jdeme na kyčle a pak frčíme s malým na mini dovču :grinning: do středy...
tak musím balit....a je toho nějak moc :astonished:
13. zář 2009 v 10:14  • Odpověz
piku tak at havne nic nezapomenete :wink:
aquilko je vytecny jako vzdy a nakonec ani nevypada tak spatne :sweat_smile:
13. zář 2009 v 10:43  • Odpověz
Soninko,to ti povím po návratu :grinning:
pořád chodím a přidávám....čaj,přebalovací podložky....takový blbosti na které se lehce zapomene :grinning:
13. zář 2009 v 10:46  • Odpověz
piku tak havne at mate vse duezite, zbytek se dokoupi kdyz tak :wink:
13. zář 2009 v 11:09  • Odpověz
kam razite?
13. zář 2009 v 11:10  • Odpověz
Soninko...do Josefova dolu....za Liberec a za Jablonec nad Nisou...
no hlavně matýska a plíny :grinning: at mám :grinning:
13. zář 2009 ve 12:10  • Odpověz
jj aby nezustal treba na strese auta :grinning:
juuu tak si to hlavne krasne uzijte :wink:
tak nam uz navsteva odjela :frowning2: mi zas bude smutno ze jsou tak daleko :frowning2:
13. zář 2009 ve 13:48  • Odpověz
Soni :astonished: :grinning:
Budu ráda,když nebude pršet
13. zář 2009 ve 14:04  • Odpověz
no to jo to by bylo naprd... :sweat_smile:
13. zář 2009 ve 14:29  • Odpověz
13. zář 2009 ve 14:29  • Odpověz
tak do pekla, jo? :confused: a dobrovolne :grinning: :grinning: :grinning:
no vypada to tam krasne, hlavne pro deti :dizzy_face:
13. zář 2009 ve 14:31  • Odpověz
No do pekla :slight_smile:
a právě že to je pro dítka.....a i postýlku nám půjčí :slight_smile:
13. zář 2009 ve 14:39  • Odpověz
Ahoj holky...
My marodíme :frowning2: Verča měla v noci 39horečku, má rýmu, teče jí z očíček no hrůza.. chudinka moje malá... Ve středu jsme měli jít na půlroční tak už jdeme zítra k dr a musím koupit tu odsávačku na vysavač.... Ale je statečná ani není moc protivná jen ta noc asi zase bude hrůza jsme pořád vzhůru...
Piku díky za pozvání :wink: a užijte si to na dovče!!! :slight_smile: Jinak my když se někam chystáme tak pokaždý něco zapomenem, naposled v Plzni jsem se musela smát už když jsme byli ve městě jsem zjistila, že mám na nohou pantofle na dvůr... ještě, že to nebyly bačkory :grinning:
13. zář 2009 ve 20:07  • Odpověz
gami chudak beruska, tak at ji je brzicko lip... :wink:
v tech pantoflich ti to ale muselo sluset... :grinning: ja uz se taky par krat takhle vzpamatovala nastesti jeste ve vytahu... :grinning:
13. zář 2009 ve 20:19  • Odpověz
Gamik...tak at je Verunce brzy líp :wink: a odsavačka na vysavač super :slight_smile:
13. zář 2009 ve 20:21  • Odpověz
mamina měla dlouhé kalhoty tak se obětovala nebylo to u ní tak vidět :grinning:
Jinak Verča je opravdu moc statečná akorát nechce moc papat, ale jinak si hraje a když vidím jak to z ní chrčí tak bych bejvala brečela jak mi je jí líto :cry:
13. zář 2009 ve 20:25  • Odpověz
Gamik....jojo to znám,vzít nemoc na sebe kdyby to šlo...
13. zář 2009 ve 20:26  • Odpověz
holky díky :slight_smile: já doufám, že už to zítra bude lepší... od půl 8 už byla 3x vzhůru takže dnešní noc možná bude ještě horší jak včera... fakt bych to raději odmarodila za ní...
13. zář 2009 ve 20:52  • Odpověz
Gamik....ještě juknu zítra než odjedu jak jste na tom a posílám uzdravující pohlazeníčko
13. zář 2009 ve 20:53  • Odpověz
Piku hodná :slight_smile: dáme zítra vědět..... vám at kyčličky taky dobře dopadnou... :wink:
13. zář 2009 ve 20:57  • Odpověz
No snad jooo ale pak hned jedu a dám vědět až ve středu :slight_smile:
13. zář 2009 ve 21:13  • Odpověz
Ahojky po dlouhé době,koukám,že už vesele přikrmujete..nás to teprve čeká. Malý je skoro 5 a půl měsíce a zatím jí kojím a dávám nutrilon. Už se těším až jí dám poprvé něco jiného,jak se bude tvářit :slight_smile: Co vám doporučili dávát jako první příkrmy?? :confused:
13. zář 2009 ve 21:20  • Odpověz
Nelllo...já zatím jen kojím...počkej,jak holky :slight_smile:
13. zář 2009 ve 21:22  • Odpověz
ty stránky jsou fakt pěkný takže si to tam určitě užijete :wink: Tak ve středu se těšíme....
13. zář 2009 ve 21:25  • Odpověz
Nello mě nikdo nic nedoporučil, já začala kaší a pak zeleninkou, ale někdo zase říká, že je lepší začít zeleninkou, aby si nenavykly na tu sladkou chut a pak zeleninu odmítaly :wink: Já myslím, že to je na Tobě... :slight_smile:
13. zář 2009 ve 21:32  • Odpověz
no teda gami, chudák Verunka, tak ať je brzo v pořádku babulenka malá...
pikusko, hezky si to užij, vypadá to tam moc fajn, s balením to chápu, to je potřeba věcí...
soni, bezva, že se návštěva vydařila
nello určitě jako první mrkvičku, pak mrkev+brambora atd. Zkoušet zeleninu postupně, tak po 2-3 týdnech přidat maso nejlíp králík, krůta atd. a taky zavést odpolední ovocné svačinky. Dávali jsme sem pár odkazů, tak zkus pohledat zpětně :wink:
13. zář 2009 ve 21:33  • Odpověz
My jsme teda taky začali kaší, to jsem zapomněla napsat, Káťa se tak hezky naučila se lžičkou a mrkev pak byla OK, takže já doporučuju na noc kašičku :slight_smile:
13. zář 2009 ve 21:34  • Odpověz
aquil je to boj, ale snad to zítra už bude lepší... Ted jsem jí dala víc pod hlavičku a sama si lehla na bok, na zádíčkách se jí asi dýchalo hůř, protože ted už půl hodky spinká... Uvařím čaj do termosky a když se vzbudí tak jí dám napít teplýho čajíku...To by jí taky mělo trošku ulevit...
13. zář 2009 ve 21:38  • Odpověz
To věřím, možná i zvlhčit vzduch by pomohlo, ta rýma musí být děsná, já když si nenakapu do nosa, tak jsem polomrtvá, vzpomínám si na těhu jak jsem bojovala, no snad už bude zítra líp...
13. zář 2009 ve 21:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.