• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
no já bez kapek ani ránu, to bych snad vůbec nespala, kdybych si nekápla... Verča jsem nakapala Nasivin pro kojence, ale řekla bych, že to vůbec nezabralo asi je hodně slabounkej...
13. zář 2009 ve 21:45  • Odpověz
jdu si lehnout, ráno dám vědět jak dopadla noc... papa
13. zář 2009 ve 21:48  • Odpověz
Ahoj holky,

měli sme náročný víkend, takže jsem se nedostala. . .

piku užijte si to, v Pekle je nádherně
gami ať je Verunce brzy líp. . .
nelly my začali kaší a hned za dva dny už mrkev a postupně další zeleninku. . . :slight_smile:
13. zář 2009 ve 22:31  •  2 děti  • Odpověz
Ahojík...
no jo Angel,ty o máš kousek vid :slight_smile:
čekám,co Verunka malá,,,,,,,,
14. zář 2009 v 07:37  • Odpověz
ahojky, taky nazizuju co verunka... :confused:
no snad ji to brzicko prejde... :wink:
14. zář 2009 v 07:54  • Odpověz
Ahoj holky... vstávali jsme celkem dlouho, ale noc byla lepší, vydržela spinkat i hodinu v kuse a měla už jen 38 teploty takže jsme byli bez čípku. Trd ráno už je bez teploty takže super, ale k dr stejně pojedem at se na ní radši mrkne...
Piku doufám, že tě tu ještě stihnem.. moc si to užíte!!!
14. zář 2009 v 09:24  • Odpověz
gamik to je mi líto že je Verunka, tak hlavně ať je to rychle pryč, posílám jí pohlazení a od Vojtíška pusinku :dizzy_face:
14. zář 2009 v 09:55  • Odpověz
Gamik...jojo stihnete...já jedu až po 1 hodině
tak k dr.raději skočte a hlavně že je lepší
14. zář 2009 v 10:17  • Odpověz
My jsme se vrátili z plavča, tak taky rychle nakukuju, jestli je s Verunkou líp. Tak bezva, aspoň, že tak... :slight_smile:
Jinak venku u nás pěknej hnus, zima, poprchá, no snad ještě pár hezkých dní bude... po obědě jdeme ještě cvičit, tak snad aspoň nepojedeme s pláštěnkou...
14. zář 2009 v 10:43  • Odpověz
Tak u nás se vyjasňuje....ale vím já,jak bude tam???
no to nevadí,jak tam bude,stejně si to užijeme :grinning:
14. zář 2009 v 10:51  • Odpověz
Jo jo pikusko, užijte si to!!!! A má být hezky, tak se to snad splní :slight_smile:
14. zář 2009 v 10:53  • Odpověz
Jooo snad jo....pak dodám foto a podám hlášení :grinning:
14. zář 2009 v 10:55  • Odpověz
no koukam verunce alespon o trosku lip,
u nas taky hnusne, ale venku jsme byly a krasne se tam prospali... :sweat_smile:
14. zář 2009 ve 13:59  • Odpověz
tak jsem dnes dokreslila obrázky v pokojíčku a výsledek je v albu :slight_smile:
Vojta se naučil nespokojeně pištět a nedá se to poslouchat, vyžaduje čím dál víc pozornosti, ale to je asi normální.Zítra jedeme na rehabku, po očkování jsme nesměli cvičit tak to bylo super ale už to zase začne
14. zář 2009 v 16:18  • Odpověz
rio my taky umime dat najevo poradne nahlas kdyz se nam neco nelibi... :sweat_smile: a chran buh, abych sla do jine mistnosti... :sweat_smile: uz i na zachode jsme byly kolikrat spolu, protoze ani to neslo... :sweat_smile:
rio krasne, cim si je malovala? a kde si vzala tu sablonu? :confused: je to super :dizzy_face:
my mame na zdi slunicko od Tiny, dam do albicka, jestli najdu... taky moc hezke... :dizzy_face: ale na krtecka jsem vysazena... :dizzy_face:
14. zář 2009 v 16:39  • Odpověz
šablony se dají objednat na sablony.sk a malovala jsem to barvama jakýma se malují zdi a míchala s bílou na zeď
14. zář 2009 v 16:43  • Odpověz
tak to juknu to se nam libi :slight_smile:
14. zář 2009 v 16:54  • Odpověz
tak holky já to dřív nestihla, takže Piku už mi ujela, ale Verunka je v pohodě je to prý jen nějaká viroza má jen rýmu, ale už jsme bez teplot. Dr jsem řekla, že už lezeme tak se sestrou divily a mám počítat, že si už si sama sedne. Ale co vám budu povídad, dneska se mi v kočárku postavila :confused: Přitáhla se, sedla si, chytla se za ten přední rantl a šup už stála jak se hrabala na tu tašku jak je vepředu na kočáru. Mě už prostě nic u ní nepřekvapí....
Jinak máme 6,86kg a 66cm :wink:
Musím vám zkouknout ty pokojíčky at mám inspiraci :wink:
14. zář 2009 v 17:05  • Odpověz
tedy holky malůvky jsou nádherný.... :dizzy_face: Rio krteček nemá chybu :slight_smile:
14. zář 2009 v 17:11  • Odpověz
gami teda ja jen doufam ze ksiry drzi poradne... :confused:
14. zář 2009 v 17:17  • Odpověz
no prave se krmime bananem s jabkem a nektarinkou a mam pocit jako kdybych ji davala pytel citronu... :confounded: :grinning: :grinning: to jsou ksichtiky... :sweat_smile:
14. zář 2009 v 17:21  • Odpověz
no Soni taky doufám, že budou držet, protože tohle je fakt mazec.. :confused: :slight_smile:
Ksichtíky si dovedu představit...taky umíme :grinning:
14. zář 2009 v 17:57  • Odpověz
no prave verunka je teda poradny raubir... :sweat_smile: nebo ji davej rovnou dvoje najednou pro jistotu... :sweat_smile: jeste aby jste driv nechodili nez budete sedet... :sweat_smile:
14. zář 2009 v 18:01  • Odpověz
jo Soni to jsem taky říkala, že bude jako první běhat :grinning:
Teeedy ty kozajdy jsou naprosto boží :dizzy_face: :dizzy_face: :slight_smile:
14. zář 2009 v 19:01  • Odpověz
Angelko až ted jsem se dostala na fotečky Tomíka... je to nádhernej chlap :wink:
Rio děkujem za pohlazení a Vojtíškovi za pusinku asi to zabralo je nám líp :sweat_smile:
Ted jsem se teprve dostala v klidu a dočítala tak se omlouvám za pozdní reakce :wink:
14. zář 2009 v 19:11  • Odpověz
gamik to jsem ráda že to zabralo :dizzy_face:
14. zář 2009 v 19:16  • Odpověz
určitě zabralo, už to zase byl dneska ten náš čertík :grinning:
Jinak už to vlezlo na mě... bolí mě hlava, v krku... no hnus :unamused:
14. zář 2009 v 19:27  • Odpověz
gami tak sup do postylky a cajik s medem a citronkem... :wink:
a moc to sem neprskej... :-d
14. zář 2009 v 19:33  • Odpověz
citron jsem zapoměla koupit :confounded: ale koupila jsem si vitamin C v lékarně tak snad to aspon zmírní průběh.. Jo a koupili jsme tu odsávačku, ale už jí nepotřebujem.... :slight_smile: naštěstí :slight_smile:
A neboj nebudu prskat :wink: :grinning:
14. zář 2009 v 19:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.